W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rozmowy w toku - Mikołaj Rozbicki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8687
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 02 Lut '12   Temat postu: Rozmowy w toku - Mikołaj Rozbicki Odpowiedz z cytatem

"Rozmowy w Toku" które zostaną wyemitowane na antenie tvn 13-go lutego 2012

dyskusja Shocked Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 02 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheheheh ciekawe czy przypierdoli ostro new age'owym armagedonizmem


Laughing Laughing Laughing



http://www.tvnfakty.pl/rozmowy_w_toku_z_wykrywaczem_k%C5%82amstw



w ogole jakies oficjalne potwierdzenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 02 Lut '12   Temat postu: Re: Rozmowy w toku - Mikołaj Rozbicki Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
"Rozmowy w Toku" które zostaną wyemitowane na antenie tvn 13-go lutego 2012

dyskusja Shocked Laughing


Taki sam fundamentalizm tam - njuejdżowy, jak tu - spiskowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypominam, że to już dziś 15:55 tvn Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu się mikuś tłumaczy dlaczego ich nie zmiażdżył Laughing



poszedł do tvn i wielce się biedaczek zdziwił że zrobili z niego idiotę Laughing . oglądać od 1:05:30
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego się spodziewał jak sam jest z odrealnionej tematyki new age do prania mózgu? Trafił swój na swego... Gratulujemy racjonalnego podejścia do tematu, space impackt na chacie i ucierania stereotypów. W swoim przebudzaniu Rozbicki wzbudza kontrowersje kosmicznych ras dlatego działa tak samo jak tvn, który szuka taniej sensacji. Ludzie będą to lubić, bo nadal wolą wiarę od czystej kalkulacji. Banda dezinformujących ciot. Ciekawe czy poruszył tam temat sztucznie kreowanego kryzysu, wojen o surowce, handel bronią, heroiną. A może coś o syjoniźmie, wojnach w afryce, kontrolowanych rewoltach nato, wykupywanie państw za bezcen, nowy kolonializm? Heheh chyba lepszę będą fale, pola energetyczne i przepowiednie ubrane w sekciarski teatrzyk. Yeeej Yeeej rzygam tęczą

Laughing

Bo powiedzieli, że wierzę w jaszczury, a ja wierzę przecież w plejadanów drako i istoty z innych poziomów gęstości - czym kolwiek te poziomy są.


Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:30, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś dzwoniłem do rozmów w toku dla jaj i mogłem wystąpić jako ofiara księdza pedofila Laughing Laughing Laughing Laughing wynagrodzenie za udział w odcinku to 300zł + zwrot kosztów dojazdu Laughing no ale mikołaj stwierdził że skoro już wydał pieniądze na dojazd to nie kalkuluje mu sie nie zrobić z siebie pajaca i przy okazji ośmieszyć tematu nwo, co już z resztą robi od jakiegoś czasu skoro miesza tak powarzne zagadnienie z plejadnianami i falą 2012 Laughing Nie ma co sie dziwić że puzniej ludzie na hasło teorie spiskowe pókają sie w głowe skoro taki mikołaj takimi bzdetami karmi słuchaczy.
Powrót do góry
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolencjusz napisał:
Kiedyś dzwoniłem do rozmów w toku dla jaj i mogłem wystąpić jako ofiara księdza pedofila Laughing Laughing Laughing Laughing wynagrodzenie za udział w odcinku to 300zł + zwrot kosztów dojazdu .


to niezłą kasę ci proponowali, bo zwykłe wynagrodzenie za statystowanie wynosi do 30 zl za godzinę i bez zwrotu jakichś kosztów. Ale to chyba kłamstwo kosztuje te 300 Rolling Eyes
Jakby ktoś kiedyś miał dylematy abstrakcyjne ile kosztuje kłamstwo - to już wiadomo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:57, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzysz Mała to zadzwoń, oglądałem akurat kiedyś ten program i była reklama że poszukują do jakiegoś tam odcinka o księdzach pedofilach ich ofiar, to mówie a zadzwonie se dla jaj. Przy czym nie miałem być statystą tylko ofiarą księdza Laughing miałem na życzenie dostać peruke Laughing i jakieś inne pierdoły Laughing A w trudnych sprawach dostajesz chyba z 600 zł Laughing nie jestem pewny ale coś koło tego, to za zrobienie z siebie pajaca w najbardziej oglądalnych "Polskich" tv, 600zł a 300zł to w sumie tyle samo Laughing
Powrót do góry
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłem oglądać to gó...o Very Happy

Podczas wywiadu na grafice w dole ekranu
pokazała sie mniej wiecej taka informacja:


Cytat:
Mikołaj: wierzy że Jezus, Balcerowicz i Sikorski to kosmici

Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:56, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat był o apokalipsie 2012. Jak bym tam wjechał z moją interpretacją apokalipsy z syjonistyczną bestią i nierządnicą katolicką to by kórwa ani jedno zdanie nie przeszło cenzury. Laughing Mikuś cioto wez ty goń sie do rajskich (chyba o nich wspominał mówiąc że ma kontakty z ludzmi którzy są ufolami ) Laughing a z resztą przecież on sam jest kosmitą Laughing

Mikołaj -zawód policjant Laughing wierzy w inwazje ufo w 2012 Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem






Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ja pierdole
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom ! Czemu nie nagrałeś pozostałych "gwiazdek" programu. Przy nich Mikołaja teoria to pryszczyk, harcerska zabawa i w sumie najbardziej strawna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ja nagrywałem Sad
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sprawdzałem na YT czyj to był uploud, więc Sorry.
Czyli to musi być ktoś mu "bardzo przyjazny i życzliwy", chcący zrobić z niego ogólnopolskie pośmiewisko.
Tak, to prawda - zawiść i zazdrość tych co nic nie robią, a "wszystko wiedzą lepiej", jest wyjątkowo perfidnym orężem dla zdyskredytowania przeciwnika. Przykre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chcący zrobić z niego ogólnopolskie pośmiewisko.


Smile no bo zrobił i z resztą robił już wcześniej. Może dla ciebie pieprzenie o kosmicznych nieistniejących cywilizacjach to oznaka inteligencji, ale to tani mistycyzm i zasługuje na chłostę Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie "Venom". Mam do tego typu hipotez ambiwalentne odniesienie, a szczególnie jeśli chodzi o Inwazję Reptilian, ale mi Go po prostu szkoda, bo nie uda mu się nigdy przeforsować czegoś tak niedorzecznego. Nie znaczy to jednak, że zaraz należy robić wezwanie do inkwizycji.
Robi z pasją to w co wierzy, jest sobą i nie przejmuje się żadnego typu krytyką.
A to czy jesteśmy jedyną Koroną Stworzenia we Wszechświecie widzialnym i niewidzialnym to już jest, każdego z osobna, osobista sprawa, więc nie wchodzę na ścieżkę wojny na argumenty z nikim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Robi z pasją to w co wierzy

No wręcz Jezusową.



Cytat:
A to czy jesteśmy jedyną Koroną Stworzenia we Wszechświecie widzialnym i niewidzialnym to już jest, każdego z osobna, osobista sprawa, więc nie wchodzę na ścieżkę wojny na argumenty z nikim

Nie zmieniaj kontekstu, bo co rusz jakiś palant to robi. On nie dywaguje nad istnieniem obcych cywilizacji tylko jest święcie przekonany o tym, że niebawem tu przylecą. Nawet sam uchodzi za wcielenie kosmity. Rozumiem, że masz potrzebę wierzenia, unifikowania takiego gówna, dlatego będzie ci ono serwowane, bo jest na nie popyt - proste. Ambiwalentny srentny, za a nawet przeciw, deifikacja i pogarda Jezuska nauhwhuawhuaauhhua potem się rodzą takie palikoty.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz powtórzę: nie wchodzę na ścieżkę wojny na argumenty z nikim. (nie mam tu na myśli Ciebie osobiście, lecz konkretnie chodzi mi o każdą istotę we Wszechświecie). Uwierz mi,- nie inaczej,- przyjmij do wiadomości, że "WIARA" jest dla mnie niczym przy "WIEDZY" - są to dwa przeciwstawne pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




...,,Wpierdolił ją, no nie dźwigam..''!

Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I on też już nie dźwiga, ale na 28583 "odsłonach" przez trzy lata zrobił pewnie Nieziemskie wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miodek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 01:14, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forach dla przebudzonych chętnie się promuje ten syf spod znaku "2012". Za rok, wszyscy ci wierzący w te brednie pochowają się po kątach ze wstydu albo zaczną się usprawiedliwiać, że wyczuwali manipulację jednak nie mieli odwagi o tym mówić w mniejszości.
Rozbicki niedługo będzie podobnie stękał, jak ten koleś poniżej, o którym już najwidoczniej większość zapomniała albo nie chce pamiętać - co przebudzeni?

puker
puker

Nie chodziło mi o pieniądze Laughing
Powrót do góry
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam wprost słuchać takich "Megasuperfullofshithead" cwaniaczków.
A co do tego pierwszego, to zapamiętaj i powiedz to wszystkim naokoło: Żadnego Końca Świata Nie Będzie.
Każdy kto tak wieszczy, to nie rozumie i będzie musiał się zmierzyć ze skutkami własnej "predykcji" przed ludźmi,
czyli przełknąć publicznie tę żabę tak, jak ten wyżej - jaszczurkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:04, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jeszcze nalezy do Gotow ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:13, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikołaj wraz ze społką będą organizować seminarium..
Laughing

Cytat:
zima pisze:23 Luty 2012 o 12:11

sorry, ale z ceną to pojechaliście na maxa… za kilka godzin z rajskim, którzy powtórzą to, co w audycjach???

Mikołaj Rozbicki pisze: 23 Luty 2012 o 12:50

A skąd wiesz co powtórzą…? A co się martwisz – w takim razie oglądaj TV!Smile Ale macie problemy…Kto chce zapłaci…



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rozmowy w toku - Mikołaj Rozbicki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile