W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
O co chodzi z Kosowem?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5219
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sknerus




Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw Rosji spowoduje reakcje USA i w zamian za odpuszczenie przez Rosjan sprawy niepodległości Kosowa USA zrezygnuje z tarczy rakietowej w POLSCE i u sąsiadów albo zamontują nam tylko jakieś buble nie radary a to według mnie z korzyścią dla nas !!! Laughing Laughing Laughing
Czy tak będzie się przekonamy się w zależności od stanowiska Rosji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie ma zbiegu przypadków , są tylko nieuświadomione okoliczności"

może warto zastanowić sie nad rożnymi okolicznościami i nad tym jaki one maja lub będą miały skutek dla Polski.

"Myśl w kategoriach przyczyny i skutku"

żeby nie powielać tych samych tekstów:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2074&start=25
zamieszczę fragment:

"... tu nie chodzi o walkę religijną
islam- chrześcijaństwo czy prawosławie -
katolicyzm, to myślenie właśnie rodem ze
średniowiecza. Byłem w Kosowie (byłem żołnierzem)
i widziałem jak tam się to wszystko odbywa.

............ Ale budują się na potęgę dom przy domu.
I z czego? Ano twierdzą, że np brat pracuje w
Niemczech i buduje dla całej rodziny. Utrzymuje
ich też. Ciekawa jaka to praca, a może jako
żołnierz albańskiej mafii. Jak juz się jeden
osiedli i pobuduje ściąga kolejnych krewnych. tak
się dzieje np. w Macedoni. Zjawia się jeden
Albańczyk - jest grzeczny mily. osiedla się. za
jakis czas jest ich już obok kilka rodzin. Po
chwili jesteś już otoczony domami albańczyków.
Przestają być mili. Ze strachu opuszczasz dom i
zamieszkujesz gdzieś indziej. W regionie coraz
więcej Allbańczyków. Potem żądania autonomi i w
końcu niepodległości. Tak to się tam odbywa.

........
Może zrozumiesz "politologu" o czym mówię, kiedy
za kilkadziesiąt lat obok Twojego domu osiedli się
pierwszy Albańczyk, potem.... będziesz miał swoje
"Kosowo"..." Sad hmm mam obawy po przeeczytaniu teko komentarza.... Sad że "nasi przedstawiciele narodu" przyszykuja nam nasze Kosowo ech...

...
"..Najpierw rozwalili Jugosławię.Niemcy i
Francuzi,jako pierwsi,wbrew prawu międzynarodowemu
uznali Chorwację i inne.Niemcy Chorwację ,chyba w
dowód wdzięczności za braterstwo broni
ich-ustaszowcow-z Adolfem H.Potem do społki z USA
napadli-zamiast pomoc-na suwerenne
państwo,uwięzili i wykończyli Patriotę SLOBO,żeby
w końcu dokonać rozbioru SERBII.Które państwo
będzie następne?.." Polska????????

Jak czytam o żądaniach żydów o obywatelstwo, jakieś zagrywki Tuska,
zmierzające do upadku TV publicznej (jak manipulują to manipulują ale
cos czasami powiedzą), w Niemczech przywracaja Krzyż Żelazny jako najwyższe odznacznie.
A w Warszawie wybudujemy centrum pojednania i muzeum pamięci holokaustu za nasze pieniądze oczywiście .
Jeżeli sam siebie nie szanujesz inni też nie będą Cię szanować.
Dobroć, jest rozumiana jako naiwność są tacy , którzy na tym żerują.
Wielu Polaków wierzy w prawdziwe znacznie słow prawda, pomoc ,zło, niegodziwość ect..
Tylko jakieś popaprańce i niekoniecznie z polskim obywatelstwem knuja na szkodę Narodu Polskiego, na moja szkode,
na Twoja szkode, na nasza szkode. to mam wrażenie że PO majstruje demontaż Polski po kawałku
trzeba być czujnym dokonywać wyborów służących Ojczynie i nam samym.
To co kupujesz i u kogo Kupujesz, ma wpływ na Twoje , Moje , Nasze życie, na przyszłość Twoich dzieci, przyszłych pokoleń.
Trzeba być codziennie lepszym od samego siebie.



"Czyń wszystko co możesz, najlepiej jak umiesz ,za pomocą tego co masz"


I to jest bardzo wiele, nawet nie wyobrażasz sobie jak wiele to może zmienia i zmienia, już zmieniło, przemyśl bo wiele możesz stracić.
Lepiej zyskać, niż stracić. Zacznij już dziś, od małych kroczków
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna sie od postawienie pierwszego kroku"
"Człowiek nie potyka sie o góry lecz o kretowiska"

A podsumowując, odpowiem czemu będziesz mówił, myślał, cóż ja mogę,
ja nie mam nic do gadania. Masz wszystko co jest Ci potrzebne, tylko zapomniałeś o tym, przestałeś ufać sobie wpatrzony w malowanych pajacy. Znasz przysłowie z kim przystajesz takim sie stajesz ?

A przecież: "Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy ,które jesteśmy w stanie robić, wprowadzili byśmy sie w ogromne zdumienie"

powtórze "Gdybym robił wszystkie rzeczy ,które jestem w stanie robić - wprowadził bym siebie w ogromne zdumienie"


Zwątpienie jest chorąbą wspołczesnych ludzi

"Ludzie staja się wielcy - gdy są zdecydowani, by sie sie takimi stać."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 21 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następne niepodległe państwo, które powstanie ma już własną stronę internetową:

http://www.slonsk.de/

Cytat:
..RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA utworzony został w styczniu 1990 roku przez grupę Ślązaków, którzy w nowej rzeczywistości politycznej rozpoczęli walkę o upodmiotowienie Śląska i jego mieszkańców. RAS nawiązuje do bogatej tradycji śląskiej autonomii: zarówno księstw piastowskich, pruskich prowincji Schlesien i Oberschlesien, Śląska austriackiego jak i przedwojennego Województwa Śląskiego w II RP.

Ruch Autonomii Śląska to organizacja o wyrazistym obliczu. Prezentuje sprecyzowaną wizję Śląska jako podmiotu w zjednoczonej Europie, opatrzonego takimi atrybutami jak własny parlament, skarb i rząd. Wizja ta oparta jest na rozwiązaniach przyjętych już w wielu regionach europejskich. Wymienione cele RAS zamierza osiągnąć metodami pokojowymi, wykorzystując dostępne procedury demokratyczne.

Ruch Autonomii Śląska umiejętnie kojarzy tradycje z nowoczesnością. Opowiada się za Europą zjednoczoną, Europą stu flag, w której znikną państwa narodowe, większość kompetencji przekazując historycznym regionom. Będzie to Europa ludów: Ślązaków, Morawian, Szkotów, Bretończyków, Basków itd.,. a więc Europa wracająca do swych korzeni...


"Nie ma zbiegu przypadków, są tylko nieuświadomione okoliczności"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 28 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 14 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rząd: Kosowo otrzyma własny numer kierunkowy 14 listopada 2016 PAP

Osiem lat po ogłoszeniu niepodległości Kosowo uzyska, dzięki porozumieniu zawartemu z Serbią, własny międzynarodowy numer kierunkowy - poinformował rząd w Prisztinie. Pozwoli to Kosowu zaoszczędzić ogromne sumy płacone za korzystanie z numerów innych państw.

3 grudnia rząd w Prisztinie złoży oficjalny wniosek o przyznanie Kosowu numeru kierunkowego przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU); oczekuje się, że kraj już od 15 grudnia będzie mógł posługiwać się numerem +383.

"Kosowo otrzyma własny numer kierunkowy tak jak inne kraje i będzie miało nad nim pełną zwierzchność" - ogłosiła w niedzielę kosowska minister bez teki i szefowa zespołu negocjatorów w rozmowach z Serbią Edita Tahiri.

W zamian Serbia będzie mogła zarejestrować na dwa lata serbską firmę komórkową na zamieszkanych przez Serbów terenach Kosowa. Serbsko-kosowskie rozmowy w tej sprawie były od kilku lat prowadzone pod auspicjami UE.

Kosowo, które ogłosiło niepodległość od Serbii w 2008 roku, korzystało dotychczas z numerów kierunkowych Monako, Serbii i Słowenii. Rząd podał, że za korzystanie z numerów innych krajów Kosowo musiało zapłacić od końca wojny z Serbią w 1999 roku ok. 200 mln euro.

Liczące 1,8 mln mieszkańców Kosowo została uznana za niepodległe państwo przez 112 krajów, ale nie należy do ONZ ze względu na sprzeciw Serbii, części państw Unii Europejskiej oraz Rosji i Chin, które jako stali członkowie Rady Bezpieczeństwa dysponują prawem weta.


Serbia nadal formalnie nie uznaje niepodległości Kosowa, jednak zgodziła się na rozmowy ze swą dawną prowincją, by znormalizować dwustronne stosunki i otworzyć sobie drogę do przystąpienie do UE.

Główna serbska negocjatorka Tanja Miscević oceniła w poniedziałek, że są duże szanse na to, że UE jeszcze przed końcem br. otworzy trzy kolejne rozdziały w rozmowach akcesyjnych - 25 (nauka i badania), 26 (oświata i kultura) oraz 5 (zamówienia publiczne). Dotychczas otwarte zostały cztery z 35 rozdziałów.(PAP)
http://forsal.pl/wydarzenia/artykuly/992.....nkowy.html
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


O co chodzi z Kosowem?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile