W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Naukowcy znaleźli raka prostaty w egipskiej mumii   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 7605
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 31 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paravindskey napisał:
Dziękuję Ci bimi za teorię o tym że jedzenie nie jest jedną z głównych przyczyn, gdyby nie Twoje naukowe podejście dawno dałbym się zwieść obserwacjom i wyciąganym z nich wnioskom. Smile

Żadnej teorii "że jedzenie nie jest jedną z głównych przyczyn" nie wnosiłem, nawet nie sugerowałem...

Chcesz moje naukowe podejście?
Oto ono: kłamstwo = limit 1
Genialne w swej naukowej prostocie, nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 31 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może gość pochodził z przyszłości Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi- pierdole Twoje limity. Akurat piszę tu wystarczająco mało, więc nie wzruszają mnie niewyszukane sankcje tego typu. Strasz nimi nieletnich oratorów tego śmiesznego forum.
A propos zaś tematu, to odsyłam Cię geniuszu do książek, gdyż Twoja wyguglowana "wiedza" jest jak widać mało produktywna. Ale pewnie mówię sobie a muzą, bo ty wolisz raczej obcinać limity i tworzyć swój własny świat, niż uczestniczyć w konkretnej dyskusji. No cóż...widziałem już wielu żałosnych frustratów, także jeden więcej różnicy mi nie robi.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vril napisał:
@Bimi- pierdole Twoje limity. Akurat piszę tu wystarczająco mało, więc nie wzruszają mnie niewyszukane sankcje tego typu. Strasz nimi nieletnich oratorów tego śmiesznego forum.
A propos zaś tematu, to odsyłam Cię geniuszu do książek, gdyż Twoja wyguglowana "wiedza" jest jak widać mało produktywna. Ale pewnie mówię sobie a muzą, bo ty wolisz raczej obcinać limity i tworzyć swój własny świat, niż uczestniczyć w konkretnej dyskusji. No cóż...widziałem już wielu żałosnych frustratów, także jeden więcej różnicy mi nie robi.

Jeśli odsyłasz mnie do tych samych książek co tobie tak zryły beret, to raczej nie skorzystam, dzięki.

Natomiast jeśli już oświadczyłeś publicznie że ja "wielokrotnie na tym forum zakładałem się o coś i wychodziłem potem na palanta" - to honor, którym tak się unosisz, sugerował by raczej ripostę opartą na wymienieniu paru takich przypadków, zamiast dalej mnie tu próbować edukować swymi czczymi pierdołami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 01 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze brakuje tu kilku popierdolencow i bedzie komplecik. Trzeba ze dwoch astrologow, co beda tlumaczyc wplyw gwiazd na raka, Goski z Haarpem i paru kaznodziejow. Co to w ogole za pierdolenie? Jak mozna porownac zachorowalnosc na nadzerke teraz i w starozytnym Rzymie?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Naukowcy znaleźli raka prostaty w egipskiej mumii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile