W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Strona Prawda2 jest niebezpieczna   
Podobne tematy
ESET NOD32 Antivirus blokuje prawda2.info40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 45436
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 06 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facebook najwyraźniej stara się pójść o krok dalej w swej szczytnej misji ochrony użytkowników przez prawdą. Znaczy sorry: przed spamem...
Tak że to nie jest cenzura - pamiętajcie! Smile



Facebook Says It's Filtering Comments For Spam, Not Censoring Them

Apparently Robert Scoble tried to post a long comment on Facebook only to have a message pop up saying 'This comment seems irrelevant or inappropriate and can't be posted. To avoid having your comments blocked, please make sure they contribute to the post in a positive way.' If true, this is huge. For one the self-moderating system of comments has always been the rule so far. And with countries like India rooting for the pre-screening of content and comments, is Facebook thinking of caving into these demands?
Facebook says there's a more innocuous explanation: namely, that the comment triggered a spam filter.


bhagwad / http://yro.slashdot.org/story/12/05/06/0.....oring-them
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 25 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj skorzystałem z kompa na którym zainstalowany jest "szpiegowski" Google Chrome. Po wejściu na prawda2.info wyskoczyło ostrzeżenie przed "niebezpieczną stroną" McAfee.
Cóż, pozostało podjąć najszybciej, jak to możliwe jedyną słuszną decyzję i odinstalować obydwa kulawe programy.
Chrome = chromy, tj. kulawy, niepełnosprawny
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 25 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrome jest spoko - ja go lubie
a mcafee - oczywiscie gówno. jakich mało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 25 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja dla odmiany coś może z innej beczki

Kilka dni temu wieczorkiem chciałem zajrzeć na prawda2info, i tradycyjne w google wklepuje prawda i pierwsza wyświetlana klik, tylko nie zauważyłem że wpisałem pawda bez " r "
Wchodzę na stronę a tu masa trojanów i komunikat noda w sekundę zlapalem chyba z 17 i jeden od razu do rejesrtu, .

Tak sobie myślę czy ta pawda.org to nie jakiś celowo stworzona strona aby ci co niechcąco zapomną "r" nałapali trojanów.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 25 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz komputer który potrafi "nałapać trojanów" poprzez samo odwiedzenie jakiejś strony internetowej to weź go lepiej czym prędzej odłącz od neta. przeinstaluj system - i więcej się nie podłączaj! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 25 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle napisałem, wykrył i zablokował.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robson




Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 18 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiające byłoby gdyby nie blokowali;)
Trochę osób zablokowali na - Amen.Jak chciały dzielić się faktami z którymi możemy się tu zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 18 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrome nie zamula systemu tak jak badziewia typu opera i fajerfox, to że jest ' szpiegowski ' wcale mi nie przeszkadza, bo w swym szpiegostwie inne przeglądarki pewnie dorównują mu. nie ma anonimowości w sieci.

poza tym jebać fejsa i cenzorów rodem z XXI wieku
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 24 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma nad czym debatowac prawda2 to taka ,new
age religia.czasem mowi prawde albo pierdoli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 10 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopiero teraz do mnie dotarlo jakim cudem nie ma prawdy jeszcze na FB przeciez prawda rozniosla by sie w try miga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 10 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
dopiero teraz do mnie dotarlo jakim cudem nie ma prawdy jeszcze na FB przeciez prawda rozniosla by sie w try miga

prawda nie musi być ani na facebooku, ani na wykopie, ani na żadnym innym gównie, żeby rozniosla by sie w try miga.
kwestia tylko odpowiedniej definicji "try miga" - ale tak czy owak prawda jest jak wirus i rozejdzie sie niczym smród po gaciach.
a akcje facebooka, po tym jak nas zablokowali, potaniały jakoś trzykrotnie - kiedy w tym samym czasie moje nie potaniały wcale, a wręcz zaryzykował bym stwierdzenie, że wzrosły. Smile
i nie wiem czy facebook czuje satysfakcję z zablokowanie mnie - ale wiem że ja czuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 10 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ale poziom duskusji z twojej strony... Zal mi tych ludzi ktorzy dopiero co sie zarejestrowali i mysla ze z toba mozna polemizowac. Jestes zalosnym typkiem. Nazwij sobie ta strone "POLPRAWDY I MANIPULACJE BIMIEGO"

Ta strona jest niebezpieczna dla osob ktorzy z niej korzystaja, czyli czytaja te tresci ktore z prawda maja niewiele wspolnego. MacAfee musi zatrudniac jakichs hochsztaplerow, zeby na twoja strone uwage w ogole zwrocili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 11 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jakiej dyskusji?
ty myślisz @JAR, że ja prowadzę z tobą jakąś dyskusję?
hehe.
pozwól, biedaku że wyprowadzę cię z błędu i wyjaśnię ci coś raz na zawsze: z idiotami nie dyskutuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 06 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tzw. odznaczeń "100% bezpieczna, totalnie niehackowalna strona/sklep" żartowaliśmy już nie raz. Okazuje się, że jest kolejny powód, aby pożartować z ich podejścia do bezpieczeństwa...
Jak informuje Shane MacDougall, bardzo łatwo można poznać kiedy strona korzystająca np. z usługi “secure trust mark” od McAfee jest podatna na atak. Wystarczy monitorować, czy odznaczenie zostało danej stronie cofnięte. Jeśli tak, to oznacza to, że strona nie opłaciła abonamentu [...]


całość: http://niebezpiecznik.pl/post/znaczki-be.....-na-ataki/


Czyli innymi słowy: aby McAfee dał twojej stronie oznaczenie/certyfikat że jest bezpieczna, wystarczy im zapłacić abonament - a jak przestaniesz płacić to ci cofną swój zajebisty certyfikat "100% bezpieczna - gwarancja McAfee"... Smile
Dalej - to mogę się już domyślać, że McAfee udostępnia również usługę płatnego oznaczenia strony jako niebezpiecznej - zastanawiam się tylko kto płaci abonament za prawda2.info, jaki jest jego biznes model oraz ewentualnie kiedy skończy mu się kasa... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 06 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Z tzw. odznaczeń "100% bezpieczna, totalnie niehackowalna strona/sklep" żartowaliśmy już nie raz. Okazuje się, że jest kolejny powód, aby pożartować z ich podejścia do bezpieczeństwa...
Jak informuje Shane MacDougall, bardzo łatwo można poznać kiedy strona korzystająca np. z usługi “secure trust mark” od McAfee jest podatna na atak. Wystarczy monitorować, czy odznaczenie zostało danej stronie cofnięte. Jeśli tak, to oznacza to, że strona nie opłaciła abonamentu [...]


całość: http://niebezpiecznik.pl/post/znaczki-be.....-na-ataki/


Czyli innymi słowy: aby McAfee dał twojej stronie oznaczenie/certyfikat że jest bezpieczna, wystarczy im zapłacić abonament - a jak przestaniesz płacić to ci cofną swój zajebisty certyfikat "100% bezpieczna - gwarancja McAfee"... Smile
Dalej - to mogę się już domyślać, że McAfee udostępnia również usługę płatnego oznaczenia strony jako niebezpiecznej - zastanawiam się tylko kto płaci abonament za prawda2.info, jaki jest jego biznes model oraz ewentualnie kiedy skończy mu się kasa... Laughing


Pierdoleni terrorysci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 13 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. niezłe jaja... Smile


John McAfee accused of murder, wanted by Belize police

John McAfee, who started the antivirus software giant named after him, has been accused of murder in Belize and wanted. Gizmodo reports that McAfee has been living in Belize for a while now, spending most of his time there experimenting with drugs. McAfee's marketing slogan: "Safe is not a privilege. It is a right."

This news comes just a few days after Gizmodo ran a long story about McAfee's increasingly erratic and borderline criminal behavior. In it, he sounds paranoid as he talks about people wanting to take his money and kill him and he admits to having associated with gangsters in Belize.

McAfee had taken to "posting on a drug-focused Russian message board...about his attempts to purify the psychoactive compounds colloquially known as 'bath salts,'" Gizmodo wrote. The scariest aspect of this story may be the fact that an entire lab was constructed for John McAfee’s research purposes. Because of his efforts to extract chemicals from natural chemical plans McAfee was able to justify his experiments in a country that is largely unregulated.

McAfee’s strange behavior is nothing new, according to people who knew him, McAfee would often make constant advances towards women, often coercing them into bed.


http://thehackernews.com/2012/11/john-mcafee-accused-of-murder-wanted-by.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 24 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś robiliśmy na zlecenie korporacji stronki z grami i konkursami. Konkursy były na tyle poważne, że notariusz pilnował reguł gry a reklama szła w TV.

Ludzie mogli tam się wykazać zręcznością, sprytem, intelektem a przede wszystkim kreatywnością. Gdy wskaźniki statystyczne wskazywały na to, że facebook osiąga masę krytyczną, korporacje wycofały się z robienia stronek brandowych na rzecz kampanii na fb.

Obserwuję teraz te marki, które kiedyś proponowały ludziom gry. Teraz wszystko spłaszcza się do poziomu jednego guzika "Like" i niczego więcej nie wymaga się od konsumentów.

Nie dziwcie się, że prawda2 jest blokowana na pejbuku, skoro wymaga się od użytkowników jedynie klikania w głupie "Lubię to". Ludzie, którzy widzą treści wstrząsające i niezgodne z ich światopoglądem, też klikają "lubię to". Programowanie ludzkości zaczyna się. Ipady i ifony dają dokładny obraz tego stanu rzeczy. Utrudniony dostęp do klawiatury umożliwia im tylko klikanie jednym palcem w to co ich emocjonalnie podnieca. W ten sposób tworzony jest mainstream. Żadnej refleksji, żadnego pomysłu, tylko głupie "lubię to".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Rosjanie fajne badanie ujawniają dzisiaj (http://www.russiatoday.com/news/facebook-like-personality-study-139/). Zrobili je w Hameryce na 58 tysiącach ludzi więc działają tutaj prawa wielkich liczb.

Użytkownicy Pejsbuka przekazali badaczom dane o swoich “lajkach”, jakieś dane demograficzne i jakieś testy psychometryczne. Badacze wrzucili to do swojego komputera, zakręcili korbką i wyskoczyły im profile użytkowników Pejsbuka zawierające dane rasowe, IQ, preferencje seksualne (co to kurna jest?), charakterystykę osobowości i opcję polityczną. Chwalą się że potrafili zlokalizować pederastów z dokładnością 88%. Z dokładnością 82% lokalizowali chrześcijan i muzułmanów. To wszystko oczywiście ujawniają te “lajki”.

To są badania niezależne i dlatego wyciekły. Pejsbuk na pewno jest bardziej zaawansowany. Kompletny profil psychologiczny każdego oddanego użytkownika pewnie jest już gotowy. Każdego człowieka można przewidzieć co oznacza że z ich punktu widzenia jesteśmy zombie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą spróbowałem dodać link na fejsa i dostałem komunikat iż ta strona jest zablokowana.
Zgłosiłem to jako cenzurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truther




Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 06 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że coś można zrobić z McAfee'owymi ostrzeżeniami (o ile problem nadal istnieje). Mają oni mechanizm taki jak "SiteAdvisor", można się tam zarejestrować i zostać "recenzentem" stron, tym samym wpłynąć na wyświetlanie/nie wyśweitlanie ostrzeżeń przez narzędzia dostarczane przez McAfee.
Zarejestrować można się pod adresem:
https://user.siteadvisor.com/forums/register.php?do=register&agree=1
Rejestracja dla właściciela strony:
https://user.siteadvisor.com/forums/websiteOwnerVerification.php
Po rejestracji, niestety link aktywacyjny troszkę dochodzi (do mnie dochodził godzinę) wejść pod link:
https://www.siteadvisor.com/analysis/recommendchanges/?url=prawda2.info
Wystawić ocenę, wybrać odpowiednią kategorię (można wybrać wiele), ewentualnie dodać komentarz. Przy odrobinie szczęścia strona prawda2.info może będzie w końcu poprawnie klasyfikowana.
_________________
Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 12 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 12 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaaha zajebiste Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 14 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, koleś jest zajebisty

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 14 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uninstal antivira świetny, mocny zawodnik Smile

Ciekawa ta jego sprawa na Belize (gdzie zostawił kupę majątku), z policją robiącą mu nalot na chałupę, a potem z tą śmiercią sąsiada (z którą "nie miał nic wspólnego" ...) i się ukrywaniem.
http://en.wikipedia.org/wiki/John_McAfee#Legal_problems





A jak już wrócił do USA, to mówi że teraz chce ściągnąć swoje dwie dziewczyny z Gwatemali (17 i 20 l.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 16 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McAfee na naszym zakladowym serwerze proxy z ktorego jestem zmuszony korzystac w pracy blokuje "http://prawda2.info" ale dzis przez przypadek odkrylem ze bez problemu smigam sobie po forum jesli wpisze odrazu "https://prawda2.info". Nie wiem czy tak bylo caly czas odkad Bimi wprowadzil szyfrowanie ale bardzo mnie cieszy ze juz sobie spokojnie moge Was poczytac przy porannej kawce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Strona Prawda2 jest niebezpieczna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile