W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Donosy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3011
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypominam że temat tego wątka to "Donosy" a nie "pierdolenie"
http://prawda.fora24.pl <- tutaj można sobie popierdolić do woli i bez ograniczeń, wystarczy nie używać wulgaryzmów Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi poprzedni post ukazuje Twój debilnie wredny charakter. Odpuść sobie już odsyłanie ludzi do drugiego forum jako coś gorszego. Twój sarkazm zaczyna być upierdliwy i do tego na niskim poziomie. I jeżeli Ty nie masz limitu to znaczy, że możesz pierdolić a my nie bo mamy limit ? Liitościii

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to właśnie wy macie wredny charakter.
To nie ja przyłażę na wasze podwórko żeby pomarudzić, że piach w piaskownicy ma niewłaściwy kolor.
Choć was tu nikt nie zapraszał przyłazicie i trujecie dupe, że to i że tamto... Czy ktoś was pyta o zdanie w tym temacie?
Nie podoba się to do widzenia - nie jestem tu po to żeby się komukolwiek tłumaczyć z tego jak prowadzę to forum i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa -_-'. A co to ma do mojego postu w którym to sprzeciwiam się Twojemu jechaniu po innym forum o podobnej tematyce ? Piszesz, że pierdolimy i że się wpierdalamy, piszemy bzdury gdzie tak naprawdę ciągłym sarkazmem skierowanym w stronę prawdy.fora24 sam to robisz. Pokaż ''nam'' jak nie pierdolić, nie wpierdalać się i nie pisać bzdur na własnym przykładzie. Wcale mnie nie interesuje jak prowadzisz forum, ale dawaj chociaż przykład jako pan tego źródła bądź co bądź informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jechaniu?
Człowieku, przecież tamto forum powstało własnie dlatego, że banda takich niezadowolonych ciołków jak ty pewnego dnia postanowiła się wyprowadzić i założyć swoje własne forum pozbawione podstawowej wady tego - czyli mnie Smile
Masz dokładnie takie same pretensje jak oni mieli, więc na tamtym forum będzie ci idealnie - nie ma w tym cienia sarkazmu, wyłacznie troska o twoje dobro.

Żeby ci ułatwić zmianę: 1 post/dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jechaniu?
Człowieku, przecież tamto forum powstało własnie dlatego, że banda takich niezadowolonych ciołków jak ty pewnego dnia postanowiła się wyprowadzić i założyć swoje własne forum pozbawione podstawowej wady tego - czyli mnie Smile
Masz dokładnie takie same pretensje jak oni mieli, więc na tamtym forum będzie ci idealnie - nie ma w tym cienia sarkazmu, wyłacznie troska o twoje dobro.

Żeby ci ułatwić zmianę: 1 post/dzień.


mandarck ma rację. Widzisz sam pokazałeś swoje oblicze pisząc ,że dla osoby ,która ma inne zdanie wystarczy 1 post dziennie. Forum jest po to aby dyskutować ,a nie narzucać cenzurę na tych co mają inne zdanie na dany temat.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie poznaliście bimiego? Nie marnujcie swoich postów i nie nakręcajcie go na kolejne sypanie limitami. To co pisze Mandarck było już powiedziane w innych tematach kilkakrotnie, a bimi na pewno to przeczytał.

Zostawcie limity w spokoju, chyba, że wam nie szkoda postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Donosy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile