W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jakie jest najpopularniejsze hasło w Polsce?  
Podobne tematy
Trudno mówić o ataku hakerów? 15
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5442
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=SeSkVQO3iyg&feature=player_embedded

@Venom nie "Nasza Rosja" a "Nasza Rasza".Niby drobiazg a martwi.To w sprawie tego filmu podnoszono głosy protestu
viewpost.php?p=182455
współrealizatorką właśnie tego filmu była słynna Ksenia Sobczak viewpost.php?p=215669
zaraz,zaraz....jak to powiedział Maksym Szewczenko ?
Rozumiem że są siły w naszym kraju,którym zależy aby pokazać Tadżyków,muzułmanów,Palestyńczyków,jako półzwierzęta,niemówiące,głupie pół istoty bez duszy.My wiemy skąd pochodzi takie mniemanie o ludziach bez duszy o "nie ludziach"
Każdy inteligentny człowiek zrozumiał do jakich sił "pije" Szewczenko,a ty Venom zrozumiałeś? bo odnoszę wrażenie że nie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 13 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do czego pijesz, ale ja osobiście mam w to wyjebane Laughing

Nie chcesz się pośmiać to się nie śmiej i kontratakuj każdy film, który wypuszczają wszystkie państwa.



Laughing



Hehehhe koleś nawija o tym, że niemcy nie nagrają nic o Turkach. No tak, ale turasy i pakistańcy etc są pozamykani w dystryktach, zamkniętych rewirach, których nie mogą opuszczać i znają swoje miejsce. Daj sobie spokój, bo jebie mnie twój rosyjski idol. Każdy inteligenty człowiek skuma, że świat jest podzielony na tych gorszych i lepszych. Ci lepsi są najwyraźniej mądrzejsi, że podporządkowali sobie tych gorszych. Cool. Przestań używać kasy, ówczesnej technologii i zamknij się w domku na drzewie z wiewiórkami nim zaczniesz mnie umoralniać chłopcze, bo masz krew na rękach europejski bandyto z pod azylu IV Rzeszy Laughing Hehe może poglądy wpływają na czyny? Napisz mi kiedy...


Swoją drogą ciekawe czy oglądałeś chociaż ten film.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto najpopularniejsze hasło :
Laughing

Cytat:
Zdaniem hakerów nie trudno było im się włamać na witrynę premiera. – Takie były dane do panelu administratora: LOGIN: admin HASŁO:admin1 – napisali. Mamy nadzieję, że tym razem rządowi informatycy wymyślą lepsze hasło.
http://polska.newsweek.pl/-baska-z-klatk.....4,1,1.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciek haseł Gadu-Gadu!

Opublikowano listę ok. 10 000 haseł GG. Sprawdź czy przypadkiem nie jesteś ofiarą ataku.


Kod:
L.p-numer gg:hasło

1-6745608:123456
2-6748519:123456
3-6727595:123456
4-6727026:123456
5-6727644:123456
6-6727969:123456
7-6728849:123456
8-6727645:123456
9-6745737:123456
10-6745776:123456
11-6746138:123456
[...]


http://hacking.pl/pl/news-16726-Wyciek_hasel_Gadu_Gadu.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Każdy inteligenty człowiek skuma, że świat jest podzielony na tych gorszych i lepszych.
kazdy inteligentny czlowiek skuma, ze jestes frajerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Oto najpopularniejsze hasło :
Laughing

Cytat:
Zdaniem hakerów nie trudno było im się włamać na witrynę premiera. – Takie były dane do panelu administratora: LOGIN: admin HASŁO:admin1 – napisali. Mamy nadzieję, że tym razem rządowi informatycy wymyślą lepsze hasło.
http://polska.newsweek.pl/-baska-z-klatk.....4,1,1.html


Toż pisałem, że to żaden atak a profesjonalizm informatyków z Urzędów Państwowych. tak to jest jak główne funkcje w państwie powierza się rodzinę. A to Kazio umie przeinstalować Windowsa formatując dysk i potrafi zrobić firewall w Linux bo ma gazetę jak to zrobić, a to Stefan który super sobie radzi ze ściąganiem filmów i programów z neta... tacy są informatycy w urzędach. A potem się dziwić, że samoloty spadają, oficjalne witryny łatwe do przejęcia... cóż państwo prorodzinne PO i PiS-uarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
tak to jest jak główne funkcje w państwie powierza się rodzinę. A to Kazio umie przeinstalować Windowsa formatując dysk i potrafi zrobić firewall w Linux bo ma gazetę jak to zrobić, a to Stefan który super sobie radzi ze ściąganiem filmów i programów z neta... tacy są informatycy w urzędach.

Protekcjonizm na pewno jest - w końcu to Polska; każdą robotę w urzędzie dostaje się tu po znajomości.
Ale umówmy się też, że ile oni tam płacą informatykom w tych swoich ministerstwach - pewnie pensja pana ministra podzielona przez co najmniej 5, zgodnie z ideą "masz kurwa średnią krajową i się ciesz - to ja tu jestem ministrem!".
Z takim budżetem na ekspertów od bezpieczeństwa systemów komputerowych - niższym niż budżet MSZ na kupowanie białoruskiej opozycji - to siłą rzeczy dostaną same dno. I to z dna, które jeszcze mieszka w Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio rozmawialem z typem mieszkającym od dluzszego czasu w holandii. mozna sie zastanawiac co go tam wywiało. jak zaczął do mnie mówić myslalem, ze sie porzygam. slina sciekała mu po kącikach ust, prócz tego ogromny smród i obłęd w oczach. próbował mi tłumaczyć jak to dobrze się tam żyje i ile można zarobić. po tej krótkiej farsie doszedłem do wniosku, że pieniądze szczęścia nie dają, tym bardziej przeświadczenie, że polska jest dnem, że mamy chujowo etc etc. przypatrując się takim osobnikom nie mam wątpliwości dlaczego w polsce jest tak restrykcyjne prawo narkotykowe. coś jak samooczyszczanie narodu z kupy. nie pisałbym tego gdybym nie znał się na narkotykach skromnie to ujmuąc - wystarczająco rzetelnie.

tych przypadków jest znacznie więcej, strata czasu by o tym w ogole pisac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 25 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
tak to jest jak główne funkcje w państwie powierza się rodzinę. A to Kazio umie przeinstalować Windowsa formatując dysk i potrafi zrobić firewall w Linux bo ma gazetę jak to zrobić, a to Stefan który super sobie radzi ze ściąganiem filmów i programów z neta... tacy są informatycy w urzędach.

Protekcjonizm na pewno jest - w końcu to Polska; każdą robotę w urzędzie dostaje się tu po znajomości.
Ale umówmy się też, że ile oni tam płacą informatykom w tych swoich ministerstwach - pewnie pensja pana ministra podzielona przez co najmniej 5, zgodnie z ideą "masz kurwa średnią krajową i się ciesz - to ja tu jestem ministrem!".
Z takim budżetem na ekspertów od bezpieczeństwa systemów komputerowych - niższym niż budżet MSZ na kupowanie białoruskiej opozycji - to siłą rzeczy dostaną same dno. I to z dna, które jeszcze mieszka w Polsce...


Bimi Swego czasu byłem bardzo blisko pewnego ministerstwa. Były to co prawda lata tuż przed 1998-2000 ale władza dokładnie ta sama. Głównym informatykiem pewnego urzędu był zięć jednego z podsekretarzy. Jego wiedza informatyczna zawarta była w kilku gazetach typu "Enter", "PC World" i jakieś pismo o Linux. To był główny informatyk tego ministerstwa z pensją najmniej 2x średnia krajowa. Większość prac informatycznych jak przygotowanie backupu, budowa witryny czy aplikowanie i instalowanie sprzętu robiona była przez firmy często bez przetargów. Trudno w to uwierzyć! Ale to prawda, ja to widziałem na własne oczy! Taki informatyk, że mnie prosił o napisanie krok po kroku po Polsku jak danemu komputerowi zablokować dostęp do internetu na Pix-ie!!! Bo chciał pokazać się jaki to on nie informatyk:) Bo o systemach UNIX-owych pojęcia nie miał, że coś takiego istnieje (ok, pochwalę się, mimo, iż nie jestem informatykiem zawodowym, mam lub miałem nie wiem czy to nie wygasa z czasem, certyfikat CCNA i MCSE (jeszcze na Win NT 4.0) - aha zaskoczeni co?!) hehe.
ps. bez pytań trudnych technicznie proszę, ja nie praktykowałem ponad 10 lat.

Tak więc to nie atak, czy jakiś niesamowity wyczyn a po prostu totalnie brak profesjonalizmu ze strony urzędników co do zachowania minimum bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Najbardziej bolało to w 2000 roku, że mieli kupę kasy na szkolenia a się nic nie uczyli... jedynie z gazetek.
Ja na ich miejscu był bym w 2 lata jednym z najwyżej certyfikowanych informatyków w Warszawie. Ale co się dziwić skoro sam Premier Buzek zatrudniał jako swoich doradców chłopaków swojej córki... OK. 20 - ścioro ich się przewinęło, jeden zasłyną z gigantycznego rachunku za tel. komórkowy, chłopak lubił pogadać - hehe my podatnicy mu to zafundowaliśmy. Zresztą córeczka Buzka też wypłynęła jako aktorka w czasach kiedy tatuś był premierem. Ależ się o jej cudownym talencie rozpisywała prasa i TV:))) prawie Oscary dostać miała.
A pamiętacie ministra Edukacji Narodowej z PiS (wówczas to było chyba ZChN) który napisał książkę tak debilną, że czytanie ie jej nawet śmieszne nie było ale żenujące i kazał każdej bibliotece szkolnej zakupić po kilka kopi:))) Zresztą to na inne tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 10 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonimowi przypuścili atak na skrzynki pocztowe prezydenta Syrii Bashara Assada i jego współpracowników. Kilkanaście z nich miało hasło 12345. Anonimowi wykradli kilkaset e-maili. Hasło syryjskiego prezydenta, czyli 12345 to jedno z najpopularniejszych haseł na świecie, ale nie w Polsce - my mamy więcej rozumu w głowie! Przypomnijmy, że w Polsce najpopularniejszym hasłem jest 123456....

http://niebezpiecznik.pl/post/haslo-prezydenta-syrii-to-12345/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 06 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hackers from the "RedHack" group who brought down the Ankara Police Department's website and acquired secret information last week said one of the passwords of the secret police files was "123456."

http://thehackernews.com/2012/03/hackers-disclose-secret-ankara-police.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 09 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat z: http://hacking.pl/wiadomosci/17008/odkod.....ich-twoje/


Odkodowano już 165 tys. haseł z LinkedIn. Czy jest wśród nich Twoje?

Sądzisz, że Twoje hasło jest bezpieczne i unikalne? Firma Rapid7 zajmująca się bezpieczeństwem IT przygotowała graficzne podsumowanie skradzionych z LinkedIn haseł. Z 6 458 020 zaszyfrowanych haseł jak do tej pory udało się już odkodować 165 000. Na ich podstawie przygotowano raport, z którego wynika, że najczęściej powtarzającym się hasłem było link. Wielu użytkowników LinkedIn na hasło wybierało również słowa: work, job. Najwyraźniej wydały się być one dość naturalnym wyborem. W końcu chodzi o portal dla ludzi aktywnych zawodowo i świadomie kształtujących swoją karierę Smile

Jak zwylke popularne akcenty religijne - god, angel i jesus również znalazły się w TOP15. Podobnie jak nieśmiertelne ciągi numeryczne 1234 i 12345.

Poniższa infografika podsumowuje raport Rapid7 dotyczący odkodowanych haseł z LinkedIn.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jakie jest najpopularniejsze hasło w Polsce?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile