W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Film "Ziemianie"  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 15971
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckmmln: super akcja Very Happy ale mam nadzieje ze wiele osob ma odtwarzacze DVD Smile ale w sumie juz wiekszosc ma... a dodales jakis dopisek na płycie? np pokaz znajomym albo cos? Very Happy moze jak ktos nie ma DVD to poda dajej tą płyte Very Happy moze ludzie przestana jesc mieso! ja juz nie jem jak deklarowalem Very Happy serek biały wcinam i takie tam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze - jak sądzę - można Was zmanipulować za pomocą okrutnych filmów na temat zbrodni ludzi na ludziach. Wniosek analogiczny do rozumowania w tym wątku jest taki, że NIGDY WIĘCEJ PŁODZENIA tych potworów, jakimi są ludzie !!

ps: Nadal chcecie nie jeść mięsa, czy zadacie sobie trud poszukania przyczyn, dlaczego ludzie znajdują sobie w zwierzętach wygodny sposób na rozładowanie frustracji ? Was ten film odrzuca od jedzenia mięsa, mnie zaś zmusza do szukania przyczyn ewidentnie widocznych przykładów okrucieństwa. Ono nie ma swojego źródła w jedzeniu mięsa. Człowiek to drapieżnik - który znalazł jednak upodobanie w zadawaniu bólu i to jest problem. Upodobanie to jest wynikiem bezradności wobec prawdziwych sprawców frustracji. Rzeźnik nie wyżyje się na swoim pracodawcy, ale będzie próbował robić to na zwierzęciu. Jemy za dużo, zabijamy za dużo - swobodnym lotem zmierzamy do totalnego przeludnienia, czyli do degeneracji. I znajdą się tacy, którzy rozwiążą ten problem w sposób okrutny. Wiecie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyna takiego zachowania leży w braku świadomości, że zwierze też czuje i przekonaniu (błędnym) że zadawane cierpienia nie będą miały konsekwencji dla oprawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film do dupy jak autor postu Cool TAKIE RZECZY TO JA WIEDZIAłEM W PRZEDSZKOLU Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ckmmln: super akcja Very Happy ale mam nadzieje ze wiele osob ma odtwarzacze DVD Smile ale w sumie juz wiekszosc ma... a dodales jakis dopisek na płycie? np pokaz znajomym albo cos? Very Happy moze jak ktos nie ma DVD to poda dajej tą płyte Very Happy moze ludzie przestana jesc mieso! ja juz nie jem jak deklarowalem Very Happy serek biały wcinam i takie tam Very Happy


oczywisciem, zrobilem to jak nazly napisy sa na - poczatku filmu dodalem by przekazywac dalej znajomym Smile Sasiad jak obejrzal ten film, hehehe, mocno wstzasniety stwierdzil ze nie mial pojecia ze to sie TAK robi i pytal czy ja tez to ogaldalem Smile. pewnie teraz sie mocno zastanowi nim kupi cos ze skory [ bo jakos nie wierze ze przestanie jes mieso] ale kto wie.....Smile W sumei cala akcje zrobilem sam na swoj koszt, wrzucalem w blokach do przypadkowych skrzynek . Oczywiscie przy okazji reklame tego forum tez dodalem. Zobaczymy jakie beda efekty. Z drugies strony jakby sie kilkadziesiat ludzi zlozylo na czyste plyty, to mozna by tego tysiące "wyprodukowac" i moze bylby to poczatke czegosc większego SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Film do dupy jak autor postu Cool TAKIE RZECZY TO JA WIEDZIAłEM W PRZEDSZKOLU Razz

Marna prowokacja, takie to ja widziałem w przedszkolu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna w ogole robic takie akcje nawet z KILKOMA FILMAMI np o WTC i zwierzeta i + globalne ocieplenie... moze cos jeszzce by sie zmiesciło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
mozna w ogole robic takie akcje nawet z KILKOMA FILMAMI np o WTC i zwierzeta i + globalne ocieplenie... moze cos jeszzce by sie zmiesciło Smile



spoko, tytlko ze wiesz, na 1 dvd w formacie mpg2 upachasz gora 3 h filmow w miare dobrej jakosci wiec nie za duzo by weszlo. najlpeiej to chyba robic tematycznie np: 1 plyta - filmy ZIEMIANIE oraz ten o wiwisekcji n zwierztach tudzien podobne, 2 plyta - WTC i wszytsko co zwiazne , 3 plyta - TERRORSTROm ENDGAME MONEY AS DEBT. Bo te filmy tematycznie przenikaja sie i nawzajem uzupelniają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak te płyty wylecą przez okno... lepiej kupcie bezdomnym po bułce za te pieniądze Wink

A uświadomić można bez płyt, masowo, a ja wiem jak tego dokonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:25, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro wiesz to dlaczego "masy" nie sa jeszcze uswiadomione?
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:28, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
I tak te płyty wylecą przez okno... lepiej kupcie bezdomnym po bułce za te pieniądze Wink

A uświadomić można bez płyt, masowo, a ja wiem jak tego dokonać.


Napisz jak to ci pomożemy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
sprzeciw napisał:
I tak te płyty wylecą przez okno... lepiej kupcie bezdomnym po bułce za te pieniądze Wink

A uświadomić można bez płyt, masowo, a ja wiem jak tego dokonać.


Napisz jak to ci pomożemy Wink


no jasne ze pomozemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Film do dupy jak autor postu Cool TAKIE RZECZY TO JA WIEDZIAłEM W PRZEDSZKOLU Razz


XTC Ty masz chociaz za grosz wrazliwosci? film uczula na krzywde, niepotrzebna krzywde, sam tez pewnie zabijasz muchy i komary, MORDERCA!!!! Shocked
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 25 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich!

Dopiero teraz mogłem ten film obejrzeć. Normalnie myślałem, że mi pęknie serce i rozsadzi czaszkę.

@Morgan666
Ja także przychylam się do Twojego wniosku z tym pójściem "dalej w redukcji do zera".

Więcej nie mogę na razie napisać, ponieważ ta "produkcja" (nie tylko filmowa) skutecznie zablokowała moje człowieczeństwo (- jeżeli w ogóle takowe posiadam). Chętnie jako pierwszy się go zrzeknę jeśli zaistnieje taka możliwość.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 26 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:
skoro wiesz to dlaczego "masy" nie sa jeszcze uswiadomione?

Bo od pomysłu... do zrealizowania pomysłu jest dłuuuga i kręta droga.

Natomiast jeśli chodzi o pomoc, to na chwile obecna nie ma w czym pomagać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pzab




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 26 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda że obca cywilizacja nie porywa tych ludzi co zabijają męcza dręczą i robia ekperymenty ,na tych co stwarzaja im ból tym zwierzętom.Przed śmiercią Obcy powinni powiedzieć takim osoba za co umierają,tyczy sie to też tych co zlecają zabijanie i tortury zwierzat.Boże zrób porzadek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 26 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobi zrobi już niedługo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 27 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmu nie oglądałem, ale nie sądze, że TO też tam jest...

Największym okrucieństwem wobec zwierząt jest kupowanie chomików i innych królików kilkulatkom. Wiem, bo mam 2 młodsze siostry i jeszcze siostrzenicę w domu i widzę jak traktuja "ukochane" zwierzatko.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo znalazłem film-uzupełnienie do "Ziemian". Można ściągnąć ma tylko 80MB+polskie napisy wbudowane.

http://www.alterkino.org/index.php?subac.....cat=4&
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

CZŁOWIEK został wyposażony w inteligencę pośród wszystkich zwierząt, ale to co on z nimi wyprawia, obrazuje najlepiej jakim JEST STRASZNYM BYDLAKIEM !

Przepraszam Wszystkich, ale musiałem to dopowiedzieć. Chciałbym, żeby 2012 nastąpił już teraz i to bez względu na to czy zdechnę jako pierwszy, czy ostatni. Jest mi to zupełnie obojętne.

Pozdrawiam LDW i OS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski: chyba bym spychicznie juz nie zniósł jakichkolwiek uzupełnien Smile bo od tamtego dnia nie jem miesa i chyba juz tak mi zostanie...

Stanley: jeszcze kilka lat spokojnie... ten system i tak musi byc zniszczony a Lucek zostanie spetany na 1000lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj @Wyspa

Tak, wiem o tym ale z powodu STRACHU, masa ludzi nie potrafi tego zrozumieć, a raczej nie wyraża nawet najmniejszej chęci zrozumienia niniejszego faktu, a to widać przecież jak na dłoni.
By mogło więcej ludzi na czas pojąć cały ten bajzel zamieszczam link do wątku, gdzie w delikatny sposób wyjaśniłem o co chodzi. Więcej,- uwierzcie mi Proszę- powiedzieć nikt nie może i tak będzie do samego końca.

viewtopic.php?t=1906

Pozdrawiam Wszystkich.
Peace with You.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 08 Mar '09   Temat postu: Film "Ziemianie" Odpowiedz z cytatem

Dla przypomnienia wyciągam i wstawiam nowe linki:

http://rapidshare.com/files/93228282/Earthlings__2003_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93231074/Earthlings__2003_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/93234004/Earthlings__2003_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/93236389/Earthlings__2003_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/93225262/Earthlings__2003_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/93239240/Earthlings__2003_.part6.rar
http://rapidshare.com/files/93241845/Earthlings__2003_.part7.rar
http://rapidshare.com/files/93242308/Earthlings__2003_.part8.rar

napisy:

http://www.napisy.info/SzukajNapisow.php.....emi&k=

Na YouTube do obejrzenia też w wersji HQ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film za chwile odpalam i znajac mnie to zapewne mocno mi sie odbije na psyche, no ale coz.. w koncu to bedzie jakas motywacja do rozpoczecia wegetarianizmu lub przynajmniej stanowczego ograniczenia miesa, bo od zawsze podswiadomie wiedzialam, ze jedzenie i zabijanie zwierzat jest zle, a organizm czlowieka pod wszystkimi wzgledami fizjologicznymi nie jest przystosowany do jedzenia i trawienia miesa..

mam tylko jedno takie 'ale'- otoz jest to udowodnione, ze gdyby wlasnie nie bialko zwierzece to nasze mozgi nie wyksztalcilyby sie na te, ktore posiadamy obecnie.. gdyby czlowiek pierwotny pewnego pieknego dnia nie zaczal polowac i zjadac zwierzyne to paradoksalnie w dalszym ciagu rozwojowo i intelektualnie bylibysmy czescia krolestwa zwierzecego.. a poprzez jedzenie miesa nasz mozg i mozliwosci sie rozwinely dzieki czemu nazywamy sie dzis 'dumnie' ludzmi, istotami myslacymi, ktore uplasowuja sie wyzej w hierarchii lancucha pokarmowego..- i to taki paradoks, dylemat przemawiajacy wlasnie 'za' pozytywami miesozerstwa.. co o tym myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzien w ktorym zobaczylem ten film byl ostatnim dniem kiedy zjadlem mieso (to juz prawie 2 lata).
Ciekaw jestem natomiast jak zostalo to udowodnione i kto (lub co) to jest czlowiek pierwotny? Moze to zyje wokol nas i moze jest tego duzo?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   » 
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Film "Ziemianie"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile