W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Posmoleńska Polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3338
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agharto0
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:56, 09 Sty '12   Temat postu: Posmoleńska Polska Odpowiedz z cytatem

Aż dziw, że oto Ziemkiewicz takim prostym tekstem opisuje rzeczywistość w której przyszło nam żyć.
Uważam, że to jeden z najlepszych wpisów tego autora.

Oceńcie sami:

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2012/01/07/zycie-z-dziura-w-potylicy/

tu wycinek

Cytat:
Żeby nie zburzyć tego porządku, żeby żyć normalnie, staliśmy się − Polacy − świniami, gremialnie lejącymi od miesięcy na groby naszych wielkich rodaków, porozrywanych w rozbitym samolocie, i na zagadkę ich śmierci. Przecież oni już nie żyją − więc czego jeszcze chcą? Pochowaliśmy ich, pokazując, że państwo polskie jest dość sprawne, by rozdystrybuować po cmentarzach i kryptach 96 trumien, wykonaliśmy egzaltowane gesty żałoby, i już, wystarczy, i won z naszej pamięci! − wojny przecież ruskim nie wypowiemy…

Próbujemy żyć normalnie. Być realistami. Prowadzić politykę. Nie wierzyć w złe, a tym bardziej w najgorsze, zracjonalizować jakoś kłamstwa, niszczenie dowodów, zacieranie śladów i kolaborację w tym haniebnym dziele demokratycznie wybranego polskiego rządu. Przynajmniej do momentu, kiedy któraś ze światowych potęg nie uzna, że zauważenie tego, co się stało, jest w jej interesie. Że teraz się akurat Zachodowi opłaci odpalić Polskę jak podłożony pod ruskie siedzenie kapiszon, bez oczywiście cienia troski o to, jak się to skończy dla tego kapiszona − wtedy nagle trafią na stół zdjęcia satelitarne, ekspertyzy i stwierdzenia tego, co oczywiste.
Powrót do góry
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 09 Sty '12   Temat postu: Re: Posmoleńska Polska Odpowiedz z cytatem

agharto0 napisał:
Cytat:
Nie wierzyć w złe, a tym bardziej w najgorsze, zracjonalizować jakoś kłamstwa, niszczenie dowodów, zacieranie śladów i kolaborację w tym haniebnym dziele demokratycznie wybranego polskiego rządu.

Demokratycznie wybrany Rząd ma prosto z mostu powiedzieć:
Lech Kaczyński zamordował swym rozkazem 95 osób i samego siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar
Cytat:
Demokratycznie wybrany Rząd ma prosto z mostu powiedzieć:
Lech Kaczyński zamordował swym rozkazem 95 osób i samego siebie?


armar a ty się zachowujesz tak jakbyś w tym samolocie koło Kaczyńskiego siedział i słyszał oraz widział wszystko na własne oczy i uszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że nie pytasz podjudzaczy pragnących wprowadzać podział w Polsce o to, czy na pewno słyszeli jak Lech Kaczyński powiedział do pilota:
"Proszę wracać do Warszawy"

Rozkaz nagrał się na czarnych skrzynkach i jest w stenogramie, więc nie mam podstaw do tego, by olewać pomówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem jedno to co wiemy na temat katastrofy smoleńskiej to są ochłapy ochłapów informacji już historycznego wydarzenia tamtej rzeczywistości przetworzone, zamieszane i wyprane 100razy , a następnie wyplute na www.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie powiedzieć mogę jedno.
Posmoleńska Polska jest jeszcze głupsza niż przed...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziemkiewicz świetnie pisze fantastykę z realną polityką powinien dać sobie jednak spokój bo wychodzi mu to tak jak golenie się piłą. a co do lecha kaczyńskiego to dostał co mu sie od dawna należało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą ciekawe czy jakbym wam wyznał na forum, że to ja dokonałem zamachu w Smoleńsku, to czy komisja Macierewicza by się mną zainteresowała... Smile
Naprawdę, dokonałem - chyba mi wierzycie? Ja nigdy nie kłamię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
co do lecha kaczyńskiego to dostał co mu sie od dawna należało.

Nie zgadzam się z takim stanowiskiem.
Powinien pójść do więzienia na ładnych kilka lat za to, że wcześniej pilotowi rozkazał lądować wbrew przepisom w Tbilisi.
Nikomu się śmierć nie należy - przynajmniej nie w takich państwach, które stać na utrzymywanie więźniów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto0
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:37, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
ja wiem jedno to co wiemy na temat katastrofy smoleńskiej to są ochłapy ochłapów informacji już historycznego wydarzenia tamtej rzeczywistości przetworzone, zamieszane i wyprane 100razy , a następnie wyplute na www.onet.pl


A to pojedźmy dalej:

Cytat:
O Zbrodni Katyńskiej − nie znając jeszcze jej szczegółów − elity państwa polskiego na wychodźstwie wiedziały znacznie wcześniej, zanim w wydawanych w okupowanej Polsce gazetach pojawiły się zdjęcia rozkopanych przez Niemców dołów, pełnych zetlałych zwłok w resztkach mundurów. Już w pierwszych miesiącach po porozumieniu Sikorski − Majski stało się jasne, że wśród zgłaszających się do wojska oficerów brakuje tych, którzy trzymani byli w Ostaszkowie, Starobielsku i Miednoje. Potem pojawiły się relacje, wśród nich nie pozostawiająca już żadnej wątpliwości opowieść Stanisława Swianiewicza − tego, którego egzekucję, z racji jego wiedzy fachowej, sowieci w ostatniej chwili wstrzymali i który na stacji kolejowej obserwował, jak jego koledzy wywożeni są w las wracającym co kwadrans autobusem o zamalowanych szybach. A jednocześnie z kraju doszły do Londynu raporty wywiadu AK, który dotarł do świadectw okolicznej ludności.

Wszystkie te informacje polscy przywódcy wojskowi i cywilni próbowali utrzymać w ścisłej tajemnicy. Swianiewiczowi i innym, którzy otarli się o tragedię, surowo zakazano jakichkolwiek rozmów na ten temat, podobnie zrobiono z raportami wywiadu. Dowódcom nakazano z całą surowości karać podwładnych za jakiekolwiek publiczne dociekania losu zaginionych oficerów i w ogóle wszelkie dyskusje na ten temat.

Straszny, zupełnie pomijany moment w naszych dziejach. Wtajemniczonym i tym, którzy chcą o tym wiedzieć, stopniowo odsłania się przed oczami obraz masowego mordu, obraz, którego nie sposób odrzucić, ale i nie sposób przyjąć go do wiadomości − trwa przecież wojna z Niemcami, z Hitlerem.



Jak dla mnie, to pasuje jak ulał do tego co się dzieje dziś z "tajemnicą Smoleńską".

Zwykła przekupka wie, że tam w Smoleńsku stało się coś złego, jak to się mówi ulica mówi o jednym. A z drugiej strony
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. Wyrażenie "tajemnica Smoleńska" ma w sobie niewątpliwą dozę świętości Laughing
Módlcie się kurwa dalej - a nuż któregoś dnia Bóg ześle wam prawdę prosto z nieba.
Wszak wiadomo, że sami do niej nie dojdziecie bo za głupi na to jesteście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez czytania odpowiem nie ufam Ziemkiewiczowi Smile zaraz przeczytam i dodam swoje myśli .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaszowi Lisowi też nie wierzę Smile
http://marucha.wordpress.com/2012/01/08/.....ekulantow/

Spójżmy na to z innej bajki , wcale nie wesołej ...
http://marucha.wordpress.com/2012/01/06/.....w-katyniu/

Cytat:
Żyd polskiego pochodzenia – Abraham Vidro przekazał nowe informacje związane z mordem polskich oficerów w lesie katyńskim.

Izraelski dziennik „Maariv” opublikował nazwiska sowieckich oficerów NKWD, którzy odpowiadają za mord katyński. Żyd polskiego pochodzenia Abraham Vidro (Wydra) mieszkający obecnie w Tel Awiwie 21 lipca 1971 r. zaproponował dziennikowi wywiad, gdyż chciał przed śmiercią wyjawić znane mu fakty na temat mordu w Katyniu. Vidro opisał spotkanie, które odbył z trzema żydami – byłymi oficerami NKWD. Ci trzej oficerowie mieli mu powiedzieć, że uczestniczyli w mordzie Polaków w lesie katyńskim.

Jak twierdzi Vidro tymi oficerami mieli być sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow oraz por. Samyun Tichonow. Porucznik Susłow zażądał od Vidro, by ten nikomu nie wyjawił faktu odbycia tej rozmowy przez 30 lat od jego śmierci. Jednak Abraham Vidro, który obawiał się, że niedługo umrze, postanowił upublicznić te informacje wcześniej.

Vidro mówił: „Żydowski major NKWD i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznało się mi się do okrutnego mordowania tysięcy polskich oficerów w lesie katyńskim”. Mjr. Susłow mówił Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem”.

Warto również wspomnieć, że w roku 1994 lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” Aleksander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia Warszawy”. Mówił: „Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.


http://blogersek.nowyekran.pl/

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Swoją drogą ciekawe czy jakbym wam wyznał na forum, że to ja dokonałem zamachu w Smoleńsku, to czy komisja Macierewicza by się mną zainteresowała... Smile
Naprawdę, dokonałem - chyba mi wierzycie? Ja nigdy nie kłamię Smile


Udawanie idioty to twoja psia mać pensja i karma.

Swoją drogą to ciekawe ,czy jak jabym założył to forum Prawda2.info i był na tyle wielce torelancyjny ,a wcześniej udzielał się na forum GW. jako dzisiejszy zwolennik falszu o historii / nie daruje ci śmieciu słow o rzołnierzach AK / i faktach 9/11 , to czy pomimo ,że wyjebałem do Holandii jarać dżojnty ,bo w Polsce było chujowo i za drogo , to czy na przyklad nie mogli mnie DOŚIĄDZ ??? no ??? no??? niektórzy ,jak jarek kefirek bronią się i piszą ,że nie dali mu z<nieczulenia ,przed elektrowstrząsami Smile bajka co ???
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Hehe. Wyrażenie "tajemnica Smoleńska" ma w sobie niewątpliwą dozę świętości Laughing
Módlcie się kurwa dalej - a nuż któregoś dnia Bóg ześle wam prawdę prosto z nieba.
Wszak wiadomo, że sami do niej nie dojdziecie bo za głupi na to jesteście.


Bimi ja się zgodzę z tobą w 100% ale wtedy i tylko wtedy jak mi wyjaśnisz, dlaczego identyczna katastrofa obyła się bez ofiar śmiertelnych i też takiego samolotu??


Cytat:
tupolew uderza we mgle w pas startowy, traci skrzydło, przewraca sie do góry nogami, paliwo eksploduje, samolot staje w płomieniach i na szczęście NIKT NIE GINIE, wszystkich udaje się ewakuować z płonącego samolotu


link: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wypadek-.....omosc.html


Cytat:

Na lotnisku w mieście Osz, na południu Kirgistanu doszło do katastrofy pasażerskiego Tu-134. Według kirgiskiego ministerstwa zdrowia, w samolocie było łącznie 95 pasażerów i sześciu członków załogi. Samolot podczas podchodzenia do lądowania zjechał z pasa startowego i zapalił się. Według doniesień agencyjnych, nikt w wypadku nie zginął. 31 osób zostało rannych.



W takim razie w Smoleńsku jakaś kurna 1 osoba mogła przeżyć??? A czemu nie? Przecież było podobnie..logiczne argumenty proszę i przekonacie mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Bimi ja się zgodzę z tobą w 100% ale wtedy i tylko wtedy jak mi wyjaśnisz, dlaczego identyczna katastrofa obyła się bez ofiar śmiertelnych i też takiego samolotu??

Mała, tobie to mogę co najwyżej wyjaśnić to skąd się biorą dzieci.
Zaczną może od tego że nie przynosi ich bocian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Bimi ja się zgodzę z tobą w 100% ale wtedy i tylko wtedy jak mi wyjaśnisz, dlaczego identyczna katastrofa obyła się bez ofiar śmiertelnych i też takiego samolotu??


Mała, czy Ty masz wystarczająco lat by rozumieć znaczenie wyrazu "identyczna"?
Tu-154 rozbił się podczas lądowania w gęstej mgle.
Tu-134 wylądował.
Dopiero po wylądowaniu "samolot zjechał z pasa startowego, złamał skrzydło, wywrócił się i zapalił".

Mala napisał:
tupolew uderza we mgle w pas startowy, traci skrzydło, przewraca sie do góry nogami, paliwo eksploduje, samolot staje w płomieniach i na szczęście NIKT NIE GINIE, wszystkich udaje się ewakuować z płonącego samolotu

Mała, nie za często KŁAMIESZ na tym forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:


Myślisz załgany przygłupie armar ,że jak będziesz powtarzał to kłamstwo enty raz to stanie się to prawdą .

NIGDZIE W STENOGRAMACH NIE MA SŁÓW KACZYŃSKIEGO O TYM ,ŻEBY LĄDOWALI NA JEGO POLECENIE .

naszczać na ciebie nawet bym nie chciał gebelsowska niedorobiona świnio zakłamana.

W 10:30:32,7 minucie -w domyśle ,a wstenogramach w cudzysłowie -dyrektor Kazana mówi ,że
Cytat:
,,narazie nie ma decyzji prezydenta ,co dalej robić,,


a o godzinie 10:31:05,9. NIEOKREŚLONY ROZMÓWCA mówi
Cytat:
PODCHODZI DO LĄDOWANIA
,
A ,NIE, PUSTY ŁBIE - podchodzić do lądowania !!!

jak to jest dla ciebie za trudne do pojęcia to wypierdalaj zpowrotem na Onet ,choć prawdopodobnie z tamtąd masz tu etacik , i myślisz ,że na przygłupów trafisz .

Piioottrr napisał:
Powtorzyc? Prosze:
armar napisał:
Powtarzam, że to był lot cywilny


Lot był wojskowy, nie cywilny
http://www.rp.pl/artykul/2,541802.html?p=1
http://lubczasopismo.salon24.pl/Smolensk.....zy-cywilny
Mowimy o katastrofie polskiego samolotu wojskowego Tu-154 w Smolensku.
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kacz.....37199,6911


Piioottrr Smile ,gadać do dupy ,a dupa swoje .

Przygłupa ,,Bimiego " i przydupasów nawet nie komentuję ,bo w ich pisaninie widać wyraźnie uwstecznienie genetyczne poprzez kazirodztwo rodzinne .


czekan napisał:


Czy można obrazić takie skończone dno kretynizmu ,bądź świadomego dezinformatora jak ty armar ???

Ze stenogramów nie wynika ,ABY LECH KACZYŃSKI PODJĄŁ JAKĄKOLWIEK DECYZJĘ ,co już wykazałem ,więc nie muszę NIC uważać w stosunku do twoich dalszych dywagacji i rojeń ,bo tracą SENS .

o godź. 10:31:03,9 - 10:31:07.02 Arkadiusz Protasiuk mówi :

Cytat:
Piątka,szóstka przygotowane i zostaję bez automatu


o godź.10:32:55,8 dowódca statku powietrznego -czyli samolotu-Arkadiusz Protasiuk mówi :

Cytat:
Podchodzimy do lądowania.Wprzypadku nieudanego podejścia ,odchodzimy w automacie


Co jasno i wyraźnie wskazuje na podjęcie decyzji przez A. Protasiuka o PODCHODZENIU DO LĄDOWANIA I EWENTYALNEMU ODEJŚCIU CZYLI REZYGNACJI Z LĄDOWANIA .

Słowa A.Protasiuka jasno i wyraźnie zaprzeczają o przymusowym lądowaniu pod wpływem nacisku L.Kaczyńskiego ,czy też o jego nieodpowiedzialnej BRAWURZE .

Dostałeś armar lekcję z logicznego myślenia i zapisanych faktów w stenogramach .
Moja zielonkawa charcha -ślina wylądowała na twoim ryju ,więc dalej możesz sobie pisać ,że to tylko pada deszcz ,...
pobulgocz sobie jeszcze . SMACZNEGO .

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpierdz... się armar.

Ja przedstawiam materiały, które znalazłam i uważam, że każdy powinien przeczytać i wyrobić sobie zdanie, jeśli negatywne to ok.

To nie moje słowa i zdania

Nic nie wiesz a grasz jakiegoś oświeconego i znającego się na wszystkim. Często ty przekłamujesz prawdę na tym forum udowadniając innym, że się mylą, wszystko byłoby ok ale ty udowadniasz dosłownie

wszystkim że się mylą

w najróżniejszych tematach

według mnie masz coś z głową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwolę sobie wtrącić, że osoba która udowadnia dosłownie "wszystkim że się mylą" powinna raczej wzbudzać szacunek.
choć nie wątpię też, że u głupków wzbudza agresję - liznąłem w życiu trochę socjologii Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pozwolę sobie wtrącić, że osoba która udowadnia dosłownie "wszystkim że się mylą" powinna raczej wzbudzać szacunek.
choć nie wątpię też, że u głupków wzbudza agresję - liznąłem w życiu trochę socjologii Razz


osoba, która udowadnia wszystkim, że się mylą to :

1. Jest niedowartościowana
2. Sama najczęściej się myli
3. Działa wszystkim na nerwy nie tylko tym, którym wytyka
4. Nawet tobie Bimi choć nigdy nie przyznasz

Nie ma za co...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brus_Zły_Lis




Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat wątku jest nieadekwatny do prowadzonej tutaj rozmowy

Po wypowiedziach Bimbiego i mu podobnych można odnieść wrażenie, że odbywają się tutaj zawody kto głębiej wejdzie w zad rUDEMU pARCHOWI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Bimi napisał:
pozwolę sobie wtrącić, że osoba która udowadnia dosłownie "wszystkim że się mylą" powinna raczej wzbudzać szacunek.
choć nie wątpię też, że u głupków wzbudza agresję - liznąłem w życiu trochę socjologii Razz


osoba, która udowadnia wszystkim, że się mylą to :

1. Jest niedowartościowana
2. Sama najczęściej się myli
3. Działa wszystkim na nerwy nie tylko tym, którym wytyka
4. Nawet tobie Bimi choć nigdy nie przyznasz

Nie ma za co...

osoba która udowadnia mi, że się mylę wyświadcza mi przysługę.
a że tobie działa na nerwy to akurat zauważyłem. z tym, że nie myśl sobie, że wszyscy mają taką ułomność jak ty - niektórzy przychodzą na to forum po prawdę, a nie żeby sobie poświergotać w oczekiwaniu aplauzu.

ponadto nie mam czego przyznawać bo kolega o którym mówimy jak na razie ani razu nie udowodnił mi że się myliłem. a szkoda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ponadto nie mam czego przyznawać bo kolega o którym mówimy jak na razie ani razu nie udowodnił mi że się myliłem. a szkoda Smile


Też chciałabym to zobaczyć Laughing
Ale armarek lizusostwo ma w zawodzie chyba.
O ile są osoby z limitem 18 w porządku to on to jakaś pomyłka

Ja na twoim miejscu bym go srowokowała i napisała coś nie tak w jego stronę - przełknie nie przełknie? Laughing

ok tyle śmiechu bo jeszcze mi się żal go zrobi Rolling Eyes
( po prostu armar ważne w jaki sposób ludziom coś wytykasz i po co)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Ale armarek lizusostwo ma w zawodzie chyba.
O ile są osoby z limitem 18 w porządku to on to jakaś pomyłka

nie zauważyłem u niego żadnego lizusostwa.
prędzej u ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Posmoleńska Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile