W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tu-154 wylądował w lesie  
Podobne tematy
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku3332
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6473
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cokolwiek nie wrzucisz geniuszu powiedz wszystkim gdzie są nagrania. Ale prawdziwe nagrania a nie stenogramy z nich, a później to możesz nawet wrzucić w pdf Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasażerowie mogli spokojnie iść na grzyby po wylądowaniu Very Happy
taka wrześniowa turystyczna atrakcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oczekiwałem po tobie mała, że zerkniesz na obliczenia, bo wiem, że dla ciebie nawet wyliczenie prostej belki z macierzy 3x3 okaże się piekłem (skierowałem to raczej do bardziej ogarniętych typów). Dlatego krajem rządzą humaniści, historycy i politolodzy, którzy umieją dorabiać filozofię i mamy burdel jaki mamy.

Oryginalne czarne skrzynki gdzie są? W Moskwie Smile hehe jeśli to ma być jedyny dowód na to, że Ruscy dokonali zamachu to chylę czoła. A może to Ameryka dokonała zamachu, bo nie udostępnili nagrań satelitarnych? Hehe a może po prostu się wyjebali, bo humaniści wydawali rozkazy? Centrum logistyczne prezydenta było też pewnie politologicznym gównem patrzącym na koszty i wyszło taniej lądować na lotnisku zdatnym do wypasania krów, gdzie całą operacją koordynował z dołu jeden gajowy. Po co lądować w mińsku i tracić paliwo na benzynę i wynajmowanie samochodów.


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego oszacowana siła na końcówce skrzydła wynosi 10~11 ton? Jesteśmy poza SI czy o co chodzi?
Facet pomija kąt natarcia twierdząc, że nie jest on istotny.
Jako licencjonowany przez Bimiego leśnik twierdzę, że kąt natarcia jest jednym z najważniejszym parametrów, a autor powyższych wyliczeń z premedytacją go ignoruje. Jeżeli ktoś umie rąbać szczapy drewna siekerą, wie o co chodzi, a jeżeli ktoś nie umie, to polecam Ray'a Myersa.

Venom, bardzo nieskładnie to napisane. Zamiast siedmiu stron prozy, wolałbym jednak same obliczenia, wiedziałbym dlaczego siła mu wyszła w tonach i jakich wzorów gościu używa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojaduch nie, nie ogladalem Smile mam wyjebane na smolensk. co nie zmenia faktu ze gdybym mial sie opowiedziec za jakas wersja wydarzen to nie bylbym po prostu w stanie. nie bylo mnie tam, nie widzialem tego. koniec tematu. wszystko co mamy to to co nam zostalo udostepnione. mi osobiscie nie podoba sie sposob przeprowadzenia dochodzenia i zachowanie sie strony polskiej. dla mnie to jest poszlaka ze sprawa ma drugie dno. i bynajmniej nie bede sie porywal zeby okreslic jakie. wy natomiast jestescie pewni na stowe ze bylo tak jak piszecie. i szczerze to ja wam tego zazdroszcze. tak sie latwiej idzie przez zycie. bez watpliwosci.

astrit a moze bys tak wywolala ducha kaczynskiego i sie go spytala jak bylo, hmm? wierze ze dasz rade. mozemy sie nawet umowic na jakas godzine to ci bede przesylal wsparcie mentalne. mysle ze inni uzytkownicy tez pomoga.

bimi nie zachowuj sie prosze jak fanatyk. ja tego filmu na oczy nie widzialem. pisalem zupelnie o czyms innym. jezeli nie jestes pewien o czym to sie spytaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Oryginalne czarne skrzynki gdzie są? W Moskwie Smile hehe jeśli to ma być jedyny dowód na to, że Ruscy dokonali zamachu to chylę czoła.


W Moskwie (kur..a) z naszego rządowego samolotu....do tej pory - ty pomyśl nad tym co napisałeś a później pierdziel, że to nie jeden z dowodów.

"mały"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie sobie te słowa i uderzcie w lekką zadumę bo to nie jest normalne, cytat:

tak naprawdę to dysponujemy zaledwie wieloma dokumentami wytworzonymi przez Rosjan, kopiami zapisów „czarnych skrzynek” a dostępu do ich oryginałów czy wraku Tupolewa nie uzyskaliśmy, nawet tam na miejscu - w Rosji

źródło: http://lubczasopismo.salon24.pl/Smolensk.....k-tupolewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al kohol akurat ten duch mnie wogóle nie interesuje Laughing jest mi tak obojętny, że aż nie jestes w stanie sobie chyba tego wyobrazic...o ku...tego filmu też nie widziałam!! a o jakim filmie właściwie mówicie Razz
lubię innego ducha i wcale nie musze go wywoływać Very Happy

Cytat:
wierze ze dasz rade. mozemy sie nawet umowic na jakas godzine to ci bede przesylal wsparcie mentalne. mysle ze inni uzytkownicy tez pomoga.


Al kohol ...a z tego to miałam ubaw po raz drugi Laughing ( pierwszy raz to chyba wiesz kiedy ;] )
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała, Venom dobrze napisał. To nie jest dowód. To jest poszlaka. Zresztą takowych jest od zarypania.
Na przykład tutaj jest fajny zbiór ludzi, którzy zginęli w dziwnych okolicznościach - niektóre z tych zgonów mogły mieć drugie dno:


i cała playlista:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLB050B4DC303B6638&feature=view_all
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok jeśli wiecie bądź domniemacie, że to był zamach w takim razie:

-Kto go dokonał?
-Jaki miał w tym motyw?

Zracjonalizujcie mi to. W czym ci ludzie byli tacy ważni lub niezależni, iż trzeba było ich odjebać?

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak to kto...venom ...kto ma takie szatańskie pomysły, pomyś no troche, ale nie to niemożliwe...bo jak można robić cos czego nie ma.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mów śmiało przedstaw mi swoją wizje. Nawet jeśli miałoby to zrobić WallStreet to napisz mi jaka to forsa? Gdzie jest motyw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pytanie kto go dokonał nie można za bardzo się popisać. Na pewno nie amerykanie. Możnaby się zagłębiać, czy była to decyzja polityczna czy też zakulisowe działania GRU, ale ustalenie tego leży raczej poza naszym zasięgiem, na dłuższą metę zresztą nic to nie zmienia.
Pytanie o motyw natomiast jest bardzo ważne.

Polska szczególnie od '89 roku (ale wcześniej też) jest terenem o wpływy CIA, KGB (GRU), i Mossadu. Chodzi o nic innego jak wpływy. Czy to grabież majątku narodowego (patrz okrągły stół), narzucanie cen za gaz, bez ryzyka, że Polska jako kraj tranzytowy płynnych paliw z Rosji będzie dyktować warunki, na których przesył ma się odbywać, osłabienie militarne naszego regionu (do tego akurat dążą wszystkie trzy agencje wywiadowcze, z tym, że USA widzi Polskę jako teren na którym można rozłożyć swoje siły, a więc to jest akurat dla Federacji Rosyjskiej kwestia priorytetowa, szczególnie widać to po tym, że Federacja Rosyjska zamierza ulokować stację radiolokacyjną w Obwodzie Kaliningradzkim w odpowiedzi na próby ulokowania elementów tarczy antyrakietowej przez Stany Zjednoczone w Polsce).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biorąc pod uwagę że wszystko niedługo bedzie globalne i interuniwersalne to czy mozna wyszczególniać tu czyjeś wpływy?
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatele Ziemi będą globalnie ruchani przez lokalnych właścicieli i pod tym kątem walka o wpływy nigdy się nie skończy, bo nawet jak będzie jeden naczelny ruchacz (co jest mało prawdopodobne), to i tak będzie miał swoich podruchaczy zaprzęgniętych w trosce, żeby nikogo nie przeoczyć i wszystkich obywateli Ziemi po równo wyruchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie, czy jesteś coś w stanie z tym zrobić Rolling Eyes bo po co znać ci prawdę skoro i tak nie zrobisz z tym nic

a i jeszcze nie odp ci po co żyć?

z chęci niesienia czegoś co istotne dla ludzi...może coś czego nie ma sensu nazywac skoro tak niewielu może ją zauważyć a co dopiero mieć Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając, że na chwilę uwirzę w Boga Zamacha, to ni chója motywu nie uwidzisz. Najbardziej racjonalnym zdawać by się mogło, że zleceniodawcą zamachu był chory człowiek np. psychopata. Bo któż inny zainwestowałby środki i uknuł niecny plan, by ujebać trupa politycznego z garstką przydupasów w tym kilku moczymordów mianujących się wzniośle dowództwem dogorywającego burdelu, zwanego armią, o znikomej zdolności bojowej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden sensowny motyw nie padł. Widać jak na dłoni, że Federacja Rosyjska, USA i UE działają w jednym szeregu, więc nie sądzę aby tak tania karta przetargowa jak polska miała znaczenie w tym interesie. Zwłaszcza gdy oddaje swoje surowce, pseudo armię za bezcen, po dobrych cenach dla sprzedającego kupuje gaz, pozbywa się konstytucji, włazi w dupę zarówno syjonistom jak i marksistom maksymalnie (one team). Dlatego jakie suwerenne decyzje mogły podjąć te marionetki? W jakiej kwestii no kurwa... (?) Idealni podwładni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Najbardziej racjonalnym zdawać by się mogło, że zleceniodawcą zamachu był chory człowiek np. psychopata.

Wszystko się zgadza - dokładnie tak jak piszesz.

Ja od dawna mówię, że był to zamach; zamach braci Kaczyńskich na wszystkich, których "zaprosili" do tego samolotu.
Przecież każdy wie, że ci wszyscy ludzie nigdy nie powinni się byli znaleźć w jednym samolocie - tak się nie robi, to wbrew wszelkim zasadom! A kto ich tam zgromadził, wbrew tym wszelkim zasadom? Wiadomo.
Okrutna prawda jest więc taka, że nawet najgorszy, najbardziej podstępny agent obcego wywiadu nie dokonał by lepszego zamachu; gromadząc wszystkich najważniejszych VIP'ów w jednej kupie, aby potem rozpierdolić całą paczkę na ruskim lesie.

A niby dlaczego Jarek dostaje palpitacji za każdym razem jak mu sugerują, że jego ostatnia rozmowa z bratem została nagrana i w końcu wycieknie do internetu?
Bo pamięta doskonale, że zakończył ją słowami "Rozpierdol ich brachu na tym ruskim lesie, niczym zawzięty Palestyńczyk rozpierdala żydowski autobus! Mama będzie z ciebie dumna, a ja może wtedy wygram wybory..." Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venom napisał:
Żaden sensowny motyw nie padł. Widać jak na dłoni, że Federacja Rosyjska, USA i UE działają w jednym szeregu, więc nie sądzę aby tak tania karta przetargowa jak polska miała znaczenie w tym interesie. Zwłaszcza gdy oddaje swoje surowce, pseudo armię za bezcen, po dobrych cenach dla sprzedającego kupuje gaz, pozbywa się konstytucji, włazi w dupę zarówno syjonistom jak i marksistom maksymalnie (one team). Dlatego jakie suwerenne decyzje mogły podjąć te marionetki? W jakiej kwestii no kurwa... (?) Idealni podwładni..
.


nie jest tanią kartą, jest nieprzewidywalnym ogniwem jedynym swego rodzaju ostatnim bastionem Wink pomimo wszystko.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astrit
Moje pytanie było retoryczne. Albo inaczej,
moje pytanie było odpowiedzią na Twoje pytanie. Zmierzałem do tego, że liczy się to co teraz, a nie to co będzie ewentualnie kiedyś. Stąd dążenie do obiektywizmu pomimo jego nieosiągalności. Życie dla życia, pomimo nieuniknionej śmierci na jego końcu.

Miałem tutaj wywód dla Venoma i Chójaducha jak widzę Wasze postrzeganie braku motywu, ale stwierdziłem, że sam robię to czego nie chciałem robić zakładając osobny wątek o Smoleńsku, więc go skasowałem. Tak więc, chłopaki - macie absolutnie rację.
Czuwaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie jest tanią kartą, jest nieprzewidywalnym ogniwem jedynym swego rodzaju ostatnim bastionem pomimo wszystko.


Bastionem? Laughing Stara co za baśnie mi tu piszesz. Smile, Nieprzewidywalnym? Jak możemy być nieprzewidywalni skoro spełniamy wszystkie rozkazy? Jesteśmy podbitą kolonią w sferze rządowej, medialnej i ekonomicznej. Chyba nie do wszystkich zdążyło to dotrzeć. Nie dziwie się, że później ludzie wiążą nadzieje w opcjach politycznych wyciągających na stół dżokera jakim jest Smoleńsk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem kiedyś na offie w Mysłowicach. Podobało mi się to miasto. Niestety władze miejskie nie chciały festiwalu. Teraz dokonały kolejnej degradacji oszpecając centrum monumentem ku czci bylekogo....

Cytat:
Duży monument upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej stanął w ścisłym centrum miasta, na Placu Wolności, na którym stoi już pomnik urodzonego w jednej z obecnych dzielnic Mysłowic przedwojennego prymasa Augusta Hlonda.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/p.....arba_19837
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak Aqua liczy sie zawsze i tylko zawsze to co teraz, ale jesli cos nie ulega transformacji to wraca znowu do początku i robi tą samą męczącą podróż w "tym" teraz. Ponieważ bez zmian można tylko tkwić ciągle w tym teraz jak we wiecznej pułapce/klatce.

widzisz Venom ja dobrze wiem co piszę i dlatego napisałam "po mimo wszystko"
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
widzisz Venom ja dobrze wiem co piszę i dlatego napisałam "po mimo wszystko"

No tak nadzieja umiera ostatnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tu-154 wylądował w lesie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile