W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
bimi ty chuju  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
30 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8536
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

bimi jest ok?
jestem za
23%
 23%  [ 8 ]
jestem przeciw
44%
 44%  [ 15 ]
gay ok
32%
 32%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 26 Cze '12   Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zaprosiłem na forum takiego zjeba jak ty


a rząd dalej rżnie wszstkich w w dupę Smile darujcie se obelgi i inne frustracyjne odzywki bo sączyć jad to potrafi każdy skurwyyyel

tego forum nie ma co porównywać do innego. a już mowa które lepsze, gorsze jest kompletnie pozbawiona sensu. każde forum jest naładowane czymś innym, warto docenić każde i prace wszystkich...
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 04 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum czytam od jakiegoś miesiąca.
Jestem tu kilka dni.
A już zdążyłem zarobić obcinkę limitu postów o 50%.
Cóż. to forum to piaskownica Bimiego i on tu "żondzi".
Przy czym nie chce pamiętać, że wartość JEGO (tego) forum jest ukształtowana przez CUDZE (NIE Bimiego) posty. To te niezwykle wartościowe autorskie treści przyciągają forumowiczów do tego forum a nie jego zadufany w sobie właściciel szpanujący angielskojęzyczną wklejanką. Długo mieszkałem w UK. Tam pozbyłem się kompleksu "polaczka" używającego na kazdym kroku anglicyzmów. Rozumiem ten język i wystarczy.
Jednakże PRYWATNE forum Bimiego MOGŁOBY by się obejść bez tych kompleksów. Ale skoro ma je sam właściciel, to trudno z tym polemizować. Jego obora - jego krowy.
Ale żal. Żal, bo mnóstwo Ciekawych ludzi, którzy zostawili tu swój wkład, z którego bimiego fo czerpie popularność, już się zniechęciło do aktywności.
Bimi, taki nowy Stalin, jest NAJMĄDRZEJSZY, i to jest JEGO forum!!!
Całe szczęście, że Bimi nie zarządza terytorium takim jak były Układ Warszawski...
Cóż, z najmądrzejszymi się nie dyskutuje... wystarczy z politowaniem POTAKIWAĆ...


EDIT

Prawdopodobnie zarobię LIMIT nr 1.
W sumie wali mnie to. Bo tak nigdy nie byłem spamerem. A w internecie jestem od 1995 roku jeszcze w BBS'ach następnię przeglądarka Mosaic. A od 1997 roku używam nick'a Forged i jego pochodnych w polskim internecie.
Czy wściekła urażona duma Bimiego obcinająca mi limit do 1 lub mniej mnie zaboli? Nie. Żal mi tylko będzie, że nie zrozumiałem na samym początku, żeby nie wchodzić w dyskusje (nie będące gloryfikacją) z właścicielem tego FO. Bo cała reszta forumowiczów jest niezwykle interesująca...

P.S. Powinieneś niektórym forumowiczom płacić Bimi. I nie w bitscoinach tylko w twardej walucie. Bo to ONI swoimi PRZEMYŚLENIAMI stworzyli popularność tego fo...
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 04 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Forged!

Dodam tylko parafrazę słynnego polityka:
"nie ważne jak się zaczyna, ważne jak kończy". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 04 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczuję niektórym z was żalących się na Bimiego, musicie mieć nieźle przesrane na wielu płaszczyznach, że nie jesteście ponad tym, że coś się wam tutaj przydarza, nie rozumiem po co piszecie to co piszecie, jaki jest w tym cel? innych natomiast uważam za debili

samo to że wszędzie piszecie na niego te skargi dobrze świadczy o nim (że je toleruje, nie zaprzecza jaki jest) a źle o was (o wy biedacy), czujecie się jakimiś przegranymi, bo zmuszonymi grać na cudzych zasadach.

Zazwyczaj czytając szybko temat sprawdzam czy nie ma postów Bimiego (tych po polsku Wink, a to dlatego, że jego wypowiedzi są rzeczowe, tępiąc głupotę nie przebiera w słowach, pochwala sceptycyzm. Nie wiem, może go polubiłem, a może faktycznie ze względu na doświadczenie, właściwe podchodząc do tematów, przewyższa poziomem większość forumowiczów.

większość zarzutów dotyczy chamstwa i niesprawiedliwego traktowania,
osobiście wolę chłód i szorstkość, wylewanie chlewu na ryj, niż kółka wzajemnej adoracji, ciągłe głaskanie się i 69,
chociaż wypowiedzi w tym temacie są rażące
komiczne jest to, jaką karę i poniżenie stanowi ukrócenie limitu postów (wy wszyscy ludzie tak bardzo musicie z siebie powylewać jakieś bzdury, że faktycznie przez to cierpicie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 04 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
współczuję niektórym z was żalących się na Bimiego, musicie mieć nieźle przesrane na wielu płaszczyznach, że nie jesteście ponad tym, że coś się wam tutaj przydarza, nie rozumiem po co piszecie to co piszecie, jaki jest w tym cel? innych natomiast uważam za debili


Bo patrzysz na to ze swojego punktu widzenia więc nie rozumiesz. Nie żalę się na Bimiego. Po prostu piszę to co uważam za wartościowe, dla siebie i dla tych co chcą tego słuchać. To co napisał Forged po prostu ma sens i niezależnie czy administratorem Forum jest Bimi czy kto inny. Chodzi o to by pokazać, że są ludzie którzy inaczej potrafią patrzeć na rzeczywistość. Jak przestaniemy się odzywać to właśnie wtedy przestaniemy być wartościowi. To nie chodzi o to by Bimi zmienił zdanie, ale o to, że może przeczyta to ktoś kto kiedyś założy swoje forum i będzie lepiej rozumiał jego sens.
Z resztą nikt tu nie twierdzi, że Bimi jest głupi. Nie w tym rzecz.

Ja na przykład na to forum bardziej zaglądam by czytać wartościowe rzeczy niż samemu się udzielać, bo często po prostu nie mam już nic do dodania. Dlatego właśnie chcę by ludzie mogli tu pisać. Jak mają ostry limit to mam mniej co czytania fajnych rzeczy. Bzdety sam bez problemu sobie odsieję. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 05 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forged napisał:
Forum czytam od jakiegoś miesiąca.
Jestem tu kilka dni.
A już zdążyłem zarobić obcinkę limitu postów o 50%.
Cóż. to forum to piaskownica Bimiego i on tu "żondzi".
Przy czym nie chce pamiętać, że wartość JEGO (tego) forum jest ukształtowana przez CUDZE (NIE Bimiego) posty. To te niezwykle wartościowe autorskie treści przyciągają forumowiczów do tego forum a nie jego zadufany w sobie właściciel szpanujący angielskojęzyczną wklejanką. Długo mieszkałem w UK. Tam pozbyłem się kompleksu "polaczka" używającego na kazdym kroku anglicyzmów. Rozumiem ten język i wystarczy.
Jednakże PRYWATNE forum Bimiego MOGŁOBY by się obejść bez tych kompleksów. Ale skoro ma je sam właściciel, to trudno z tym polemizować. Jego obora - jego krowy.
Ale żal. Żal, bo mnóstwo Ciekawych ludzi, którzy zostawili tu swój wkład, z którego bimiego fo czerpie popularność, już się zniechęciło do aktywności.
Bimi, taki nowy Stalin, jest NAJMĄDRZEJSZY, i to jest JEGO forum!!!
Całe szczęście, że Bimi nie zarządza terytorium takim jak były Układ Warszawski...
Cóż, z najmądrzejszymi się nie dyskutuje... wystarczy z politowaniem POTAKIWAĆ...


EDIT

Prawdopodobnie zarobię LIMIT nr 1.
W sumie wali mnie to. Bo tak nigdy nie byłem spamerem. A w internecie jestem od 1995 roku jeszcze w BBS'ach następnię przeglądarka Mosaic. A od 1997 roku używam nick'a Forged i jego pochodnych w polskim internecie.
Czy wściekła urażona duma Bimiego obcinająca mi limit do 1 lub mniej mnie zaboli? Nie. Żal mi tylko będzie, że nie zrozumiałem na samym początku, żeby nie wchodzić w dyskusje (nie będące gloryfikacją) z właścicielem tego FO. Bo cała reszta forumowiczów jest niezwykle interesująca...

P.S. Powinieneś niektórym forumowiczom płacić Bimi. I nie w bitscoinach tylko w twardej walucie. Bo to ONI swoimi PRZEMYŚLENIAMI stworzyli popularność tego fo...


Widzisz, tak długo jesteś w necie , a niewiele się nauczyłeś , wciąż nie znasz się na ludziach . Po drugie nie porównuj Administracji tego forum do Stalina , bo to był gość który kształtował rzeczywistość milionów, postać historyczna co nie zmienia faktu ze był synem szakala i dziwki . A admin jest tylko adminem swojego forum, świata nie zmieni .

Skoro wiesz, że zarobisz limit 1 to kiego chuja chcesz cierpieć za miliony . Zrobiłbyś więcej dobrego jakbyś nie cierpiał za miliony . A tak teraz przemijasz z wiatrem .
I nie przesadzaj z tym pucowaniem się administracji .

PS. też jestem jakiś czas w necie moje nicki to mydło z ludzkiego tłuszczu, abażury z ludzkiej skóry, Ordel - Drug against War - , Suchotnik Wink

PS.2 tak mi się przypomniało jak Błaszczykowski po tym jak Polska przegrała wszystko co mogła przegrać , zaczął płakać że Lato nie dał mu kilku biletów dla rodziny . Skurwiele za mecz dostawali po 15 tyś Euro a chcieli 20 i to z góry Laughing , to kurwa nie stać go na bilet dla rodziny, na żebry chodzi , płacze po fakcie . Takie cioty nigdy niczego nie wygrają, A jak widzę jak ktos podaje do tyłu , kiedy nie ma problemu z pociągnięciem akcji do przodu , to skurwielowi spakowałbym całą rodzinę i na pół roku na Syberię do obozu pracy.
I to kurwa nic sie nie stało , wszyscy co tak gadają , wpierdol po równo .
Jaka piłka nożna takie społeczeństwo .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 05 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Cytat:
I to kurwa nic sie nie stało , wszyscy co tak gadają , wpierdol po równo .
Jaka piłka nożna takie społeczeństwo .
Laughing


Jak słyszę "niiic sieeee niee staloooooo..." To mam podobne odczucia. jak to się kurwa nic nie stało? Zjebali! Sa pierdolonymi fajfusami, a Polaki krzyczo "Nic sieeee nie stałooo", bo wiedzo, że to nie wina tych jedenastu pierolców na trawie, ze ich ktos wybrał. To wina systemu, który nie kształci młodych kadr.

W Hiszpanii chłopcy mający talent są wybierani w wieku kilku lat, w wieku kilkunastu lat mają już takie władanie piłki jakie pokazują na boisku. Polskie pokraczne podania to pierdolona loteria, trafi? nie trafi? Chuj, udało się! Biegnie do bramki, ale ile można lecieć na fuksie? Więc teraz nie trafił.

W krajach z silnym futbolem, jak i z bogatym społeczeństwem, jest praca od podstaw. Praca, praca i jeszcze raz praca. Potem sa pieniadze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 05 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem bimi to naiwny prymityw. Smile


najbardziej lubię jak upierdala takie właśnie kurewki, które teraz go "nawet lubią", a później będzie płacz i zgrzytanie zembami. Very Happy



1 post stanowczo wystarcza, by skosić wam dupy i obalić kolejną zajebaną teorie spiskową. najbardziej razi mnie spamowanie, często nie na temat i są to osoby najczęściej z większą ilością postów aniżeli 4, czyli: im więcej dostaną tym bardziej odsłaniają głupotę. wybrałem świadomie taki limit, nawet osobiście poprosiłem po tym co tutaj zobaczyłem. i dziękuję. mało tego - ci którzy proszą o dodatkowe posty to po prostu kretyni. ich celem nie jest dążenie do prawdy tylko

wkręcanie się w kółko wzajemnej adoracji.każdy z wejścia powinien mieć po jednym poście i to nie bimi powinien decydować o ich ilości, ale wszyscy użytkownicy. wówczas wszyscy będziemy zbawieni! jeżeli przesłanki admina będą szczere, a nie kurewskie - będzie spokój, ład i prawda. widać chłopaczyna, minął się nieco z powołaniem, miast odkrywać fakty wkręca się w teorie spiskowe.

a wy możecie się dalej kurwić. mam z tego (nawiasem mówiąc) niezły ubaw. ha ha ha .




















poza tym i tak go lubię - prawdziwy bad motherfucker i dlatego dalej tu jestem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 06 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwrot "ty chuju" to jest komplement. Jeśli chce się kogoś urazić lepiej użyć "miętki siurku".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 06 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walcie ryjem co wy kurwa wiecie o życiu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka




Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 07 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty co wiesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 07 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z wami gorzej jak z dziećmi Very Happy szukacie wyróżnienia się na forum zamiast olać idiotę LOpiza Very Happy hahaahha Laughing infantylnie zgrywacie rambo Very Happy jesteście jak te zajebane wódką z wodą utlenioną szczury we mgle Laughing Laughing Laughing Laughing

Lord Op-Leibniz I daje wam rade na życie, radę która zmieni wasze dotychczasowe życie, ścieżkę którą podążaliście, odmieni waszą świadomość i otworzy umysły na nowy wymiar, wymiar looozu! po co się spuszczać wystarczy dać na loooz ;]

zamiast się ścierać z kimś daj na looz i olej Opiza ;D przecież to diota...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


piszcie co chcecie nie znam was mam na was wyebane Wink prawda jest jedna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 08 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk znowu łże jak ryża suka

Cytat:
Zeznania Tuska sprzeczne z faktami: "Kancelaria Prezydenta nie miała w planie informować Kancelarii Premiera o wydarzeniach z udziałem prezydenta

"Kancelaria Prezydenta nie miała w planie informować Kancelarii Premiera o wydarzeniach z udziałem prezydenta. Pamiętam wypowiedź telewizyjną Prezydenta Kaczyńskiego, już po komunikacie rzecznika rządu Pawła Grasia z 3 lutego 2010, że dojdzie do spotkania premierów w Katyniu, iż zamierza wziąć udział w uroczystościach. Ja nie orientowałem się o przygotowaniach ze strony Kancelarii Prezydenta, ja dowiedziałem się o zamiarze udziału Lecha Kaczyńskiego z jego publicznej wypowiedzi po komunikacie" - zeznania tej treści złożył Donald Tusk przed Prokuraturą Okręgową Warszawa-Praga, która prowadziła tzw. cywilny wątek śledztwa smoleńskiego. Zeznania Tuska stoją w sprzeczności z faktami.


Jak wynika z innych zeznań, z którymi się zapoznaliśmy, już 8 grudnia 2009 r. do MSZ trafiła oficjalna informacja, że minister Mariusz Handzlik z Kancelarii Prezydenta poinformował ambasadora Rosji Grinina o tym, iż Lech Kaczyński zamierza wziąć udział w obchodach w Katyniu. W reakcji następnego dnia w Kancelarii Premiera odbyło się spotkanie, którego celem było przygotowanie udziału premiera w uroczystościach w Katyniu. W zeznaniach Tomasza Arabskiego, do których dotarliśmy, czytamy: "Na tym etapie przygotowań dla mnie było oczywiste, że prezydent raczej będzie chciał wziąć udział w uroczystościach".

Z kolei 27 stycznia prezydencki minister Handzlik wysłał do swojego odpowiednika w MSZ Andrzeja Kremera (zginął w Smoleńsku) oficjalny dokument, że prezydent Kaczyński planuje oddać hołd oficerom na Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu w kwietniu br.

- Trudno jest wskazać moment, kiedy zapadła jednoznaczna decyzja o mojej obecności w Katyniu - czytamy w zeznaniach Tuska. Tymczasem szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski zeznał: "Kwestia zbrodni katyńskiej została poruszona przy okazji rozmowy premierów w Sopocie przy okazji uroczystości związanych z 70. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej na Westerplatte. Po tym spotkaniu min. Kremer i dyrektor Bratkiewicz odbywali spotkania ze swoimi odpowiednikami ze strony rosyjskiej, w których temat uroczystości w Katyniu w 2010 roku był jednym z poruszanych tematów rozmów. Strona polska dążyła do tego, by premier Putin i premier Tusk razem oddali hołd ofiarom Zbrodni Katyńskiej".

http://niezalezna.pl/30765-smolensk-zeznania-tuska-sprzeczne-z-faktami

[b]Przyjdzie kiedyś ten czas że: Oddasz wszystko coś wziął i nad Wisłą i Wkrą..., i Nie pomoże ci Graś, ani Grześ, czy inny AS nie ocalą cię też twe frontmany, przyjdzie kres i na fest, będziesz bity jak pies, będziesz bity a PO tem kopany... Do zobaczenia w Trybunale narodowym ZDRAJCO!!!
[/b]


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 08 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, faktycznie zakompleksiony Bimi zmniejsza wam limity postów za niezgodność poglądową.

I kurwa jajo mu zrobicie. Jesteście nienormalni?
Jak się nie podoba to wypad, ja tylko czasami tu jeszcze przebywam, jak było ono ogólnodostępne to były ciekawe tematy, treści i dyskusja na poziomie, od ponad roku forum pada przez politykię Bimiego, a przez rejestracje przedostają się same zakompleksione osoby takie jak wy, które muszą na kogoś naskoczyć.

Załóżcie kurwa własne forum, i temat z inicjatywą i zbieraniu ekipy, ale jak znam życie to napierdalacie całe życie o nwo, spiskach i jajo zrobiliście by z tym walczyć.
On przynajmniej zrobił forum.

Zawijam zara do Holandii

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 13:48, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewno dawac dupy jako męska kurwa... swoją droga nia jesteś Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo wunder wrócił.

btw ten avatar rozjebał mnie na łopatki Laughing
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


bimi ty chuju
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile