W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Film "Ziemianie"  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 15970
Strona: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 17 Lut '08   Temat postu: Film "Ziemianie" Odpowiedz z cytatem

Film "Ziemianie" - polskie napisy. Obejrzeć można tu

Film traktujący o tym jak na 5 sposobów zwierzęta służą ludziom. Trafne porównanie nazizmu, rasizmu, seksizmu z gatunkowizmem. Przedstawia stan upadku rodzaju ludzkiego w aspekcie wykorzystywania zwierząt do zaspokajania swych płytkich, próżnych zachcianek kosztem ich cierpienia i życia. Apel o zrozumienie, ze jesteśmy równymi sobie mieszkańcami wspólnego Domu - naszej kochanej Ziemi. Jest to "lektura obowiązkowa" dla wegetarian z rodzaju etycznych. Film, nad którym nie można przejść do porządku dziennego bez głębszych przemyśleń i decyzji.

Film można ściągnąć (jednak najpierw trzeba ściągnąć mały program o nazwie "pando"):
Film: stąd, napisy: stąd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z muzyką Moby'ego, polecam : )
Film można znaleźć również na http://www.alterkino.org/ do ściągnięcia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy horror jaki oglądałem.
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, żaden horror, które dotychczas znałem nie umywa się do tego filmu.
Film troszkę ukierunkowny...
Fakt
Nie wspomina się o tym, ze zabijanie, to podstawowa czynność większości zwierząt.
Masę zwierząt, które się rodzą są wręcz skazane na śmierć. Często nawet 99% młodych ginie a 1 procent przeżywa, jak w przypadku ryb.
Tyle że człowiek, stał się na tyle zapobiegawczy, że jak w przypadku innych zawodów wykształcił grupę specalistów do zabijania zwierząt.
To troszkę tak jak uczyć wegetarianizmu psa lub kota. Sprawa naprawdę trudna. Chociaż uważam, że rozwój ludzkości zmierza właśnie w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Film troszkę ukierunkowny... Fakt Nie wspomina się o tym, ze zabijanie, to podstawowa czynność większości zwierząt.

Cytat:
Masę zwierząt, które się rodzą są wręcz skazane na śmierć. Często nawet 99% młodych ginie a 1 procent przeżywa, jak w przypadku ryb.

Zwierzęta innym zwierzętom nie budują gett w których ich masowo trzymają i zabijają. Właśnie tu zwierzęta różnią się od ludzi - pozytywnie. Jako rasa ludzka jesteśmy bardziej inteligentni od zwierząt dlatego jesteśmy ludźmi. To nas do czegoś zobowiązuje wobec słabszych mieszkańców tej Ziemi. Po coś w końcu mamy głowe, a w głowie pływa nam mózg, który dostaliśmy od natury lub "Boga", żeby z niego korzystać, a nie z siły i brutalności.

Według niektórych osób ludzie są bardziej mięsożerni niż roślinożerni.
Bo niby ich tak natura stworzyła, żeby zabijać i trawić mięso. Więc czy Ci ludzie nie powinni zabijać tych zwierząt gołymi dłońmi? W końcu natura ich stworzyła by jedli mięso. A więc powinni mieć możliwość zabijania, jeśli nie mają takiej możliwości i nigdy nie mieli, to moim zdaniem są to największe zakały we wszechświecie. Niech każdy sobie dzisiaj upoluje sam obiad gołymi dłońmi, a później podzieli się wrażeniami.

Cytat:
Tyle że człowiek, stał się na tyle zapobiegawczy, że jak w przypadku innych zawodów wykształcił grupę specalistów do zabijania zwierząt.

Co do grupy ludzi, która się "wykształciła" do katowania zwierząt, to faktycznie jest to unikalna "specjalizacja". Połowa z nich to gbury łamiące podstawowe przepisy.

Cytat:
To troszkę tak jak uczyć wegetarianizmu psa lub kota. Sprawa naprawdę trudna. Chociaż uważam, że rozwój ludzkości zmierza właśnie w tym kierunku.

Ludzkość mogłaby zmierzyć w kierunku poszanowania wspólnych mieszkańców tej Ziemi. Tymczasem robią z nich machinę do robienia pieniędzy, niszczą przy tym środowisko naturalne, przyczyniając się do głodu na świecie. A o tym, że obrońcy zwierząt chcą zmienić psy i koty na wegetarian słyszałem dużo razy (zabawne, że nigdy od obrońców zwierząt, tylko od zjadaczy mięsa). A więc widać społeczeństwa jest w pewnym stopniu ograniczone. Nie każdemu natura dała mózg, niektórym dała klapki na oczy i rzeźnika do wykonywania brudnej roboty.

Wielu ludzi uważa, że zwierzęta w rzeźni są zabijane humanitarnie i mają lepsze warunki niż przestawione na filmie. Film ma na celu pokazanie prawdy jak to się odbywa. Nikt nikogo nie zmusza do zmieniania nawyków żywieniowych, zmienienia produktów skórzanych na ekologiczne, czy też do wywalenia żonie futra. Każdy ma swoje sumienie, każdemu ze skórzanych ubrań będzie kapać krew. A na żone z futrem coraz więcej ludzi będzie patrzeć i myśleć: "co za próżna panienka". Każdy kto używa kosmetyków może przeczytać czy były testowane na zwierzętach i zmienić je na inne, czy to za wiele dla "ISTOT MYŚLĄCYCH"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest straszne. Nie dałem rady obejrzeć do końca. Naprawdę jestem wstrząśnięty.
Dzisiaj napewno nie wezmę nic mięsnego do ust. Mam ubrzydzenie.
To co się wyprawia jest chore.

Jak kto ma jakieś strony z likami, czy opisami jak się żywić bez mięsa tak by zapewnić sobie wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania będę wdzięczny.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż.
Nie przeczę, że człowiek jest w 90% roślinożerny. Nie ma wykształconych narzędzi do zabijania. Nie potrafi własnoręcznie zabić, rozszarpać, zjeść zwierzęcia. Poza tym musi jeść gotowane.
Jednak co ma powiedzieć eskimos, po obejrzeniu takiego filmu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eskimos to myśliwy. Zabija żeby żyć a nie żeby sprzedać. Przynajmniej nie ten skażony cywilizacją. Jestem daleki od twierdzenia, że skoro nie mamy kłów, pazurów, czułego węchu, naturalnego kamuflażu itp to nie powinniśmy, polować, zabijać zwierząt, jeść mięsa. Równie dobrze można stwierdzić że nie powinniśmy nosić ubrań bo natura nas w nie nie wyposażyła. Ja jakoś sobie tego nie wyobrażam. Szczególnie w wykonaniu wspomnianego Eskimosa Very Happy . W zamian za brak przysposobienia fizycznego dostaliśmy o wiele skuteczniejszą broń - wysoce rozwinięty mózg (szkoda że myślenie pozostało prymitywne). Mięso w diecie jak najbardziej. Problemem jest sposób jego pozyskiwania. Już nie hoduje się wieprza u dziadka na wsi. Teraz schabik pochodzi od masowego producenta który nastawiony jest na zysk. Oszczędza na wszystkim na czym może. Różnicę pokrywa głównie wieprz. I to jest okrutne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
Najlepszy horror jaki oglądałem.


nie "najlepszy" tylko najstraszniejszy... i to dlatego ze PRWDZIWY...

niestety mialem "sposobnosc" ogladania jak to u "dziadka na wsi" zabija sie wieprza... towarzyszy temu NIEWYOBRAZALNY smrod... jak ogladalem ten film to doslownie poczulem ten zapach ponownie... ble! niemoge nawet o tym myslec... znowu bezsenna noc:(...


czasami mysle ze te NWO i ograniczenie liczby ludnosci do 500mln to nie taki glupi pomysl... tylko ja bym poszedl dalej i ograniczyl ludnosc do 0!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
tylko ja bym poszedl dalej i ograniczyl ludnosc do 0!!!


Czy to dotyczy też twojej osoby, rodziny, przyjaciół itp. To się tak łatwo mówi ale ja jak widzę tyle ślicznotek tu i tam na mieście to myślę sobie że szkoda by było tych dorodnych istot.

To bestialstwo na zwierzętach skończyło by się gdyby wszyscy zbojkotowali mięso i skóry. Tylko że jest jedno ale. Co wszyscy będą jeść zamiast.


Jak by tak genetycznie zmodyfikować np. trawę żeby mogła być trawiona przez ludzi, miała więcej składników odżywczych i wszędzie rosła. Co o tym myślicie ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Czy to dotyczy też twojej osoby, rodziny, przyjaciół itp. To się tak łatwo mówi ale ja jak widzę tyle ślicznotek tu i tam na mieście to myślę sobie że szkoda by było tych dorodnych istot.


a jak myslisz? ile to jest 0??? jakby istnial "guzik" po nacisnieciu ktorego CALA ludzkosc by wyginela to moim glownym (i jedynym) celem w zyciu bylo by jego nacisniecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:


a jak myslisz? ile to jest 0??? jakby istnial "guzik" po nacisnieciu ktorego CALA ludzkosc by wyginela to moim glownym (i jedynym) celem w zyciu bylo by jego nacisniecie...


Czyli siebie zabiłbyś też razem z innymi tak ? Jak 0 to 0.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, coś dla mięsożerców: mój wuj ma masarnię, jego pożywieniem było głównie mięso, jak nie trudno się domyśleć. Otóż imprezka się skończyła... na wrzodach.Sad Teraz post na stałe Very Happy Jak ktoś usilnie chce białka to polecam coś co wyrządzi zwierzętom nieco mniejszą szkodę: mleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Czyli siebie zabiłbyś też razem z innymi tak ? Jak 0 to 0.


oczywiscie ze tak.. po co mialnym istniec bez innych ludzi? no chyba ze kilkadziesat lat w samotnosci... ale raczej wolal bym 0 absolutne bez wyjatkow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
To jest straszne. Nie dałem rady obejrzeć do końca. Naprawdę jestem wstrząśnięty.

Spróbuj podejść do oglądania drugi raz... bo warto.

Leski napisał:
Równie dobrze można stwierdzić że nie powinniśmy nosić ubrań bo natura nas w nie nie wyposażyła.

Dawniej człowiek zabijał zwierzęta bo z niczego innego nie potrafił zrobić ubrań by się ochronić przed zimnem. W dzisiejszych czasach sprawa wygląda o wiele inaczej, mamy różne sztuczne materiały choćby nylon czy naturalną bawełne. Mimo to niewiele się polepszyło. A sama skóra jest uznawana za coś ekskluzywnego i pożądanego przez wielu ludzi.

przebudzony napisał:
Jak by tak genetycznie zmodyfikować np. trawę żeby mogła być trawiona przez ludzi, miała więcej składników odżywczych i wszędzie rosła. Co o tym myślicie?

Już nawet na naturalność owoców i warzyw ludzkość musi położyć swoje brudne łapy... i zepsuć ich naturalny smak, dając w zamian pomidory o smaku papieru toaletowego bez żadnej wartości odżywczej. Tak też się stanie.

Sikorski napisał:
Jak ktoś usilnie chce białka to polecam coś co wyrządzi zwierzętom nieco mniejszą szkodę: mleko.

Białko:
- soja
- fasoli, soczewicy, grochu.
- kasza gryczana, makarony, pieczywo razowe, orzechy i nasiona.

Żelazo:
- fasola, soczewica, tofu i inne wyroby sojowe, chleb pełnoziarnisty, nasiona dyni i słonecznika, orzechy, suszone owoce, wiórki kokosowe oraz mak.

Wapń:
- ziarna sezamu, mak, tofu, zielone warzywa (szpinak, brokuły), rośliny strączkowe, mleko sojowe, migdały i pomidory.

Cynk:
- Cynk znajdziemy w potrawach z soczewicy, dyni, chlebie pełnoziarnistym, brązowym ryżu, maku, ziarnach sezamu, orzechach, pieczarkach.

Więcej w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja obejrzalem calosc "tylko" w 5 godzin... i moim zdaniem kazdy powinien obejzec calosc... poprostu film tak zrobiony aby wjebac czlowieka z cala sila w fotel i niepozwolic mu tego obejrzec do konca... moim zdaniem kazdy powinien to obejrzec i im wczesniej tym lepiej... moze sie jeszcze zastanowi nad tym w czym uczestniczy swiadomie/nieswiadomie...

chyba link na google wideo juz nieaktualny... widac cenzura dziala...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film dla ludzi którzy lubią futra... obejrzeć można tu.

Film o którym było głośno kilka lat temu, a mianowicie film o "pozyskiwaniu" futer. Zwierzęta na przestawionym wyżej filmie są obdzierane z futer żywcem - podobno łatwiej "pozyskać" futro gdy zwierze żyje. Film drastyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem ten (z tytułu wątku) film, nawet chyba był nagradzany na jakichś festiwalach.
Wniosek : Indianie szanowali ubite przez siebie bizony oraz znali umiar. Co jeszcze ? Po tym filmie łatwo zatracić rozsądek, smak oraz popaść w wege-fanatyzm.
I pozyskiwać białko z....soi, może nawet nie wiedząc, że należy obsłużyć każdy kilogram należnej masy ciała dobrym białkiem. Składać na ołtarzu religii i wykręconej jak szmata etyki swoje zdrowie ? Nie, ja pięknie dziękuję.

ps jako dygresja: Ciekawe, jak dalece w litość ubiera się niewątpliwą i przekraczającą rozsądek rzeź zwierząt, a w biciu dzieci dostrzega się metodę wychowawczą. Dzieci i ryby głosu nie mają, ale wege-fanatyzm i owszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Po tym filmie łatwo zatracić rozsądek, smak oraz popaść w wege-fanatyzm.

O jakim "smaku" piszesz? Film Ci zepsuł obiad i już nie smakuje tak jak dawniej?! Naprawdę mi przykro. To czy ktoś będzie chciał zostać wegetarianinem, to jego osobista sprawa, a nie twoja.

Cytat:
I pozyskiwać białko z....soi, może nawet nie wiedząc, że należy obsłużyć każdy kilogram należnej masy ciała dobrym białkiem. Składać na ołtarzu religii i wykręconej jak szmata etyki swoje zdrowie ? Nie, ja pięknie dziękuję.

Uroczo pierdolisz, nie znając się na temacie. Dziękuj Wink

Cytat:
a w biciu dzieci dostrzega się metodę wychowawczą. Dzieci i ryby głosu nie mają, ale wege-fanatyzm i owszem.

A czy wegetarianie biją dzieci? Oj widać żeś jeszcze z gimnazjum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następnym razem jak zobaczę na drodze blokadę z napisem "żądamy interwencyjnego skupu wieprzowiny" to dodam gazu. Trzeba mieć uszkodzony mózg, żeby obejrzeć ten film niewzruszenie. Koszmar... Shocked Crying or Very sad
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony tylko opad rąk w geście bezradności. Tłuc się w tym temacie, syzyfowa praca a i głupim trzeba być niemiłosiernie. Szkoda czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem juz na 33 minucie i juz mam dosc ale chce obejrzec do konca Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmu nie oglądałem i nie mam zamiaru ale powiem swoje zdanie.
W jedzeniu mięsa na obecnym etapie nie ma nic złego moim zdaniem. Horrorem jest to w jaki sposób to robimy. Jak widać mamy prawo zarówno hodować jak i zabijać zwierzęta i to w okrutny sposób. Pamiętać jednak należy, że prawo nie zwalnia od odpowiedzialności i konsekwencji tych czynów.
Skazanie kogoś na wegetarianizm jest również okrutne - to rodzaj powolnej śmierci głodowej dla wielu ludzi. Pewnie, że są tacy którym wystarczają rośliny. Niestety z nimi jest ten sam problem, to że nie piszczą przy zabijaniu to nie znaczy, że karygodne warunki ich hodowli nie wpływają na ich jakość.
Trochę upraszczając powiedział bym tak, życie i śmierć są częścią naturalnego cyklu i każdego z nas stawiają ostatecznie w roli pokarmu. Jednak jakość tego pokarmu jest bezpośrednio zależna od jakości tegoż życia i śmierci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej go obejrzyj... najgorszy fragment jest jak na zywca zdzierają ze zwierzecia skóre a ono bez skóry cale zakrwawione żyje dalej i tak cierpi Sad albo jak swinie palnikiem pieką na żywca i po spieczeniu dalej zyje Sad Sad Sad przestaje jesc mieso Sad przezucam sie na owoce i wazywa i roslinki Sad niechce sie przyczyniac bo bólu zwierząt Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wyspa, to rada dla Ciebie - nie faszeruj się taka ilością strachu i przemocy, to nie pomaga ani Tobie ani innym. Takie jest moje zdanie.
Ja nie potrzebuje znać szczegółow tego jak można sprawiać cierpienie innym, wiem, że tak nie należy robić i to mi wystarcza. Oglądanie okrucienstwa wybija mnie ze stanu równowagi (o ile w ogóle udaje mi się go osiągnoąć) i znacząco utrudnia bycie dobrym dla siebie jak i innych. Większość ludzi dobrze zna ten mechanizm (przemoc rodzi przemoc) ale zdaje się o nim zapominać.
Po prostu staram się robić to co minimalizuje cierpienia taych zwierząt.
Stram sie kupować na przykład jajka 'jedynki', a mięso bezpośrednio od rolnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   » 
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Film "Ziemianie"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile