W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tu-154 wylądował w lesie  
Podobne tematy
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku3332
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6452
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadzieja? nie to tylko odwieczny nakaz, który sprawia że niektorzy przychodzą tu po to żeby cos zmienić w waszym pustym i bezdusznym świecie materii.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Smoleńsku jest już watek składający się z miliona stron i 100 milionów tekstówSmile
Rozumiem, że "powielenie" watka jest efektem limitu postów.
Jednak Mała weź przeczytaj choć trochę postów z tamtego tematu.
Badaniem przyczyn katastrofy zajmowała się międzynarodowa komisja rosyjsko-polsko-amerykańska.
Zapisy czarnych skrzynek (parametry lotu) są jawne i znajdują się w raporcie MAK.
Stenogramy rozmów z kabiny pilotów przekazała Polsce strona Rosyjska już w drugiej połowie maja 2010. Przy czym, jak wspomina austriacki dziennik z tamtych czasów, Strona rosyjska nie ujawniła zapisów które jak to napisał dziennik mogły by być szokiem dla obywateli Polskich. Twierdząc, że zgodnie z niepisanymi zasadami dyplomatycznymi, o takich sprawach rząd w Warszawie powinienem poinformować swoich obywateli. W Polsce nazwano to trudnymi do odczytania zapisami, które będą poddane szczegółowej analizie i zapisy zostaną po odczytaniu podane do publicznej wiadomości.
W sierpniu 2010 rzad oświadczył, że zapisy są odczytane w 100% ale nie zostaną ujawnione gdyż przypadkowe społeczeństwo się nie zna i źle to zinterpretuje. Dziś zapisy te zostały utajnione.
Czy coś więcej trzeba pisać?
Aha, kopie skrzynek są 1:1 robili je Polacy! Samolot rozbił się na terenie Rosji a tam Polski wymiar sprawiedliwości nie ma praw działania. Tak jest wszędzie.
Winna tego wypadku leży w 100% po stronie Polskiej.
Mija niedługo 2 lata od tej tragedii i nadal nikomu nie przedstawiono zarzutu - bardzo ciekawe, prawda?
Jedynie co słyszymy to: brzoza, sztuczna mgła i kontroler ze Smoleńska, który wyraźnie powiedział: Warunków do lądownika nie ma! W takiej sytuacji każdy samolot a zwłaszcza z PREZYDENTEM powinien odwołać lot lub od razu odejść na zapasowe lotnisko (nota bene też nie było oficjalnie potwierdzonych zapasowych lotnisk a jedynie wpisane w papierach na zasadzie byle tylko wpisać coś w dziennik, Lotnisko jako nr. 1 zapasowe to lotnisko w Mińsku, które w sobotę było nieczynne...). Ile jeszcze nasłuchamy się kłamstw od Polskich polityków w tej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nadzieja? nie to tylko odwieczny nakaz, który sprawia że niektorzy przychodzą tu po to żeby cos zmienić w waszym pustym i bezdusznym świecie materii.


Oh nie przesadzaj, bo to jedyny świat w jakim przyszło ci egzystować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Egzystencja (łac. existere z ex "na zewnątrz" i sistere "stać, znajdować się") – byt, istnienie, warunki życia.

Cytat:
Oh nie przesadzaj, bo to jedyny świat w jakim przyszło ci egzystować.

mówisz do mnie z przodu , z tyłu, czy od środka hehehe, następny dobry żart, który przeczytałam na tym forum. Laughing Laughing Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Rozumiem, że "powielenie" watka jest efektem limitu postów.


Nie, nie jest. Liczyłem, że uda się ugryźć temat od innej strony, ale się nie udało. Merytoryczna dyskusja skończyła się na tym, że Venom mi nie wyjaśnił skąd w pdfie który wrzucił mierzą siłę tonami, a teraz znowu pierdolicie o polityce, rządzie, bla, bla, a w temacie ani o Smoleńsku, ani o Kaczorach miało nie być, jeno o technicznych aspektach ścinania skrzydłami samolotu drzew.


Swoją drogą czy ktoś czytał tę książkę:
http://foxmulder2.blogspot.com/2011/10/recenzja-zbrodnia-smolenska-anatomia.html
??

Astrit, jesteś nie konsekwentna - powinno być albo "od przodu, od tyłu czy od środka" albo "z przodu, z tyłu czy ze środka", rozumiem że nie przepadasz za stwierdzeniami od przodu tudzież od tyłu? Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz Aqua jak Ty dobrze mnie "znasz" Mr. Green Razz
niekonsekwencja ...hmm
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skup się. Ciężar 1 tony rozumie się jako ciężar spowodowany obciążeniem masą jednej tony. Odpowiada on 9,8 kiloniutona. Taka zamiana, żeby potem nie babrać się wybujałe liczby po przecinku. Jak macie cokolwiek rozkminiać skoro takie coś sprawia wam trudność.




Astrit z nicości przyszłaś i w nicość odejdziesz. Zostaje ci tylko nadzieja głupców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Skup się. Ciężar 1 tony rozumie się jako ciężar spowodowany obciążeniem masą jednej tony. Odpowiada on 9,8 kiloniutona.

powiedz mu ile to jest w czakrach - może wtedy zrozumie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Venom. Niech Ci będzie.

Bimi, ty wszystich którzy mają inne zdanie niż Ty, automatycznie wpierdalasz do worka z napisem "New age freak, do not open till the end of the world", czy tylko ja mam u Ciebie takie przywileje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Bimi, ty wszystich którzy mają inne zdanie niż Ty, automatycznie wpierdalasz do worka z napisem "New age freak, do not open till the end of the world", czy tylko ja mam u Ciebie takie przywileje?

po ponad 1000 postach na moim forum, musiał bym być niedorozwinięty, by nie zauważyć, że jesteś religijnym fanatykiem, na miarę innych new age'owych świrów.
z tym że ty, w odróżnieniu od nich, wszystkiego się wypierasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Dobra Venom. Niech Ci będzie.


Nie, że niech mi będzie tylko po co próbujesz podejmować dyskusję na temat empirycznego skalowania masy jeśli masz problem z zamianą jednostek? Załamka. Pytasz o wzory? (Excela używałeś kiedyś?) No daj spokój nie oczekuję od ciebie wiedzy z wytrzymałości materiałów, ale tak ciężko nawet w google ci powrzucać symbole, zdania, jednostki i się to zagłębić? Tak tylko w google trzeba umieć też szukać i będziesz miał problemy jak trzeba będzie znaleźć to czym jest sigma w ujęciu wytrzymałościowym.

Laughing

Aha jeszcze mi się coś skojarzyło i przypomniało hehe. Mówisz, że poza układem kartezjańskim? Laughing Laughing No weź mnie nie rozjebuj. Nawet ciężko było ci sprawdzić czym jest podstawowa sprawa czyli moduł younga. Nie chcę się tu wymądrzać bo co prawda z wytrzymałości materiałów mam 4 a z materiałoznastwa 3, ale naprawdę obliczenia, które wrzuciłem nie są na poziomie doktoranckim, bo nawet ja "przećpany" studencik w miarę to ogarniam. (w miarę, bo mam tylko problemy z tymi turbulencjami i przeciążeniami - nie moja dziedzina).

Zostawiam cię z tym sam na sam, bo korepetycje nie są za darmo.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Ok jeśli wiecie bądź domniemacie, że to był zamach w takim razie:

-Kto go dokonał?
-Jaki miał w tym motyw?

Zracjonalizujcie mi to. W czym ci ludzie byli tacy ważni lub niezależni, iż trzeba było ich odjebać?


Skoro nie możemy mieć oryginałów czarnych skrzynek to nic ci nie śmierdzi? Czy celowo zatykasz nos?

A dobrze wiemy że Kaczka była jaka była ale nawet na oficjalnym spotkaniu wytknął Putinowi jego ludobójstwa....heh i teraz nie wiem czy to głupota czy po prostu cywilna odwaga...
Litwa miała nadzieję w polskim rządzie (obronę) później większość tego rządu leżała w Smoleńsku...


Wiadomo-spekulacje- to ostatnio modne słowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Żaden sensowny motyw nie padł. Widać jak na dłoni, że Federacja Rosyjska, USA i UE działają w jednym szeregu, więc nie sądzę aby tak tania karta przetargowa jak polska miała znaczenie w tym interesie. Zwłaszcza gdy oddaje swoje surowce, pseudo armię za bezcen, po dobrych cenach dla sprzedającego kupuje gaz, pozbywa się konstytucji, włazi w dupę zarówno syjonistom jak i marksistom maksymalnie (one team). Dlatego jakie suwerenne decyzje mogły podjąć te marionetki? W jakiej kwestii no kurwa... (?) Idealni podwładni...


A w takiej że rządzą tylko przekupni a nieprzekupni giną kurwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Jednak Mała weź przeczytaj choć trochę postów z tamtego tematu.
Badaniem przyczyn katastrofy zajmowała się międzynarodowa komisja rosyjsko-polsko-amerykańska.
Zapisy czarnych skrzynek (parametry lotu) są jawne i znajdują się w raporcie MAK.

Czytam powoli boście tego naprodukowali...


Przecież na 1 stronie pisałam, że stenogramy to w dupę sobie góral możesz wsadzićbez ivch wersji dźwiękowej! A ja jako obywatelka Polski nie mam możliwości zrewidowania stenogramu z oryginałerm rozmowy dźwiękowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok czyli doszłaś do wniosku, że Lechu SquaD był nie przekupnym patriotą z błękitną krwią i dlatego został zdjęty. Heheheheheh ok to na tym zakończmy. Aaa nie sory, to nie koniec jest jeszcze Jaruś jako nadzieja Polanów w przejęciu Litewskiego rządu i wytykaniu Putinowi ludobójstwa, który i tak zabił mniej niewinnych ludzi niż usraelscy i nasi chłopcy od sprawiania pokoju.


Laughing


Ah ta rusofobia.

Jak chcesz bronić sobie izraelskich kukiełek to rób to gdzieś gdzie zdobędziesz słuchaczy. Może w antifie jest twoje miejsce i właśnie mijasz się z powołaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie Venom nie napisałam i nie napiszę, że popieram całkowicie politykę Jarosława.

Nie zgadzam się we włażenie w dupę amerykańcom bo jego rząd też to robi (a ktory teraz nie robi w Polsce- nie ma takiego)
Nie zgadzam się z gloryfikowaniem ich rządu religii i utożsamianiem patriotyzmu z wiarą w Boga

Natomiast zawsze będę już teraz podziwiać cywilną odwagę w wytykaniu błędów wielkim tego świata- szczególnie błędów ludobójstwa - za to mają u mnie wielki plus


i niestety ale tylko oni dziś są ostoją patriotyzmu - nie ma innej altrnatywy bo lewica to pachołki i chorągiewki w zależności jak wiatr kasy zawieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:


Ah ta rusofobia.
Jak chcesz bronić sobie izraelskich kukiełek to rób to gdzieś gdzie zdobędziesz słuchaczy. Może w antifie jest twoje miejsce i właśnie mijasz się z powołaniem?


Naprawdę nie rozumiesz, że będąc Polakiem znaczysz dla Putina tyle co gówno??
To żyj w tej nieświadomości może to lepiej dla ciebie, lepsze sny Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin, Obama, Sarkozy, Merkel dostrzegasz różnicę? Dla mnie jest ona taka, że Putin się z niczym nie kryje. I co mnie obchodzi, że znaczę ileś dla kogoś mniej lub więcej? Dla mnie nie liczy się Putin bardziej umowy i negocjacje z Gazpromem.


A wiesz ile ty znaczyłaś dla Leszka? Bardzo dużo. Kochał nasz kraj i pamiętam jak było zajebiście za jego kadencji, forsa spadała z nieba, ze studzienek kanalizacyjnych tryskała ropa, kasa z diamentów wydobywanych przez kghm w afryce szła do budżetu państwa, a gazprom sprzedawał nam gaz za grosz od m^3.

Laughing


Cytat:
Natomiast zawsze będę już teraz podziwiać cywilną odwagę w wytykaniu


No to super. Przybij im piątkę i rozpocznij kampanię "Globalizacja z Watykanem" i "Niesienie słowa bożego w Afryce", bo przecież mają odwagę. Smile Może zostaniesz drugą Angeliną Jolie, zaadoptuj sobie jakiegoś murzynka i nie wciskaj mi swojej rusofobii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

Naprawdę nie rozumiesz, że będąc Polakiem znaczysz dla Putina tyle co gówno?? Rolling Eyes

Ma 11 lat a mądrzejsza dziołcha od dwóch kaczych mać razem wziętych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh - ja ci to zwizualizuję inaczej boś facet:

Powiedzmy, że tym tupolewem nie leciał nasz rząd ale 96 więźniów skazanych w większości za przemyt marichuany Twisted Evil

no i zginęli w tych samych okolicznościach. I do tej pory skurczybyki z Rosji nie chcą dać nam oryginalnej czarnej skrzynki ale jej kopię. Do tej pory rodziny zabitych (marichuana to przecież nie tak wielki wystepek Rolling Eyes ) nie mają możliwości porównania dźwiękowych nagrań ze stenogramem (zapisem tekstowym)..ale, że to "przestępcy" to nikt nie kwestionuje tego, że Rosja nie wydała oryginalnych czarbych skrzynek choć to dziwne conajmniej i nieliczni gdybali sobie
1. oo gdyby rząd zginął to wtedy niebo i ziemię by poruszyli żeby tą skrzynkę oddać....

wersja 2-ga nam współczesna

2. oo gdyby to przestępcy lecieli tym samolotem to oddaliby skrzynkę bez problemu...

hm..ani tak ani tak...


SMRÓD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiłe masz te porównania, rzekłbym - denne gdybanie, ale taką sytuację międzynarodową wypracował ci twój prezydent. Dam bardziej adekwatną... Irańczyków też nie zmusisz aby oddali właścicielowi rq-170, bo mają ich w dupiu Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venomku- wkopałeś się Irańczyków porównałeś do Rosji? Przecież Irańczyków należałoby w tym wypadku porównać do Polski bo są uciskani militarnie a my w białych rękawiczkach i wyjebywani z dochodu z łupków.

A dron super że im przechwycili-dla mnie to bohaterzy, weź się już nie kompromituj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iran porównywać do Polski? Ochujałaś? Laughing

Iran po 1 ma własną produkcję rakiet, czołgów, myśliwców etc. Ma ropę, więc jest suwerenny - do czasu oczywiście.
Polska łupki mogła obronić chyba transparentami ze skreślonym logo Exxon'a. Laughing Do wspaniałości Iranu nie dosięgniemy nawet jak się on położy, bo potrafił negocjować np. z Rosją - TERAZ WIDZISZ ANALOGIĘ?!


Wywieś transparent "JEBAĆ PUTINA", "KACZYŃSKI KRÓLEM POLSKI" i zapierdalaj na ulicę. Laughing Powyliczaj jeszcze jakieś cyfry czy coś coby wzbogacić swoje przesłanie i jedziesz działo orgonowe wyceluj w kreml i poczuj się wielka. Smile Dlatego temat smoleński dusi się tutaj w zarodku, bo wychodzi takie partyjniactwo, które reprezentujesz godnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mogę transparent z napisem " Venom królem Polski" ?? Mogę , mogę ??? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tu-154 wylądował w lesie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile