W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
bimi ty chuju  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
30 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8521
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

bimi jest ok?
jestem za
23%
 23%  [ 8 ]
jestem przeciw
44%
 44%  [ 15 ]
gay ok
32%
 32%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 29 Lut '12   Temat postu: bimi ty chuju Odpowiedz z cytatem

mówisz i masz.

temat ogólny o adminie tego forum. piszcie co sądzicie, ciekawe czy sam król włączy się do dyskusji? No przecież wyraził nadzieję na dokładnie coś w tym stylu... Tu można objechać go do woli ... albo pochwalić jaki to z niego porządny i światły światowiec. Na własnym forum dorobił się przybocznej gwardii zwolenników, całego grona ludzi wobec niego obojętnych, oraz wielkiej liczby przeciwników. Czuję że dyskusja może nabrać tempa ...z czasem.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 29 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 29 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ,
forum pada na ryj to trzeba wszystkich zachęcić dając im 18 postów na dobę .

Nie wierzcie ,że to 3 dniowa gorączka oświeciła ,,Bimi administrację " , o nie nie , to czysta kalkulacja
, no i znowu jest komu obcinać limit ,tresując gawiedź i czerpiąc z tego psychopatyczną radość .

Na
http://www.nowyekran.pl/
mogę komentować do woli bez robienia loda komukolwiek .

U takiego monitora
http://monitorpolski.wordpress.com/
też potrafi pojawić się ciekawa dyskusja oraz setki komentarzy .

Dziwię się ,że są jeszcze jacyś chętni aby bawić się w podania o dostanie na to nibyforum , a może Bimi już sam wypisuje podania z nudów

Very Happy

Cienkogłosik Bimi czerpie jakąś seksualną przyjemność ze zmieniania awatarów i podpisów .
Dostęp do osobistego profilu mam dalej niedostępny .... ot łaskawca zapomniał zrobić więcej łaski ,pewnie czeka na liścik prywatny z obietnicą penetracji rowa w zamian .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 29 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w tym temacie składamy Bimiemu życzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 29 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, to jest właśnie odpowiednie miejsce na życzenia ...ale do imienin ma jeszcze chłopak parę dni
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 01 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje jeszcze jednej odpowiedzi, a mianowicie
* w chuju to mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 02 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niczego nie brakuje - jak kto w chuju to ma to chyba nie głosuje, no nie??
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 02 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha najbardziej popularny temat na głównej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 03 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, czemu nie mam możliwości zmiany wagi głosu w ocenie? I czemu Bimi ma potrójną wartość głosu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 04 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej...nie rozumiem co taki temat daje komukolwiek. Jak ktoś ma niepoukładane emocje wobec kogoś to powinien w bardziej efektywny sposób się ich pozbyć. Po co wciągać kogokolwiek innego? Co ci da chemicloo, że ubierasz poparcie i przeciwników swojej tezy? Albo piszesz dla jaj bo nie masz co robić przez nadmiar czasu albo wykorzystujesz ten temat w konkretnym celu. Nie chce mi się wierzyć, że powodem jest pierwsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 05 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak ktoś ma niepoukładane emocje wobec kogoś to powinien w bardziej efektywny sposób się ich pozbyć.

trafił swój na swego. pisałeś to raczej nieświadomie do bimiego. z drugiej strony jest sposób, by nie być chujem tak szczerze. nie martwcie się cokolwiek by się nie działo lepiej pisać z żądnym władzy świrem, aniżeli z byle debilem w czystej postaci. przepraszam chemcloo ostatnio znów widziałem jak latają przy zachodzie słońca, ale za chuja nie umiem tego pojąć, bo powietrze jest niby czyste. nie uwierzę, że wszyscy kłamią, ale na bank to nie jest przypadek. od kiedy dowiedziałem się pierwszy raz o tym to rośnie we mnie taki agresor, że próbuję dać upust emocjom, jacy ludzie są zidiociali i sterowalni. a ty bimi nie bądź chujem, powinniśmy się jednoczyć, a nie dzielić ze względu wyłącznie na różnorodność poglądów, o to chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
awake




Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 19 Cze '12   Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jestem uczestnikiem forum od niedawna,jednak jego czytelnikiem jestem od 2lat...Czytajac forum przez te dwa lata czesto spotykalem sie z pociskami na Bimiego itd,czytajac to jak on sie zachowuje.Przyznam ze czasem sie wkurwialem,ale myslalem ze byc moze wina lezy po obu stronach.Zmienilem zdanie gdy sam zostalem uczestnikiem tego forum i zdazylem napisac moze ze trzy posty,gdy na temat ktorego wypowiedzial sie pewien gosc(przedstawil swoj poglad,calkiem sensowny zreszta),ktorego zdanie jednak nie zgadzalo sie ze zdaniem bimiego.Zjeb bimi od razu zaczal mu cisnac od kurwy co mnie bardzo ziirytowalo bo nie lubie bezpodstawnego chamstwa wiec napisalem na forum o ogolne zachowanie kultury po czym cwel bimi zaczal mnie straszyc zebym uwazal bo mi sie takze dostanie i ujebal mi posty do jednego.Nie odpisywal na moje pw.

Uwazam tak:jest to totalny lamus,ktory jest zajebiscie zakompleksiony,siedzi zjeb przed monitorem caly dzien i wykorzystuje swoja wladze na przykrywanie swojego niedojebania poprzez upierdalanie postow ludziom ktorzy maja odmienne zdanie.Pewnie gdy w podstawowce pani pochwalila kogos bardziej niz cwela bimiego pol godziny plakal w koncie swego pokoju po czym zamykal sie w kiblu i walac konia zostawial swoj stres na srajtasmie...Jeszcze jebany leszcz podpierdala jakiegos wielkiego palacza maryski ,jak on pewnie blanty widzial tylko na filmach a w domu kreci sobie z kiepow swoich starych ktore podbiera w nocy gdy tamci juz spia,bo nie wierze w to ze maria nie otworzyla by jego zjebanego umyslu gdyby bylo inaczej...

Na zywca moge sie zalozyc ze sra-spierdalajac....

dla wszystkich normalnych pozdro...Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 19 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no proszę - jaka wdzięczność, za to zużyłem na niego swoje zaproszenie... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 19 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ja ciągle czekam na odpowiedź na moje zaproszenie spotkania się i wytłumaczenie sobie kto jest ubeckim chujem ..

będziesz wracał z emigracji do falubazowa to zajedź przez Gorzów tylko daj wcześniej znać na PW Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 20 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KingPaulus napisał:
Bimi ja ciągle czekam na odpowiedź na moje zaproszenie spotkania się i wytłumaczenie sobie kto jest ubeckim chujem ..

będziesz wracał z emigracji do falubazowa to zajedź przez Gorzów tylko daj wcześniej znać na PW Wink




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak.."Chuju!! Ty Bimi.." Laughing
tez ladnie

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysztofit




Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To forum to jedno wielkie nieporozumienie !!!

Dałem ciekawą notkę ze swoimi hipotezami i z niczego dostałem limit postów 1...
Nie wiem co was tu ludzie trzyma w tym bajzlu jak jest o wiele ciekawsze forum...

www.davidicke.pl

Tam bynajmniej nie obcinają limitów za niezgodność poglądów...
_________________
G. prawda do kwadratu - forum sterowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ujadanie na administratora na tym forum przypomina straszenie ptaków przez okno. Przy opuszczonych stalowych dźwiękoszczelnych roletach.
Administrator nie jest waszym kumplem, więc po co te spoufalanie .
Uważacie , że administrator jest wulgarny ? Bo jest wulgarny akurat w stosunku do WAS ? Zniżycie się, lub zbliżycie ( jak kto woli ) się do przedmiotu waszej niechęci . Ale i tak będziecie zajebiście daleko za obiektem niechęci. Bo nie macie Żadnej mocy , czy siły : Baran, siła 0 , moc 0 . Pozostanie w tej krainie dopóki zarządca go nie upierdoli. Ma prawo do założenia jednego tematu w którym może beczeć na zarządce .
A teraz pomyślcie : jeśli ja jestem prymitywnym faszystą z nadania przywileju , to wy gdzie jesteście ujadając ? Zadajcie sobie jedno pytanie : Co byście zrobili gdybyście dowiedzieli sie ze zaraz - za 5 min. - do pustego pokoju w którym jesteście wejdzie Administrator . Ale za czym o tym pomyślicie idźcie na imprezę i napierdalajcie się z kimś . Nie jest ważne czy wygracie czy przegracie , ważne jest czy się podobało . Może jeszcze będą z was ludzie Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awake




Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 21 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watpie aby ktos sie stresowal ujadajac...strona nosi nazwe:prawda wiec warto glosic prawde nawet jesli tematem ma byc cwel-administrator-bimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 22 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofit napisał:
To forum to jedno wielkie nieporozumienie !!!

Dałem ciekawą notkę ze swoimi hipotezami i z niczego dostałem limit postów 1...
Nie wiem co was tu ludzie trzyma w tym bajzlu jak jest o wiele ciekawsze forum...

www.davidicke.pl

Tam bynajmniej nie obcinają limitów za niezgodność poglądów...


bo tam większośc ma kontakt z wyższymi bytami Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 22 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
krzysztofit napisał:
To forum to jedno wielkie nieporozumienie !!!

Dałem ciekawą notkę ze swoimi hipotezami i z niczego dostałem limit postów 1...
Nie wiem co was tu ludzie trzyma w tym bajzlu jak jest o wiele ciekawsze forum...

www.davidicke.pl

Tam bynajmniej nie obcinają limitów za niezgodność poglądów...


bo tam większośc ma kontakt z wyższymi bytami Laughing Laughing Laughing


Znaczy, że co? Pierdolnięci?? Bo nie kumam..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 22 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
porfirij napisał:
krzysztofit napisał:
To forum to jedno wielkie nieporozumienie !!!

Dałem ciekawą notkę ze swoimi hipotezami i z niczego dostałem limit postów 1...
Nie wiem co was tu ludzie trzyma w tym bajzlu jak jest o wiele ciekawsze forum...

www.davidicke.pl

Tam bynajmniej nie obcinają limitów za niezgodność poglądów...


bo tam większośc ma kontakt z wyższymi bytami Laughing Laughing Laughing


Znaczy, że co? Pierdolnięci?? Bo nie kumam..


no i widzisz sam sobie pieknie i idealnie na post odpowiedziałeś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awake




Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 26 Cze '12   Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

tutaj wiekszosc jest normalnych ale za to zakompleksiony administrator jest conajmniej pierdolniety... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 26 Cze '12   Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

awake napisał:
tutaj wiekszosc jest normalnych ale za to zakompleksiony administrator jest conajmniej pierdolniety... Laughing

no niestety masz w dłoni bardzo silny argument na poparcie tej tezy; wbrew wynikom głosowania, zaprosiłem na forum takiego zjeba jak ty

hmmm... jakby się tu teraz z tego wytłumaczyć...
cóż, nie wiem co ja sobie wtedy myślałem, ale mam nadzieję, że byłem bardzo znietrzeźwiony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 26 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofit napisał:


www.davidicke.pl

Tam bynajmniej nie obcinają limitów za niezgodność poglądów...


ale coraz bardziej zniechęcam się do tego Redmulucowego forum Shocked

"Zdjęcia i rysunki istot pozaziemskich"
"Eminem jest opętany"
"Ciało świetliste"
"Magia, Czary, Nadludzie..."
''Diagnostyka Karmy''

jak widzę takie tematy KWIATKI to mnie skręca, wszystkie działy: Ezoteryka / Duchowość, Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta i parę innych bym
wyje**ł w kosmos z tego forum. Shocked Very Happy

na prawdzie do kwadratu jest wszystko poukładane odpowiednio, choć przeszkadza mi to, że trochę mało tu się dzieje - może należałoby otworzyć rejestrację zamiast podań, nie wiem nie jestem adminem nie będe mu dyktował co ma robić ale parę nowych osób na miesiąc to trochę mało. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


bimi ty chuju
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile