W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
PR3 Radiowa Trójka interaktywna   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10090
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 01 Lut '12   Temat postu: PR3 Radiowa Trójka interaktywna Odpowiedz z cytatem

Słuchając właśnie trójkowej audycji "Za a nawet przeciw" (codziennie o 12.00) krew często zalewa na wypowiedzi "fachowców" głównie od spraw gospodarczych. Od czasu do czasu wrzucam komentarz "wolnościowy" w celu przeciwwagi dla jednostronnych, korporacyjnych opinii jajogłowych.
Niestety głos ginie w masie.
Stąd mój pomysł na wspólną akcję forumowiczów prawda2.info. Wiem, że "jesteśmy indywidualistami" i swoimi spostrzeżeniami doskonale wymieniamy się tutaj. Jednak nasz głos ma szansę dotrzeć do tzw mas niestety głównie przez masowe media.

Mało jest interaktywnych programów w "głównych mediach" godnych szacunku. Akurat Trójka taki prowadzi i ma dosyć dużą słuchalność. Poza tym nie ukrywam, że jest to według mojej oceny jeden z sensowniejszych jeszcze "masowych" programów radiowych.

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Dzisiejszy tytuł programu "Czy Unia ma skuteczny pomysł na kryzys"... Smile. Doprawdy trudno wpaść na właściwą odpowiedź.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inne interaktywne radio to polskie radio czwórka. Czasami porami nocnymi mozna trafic na audycje polityczne, religijne, natury egzystencjalnej. Prowadzacy z checia czytaja smsy i komenty na faceebooku nawet wysoce krytyczne, tylko wypowiedzi muszą być merytoryczne oraz słownictwem i składnią zdania muszą wybiegać ponad przeciętość. Jak napiszesz juz kilka smsow ktore przeczytają to dodają numer do swojego rejestru jako taki stały bywalec i ofc twoje wypowiedzi mają pierwszenstwo. Moje spostrzeżenie jest takie, że lubią ateistów i antysystemowców he. Czasem miewalem sytuacje, ze za posrednictwem smsow polemizowalem z jakims jajogłowcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom dzięki za wypowiedź. Też czasem zapuszczam czwórkę. Jednak poziom słuchalności tych stacji jest jednak różny.
Każda akcja "uświadamiająca" jest pożądana. Jednak dobrze byłoby robić to najefektywniej.
Jestem ogromnie ciekaw siły forumowiczów prawda2.info przy takiej zjednoczonej akcji.
Wspólny protest pod pałacem prezydenckim byłby tu utrudniony z oczywistych względów. Jednak siła internetu może się sprawdzić doskonale w ten właśnie sposób.
Proponuję wybrać najbardziej efektywny sposób INTERNETOWEJ INTER-AKCJI. Moja propozycja to codzienna audycja w PR3 "Za a nawet przeciw".
http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/7511

Postaram się śledzić nasze poczynania w najbliższym tygodniu i przypominać o audycji.
PS. Nie jestem w żaden sposób skoligacony z red Strzyczkowskim Smile

PS2. Dzisiejszy wynik ankiety:
za-5%
przeciw-95%

Jest to budujące Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Venom dzięki za wypowiedź. Też czasem zapuszczam czwórkę. Jednak poziom słuchalności tych stacji jest jednak różny.
Każda akcja "uświadamiająca" jest pożądana. Jednak dobrze byłoby robić to najefektywniej.
Jestem ogromnie ciekaw siły forumowiczów prawda2.info przy takiej zjednoczonej akcji.
Wspólny protest pod pałacem prezydenckim byłby tu utrudniony z oczywistych względów. Jednak siła internetu może się sprawdzić doskonale w ten właśnie sposób.
Proponuję wybrać najbardziej efektywny sposób INTERNETOWEJ INTER-AKCJI. Moja propozycja to codzienna audycja w PR3 "Za a nawet przeciw".
http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/7511

Postaram się śledzić nasze poczynania w najbliższym tygodniu i przypominać o audycji.
PS. Nie jestem w żaden sposób skoligacony z red Strzyczkowskim Smile

PS2. Dzisiejszy wynik ankiety:
za-5%
przeciw-95%

Jest to budujące Smile


Pamiętaj chopie, że "Za a nawet przeciw" to pomimo swojej pory emisyjnej i duże słuchalności i oczywistej atrakcyjności, ciągle nisza pośrod audycji "Ile razy dałaś dupy" w erce, czy "pierdolenie o niczym przez trzy godziny" w rfm mf. Zauważ jacy ludzie tam sie wypowiadają, przewaznie tacy którzy myślą i mają coś do powiedzenia, dlatego wyniki i wypowiedzi są jakie są i zalożę się, że większość z ludzi którzy tam gadają mieliby i swój wkład i w prawde2. Problem jest jak dotrzeć do tych baranów zahipnotyzowanych powtarzanymi w kółko na komerz station "hitami" Rynny czy innej Zgagi oraz oczywiście rodzimych "gwaizd".

Ale idea godna uwagi. Atakujmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike pamiętaj z kolei, że ta "nisza" to prawie 10% słuchaczy i 4 miejsce wśród wszystkich stacji radiowych.
Zatem jest to platforma dająca możliwość dotarcia do ogromnej rzeszy ludzi, którzy nie mają jeszcze totalnie zlasowanych mózgów.
Nie mają pojęcia o forum, a wiele mogliby tu wnieść i wynieść Smile.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 02 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy temat audycji: "Czy książka jest jeszcze ważna"? Powiewa nudą i brakiem koncepcji, jak w ogórkowym sezonie.
A potem się trójkowiczowi magowie dziwią, że im słuchalność na pysk spada.

Jak to kurwa jest, że jak tylko kogoś polecę, to mu się odechciewa pracować?! Czy macie to samo? Jestem zadowolony z czyichś usług, dobrze patrzy mu z oczu, rozliczył się okay. Ale gdy z tego obopólnego (co za słowo!) szczęścia polecam go dalej, natychmiast się coś pierdoli! To już trzecie polecenie w tym miesiącu (2 były w realu).
Mam nadzieję, że jak Strzyczkowski przeczyta ten komentarz, to się weźmie do kupy Smile

Wynik takiej głupawej ankiety łatwo przewidzieć. 110% za i błąd statystyczny przeciw!
Wszyscy będą się prześcigać w lizaniu książek.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 02 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było się pochwalić taka stroną lub dotrzeć do słuchaczy tej audycji. Ale czy zastanawialiście się czy warto pochwalić się konwersacją, monologami i dialogami jakie przeprowadzają niektórzy forumowicze prawdy2. Chcecie dotrzeć do większego grona 'owieczek' a ku...y, h...je są na porządku dziennym. Nie jestem świętoszkiem w chwili zdenerwowania, tragedii można zareagować impulsywnie aby wyładować nadmiar tłumionych emocji, ale dyskusje niektórych na forum to nic innego jak brak kultury. Przypomina mi to rozmowę 'karka' z człowiekiem argumentującym... - jak 'kark' nie ma argumentów to lecą na początku 'kur...y' a później ręce i nogi albo tekst 'chcesz z główki'. Wiem to z autopsji.
Tak wyglądają nie które rozmowy na forum - na szczęście są w mniejszości - .... na razie Smile
_________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
— Carlos Ruíz Zafón
Cień wiatru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spaceship: nie pierdol...

Dzisiaj w Trójce ciekawy temat policji na tle akcji Rutkowskiego (lub odwrotnie Smile"Czy polska policja straciła całkiem swoją skuteczność?".
Może być ciekawa audycja, bo pewnie emocji nie zabraknie.
Osobiście uważam, że Rutkowski totalnie ośmieszył naszych pałkowych.
Pieprzą teraz farmazony, że policja "musi brać pod uwagę godność podejrzanej o przestępstwo etc".
Tak, jakby Rutkowski ją torturował!
Spaceship - jak tu się nie wkurwić na taką policyjną hipokryzję?!

http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/7511
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy temat - socjalistyczno/rozdawniczy:
"Czy zlikwidować "janosikowe"?

Gospodarne polskie samorządy płacą rocznie miliardy "janosikowego". Pod takim hasłem powstał komitet, który wniósł do Sejmu obywatelski projekt prawa, by "janosikowe" zlikwidować, bo to danina na niegospodarnych.

Masz więcej, niż ja?
Oddawaj!

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 12 Lut '12   Temat postu: ale możemy sie kłócić tutaj nie potrzeba 3 Odpowiedz z cytatem

zauważyłem już dość dawno że 3pr PR tak jak wiele innych uprawia kurwinowską propagandę pseudowolnościową.
Ciekawe mówisz janosikowe niesprawiedliwe- a jaki ma wpływ łomża że nie jest województwem i że w zwiazku z tym w łomży zniknęło 2tys miejsc pracy(zniknęły też podatki i wydawane przez nich pieniądze więc też podatki) a w Białymstoku powstało 4tys miejsc pracy w to miejsce(po każdej reformie ilość biurokracji rośnie - takie moje małe prawo Laughing )
I jakie ma tu znaczenie gospodarność? co byś chciał zarabiać w polsce A i wydawać w polsce B frajerze z warsiawki? co? a reszta niech wyginie z głodu. Otóż wiedz że na wasze 50 a i 100% wyższe pensje składają się ci wszyscy "niezaradni", "niewykształceni" i "z mniejszych ośrodków". Co dziwne Michnik kurwina zostawia w spokoju- myślałeś czemu?
Bo obu chodzi o to samo o okradanie słabszych.
Kto w dorosłym życiu pozostał kurwinowcem ten został kurw...inowcem powiedzmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 12 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pps - co do radiowej trójki, to ona ma tyle wspólnego z Korwinem, co Ty z PPSem. Pojadę trochę personalnie, bo sprowokowałeś mnie tym "frajerem z warsiawki" i "kurwinowcem".
Zakładam, że nicka wybrałeś sobie, bo:
1. nie masz pojęcia, czym był pps i potknąłeś się po prostu słowotwórczo
2. jesteś niereformowalnym socjalistą, czyli nieudacznikiem cały czas skamlącym o jałmużnę w postaci tzw. "wyrównywania szans", "dotacji unijnych", "janosikowego" etc.

Jak Ci tak doskwiera bieda w Łomży, to się przenieś do Białegostoku, Londynu, czy innego Las Vegas. Tylko najpierw naucz się języka.

Nadmieniam, że tak samo jestem przeciwny przekazywaniu kasy z Łomży do Białegostoku, jak z "WhiteStock" do Łomża City, jeśli to ma być proces sterowany urzędniczo.

PS. Jest taka stara zasada: zarabiaj w bogatych krajach, wydawaj w biednych. Można ją stosować również w Polsce, jeśli jest różnica cen. Stosuje ją Cejrowski wynajmując nieruchomości w Warszawie, a wydając szmal w Meksyku, to może nauczyłbyś się czegoś od mądrzejszych i wygrzebał z finansowego dołka.
I kto tu jest frajerem?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 13 Lut '12   Temat postu: trafiłeś kulą w płot Odpowiedz z cytatem

ty jesteś frajerem
bo naganiasz ludzi na kretynizmy które nie służą Tobie a jesteś ledwie wykorzystywanym gońcem.
Widzisz dla pewności swoich czystych intencji NIGDY nie wziąłem 1pln żadnych budżetowych pieniędzy ŻADNYCH ani w formie zapłaty za towar czy usługę ani w formie jakiejkolwiek dotacji czy zapomogi. Więc mój pogląd na świat wynika jak najbardziej frajerze ze spojrzenia makro i to spojrzenia osoby która ma lekkie pojęcie i praktyke w gospodarce. To co Ty promujesz to żałosne kurwinowskie właśnie pierdolenia a TY i guru srejrowski potrzebujecie własnie obszarów biedy bo nie jesteście właśnie w stanie zarobic tyle zeby żyć na fajnym poziomie w rozwiniętym społeczeństwie. Po prostu wiecie ze jesteście gorsi i dlatego musicie jechać do wyzyskiwanych meksykanów żeby tam móc przez chwilę pokazać żałosną wyzszość od tej biednej "masy niezaradnych".
Akurat trafiłeś chłopcze kula w płot z moim miejscem pobytu bo ja nie musze wybierać tańszych krajów a moge fajniejsze- tak mam, w szkole też nie potrzebowałem odrabiać lekcji po prostu byłem zdolniejszy. Wiec jak mi taki zas...markaniec mówi o wolnym rynku to mam jedna odpowiedź ciesz sie ze jest jak jest bo inaczej musiałbyś lepszym od siebie buty lizac żeby mieć na chleb.
w dupie mam zasrańca srejrowskiego który ma kase z państwowej TV i jest wielkim wolnorynkowcem. wy wszyscy tak właśnie kombinujecie kurwiny- wolny rynek ale żeby żłób był dla nas.
Ja pamiętam kto wypromował kurwina i całe to miltonowsko-sachsowskie oszołomstwo i była to reżimowa TV, kwach miał dyskusje w 89 jeszcze jako młody z pzpr z kuwinem właśnie w TV.
a kto słyszałby o szambiarzu srejrowskim gdyby nie kwadrans w prime time?
Poczekam aż cie system przeżuje i wypluje a jak po tym nie zmadrzejesz to nie ma juz dla ciebie ratunku.
I historia pps-u to mi nie podskakuj bo wśród wielu przed i powojennych pps-ów żadnego kurwinowsko-koporacyjnego gówna nikt nie wciskał a wy tzw "wolnorynkowcy"(ciekawe jak wasz mises poradził sobie z tworzeniem oligopoli?) jesteście wazeliną za pomocą której członek-balcerowicz został polakom w dupę wciśnięty.
No naturalnie ze trzeba ich było najpierw tak zaj...ć żeby się w pół zgięli. I to przez was do dziś młodzi ludzie nie zgadzając się na korupcyjno-korporacyjne państwo są nabierani na ideologie która to korporacyjno-korupcyjne kurestwo wspiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 13 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenię sobie to forum ze względu na różnorodność poglądów. Zajadłość argumentacji. Wyjątkowość opinii.
I nie przeszkadza mi, że ktoś po moich poglądach jedzie, jak Ty po Cejrowskim.

Ale żal dupę ściska, gdy w polemikę wpadam z takimi jak Ty frustratami, których jedynym celem jest negowanie osiągnięć innych i tym lepiej się czują, im więcej ludzi znajdą na których mogą nasrać.

Żal Cię czytać zakompleksiony frustracie, który chwalisz się swoim obierzyświatostwem, a poza dawną wojewódzką Łomżą nie widziałeś wiele. Nie potrzebowałeś odrabiać lekcji....buhaha... Zdolny człowieku z łomżyńskiego. Pewnie Cię Twój mniej zdolny kumpel biznesmen z roboty na ryj wyrzucił, bo piszesz na forach, zamiast przychód dla firmy wyrabiać, to i Misesowi się dostało.

Frustracie poglądy masz do dupy, chociaż człowiek to zapewne z ciebie porządny Smile.

PS> Wypowiedz się jeszcze, bo ja kończę polemikę w tej personalnej postaci. Dosyć czasu na Twoje mądrości poświęciłem.

PS2. Przejrzałem część Twoich postów. Nie jest z tymi Twoimi poglądami tak źle. Chyba nawet z większością się zgadzam.... To chyba ze mną nie najlepiej Smile. Odwołuję zatem poprzednie zdanie, że "poglądy masz do dupy".
Wygląda na to, że tylko jesteś mocno sfrustrowany. Jak będziesz w potrzebie, daj znać. Wrzucę Ci bitcoina, albo dwa
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 13 Lut '12   Temat postu: jak mówiłem kula w płot Odpowiedz z cytatem

ale dzięki za pozwolenie na wypowiedź. w rzeczonej łomży byłem kilka razy w życiu i nigdy dłuzej niz kilka godzin ale interesuje mnie Polska jako taka, mogłem podac przykład Radomia bo tez się interesowałem jak to jest że jest tam takie bezrobocie? że tyle ruin stoi. Ja widzisz wiem co oznacza inwestycja w infrastrukturę i ze nie ma Państwa na świecie gdzie sieć darmowych autostrad nie rozwineła by gospodarki - jak też nie ma takiego gdzie zrobiłaby to sieć dróg płatnych-i nawet olewam przekręty przy ich budowie choć to osobny temat. Pewność obrotu finansowego i systemu prawnego - to sie liczy w gospodarce, infrastruktura zebym mógł do oddziału firmy w pcimiu jechać szybko i wydodnie, żebym mógł do odbierania telefonu zatrudnić babke w ustrzykach- to się liczy. Niestety jest tak że podróże kształcą - nie takie gówniane wycieczki zeby się potem lemingi chwaliły że były w chorwacji i było drogo- ale prawdziwe z pooddychaniem danym krajem z podziałaniem na danym rynku- potem juz zaden dupek ci nie powie jak jest bo ty wiesz lepiej.
Nikt mnie nigdy z roboty nie wyrzucił-wiec znowu pudło -nie ta liga kolego. I nie poszukuję możliwości dla siebie- dla mnie w Polsce jest zbyt boleśnie to mój kraj i serce mnie boli jak widze co się z nim dzieje. mam swoje zobowiązania więc nie mogę pójść z kurestwem na wojnę. Nie musze jak gnida srejrowski lizac dupy walterowi za parę pln ani mieszkać w kraju gdzie strach wyjść na ulicę (pojedź do meksyku- zapytaj czemu mają po 3 karty kredytowe co to jest 1-godzinne porwanie- może zrozumiesz).
Zanim zaczniesz pouczać sam się poucz- poczytaj coś poza friedmanowskimi bzdetami jakieś rzeczy z historii gospodarczej, troche z mikroekonomii(jedyna ma jakieś naukowe podstawy bo makroekonomia to wróżenie z fusów), cokolwiek czego nienawidzisz- poczytaj i pomyśl. Ale co tam kurwinizm oznacza besserwizerstwo- mam nadzieję że się ockniesz kiedyś.
do zobaczenia po drugiej stronie matrixu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy temat w "za a nawet przeciw" PR3 - "Czy kobiety ulegną urokowi premiera?"

Tytuł w stylu pudelkowym, ale zapewne będzie mowa o podniesieniu wieku emerytalnego.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj była ciekawsza dyskusja. O projekcie nowego naliczania skąłdek. Aczkolwiek dzisiaj też nie bylo najgorzej Smile Kuba daje czadu, słyszałem jak wkurwiony stukał w blat przy rozmowie z Gwiazdowskim (albo już mam omamy słuchowe Smile ), który z rozbrajającą szczerościa twierdził, że dziś płacimy na składki na dzisiejszych emerytów i straciliśmy szanse na nasze godne emerytury, bo nie narobiliśmy wystarczająco dużo dzieci. Piramida promowana przez czlonka zarządu ZUS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 15 Lut '12   Temat postu: A najsmutniejsze że nie ma alternatywy Odpowiedz z cytatem

bo tak naprawdę dobrym pomysłem było to co robiła komuna Rolling Eyes (oprócz przepieprzania ich na zbrojenia i dotowany export do cccp) czyli inwestowanie składek w infrastrukturę- potem wiemy dzięki komu mamy szybkie autostrady, huty, kopalnie, zakłady pracy i ci biedni dzisiaj staruszkowie dostawaliby po prostu od nas opłaty za użytkowanie wypracowanego przez nich a uzywanego przez nas majątku.
Ten majatek z pokolenia na pokolenie rósłby więc kraj rozwijałby się coraz szybciej..... nie to jakies bzdury: gdzie tu miejsce dla kulczyka czy kuny z wiatrem w żaglu? gdzie te piekne ruiny ursusa i polski dream team balcerowicz, belka, kołodko. W czym sie takie biedne niedorozwinięte chłopaki mogłyby wykazać? Na czym zarobiłby soros? nie musimy zrobić o fe Mad to jest genialny sposób na wydymanie Polaków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 15 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my przeciez płacimy na infrastrukturę:

Podatek drogowy w paliwie, w tym cześć akcyzy, podatki drogowe, viatoll, oplaty koncesyjne od przewoźników, powinni w to jeszcze puszczać mandaty wystawione prze ITD , SM i Policję, plus dotacje z UE. To sa ogromne pieniądze.

Problememem jest to, ze po drodzie pieniadze są rozkradane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 15 Lut '12   Temat postu: rozkradane tak ale system ciągle się zmienia na gorsze Odpowiedz z cytatem

popatrz ile przeżerają O FE i pokochasz ZUS Shocked
chodzi mi o to ze nikt nie ma pomysłu jak to zmienić a mi się wydaje że jak juz muszą na mnie pracować moje i Wasze dzieci to niech przynajmniej coś ode mnie dostaną tak?
Jak to może być że przymusowo zbierany na O FE haracz inwestuje się w firmy pana krauzego czy kulczyka pod hasłem inwestowania na giełdzie?
To sie znowu robi jak za komuny ze naród pije szampana ustami swoich elit, nie?
A jak pobudujemy za te pieniądze drogi to wzrost gospodarczy pozwoli spłacac emerytury tak?
A jak za te pieniądze pobudujemy mieszkania na wynajem to z samych czynszów będzie na emerytury tak?
Więc nie ma co sie dawać wciągac w przepychanki przeciw staruszkom tylko forsować zmiany i już!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodzi o co innego Pps.

Skoro płacimy podatki drogowe, płaciliśmy winiety etc. a płaci to każdy, bo każdy kupuje w sklepie, którytowar musi miec dostarczony właśnie transportem, który jest bardzo opodatkowany, to skoro to płacimy to powinno być przeznaczone na drogi, infrastrukturę. A nie jest.

Składki zus powinny przede wszystkim być niższe, po drugie świadczenia powiny być wydawane sprawiedliwie. Nie może być uprzywilejowanych grup. To jest proste rozwiazanie, ale wymagające skomplikowanej metody Smile

Cytat:
popatrz ile przeżerają O FE i pokochasz ZUS


To jak byś powiedział. "Popatrz na tego hooligana co kopie w glanach, to pokochasz tego, co kopie w butach sportowych"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy temat: "Czy Europa i Polska cierpią na nadmiar urzędników?"

No nie wiem, nie wiem...

Pytanie za 0,01 btc:
1.Ile siedzib ma Parlament Europejski???
2.Po ilu kadencjach poseł PE nabywa prawo do emerytury???
3. Jakie przywileje mają urzędasy zwane parlamentarzystami europejskimi?
4. Ile zarabiają???
5. Za co nie muszą płacić?
6. Ile wydano na tłumaczy dla nieuków europejskich w 2010 roku?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. 2
2. 1
3. rozne
4. 8000 EUR
5. przeloty
6. nie wiem

Wtorek, sroda, czwartek to dni pracy w Parlamencie Europejskim. Wiec co te euroosly robia w tym czasie w Polsce, np. w programie u Lisa. I zgadnijcie na czyj koszt lataja se tam i z powrotem...

Ciekawy to program byl dzisiaj.
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 16 Lut '12   Temat postu: i znowu to samo Odpowiedz z cytatem

naprawdę nie widzicie w tym antydemokratycznej kampanii?
tyle się mówi na forum o NWO a wy nie widzicie że tego typu audycje mają ludzi zrazić do demokracji i przygotować pole pod władzę gremiów nieobieralnych.
A co to kurwa jest w skali społeczeństw 8000E? co to za pieniądze?
a jedna regulacja która zbroniła utajniania przez koncerny motoryzacyjne danych niezbędnych dla serwisowania i napraw aut przyniosła korzyści takie że się PE jeszcze prze 10 lat będzie nam wszystkim zwracał tylko tą ustawą. A było tez kilka innych.
pewnie korporacje nie zażądają od was płacenia za parlamentaryzm- one zarządzą za "darmo"- tylko z kieszeni będzie wam znikać coraz więcej i więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8000 Euro to o 8000 euro za dużo!
Polityką powinni zajmować się niezależni finansowo społecznicy, a nie zdemoralizowani nieudacznicy.
Żadne pieniądze płacone łapówkarzom nie odwiodą ich od brania łapówek. Przekupienie ich to tyko kwestia kwoty, a nie zasad.
Dlatego jestem za tym, aby do polityki szli ci, co mają pieniądze, a nie po pieniądze.

Więc nie mów mi, że 8000 euro to mało
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 16 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pps. nie mowimy w skali społeczeństwa, ale w skali jednego człowieka, który te przywileje otrzymuje za nic, jak widzieliśmy choćby w sprawie ACTA, gdzi eokazuje się, ze żaden poseł nei wie o co chodzi, choc glosował na tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


PR3 Radiowa Trójka interaktywna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile