W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
konkurs cześć i chwała  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1891
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 24 Cze '16   Temat postu: Konkurs CZEŚĆ I CHWAŁA Odpowiedz z cytatem

Bracia i Siostry , już nadszedł czas – konkurs


Szykuje nam się być może nowy święty. Oskara za brawurową rolę w filmie nie dostał, za to błysnął męczeńską śmiercią. Szykują już place pod pomniki dla jego upamiętnienia, a my nic !
Aby naprawić ten błąd proponuję konkurs. Warunki:
1. Nadsyłamy propozycję obelisku , który godnie uczci tego wielkiego syna tej ziemi . Nadsyłajcie własne szkice bądź zdjęcia istniejących już dzieł , mogących być inspiracją dla wykonawcy pomnika. Mile widziane też motywy symbolizujące starszych braci w wierze.
2. W uzupełnieniu nadsyłajcie opisy cudownych uzdrowień bądź innych niewytłumaczalnych zdarzeń, które zadziały się za wstawiennictwem Lecha K. Będzie jak znalazł przy procesie kanonizacji.

Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony wycieczką do wybranego sanktuarium. Bedzie to wycieczka zgodna z eko- normami unijnymi, czyli wycieczka piesza .
Bracia , Siostry – już czas odpłacić bohaterskiemu Lechowi. Nie czekajmy, jak jakiś przypadkowy artysta nie potrafiący docenić wielkości tego męża stanu zmarnuje społeczne fundusze na coś nieprzemyślanego . Jakiegoś artystycznego bohomaza, mogącego stać się obiektem kpin dla ziejącej nienawiścią opozycji.
Termin napływania propozycji – do czasu końca rządów PIS .
Propozycje nadsyłać z dopiskiem: SANTO SUBITO DRAKE.
Na początek moja skromna propozycja. Zaletą jest tu uwzględnienie obu braci za jednym razem, co pozwoli obniżyć koszty. Tym samym za te same pieniądze można zdziałać dwa razy więcej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LGBT




Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 24 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 19:25, 24 Cze '16   Temat postu: w Odpowiedz z cytatem

Skromnie twierdze, że nadal Lech K. nadal żyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 25 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re Hectic
Czasem i ja mam podobną obawę. Kto wie?
- --------------------------------------------
Liczyłem na szerszy odzew . Puki co mamy więc:
1. LGBT - pasowała by do tego tablica:
Niebiańska p(i)Sotnia
2. Twórca pragnący zachować anonimowość

pasowała by do tego tablica:
PREŻYDĘT
3. No i to moje.

Cienko cóś. Liczę na więcej.
Moje bliźniaki osobiście bardziej mi się podobają ze względu na wychudzoną wilczycę . Pełniej symbolizuje ona stan Polski pod rządami prawdziwych patriotów. Wydojona, rozsprzedana, zadłużona na kilka pokoleń.
Ale to jedynie moje prywatne zdanie. Świnka z "2" coś za dobrze wygląda, trochę za okrągła, wypasiona.
Martwi mnie brak świadectw potwierdzających świętość L.K.
Naprawdę nikt po dłuższym zaparciu nie doznał na widok L.K. nagłego uwolnienia (sraczki) ?
Nikt idąc ulicą i widząc z plakatu twarz L.K. nie znalazł nagle cudownie choćby 2 zł, które akurat brakowało mu do flaszki?
Katar nikomu nie przeszedł po wysłuchaniu jego gadki?
Jak się nie sprężycie , to gówno będzie, a nie święty!
A w Waszych miastach staną pomniki ni to inspektora Colombo, ni to wygolonego Chucka Norisa . Dopiero Wam będzie głupio!
Chyba będę musiał podnieść stawkę.
UWAGA:
Zwycięzca otrzyma oprócz wycieczki drzazgę z brzozy smoleńskiej z certyfikatem komisji Laska. Niech stracę, dla sprawy warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:35, 25 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, jeszcze nic się nie stało a Ty już kwilisz. Ciesz się, że nie wybrano ponownie liberalno-demokratycznej jedynie słusznej partii "Partia" POd różnie KODowanymi nazwami - byle Nowocześnie. Zawse też możesz poskakać na różnych wiecach poparcia obalonych "niebiańskich zastępów"- że też się nasuwa termin "upadłych"...
Nienawiścią pluć każdy umi ... pogódź sę z faktem,że bolszewizm umiera z pragnienia i umrze i nie licz, że Mammon wyśle wam dobrego samarytanina - to by był zbyt skomplikowany synkretyzm a natura lubi prostotę.

Ujmę twoją sytuację wprost - siła, jaką tutaj prezentujesz (i namawiaszinnych) to zniszczenie - ty się zajmujesz niszczeniem i postępu nie poczynisz bo doba ma tylko 24 godziny; natomiast ci, których atakujesz - w tym samym czasie robią coś merytorycznego (ważnego dla nich bądź dla nas) i postępują.

ERGO
Zacznij używać oczy nie tylko do szukania klawiszy - poczytaj, znajdź negatywy (nie proszę o krytykę, włączającą pozytywy bo to wyższa szkoła jazdy - nie dla Ciebie) i je zaprezentuj (dobitnie - możesz założyć n.p. nowy wątek tzn temat na forum albo dołączyć do dyskusji n.p. w moim wątku - Rząd Polski 2015+)
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:12, 25 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
pogódź sę z faktem,że bolszewizm umiera z pragnienia


Tradycyjnie mylisz się. Pomimo tego, że bolszewizmu nie darzę szczególnie sympatią, to w takiej Korei Północnej bolszewizm a w zasadzie jego pochodna trzyma się dobrze. I nic nie wskazuje, żeby się miał zawalić. Nawet kandydat na prezydenta USA popiera ten kraj z wzajemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 25 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:

Ujmę twoją sytuację wprost - siła, jaką tutaj prezentujesz (i namawiasz innych) to zniszczenie - ty się zajmujesz niszczeniem i postępu nie poczynisz bo doba ma tylko 24 godziny; natomiast ci, których atakujesz - w tym samym czasie robią coś merytorycznego (ważnego dla nich bądź dla nas) i postępują.

Niech robią, ale czemu nie u siebie w Izraelu, i czemu naszym kosztem.
Ma mon, mammona to prawdziwy bóg żydów, ja mam go tam gdzie pan może pana majstra w dupę pocałować. Nie mam szacunku dla zdrajców, farbowanych lisów, geszefciarzy, i nic na to nie poradzę



Zanosi się na kolejny cud . Unia mocno osłabła, a jej waluta będzie rosła? Czy to nie sprawka mammona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 25 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś zablokuje tego oszołoma LGBT bo widać że to jakiś pojebany troll. Wcale bym się nie zdziwił jakby stał za nim @mansratanmen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas - właśnie napisałeś, że robienie czegoś merytorycznego dotyczy izraelczyków.
Nie mam dla ciebie rady - może powinieneś wrócić do swojego kraju.... Idź do ambasady swojego kraju - zainicjuj jakieś repatriacje, czy coś... Ewentualnie tymczasowo znajdź sobie jakieś oryginalne hobby, n.p. nie słyszałem o kolekcjonerach kredek świecowych.
A Polskę i Polaków możesz traktować obojętnie - tylko nie pisz już bo szkodzisz...
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas Żydem? Very Happy

Tobie się już chyba całkiem pomieszało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 29 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re Bóg z nami
Nie wiem, jaki to bóg jest z Tobą, ale widząc jakim rozumem Cię obdarzył dochodzę do wniosku, że rozrzutny zbytnio nie był.

Martwi mnie brak inicjatywy społecznej , odzewu na mój apel. Może choć projekt tablicy pamiątkowej , np:

Poczekam na powracajacych z brexitu, mogą być bardziej kreatywni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


konkurs cześć i chwała
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile