W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dzień Gniewu - 21.03.2012   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9173
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 08 Mar '12   Temat postu: Re: Dzień Gniewu - 21.03.2012 Odpowiedz z cytatem

Cytat:

5 X NIE

1) Nie dla ACTA!
2) Nie dla Paktu Fiskalnego!
3) Nie dla niszczenia oświaty!
4) Nie dla bezprawia ZUSu!
5) Nie dla rządu Tuska!



1) Przeciez wolnosc slowa ktora mamy od 1989 roku, nie zmienila nic praktycznie, to co sie Acta przejmujecie. Przeciez mozecie myslec i krzyczec na co macie ochote w realu, w codziennych sytuacjach, wiec tak czyncie. Nie sztuka siedziec na prawda2 i sie produkowac i buntowac przeciwko wladzy, oni i tak was maja w dupie. To tylko jeden aspekt sprawy, ale na inne tez sa rozwiazania
2) Niech robia co chca, kto chce sobie dac rade to sobie da rade nawet z najwiekszym skurwysynstwem wladzy.
3) Gdzie to napisane ze oswiata/edukacja jest ukierunkowana na oswiecenie ludzi; zawsze byla, jest i bedzie ukierunkowana na przystosowanie do zycia w systemie; to wy powinniscie swoje dzieci oswiecic i one same poprzez zadawanie trudnych pytan i szukanie na nie odpowiedzi samemu
4) Wiem ze boli, ale trzeba szukac zeby h*jom jak najmniej oddawac i jednoczesnie odbierac w postaci publicznych pieniedzy z roznych zrodel, nigdy jednak ponadto co uwazacie ze ZUS i jemu podobne instytucje bezprawnie zawlaszczyly
5) Nie glosowalem od 18 roku zycia, wiec nie mam problemu, nie moj premier, nie moj prezydent, moj kraj nazywa sie ********, a od systemu staram sie byc jak najmniej uzalezniony, jak najmniej na nim polegac i jak najmniej od niego oczekiwac.

U mnie kazy dzien jest dniem gniewu, tyle ze pozytywnego. Wy (stojacy za organizacja tego Dnia Gniewu i potencjalni uczestnicy) natomiast bawicie sie w komuchow, ktorzy poustalali dzien kobiet, swieto pracy, itd. U mnie kazdy dzien jest dniem kobiet (chyba ze ktoras mnie wkurzy), kazdy dzien jest dniem pracy (chyba ze przypadkiem w poprzednie dni pracowalem i danego dnia chce odpoczac), itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam dzień Gniewu . Chyba chuj z tego wyszedł - Dzień Gniewu bez zagniewanych

Cytat:
... Manifestacja najsłabiej wypadła w Krakowie, gdzie zorganizowano ją w samo południe. Przyszło kilkanaście osób.
A wystarczyło zorganizować piwo i kiełbaski po demonstracji . Co, żydzi kasy nie dali Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dzień Gniewu - 21.03.2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile