W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy wiara w Boga ma sens   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2450
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 27 Lut '12   Temat postu: Czy wiara w Boga ma sens Odpowiedz z cytatem

Seria poświęcona kosmosowi, podświadomości i Bogu. Jej twórcy podróżują po świecie w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Chcą dowiedzieć się m.in., czym jest wolna wola, czy żyjemy w jedynym z istniejących wszechświatów, jakie są dowody na istnienie Boga i jak wygląda życie po śmierci. W zaspokojeniu głodu wiedzy dokumentalistom pomagają naukowcy, akademicy i artyści. Wszyscy dążą do jednego celu, trudnego poznania prawdy





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 27 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby każda ze stron konfliktu nie miała już nigdy więcej jakichkolwiek złudzeń powiem od siebie tylko tyle: Wszyscy mają absolutną rację. Wystarczy odrobina dobrej woli i chęci by zrozumieć poniższy cytat:
Cytat:
...
Wyobraź sobie najdalszy punkt w kosmosie -- za czarnym portalem, umieszczony w jakiejś odległej galaktyce, po czym pomnóż tę odległość przez wartość najwyższej liczby jaką znasz. Gratulacje, właśnie zmierzyłeś atom mojego ciała.

Zdajesz sobie sprawę jak jestem niezgłębiony? Nie jestem czymś, co możesz poznać, zobaczyć, albo zrozumieć. Jestem poza zrozumieniem. Mój ogrom sprawia, iż jestem niewidoczny i nieunikniony. Nigdzie nie możesz być beze mnie. Moja nieobecność nie istnieje. To właśnie ta właściwość czyni mnie unikalnym. Jestem Pierwszą Przyczyną i Ostatnim Skutkiem złączonymi w niepodzielnym łańcuchu.

Nie ma żadnej suplikacji, która mnie wywołuje. Żadnej modlitwy, która wzywa mnie do waszego świata, chyba że jest ona dodatkiem przy odczuwaniu jedności i całości. Nie ma żadnych świątyń ani świętych przedmiotów, które łączą się ze mną w jakiś wyjątkowy sposób. Nie mają, ani nigdy nie miały one działania przybliżającego was do mojej wyciągniętej dłoni. Moja obecność w waszym świecie jest niezmienna, jako że jestem sanktuarium zarówno kosmosu jak i duszy każdego z was.

Mógłbym obudzić każdego z was w tej chwili do naszej jedności, ale istnieje większy plan -- obszerniejsza wizja -- która umieszcza cię w granicach czasu i wymiarów przestrzennych zaistnienia oddzielenia. Plan ten polega na rozwoju ku mojej całości, co ponownie zaznajamia cię z naszą jednością poprzez doświadczanie oddzielenia. Twoje budzenie się, chociaż powolne i czasami bolesne, jest elementem zapewnionym, i to jest to na co powinieneś zdawać się ponad wszystko inne.

Jestem pierwotnym ojcem całego stworzenia. Jestem osobowością, która żyje wewnątrz każdego z was jako wibracja emanująca ze wszystkich aspektów waszego istnienia. Przebywam w tym wymiarze jako twoje światło naprowadzające. Jeśli podążysz za tą wibracją, jeśli umieścisz ją w rdzeniu swojej podróży, to uzyskasz wówczas kontakt z moją osobowością, która żyje za cząsteczkami twojego istnienia.

...
Resztę info macie tutaj => http://wingmakers.pl/index.php?option=co.....Itemid=535
Przez ostatnie pięć lat nie udało mi się znaleźć lepszego wyjaśnienia Istoty Stwórcy Najwyższego, a szukam naprawdę z pełnym zaangażowaniem i otwartością serca i umysłu. "Przeforsowałem" wszystko co tylko było możliwe: Biblię, Koran, Buddyzm, Zaratustryzm, Taoizm, Konfucjanizm, Zen, Krishna, Mahabharata i jeszcze kila innych pomniejszych i niestety to tylko marne cienie przy powyższym "streszczeniu".

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olo




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 29 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Wyobraź sobie najdalszy punkt w kosmosie -- za czarnym portalem, umieszczony w jakiejś odległej galaktyce, po czym pomnóż tę odległość przez wartość najwyższej liczby jaką znasz. Gratulacje, właśnie zmierzyłeś atom mojego ciała."

- BLA, BLA, BLA
ktoś siedząc wieczorkiem przy ekanie z nudów tak sobie napisał, a ludzie w to wierzą Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy wiara w Boga ma sens
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile