W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
10 kroków w walce z nowotworem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 2154
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 17 Kwi '12   Temat postu: 10kroków w walce z nowotworem Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie to umieścić, dzisiaj przeczytałem świetnie brzmiący tytuł: 10kroków...... Ni normalnie się uśmiałem takiego idiotyzmu to neandertalom się wciska a nie myślącym. Kolejny expert z USA a najlepsze jest to:

"...Zrezygnuj z zażywania witamin i suplementów. O ile lekarz ..." Shocked
"...Raz w roku obowiązkowo zaszczep się przeciwko grypie. Organizm..." Evil or Very Mad
"...Noś wygodne obuwie...." - to jest najlepsze Laughing powinien dodać Firmy NIKE albo Adidas już widzę te reklamy: najnowsze antyrakowe obuwie Adidasa PRoMOCJA , przed użyciem zapoznaj się z ulotką gdyż każdy but niewłaściwie noszony może spowodować raka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

i resztę rewelacji niejakiego sławnego onkologa David Agus, profesora medycyny z Uniwersytetu Południowej Kalifornii w Los Angeles:

http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzie.....index.html
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


10 kroków w walce z nowotworem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile