W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prośba o usunięcie konta  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (2)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 6453
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikt




Dołączył: 05 Wrz 2005
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 24 Sty '10   Temat postu: Prośba o usunięcie konta Odpowiedz z cytatem

Witam, zwracam się z prośbą o usunięcie mojego konta gdyż takiej możliwości sam znaleźć nie mogłem. Z góry dziękuję Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 24 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm , a jak np. Bimi zlikwiduje konto to co będzie się pojawiać w miejscu nazwy użytkownika/ autora w pozostawionych na forum jego postach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 24 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasadniczo nie usuwam kont, ale ponieważ poniekąd się znamy to zrobię wyjątek.
twoje posty oczywiscie zostają, ale twoj adres email został usuniety z bazy, a login (jak widzisz) oraz hasło zmienione

nie ma za co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi,

pomyśl nad opcją RIP Wink
Pomijając nagłe zejścia np w wypadkach samochodowych, czy katastrofach lotniczych linii malezyjskich są ludzie, którzy
wiedzą, że rozstają się z tym światem niejako w zaplanowany sposób.
Nie chodzi o wykasowanie profilu, czy obrażanie się na forum.
Myślę raczej o jakiejś formie oficjalnego pożegnania się.
Kwestia (myślę) dodania odpowiedniego "ptaszka" po zalogowaniu się do profilu.
Pozostawiamy po sobie to co napisaliśmy, i jednocześnie wysyłamy sygnał, że już nie będziemy więcej publikować swoich wypocin....

Proszę z tego posta nie wyciągać żadnych wniosków
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 20:44, 01 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do admistratora forum prawda2. info -prosze o usuniecie mojego konta na stronie/forum prawda2. info z wszystkimi postami i tematami mojego autorstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 19:04, 24 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development
Szukaj na Prawda2

Wiki2
Wykop2
Linki
Szukaj
Ekipa
Konto
Wyloguj

Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne
Napisz odpowiedź
Temat
Treść wiadomości

Emotikony
Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea arrow
Więcej Ikon
B i u Quote Code List List= Img URL Kolor:
Rozmiar: YouTube DMotion Vimeo Zamknij Tagi

Rada: Style mogą być stosowane szybko do zaznaczonego tekstu



Bimi zlikwiduj moje konto na tym forum taka jest moja wola już zaraz w dniu 24.03.2017 roku.
Zrobisz to? Czy chcesz na siłę bym był tu zarejestrowany?
Jeśli nie chcesz zlikwidować mojego tu konta o co zabiegam to wytłumacz mi dlaczego chcesz abym był nadal zarejestrowany pomimo tego iż chcę abyś mnie stąd wyrejestrował?
PS I nie wyskakuj mi tu z tym że nie muszę zaglądać na to forum bo to była by odpowiedź -wybieg zupełnie nie na temat wzgledem zadanego ci przeze mnie pytania.
Odpowiesz na moje powyższe pytanie czy je zignorujesz udając że go nie widziałeś bo tu nie zaglądałeś?
Informuje więc oficjalnie administora strony internetowej -prawda2.info że w dniu dzisiejszym tj. 24.03.2017 roku prosze o usunięcie mojego konta które posiadam na prawda2.info jako zibimark.
Nie chce być na tej stronie zarejestrowany.
Wobec powyższego będąc tu zarejestrowany jako zibimark uważam się za osobę która zlikwidowała swoje konto w dniu 24.03.2017 roku ktorą to informacje przekazuje administratorowi strony prawda2. info bądź komukolwiek innemu kto ma uprawnienia administratora tej strony i w jego mocy i obowiązku jest usuwanie konta na prawda2.info osobie która o to prosi.
Pozdrawiam zibimark
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 24 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:

Informuje więc oficjalnie administora strony internetowej -prawda2.info że w dniu dzisiejszym tj. 24.03.2017 roku prosze o usunięcie mojego konta które posiadam na prawda2.info jako zibimark.

Laughing , czyli pierwszego lutego to nie było "oficjalne" , następnym razem błagaj na kolanach i łkaj jak niedorozwinięte dziecko , może to pomoże , i zwolni się miejsce w wyższych partiach naszego "piekła" by cię tam przesunąć . Ale nigdy go nie opuścisz , możesz tylko o nim zapomnieć , albo chociaż spróbować zapomnieć .



Cytat:
Wobec powyższego będąc tu zarejestrowany jako zibimark uważam się za osobę która zlikwidowała swoje konto w dniu 24.03.2017 roku ktorą to informacje przekazuje administratorowi strony prawda2

Laughing nigdy nie zlikwidujesz swojego konta , śnij dalej . Ale możesz wysłać administracji hasło do swojego konta .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 24 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
zibimark napisał:

Informuje więc oficjalnie administora strony internetowej -prawda2.info że w dniu dzisiejszym tj. 24.03.2017 roku prosze o usunięcie mojego konta które posiadam na prawda2.info jako zibimark.

Laughing , czyli pierwszego lutego to nie było "oficjalne" , następnym razem błagaj na kolanach i łkaj jak niedorozwinięte dziecko , może to pomoże , i zwolni się miejsce w wyższych partiach naszego "piekła" by cię tam przesunąć . Ale nigdy go nie opuścisz , możesz tylko o nim zapomnieć , albo chociaż spróbować zapomnieć .



Cytat:
Wobec powyższego będąc tu zarejestrowany jako zibimark uważam się za osobę która zlikwidowała swoje konto w dniu 24.03.2017 roku ktorą to informacje przekazuje administratorowi strony prawda2

Laughing nigdy nie zlikwidujesz swojego konta , śnij dalej . Ale możesz wysłać administracji hasło do swojego konta .


Oczywiście, że może marzyć dalej o usunięciu własnego konta wraz ze wszystkimi postami.
Osobiście nie mam nic przeciwko, człowiek wyraża oświadczenie woli - usuwamy treść jego postów, pozostawiamy tylko ostatni post z prośbą o usunięcie konta.

Kto chce ten archiwizuje. Smile

Zresztą myślę, że powyższe powinno stać się psim obowiązkiem każdego kto prowadzi jakiekolwiek forum lub inną formę działalności internetowej polegającej na pośrednictwie w publikowaniu treści których nie jest autorem.I znając życie - zapewne już niedługo stanie się.
Z zaznaczenie, że nie powinno to dotyczyć treści powielonych/ zalinkowanych etc.

Co w praktyce oznacza, że jeśli @Ordel zarchwizował sobie treści @zibimarka to może je sobie publikować do usranej śmierci - pod swoim nickiem oczywiście.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 27 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach. (...) Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. Łk 12

_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prośba o usunięcie konta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile