W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Riese - Inna Rzeczywistość  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 13946
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 21 Lut '12   Temat postu: Riese - Inna Rzeczywistość Odpowiedz z cytatem

http://moje-riese.blogspot.com/

Blog prowadzony przez Dariusza Kwietnia który opisuje prawdziwą działalność Niemców w czasie wojny na terenie Gór Sowich i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Pana Darka za pasję, odwagę, wytrwałość. Jednak w szczególności za odwagę. Obejrzałam wszystkie dłuższe publiczne wystąpienia Pana Darka i po prostu jest to ogromna wiedza na temat niemieckich nazistów , a także eksperymentów i "badań naukowych" przez nich dokonywanych oraz całego kompleksu Riese.
Dziękuję Panie Darku za przekazaną wiedzę.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wraz z nadejściem grudnia ruszam z nową audycją, w której to Dariusz Kwiecień - badacz i pasjonat zagadek kompleksu Riese, oraz III Rzeszy - przedstawia największe tajemnice z nimi związane.
Dariusz Kwiecień to niezwykle interesująca postać, która swoimi opowieściami potrafiłaby zająć setki godzin.
Część z tych opowieści prezentujemy w audycji, którą postanowiłem nazwać "Riese - i inne tajemnice III Rzeszy według Dariusza Kwietnia.

Zapraszam serdecznie wszystkich do posłuchania pierwszego odcinka, w którym to Darek przedstawia, czym jest komplekt Riese, oraz co sprawiło, że było to tak ważne miejsce dla nazistów.

Riese - i inne tajemnice III Rzeszy według Dariusza Kwietnia #1




W drugim odcinku Dariusz Kwiecień opowiada o tym, co działo się podczas II Wojny Światowej a o czym nie mówi się teraz.
Tematy poruszane przez niego mogą być kontrowersyjne, czasem nawet szokujące, lecz chodzi o to, aby w sposób dobitny i dosłowny mówić o rzeczach, które nie powinny i nie mogą zostać zapomniane.
Tym razem Darek przedstawia genezę "Polskiej rasy panów" oraz mówi głośno i otwarcie o eugenice. Zapraszam.

Riese - i inne tajemnice III Rzeszy według Dariusza Kwietnia #2 - EugenikaRiese - i inne tajemnice III Rzeszy według Dariusza Kwietnia #2 - Eugenika





Dariusz Kwiecień przygotował dla was kolejną audycję poświęconą tajemnicom III Rzeszy, oraz kompleksowi Riese, bardziej znanego w Polsce pod nazwą "Olbrzym".
W tym odcinku Darek kontynuuje wątek temat z poprzedniej audycji, czyli eugenikę, gdyż uznał ją za bardzo ważną, której należy poświęcić nieco więcej czasu, niż tylko standardowe 30 minut.
Nie będzie to jednak jedyny temat poruszony w tej audycji.
Powierzchownie zostaną przedstawione Ahnenerbe i Lebensborn - dwie organizacje nazistowskie, z których pierwsza zajmowała się udowodnieniem boskości i niezwyciężonej aury German, zaś druga - miała pomóc w ziszczeniu się hitlerowskiego snu o czystej rasie nordyckiej. Zapraszam.

Riese – i inne tajemnice III Rzeszy według Dariusza Kwietnia #3 – Eugenika cz.2 i Ahnenerbe"



Źródło: http://scoobany.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:23, 09 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam swój temat z przed lat. Na bieżąco są tam poruszane ciekawe sprawy, których raczej nikt nie podejmuje:'bom' http://moje-riese.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 18 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sciągnąłem i przesluchałem wszystkie audycje Pana Darka i faktycznie opowiada ciekawie. Mowi o rzeczach, ktore rzeczywiscie trzeba zobaczyc aby moc miec jakiekolwiek wyobrazenie na temat. Mozna powiedziec, ze w ciekawym miejscu sie wychowywal, pozazdroscic. Polecam kazdemu kogo interesuje tematyka dzialan III Rzeszy na Dolnym Slasku podczas II WS. Poleca wiele interesujacych pozycji, po ktore w wolnym czasie na pewno siegne.

Aczkolwiek w kilku ostatnich nagraniach zaczelo mnie irytowac odchodzenie od tematu Riese i wchodzenie na dosc sliskie tematy, ktore nijak mi pasuja do ogolnie poruszanej kwestii. Jak ktos sledzi to pewnie bedzie wiedzial co mam na mysli.

Mimo wszystko facetowi nie mozna odmowic wiedzy, chetnie bym sie z nim zapuscil w te lasy na kilka nocek. To mogloby byc niezle przezycie. Opowiesc o Jareckim nakrecila mnie konkretnie. Jesli na prawde ten gosc istnial to musial byc zajebiscie mistyczna postacia.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Riese - Inna Rzeczywistość
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile