W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
PR3 Radiowa Trójka interaktywna   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10091
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Dzisiejsza audycja (trwająca) w PR3 z tematem:

"Czy musimy pomagać bankom?"


No szlag mnie trafia, jak słyszę, że w ogóle należy pomagać złodziejskim bankom. Al może macie inne zdanie


Coś tak nieśmiało o tej kreacji pieniądza u Strzyczkowskiego a słychać, że pozwoliłby Smile


Ja wyciągam jeden wniosek z audycji, jesteśmy zakładnikami banksterów. Stworzyli system gdzie ich upadek moze grozić faktycznymi wstrząsami ekonomicznymi. Taka luźna gadka szmatka, jak to staliśmy się zakładnikami i mamy wybór: Albo oddamy kasę, albo system pójdzie się jebać, ciągnąc spore ofiary. Jakie jest wyjście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy pomoc finansowa państwom Unii ma sens?

Pomoc nie ma sensu, bo jest przeznaczana dla banków, które z powietrza kreują dług.

Generalnie każda pomoc jest tworzona według starego schematu:

"W ramach pomocy krajom słabo rozwiniętym pieniądze biednych ludzi z bogatych krajów trafiają do kieszeni bogatych ludzi w biednych krajach."
Alfred Mozer
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na tapecie:

"Czy utrzymać religię w szkołach?"

http://www.polskieradio.pl/9,Trojka

"Młodzież udaje, że chodzi na religię. Katecheci udają, że religii uczą. Dyrektorzy udają, że dają młodym wolny wybór.
Ministerstwo Edukacji Narodowej udaje, że z nauczaniem religii i etyki wszystko jest w porządku, a episkopat, że młodzi garną się do katechezy. Tracą wszyscy, może z wyjątkiem Palikota, który na walce z lekcjami religii chce odbudować utraconą popularność"
http://www.wprost.pl/ar/348873/Dluga-lekcja-udawania/
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Dzisiaj na tapecie:

"Czy utrzymać religię w szkołach?"

http://www.polskieradio.pl/9,Trojka

"Młodzież udaje, że chodzi na religię. Katecheci udają, że religii uczą. Dyrektorzy udają, że dają młodym wolny wybór.
Ministerstwo Edukacji Narodowej udaje, że z nauczaniem religii i etyki wszystko jest w porządku, a episkopat, że młodzi garną się do katechezy. Tracą wszyscy, może z wyjątkiem Palikota, który na walce z lekcjami religii chce odbudować utraconą popularność"
http://www.wprost.pl/ar/348873/Dluga-lekcja-udawania/


Nieobiektywny prowadzący, Strzyczkowski zdecydowanie lepszy, ten typ dzisiaj jest mocno katolicki, co czuć na kilometr.

Podstawowym błędem jest utożsamianie religii z etyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ksiądz (w odpowiedzi na zarzut, że czarni biorą kupę kasy): "Poprawne wychowanie ludzi jest warte każdych pieniędzy"
- Słuchacz - "A dlaczego w takim razie kościół sam nie chce finansować katechezy"?
- Ło kurwa ja pierdolę - ksiądz Smile (przynajmniej tak zrozumiałem)
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozenek: "Czy jest wartością zlizywanie księdzu śmietany z kolan" Laughing
- Facet udający redaktora: "Ło kurwa, ja pierdolę"!!!

Ale go jebnął Smile na punkt!!!
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Rozenek: "Czy jest wartością zlizywanie księdzu śmietany z kolan" Laughing
- Facet udający redaktora: "Ło kurwa, ja pierdolę"!!!

Ale go jebnął Smile na punkt!!!


Przywalił mu z połobrotu Wink

Albo jakiś debil, który "jest młodym czlłowiekiem i ma 22 lata", ktory chce nauczania religii w szkole.... bo istnienie Polski zaczęło się od chrztu i łon sądzi, że trzeba wiedzieć skąd pochodzi nasza "potęga".

Gdzie takich robią? To pewnie nieślubne dziecko dwóch ONRowców, ktoro w wieku 22 lat nie zna historii a udaje patriotę.

Cytat:
- Ksiądz (w odpowiedzi na zarzut, że czarni biorą kupę kasy): "Poprawne wychowanie ludzi jest warte każdych pieniędzy"
- Słuchacz - "A dlaczego w takim razie kościół sam nie chce finansować katechezy"?
- Ło kurwa ja pierdolę - ksiądz (przynajmniej tak zrozumiałem)


Przynajmniej tu czarny kleszcz nie kłamał. Jest to doskonała inwestycja z budzetu Polski w powiększanie rzeszy baranków.

Albo:

"Ksiądz: Na lekcji religii przekazuje sie wiedzę i wartości, a na takiej chemii? tylko wiedzę"

Myślałem, że autentycznie pierdolnę! Że pójde do studia rozesmiać sie w mikrofon.

Zauwazyłeś, że za usunięciem religii wypowiadali się ludzie zrównowazeni, rzeczowi i podawali argumenty, a przeciw ludzie typu: tak, bo tak?

Chociaz ta "nauczycielka fizyki", ktora stwierdziła, że na religii przekazuje sie więcej faktów niż na matematyce. ciekawe i le świniakow musieli ujebać jej starzy, by dostała tytuł magistra, idiotka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta nauczycielka fizyki to koleżanka pewnej nauczycielki biologii, której w latach szkolnych schowaliśmy książkę do fizjologii. Wpadła do klasy z ogromnym krzykiem "Gdzie jest moja FIZJONOMIA!"
Fakt - nie była najpiękniejsza Smile.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 25 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W XXI wieku w środku Europy nauczycielka fizyki w publicznym radio twierdzi, że przedmiot religia (powinno byc tez katolicka), przekazuje więcej faktów niż matematyka. Ta sama nauczycielka fizyki TWIERZDZI, że wyprowadzenie religii ze szkoły w linii prostej prowadziłoby do zakwestionowania przydatności ww. matematyki.

Ta kobieta powinna dostać dozywotni zakaz naczania. Ja bym jej nie pozwolił nawet psów tresować, a co dopiero uczyc dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 26 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza audycja "Za a nawet przeciw" traktuje o GMO. Myślę, że warto wyrazić opinię w tej sprawie...
http://www.polskieradio.pl/9,Trojka
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 23 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza audycja "Za a nawet przeciw" z zajebistym pytaniem:
"czy zabieranie ludziom oszczędności może być uzasadnione???"

Na pewno masa tłumoków będzie głosować "za", czego się po Was nie spodziewam ... chyba
http://www.polskieradio.pl/9,Trojka
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 27 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż…jestem zaskoczony faktem, że w mainstreamowym jakby nie patrzeć radio przedarła się taka książka:

"Dziennik czasu okupacji". I chodzi o okupację…Palestyny!

Codziennie przed 12 w trójce.

http://www.polskieradio.pl/9/206/Artykul.....aw-Bluszcz

"(…)Dzisiaj w drodze przez miasto widziałem z samochodu ogromne plakaty reklamujące pożyczki bankowe i ogłaszające projekty USAID [Amerykańska Agencja ds. Rozwoju Międzynarodowego – przyp. tłum.] jako inicjatywy, które zapewniają nowe życie: „To, co sobie wymarzysz, nie ma granic” – przekonują nas. Przedtem nie mieliśmy tych billboardów, które teraz dominują na naszym niebie, zachęcając nas do pożyczania, kupowania i snucia marzeń, byle nie o podróżowaniu poza granice naszego małego miasta i bez zatrzymywania przez armię okupanta. Przed tym pozornym pokojem nie mieliśmy możliwości zaciągnięcia kredytu. Teraz banki zdominowały nasze życie, tak jak ich billboardy zdominowały nasze niebo. Przed porozumieniami z Oslo nie było tutaj żadnego z tych banków – Izrael na to nie pozwalał (…)"

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 27 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mnie to parę dni temu zdziwiło...
autorem jest Raja Shehadeh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:17, 13 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza audycja:

Czy należy skonczyc z dyktatem urzędasów?

http://www.polskieradio.pl/9,Trojka
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janho




Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaku , Adam spierdolił w Polo . Nie zaskakujesz inteligencją , rajcując się sterowanym południowym PROGRAMEM DRUKOWANIA w banie poszycia niby luzu,wyboru iinnych pierdół Laughing
radio3 słucham od X lat i słyszęjak skurwiele zagarniają Wolność , ale ty idioto kupuj bot coiny , aż kiedyś zrozumiesz KTO tobą steruje . chuju . Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 17 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o bolszewickiej cenzurze nadgorliwych w radiowej Trójce .



Cytat:
"TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ" ZNIKNĘŁO ZE STRONY RADIOWEJ TRÓJKI. CO SIĘ STAŁO?
KopcikOliwia Kopcik WIADOMOŚCI Wczoraj, 16 maja (13:2Cool

Na początku maja Kazik Staszewski opublikował nowy singel "Twój ból jest lepszy niż mój". Teraz utwór zniknął ze stron Polskiego Radia. Władze stacji wydały oświadczenie.

Redaktor naczelny Programu Trzeciego Polskiego Radia, Tomasz Kowalczewski, wydał oświadczenie. Oto jego pełna treść: "Szanowni Słuchacze, podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy. W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację. Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze".

Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new.....ign=chrome




Ogólnie dużo piszą o tym w necie Wink .
Nawet jakaś minister z PISu się sprawą zainteresowała .


A nam pozostało pamiętać , że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 17 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo słuchałem Trójki (z 12 lat) ze względu na szerokie spektrum muzyczne i dużo wywiadów, ale niestety przez ostatnie lata sporo się pozmieniało na niekorzyść.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
royo




Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 17 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Kazik robi coraz gorszy szajs od dawna i gdyby nie ta akcja, to bym tego kawałka nigdy nie posłuchał więcy niż 20s. I zaskoczył mnie pozytywnie.

Co do samego zdjęcia utworu, to niezły karierowicz to zdjął, przy okazji pisząc, że Marek sfałszował głosowanie nie pierwszy raz. Oni wszyscy są siebie warci i warci są też tych ludzi, co zrobili zrzutkę na nowe radio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie, to całe Polskie Radio strasznie spadło.
Ja radia polskiego nie słucham chyba od 10 lat. Jeszcze kiedyś, jako tako dało się posłuchać, ale zmiany poszły tak dlatego w stronę prawicowo-kościelną, że ja zrezygnowałem.
Czasem, jak gdzieś na Twitter ktoś napisze, że na trójce idzie jakieś podsumowanie list ze wszystkich notowań ect. to jak nie mam nic innego to słucham, ale to może trafiło się ze 3 może 4 razy w ciągu 15 czy 25 lat.

Nie rozumiem tej burzy (gówno burzy) wokół LP PR 3?
Przecież lista zawsze była tylko zabawą. A czy ktoś ją układa wg. listów czy jak to tam się dziś przez internet klika, czy wg. widzi mi się kogoś, to nikogo to nie obchodziło. Bo liczyła się muzyka.
A tu jakaś afera, bo Kazik na miejscu pierwszym:) hehe
Kasowanie list, rezygnacja dziennikarzy... jeżu! Toż to zaścianek, "pełne zadupie, full of prowincja".

Jeszcze, było by w tym sensu trochę albo i więcej, jak by ta lista przebojów, działała jak w UK, czy w USA lub we Francji ect.
Gdzie pozycja na liście, to odzwierciedlenie sprzedanych singli czy płyt (dawniej) obecnie ilość wyświetleń na serwisach typu Spotify, Amazon Music i tym podobne serwisy muzyczne online.

W Polsce od zawsze, to było głosowanie na zasadzie komu się podoba to a komu tamto. Dawniej kartki pocztowe, dziś pewnie aplikacja czy klikanie jak przy sondażach.
Lista przebojów PR III to dosłownie sondaż. To nie ma najmniejszego związku z ilością pobranych utworów ze stron oferujących stream.
Więc skąd ta (gówno) burza?

Komuś chyba nieźle na łeb jebło w tym radyjku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka propaganda za nasze podatki... Aż się odechciewa pracować na legalu jak się widzi co te skurwysyny robią z naszymi podatkami Evil or Very Mad
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 21 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś ponoć było jakieś przesłuchanie w związku z ostatnimi wydarzeniami w Trójce.
Z fragmentów jakie widziałem, jasno stwierdzam, że idiota dyrektor PR 3 sam poją decyzję, bo chciał być świętszy od papieża.
Jebną taką minę, że PiS-em aż wstrząsało. Gdyby on był pilotem samolotu to był by nowy Smoleńsk. Ten sam stan umysłu co pilotów, którzy zignorowali wszelkie znaki ostrzegawcze i uwierzyli, ze Kaczyński ma układ z Bogiem.

Na moje to dyrektor, już w sobotę powinien podać się do dymisji, obecnie, to już nie on ale prezes PR powinien iść na odstrzał.
Paranoja strachu i trzęsienie gaciami przed Kaczorem jest tragikomiczna w Polsce.
A co gorsze, do takich ludzi nie dociera, że władza się zmienia, jak oni wówczas będą wyglądać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


PR3 Radiowa Trójka interaktywna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile