W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prokurator wojskowy postrzelił sie w głowe  
Podobne tematy
korupcja w MON3
Obce służby manipulują i skłócaja Polaków - prok. Przybył 134
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4943
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Jak by się okazało, że za śmierć 90-sięciu kilku osób odpowiada Kaczyński wraz ze świtą a leży na Wawelu jako bohater oraz wyplacono milionowe odszkodowania innym. Może faktycznie lepiej to zakopać głęboko pod ziemię.


Może i faktycznie to angielskie żarcie ci szkodzi coraz bardziej .
armar napisał:
Konkretnie Kaczyński wydał rozkaz "Podchodzić do lądowania!" o godzinie 10:31:05.


czekan napisał:


Czy można obrazić takie skończone dno kretynizmu ,bądź świadomego dezinformatora jak ty armar ???

Ze stenogramów nie wynika ,ABY LECH KACZYŃSKI PODJĄŁ JAKĄKOLWIEK DECYZJĘ ,co już wykazałem ,więc nie muszę NIC uważać w stosunku do twoich dalszych dywagacji i rojeń ,bo tracą SENS .

o godź. 10:31:03,9 - 10:31:07.02 Arkadiusz Protasiuk mówi :

Cytat:
Piątka,szóstka przygotowane i zostaję bez automatu


o godź.10:32:55,8 dowódca statku powietrznego -czyli samolotu-Arkadiusz Protasiuk mówi :

Cytat:
Podchodzimy do lądowania.Wprzypadku nieudanego podejścia ,odchodzimy w automacie


Co jasno i wyraźnie wskazuje na podjęcie decyzji przez A. Protasiuka o PODCHODZENIU DO LĄDOWANIA I EWENTYALNEMU ODEJŚCIU CZYLI REZYGNACJI Z LĄDOWANIA .

Słowa A.Protasiuka jasno i wyraźnie zaprzeczają o przymusowym lądowaniu pod wpływem nacisku L.Kaczyńskiego ,czy też o jego nieodpowiedzialnej BRAWURZE .

Dostałeś armar lekcję z logicznego myślenia i zapisanych faktów w stenogramach .
Moja zielonkawa charcha -ślina wylądowała na twoim ryju ,więc dalej możesz sobie pisać ,że to tylko pada deszcz ,...
pobulgocz sobie jeszcze . SMACZNEGO .


agharto0 napisał:


Zastanawiałem się jak to bardzo niewygodne zdarzenie zacznie być przedstawiane w "odpowiedni sposób" w mediach.

Zajęło im to kilka godzin i mamy wojskowi kontra cywile - i zaczyna się bicie piany i ucieczka od głównych tez oświadczenia prokuratora... Smile

Czekam ąż się okaże za chwilę, że to Kaczyński strzelał z karabinku snajperskiego - no armar, goral i reszta spółki do śledztwa ! Laughing


Szybko się wzieli do parszywej dezinformacyjnej roboty Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Teraz będziemy mieli szopkę pod hasłem "Zachowajmy spokój, nie panikujmy, nie rzucajmy pochopnych oskarżeń, nie prowokujmy opozycji, uszanujmy uczucia rodziny". Sprawa po jakimś czasie ucichnie, jak to było w przypadku poprzednich dziwnych "wypadków".

W tej chwili popularna jest wersja, że prokurator był pod presją mediów i fałszywych oskarżeń. Mnie zastanawia sam przebieg i motywy próby samobójczej. Jeśli facet miał do powiedzenia coś więcej, dlaczego nie powiedział? Jeśli miał za kilka minut nie żyć, nie obchodziłyby go konsekwencje. Wygląda na silnego gościa, może wolał umrzeć w ten sposób, niż być potem męczony przez kogoś innego? Pewnie nigdy nie dowiemy się, czy była to jego samodzielna decyzja, czy ktoś go "zainspirował"? Ciekaw też jestem, jak to się stało, że przeżył? Czy zawachał się w ostatniej chwili?

PS: tutaj więcej widać, bez cięć: http://wiadomosci.wp.tv/i,Proba-samobojc.....56#m944056


viewtopic.php?t=19125

Myślę ,że obchodziły go jednak konsekwencje ,szczególnie jeśli miał bliską rodzinę .
Rodzina Andrzeja Leppera została skutecznie uciszona ...

Jeżeli gość przeżyje powrót do zdrowia ,to może być przełom . Wojskowi muszą dużo wiedzieć ,na wiele tematów .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



A moze on ze slepaka sobie w glowe strzelil ???

Skoro jutro wyjdzie to i gadac powinnien. Jezeli mu pozwola.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh .
no i co okazuje się ,że na tego człowieka były stosowane wcześniej próby zastraszenia .

czy to nie brzmi znajomo ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szczerą nadzieję ,że w końcu ZMOWA MILCZENIA w WP została przełamana .

a to już blisko do marionetek Smile oczywiście bez GRUBEJ kreski Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska to jest jeden wielki syf , wg ostatniego spisu powszechnego w POLSCE jest okolo 1,5 mln mniej osob niz szacowani wszyscy wyjezdzaja z tego burdelu ludzie gonia za kasa zapominaja o poszanowaniu wartosci ludzkiej puste slogany jak wesolych swiat czy szczesliwiego nowego roku sa takie smieszne ze juz nawet na onecie w komentarzach co 2 wpis jest wlasnie o tym - zygac mi sie chce oczywiscie prokurator nie chcial sie zabic moze myslal ze wywiad da mu spokoj skoro wtargnal sie na swoje zycie ale widzimy ze zaczyna sie cos dziac , chcac nie chcac OBUDZIŁ kolejny % zahipnotyzowanych zombie z urojeniami psychicznymi ( poslugujac sie jezykiem Michaela Tsariona ) wiec sprawa wyglada tak jesli teraz go zajebia to sluzby maja przejebane bo bedzie wiadomo ze to ich sprawka i ze samobojstwo nie bylo przypadkowe , mysle ze prokurator to madry czlowiek albo strzelal slepakiem albo to dobrze ukartowal bo chyba nie zrobil tego na polecenie sluzb aby dac rozglos opinii publicznej ze obcy sluzby ingerowaly wobec wyborow w 2011 itp ... na koniec spojrzcie jeszcze raz na chwile po postrzale gdy wchodza dziennikarzyny tylko jeden jeden podbieg do lezacego prokuratora reszta albo wziela kamery i zaczela go krecic albo sie patrzyla Laughing polacy... tak jest tez na ulicy napierdol kogos bezbronnego to sie popatrza i pojda polskie bydlo .. wyjezdzajcie z Polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno to napisałem na blogu T.F.U Urbasia ,że gdyby nie emigracja zarobkowa 2 000 000 Polaków za granicę , to w Polsce, już dawno odczulibyśmy realną sytuację i stan zakłamania pseudo gospodarki lichwo-liberalnej . Oczywiście kasa z zagranicy gesarbaiterów niewolniczygo $$ystemu wyzysku człowieka przez czlowieka,płynąca do Polski dalej podtrzymuje iluzję / JAKOŚ TO JEST/
więc goral _ nie myśl ,żeś taki cwany , raczej stajesz się tylko kolejnym trybikiem , a jakże ,nawet FACHOWCEM Smile

znam takich co wyemigrowali i wielkoPAŃSTWO im się ćmi w główkach Smile

ale czy tryby ,zatrybią własną rolę w $$ystemie ???


Cokolwiek ten gość zaplanował ,tzn.czy żeczywiście chciał się zabić ,czy nie to ma mój szacunek ,bo ,,ropa się wylała" i plama jest . dzięki Tańcząca z wilkam za wklejenie jego całej wypowiedzi .
Oglądałem rano ,ale gadał z taką energią ,że przełączyłem .... teraz wiem dlaczego .

Tańcząca z wilkami napisał:
Dobra zaraz zniknie pełne oświadczenie tego prokuratora więc je wklejam:



- W dniu 16 listopada 2011 r. Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Poznaniu wszczęła śledztwo w sprawie Po Śl. PZ 86 / 10 dotyczącego ujawnienia tajemnicy służbowej i rozpowszechniania bez zezwolenia informacji z postępowania przygotowawczego, dotyczącego katastrofy smoleńskiej tj. o przestępstwo z art. 266 par 2 kk. i inne.
[b]Bezpośrednią przyczyną wszczęcia śledztwa był fakt, iż w sprawie Po Śl. 54/10 dotyczącego katastrofy smoleńskiej prowadzonej przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie, dochodziło do nieustannego wycieku informacji i dane o charakterze niejawnym pojawiały się w prasie lub portalach internetowych.
Naczelny Prokurator Wojskowy gen. bryg. Krzysztof Parulski, po wcześniejszej rozmowie z Prokuratorem Generalnym Andrzejem Seremetem, polecił mi przeprowadzić śledztwo, które miało ustalić sprawcę, lub sprawców przestępstwa ujawniania tajemnicy służbowej.

Śledztwo miało też spowodować zatamowanie przecieków prasowych.

Było to niezwykle istotne, gdyż sytuacja w której informacje niejawne przekazywane przez prokuratorów Federacji Rosyjskiej do Prokuratury Generalnej w Polsce przedostawały się do mediów, powodowała utrudnienia we wzajemnej współpracy i opóźnienia w tak istotnym śledztwie.

Z uwagi na szczególny charakter śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, polecono mi dopełnić wszystkich obowiązków i dołożyć szczególnych starań by ustalić źródło przecieku.

Wszechstronne sprawdzenie okoliczności musiało obejmować również sprawdzenie wątku ewentualnego udziału obcych służb specjalnych, zainteresowanych w podgrzewaniu atmosfery wokół katastrofy smoleńskiej i wzajemnego konfliktowania Polaków. Zwłaszcza w perspektywie nadchodzących w 2011 r. wyborów parlamentarnych i przewidywanej walki politycznej.

W istocie śledztwo rozpoczęło się od uzyskania notatki służbowej z dnia 10 listopada 2010 r. sporządzonej przez pełniącego obowiązki Rzecznika Prasowego Naczelnej Prokuratury Wojskowej kpt. Marcina Maksjana.

Notatka zawierała informację o tym, że osoba która przedstawiła się jako redaktor Maciej Duda zażądała odpowiedzi na pytania dotyczące materiału opatrznego klauzulą niejawne. Rzecznik Prasowy takiej informacji nie udzielił. W odpowiedzi usłyszał, iż wszystkie odpowiedzi na przedmiotowy temat znajdują się w "nadzorkach NPW" (chodzi o akta nadzoru prokuratorskiego) i aby Rzecznik Prasowy uzyskał dla niego wiedzę od prokuratora Pasionka lub gen. bryg. Zbigniewa Woźniaka - zastępcy Naczelnego Prokuratora Wojskowego. ( Osoba ta podała informacje przesłane pocztą elektroniczną dotyczące kontaktowych numerów telefonicznych) Sytuacja taka, kiedy rzekomy dziennikarz ujawnia swoje źródło informacji i wskazuje na potencjalnego sprawcę przestępstwa ujawnienia tajemnicy służbowej, w mojej ocenie była nieprawdopodobna i na początkowym etapie śledztwa wykluczałem możliwość, że do kpt. Maksjana dzwonił dziennikarz.

Stąd też w planie śledztwa przyjęto założenie dotyczące konieczności weryfikacji wszystkich kontaktów telefonicznych prokuratorów posiadających wiedzę w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Na moje polecenie kpt. Łukasz Jakuszewski wykonujący incydentalne czynności w sprawie, sporządził szereg postanowień o żądaniu podania danych abonentów numerów telefonicznych z którymi łączyli się prokuratorzy posiadający limitowane informacje. Prokurator ten nie wiedział do kogo w istocie należą lub mogą należeć telefony.
Ja zaś, jako "główny prowadzący" jak określiły to media, miałem istotne wątpliwości co do tożsamości osób które próbowały uzyskać od prokuratorów informacje o charakterze niejawnym.

Stąd też miałem pełne prawo WERYFIKOWAĆ swoją wiedzę na temat uzyskanych po wykonaniu niezbędnych czynności w śledztwie numerów telefonicznych i dopiero po uzyskaniu informacji od operatorów sieci telefonicznych na temat danych abonentów mogłem określić czy numer użytkowany jest przez policjanta, księdza, lekarza, czy też przez dziennikarza.

Zarzuty, że miałem pełną wiedzę w tym zakresie i podałem przedstawicielom mediów informacje nieprawdziwe są całkowicie bezpodstawne i kłamliwe. Grożenie mi przez gazety odpowiedzialnością dyscyplinarną za rzekome wprowadzenie opinii publicznej w błąd uważam za jawne godzenie w zasadę niezależności prokuratora i kneblowanie mi ust.
Jeszcze raz oświadczam, że zarówno ja jak i prokurator kpt. Łukasz Jakuszewski pełną wiedzę w tym zakresie posiedliśmy dopiero po uzyskaniu wszystkich danych od operatorów. Udzielając informacji prasowej podałem informacje prawdziwe i rzetelne.
Postanowienia wydane w zakresie uzyskania danych personalnych, wykazu połączeń telefonicznych, wykazu wiadomości tekstowych, a nawet te dotyczące żądania wydania treści wiadomości tekstowych uważam za całkowicie uzasadnione i nie naruszające obowiązującego prawa.

Moja ocena wynika wprost z zastosowania przepisu art. 236 a obowiązującego kodeksu postępowania karnego, który umożliwia prokuratorowi sięganie po dowody elektroniczne.
W obowiązującej doktrynie prawnej sytuacja ta nie budzi żadnych wątpliwości ( por. Lach. A gromadzenie dowodów elektronicznych Prokuratura i Pr. 2003/10/16 ) lub Witkowska K. Prok i Pr. 2011 /1/98, gdzie jasno wskazano cyt. "kodeks postępowania karnego nie zawiera ograniczeń ani podmiotowych ani przedmiotowych co do zakresu żądania określonego w art. 236 a k.p.k. Można więc żądać wydania korespondencji lub przesyłki której adresatem jest dowolna osoba lub wykazu połączeń dowolnego abonenta telefonu jak również w każdym postępowaniu, niezależnie od wagi przestępstwa. Rzeczy te mogą zostać poddane oględzinom niezależnie od tego, że zostaną one w późniejszym terminie poddane czynnościom zmierzającym do ujawnienia dowodów z ich intelektualnej zawartości.

Stąd też prokurator żądający wykazu połączeń telefonicznych w tym treści SMS by wykonać oględziny i analizę - w świetle powyższego stanowiska działał prawidłowo.
Oceniając zaistniałą sytuację - podanie informacji przez prasę, że Prokuratura Wojskowa kilkukrotnie złamała prawo, na podstawie jakieś opinii, z którą nie zdążył się zapoznać i ujawnić jej treści Prokurator Generalny uważam za skandal!!!

Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, czy postanowienia wydane przez prokuratora Łukasza Jakuszewskiego zostały zaskarżone, a jeżeli tak, to jakim prawem opinię wydaje jakaś prokuratura apelacyjna przed rozstrzygnięciem sądowym!!!!

Taką sytuację można nazwać "przed - sądem" i próbą bezprawnego wywarcia wpływu na niezawisły sąd zanim jeszcze podjął decyzje.

Również za skandaliczne uważam zachowanie Rzecznika Prasowego Prokuratora Generalnego Mateusza Martyniuka, prokuratora Jacka Skały ze Związków Zawodowych Prokuratorów i Pracowników Prokuratury oraz prokurator Małgorzaty Bednarek reprezentującej Stowarzyszenie Ad. Vocem, którzy poprzez swoje oświadczenia w mediach wydali wyrok skazujący na śmierć zawodową prokuratora Łukasza Jakuszewskiego nie znając stanu faktycznego sprawy, ani obowiązującego stanowiska ekspertów z tej dziedziny prawa. Sprawdzana w toku śledztwa wersja o udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych sprawą katastrofy smoleńskiej uzyskała swoje potwierdzenie w materiale dowodowym.

Prokurator nadzorujący postępowanie w sprawie katastrofy smoleńskiej, nie informując o tym wcześniej przełożonych wszedł w kontakt z przedstawicielami obcych służb specjalnych. Prokurator nie posiadał ochrony kontrwywiadowczej, która pozwala na weryfikacje z kim się tak naprawdę kontaktuje.

Jest rzeczą oczywistą, iż przedstawiciel obcych służb specjalnych może przykładowo twierdzić, że pracuje na rzecz zupełnie innego państwa niż to, jako agent którego się przedstawia. Próba weryfikacji z kim faktycznie kontaktował się prokurator nadzorujący śledztwo smoleńskie i zapewnienia takiej ochrony ze strony Służby Kontrwywiadu Wojskowego podjęta przez gen. bryg. Krzysztofa Parulskiego została w artykule autorstwa Pana Redaktora Łukasza Orłowskiego z TVN 24 info przedstawiona jako donosicielstwo!!!!


O tym, że przedmiotem rozmowy pomiędzy prokuratorem nadzorującym "śledztwo smoleńskie" ( i jak się na szczęście okazało) funkcjonariuszami amerykańskich służb FBI i CIA były fakty dotyczące bezpośrednio postępowania przygotowawczego świadczą jednoznacznie zeznania przesłuchanego przeze mnie agenta FBI.

Działania tego prokuratora oceniam jednoznacznie jako dalekie od profesjonalizmu i obowiązujących reguł. O śledztwach prokuratorskich, z agentami innych państw, zwykle nie rozmawia się w restauracji. Tak mnie szkolono.
Pragnę podkreślić, że w toku całego postępowania przygotowawczego prowadzonego w sprawie ujawniania osobom nieuprawnionym informacji ze śledztwa kilkukrotnie referowałem w szczegółach stan śledztwa Prokuratorowi Generalnemu Andrzejowi Seremetowi. Łącznie z przesłuchaniem Pana Prokuratora Generalnego w charakterze świadka. Pan Prokurator Generalny Andrzej Seremet miał szczegółową wiedzę na temat stanu śledztwa i podejmowanych czynności i je akceptował. Ostatni referat ze stanu sprawy składałem Panu Prokuratorowi Generalnemu na odprawie służbowej Prokuratorów Wojskowych w Ryni w marcu 2011 r.

Szanowni Państwo jesteście Dziennikarzami Rzeczypospolitej Polskiej.
W mojej ocenie zostaliście zmanipulowani. Prokuratura Wojskowa, ze szczególnym uwzględnieniem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej, w chwili obecnej prowadzi najpoważniejsze śledztwa, dotyczące przestępstw gospodarczych o charakterze zorganizowanym na szkodę Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej
.

Zagrożone są nie tylko setki milionów złotych pochodzące z budżetu Państwa, ale przede wszystkim życie i zdrowie Polskiego Żołnierza, który często otrzymuje sprzęt wadliwy lub niesprawny. W sytuacjach, gdy wysyłamy żołnierzy na misje jest to niedopuszczalne.
W dniu 31 grudnia 2011 r. udzieliłem pełnej informacji na temat rezultatów prowadzonych przez mój Wydział śledztw. W sprawach dotyczących przestępczości gospodarczej oskarżaliśmy zawsze skutecznie - bez uniewinnień.

Nasze śledztwa obejmują coraz większy zakres i prowadzą do ujawniania nowych nieprawidłowości oraz systemu przestępczych powiązań, na styku działania prywatnej przedsiębiorczości i funkcjonariuszy państwowych decydujących o dystrybucji środków finansowych. Ujawniliśmy przestępstwa korupcyjne, mechanizmy ustawiania przetargów i wyłudzania ogromnych kwot z budżetu Wojska Polskiego.
Moim zdaniem to właśnie z tego powodu jesteśmy bezpodstawnie atakowani.
W tej chwili jesteście używani do kampanii mającej przekonać ośrodki decyzyjne o nieprzydatności i archaiczności systemu wojskowego wymiaru sprawiedliwości.
Pisząc nieprawdziwe i nieprzemyślane słowa o łamaniu prawa przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Poznaniu Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej zostaliście włączeni w kampanię zmierzającą do jak najszybszego zlikwidowania tej ostatniej zapory przed systemem zorganizowanej przestępczości pozwalającej na całkowite i bezkarne okradanie Wojska Polskiego.

Proponowane przejście prokuratorów wojskowych do cywilnych struktur prokuratury jest rozwiązaniem nieprawidłowym. Sprawy karne dotyczące wojska rozmyją się w setkach innych i nie będzie już możliwości prowadzenia śledztw z taką dokładnością i skrupulatnością jak dotychczas. Jako Prokuratorzy Wojskowi prosimy o poszerzenie kompetencji, umożliwiającej nam ściganie wszystkich przestępstw popełnianych na szkodę Wojska Polskiego. To rozwiąże problem równomiernego obciążenia sprawami z Prokuratorami Powszechnymi.

W dniu dzisiejszym staję w obronie honoru Prokuratorów Wojskowych i Sędziów Wojskowych, których określa się jako nieprzydatnych i anachronicznych. W mojej ocenie należy odejść od systemu statystyki i liczenia spraw przypadających " na głowę" prokuratora, czy sędziego a zacząć liczyć pieniądze jakie traciło i traci Państwo Polskie na skutek przestępstw popełnianych przez zorganizowaną przestępczość o charakterze gospodarczym żerującą na budżecie Wojska Polskiego i w tym zakresie rozliczać z działalności Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości.
Dlatego też stanowczo protestuję przeciwko prowadzeniu zorganizowanej negatywnej kampanii medialnej, w toku której padają nieprawdziwe oskarżenia pod adresem Prokuratury Wojskowej.

Szanowni Państwo - w sprawie Po Śl. PZ 86 / 10 nikogo nie podsłuchiwaliśmy. Nie łamaliśmy prawa. Dążyliśmy do ustalenia prawdy w ramach obowiązujących przepisów prawa karnego.

Protestuję przeciwko wypowiadaniu słów przesądzających o rozstrzygnięciu skomplikowanej kwestii prawnej zanim zrobił to niezawisły sąd przez media i "kolegów" prokuratorów.

Protestuję przeciwko produkowaniu kolejnych bubli prawnych jakimi będą proponowanie przez urzędników Prokuratora Generalnego zmiany ustawowe dotyczące likwidacji Sądów i Prokuratów Woskowych. Takie niedbalstwo prawne narazi Skarb Państwa na olbrzymie koszty oraz szereg kompromitujących procesów z Sędziami i Prokuratorami.

Na zakończenie podkreślam, że w toku mojej całej służby jako prokurator prokuratury powszechnej, a potem prokurator prokuratury wojskowej nigdy nie przyniosłem ujmy Rzeczpospolitej Polskiej i będę bronić z całą stanowczością honoru oficera Wojska Polskiego i Prokuratora.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/5.....-Przybyla-

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i na tym filmie jest normalna reakcja ludzi krzyczą, płaczą i każą dzwonić po karetkę. W "naszej" sytuacji kilku pismaków przyszło, popatrzyło i chwyciło za kamerę dopiero po jakimś czasie chyba niejaki pan Jurek zapytał czy ktoś zadzwonił po karetkę. Zero paniki, zero krzyków, zero przerażenia. Taka znieczulica czy coś więcej?
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vendetta7 napisał:
No i na tym filmie jest normalna reakcja ludzi krzyczą, płaczą i każą dzwonić po karetkę. W "naszej" sytuacji kilku pismaków przyszło, popatrzyło i chwyciło za kamerę dopiero po jakimś czasie chyba niejaki pan Jurek zapytał czy ktoś zadzwonił po karetkę. Zero paniki, zero krzyków, zero przerażenia. Taka znieczulica czy coś więcej?

najwyraźniej widzieli, że sytuacja nie jest krytyczna.
w TV usłyszałem od jednego ze swiadków, ze koleś postrzelił się "w twarz" - czyli zgaduję, że w policzek, w brodę, albo w nos...
muśnięcie kulą czaszki jest zbyt ryzykowne i nieprzewidywalne - nikt kto chce przeżyć swoją spektakularną próbę samobójczą tego nie zaryzykuje. wiec jeśli się nie mylę to jego czaszka była nietknięta, stąd i ludzie nie panikowali widząc że leci mu krew.

nigdy nie splamił honoru wojska polskiego - hehe, to dobre Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał
Cytat:
natomiast jak mi jakiś cwel z AK, obrońca kurwa kultu powstania warszawskiego, mówi o "godności żołnierzy AK" i innych ckliwych pierdołach pokazujących jakim jest wielkim hipokrytą, to jak stoję, bez względu na wiek, normalnie zajebał bym mu w ryj. bo do rozumu to już mu raczej nie przegadam


hehe ,bez względu na wiek normarnie dostaniesz wpierdol od wnuczka ,wcześniej czy później ,
ale napewno Smile zatańczysz . dopiszę ,że to nie groźba z mojej strony Smile a, RZYCIE Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wysuwaj gróźb których nie jesteś w stanie spełnić.
to stawia cię jeno w pozycji żałosnej zaszczekanej cioty.
a ja się żałosnych zaszczekanych ciot nie boję - a te co są chore na autyzm to wręcz wzbudzają we mnie litość. do tego stopnia, że gdyby prawo na to pozwalało, to nawet zapłacił bym za weterynarza, żeby je uśpił coby się dalej nie męczyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:34, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimi napisał
Cytat:
natomiast jak mi jakiś cwel z AK, obrońca kurwa kultu powstania warszawskiego, mówi o "godności żołnierzy AK" i innych ckliwych pierdołach pokazujących jakim jest wielkim hipokrytą, to jak stoję, bez względu na wiek, normalnie zajebał bym mu w ryj. bo do rozumu to już mu raczej nie przegadam


hehe ,bez względu na wiek normarnie dostaniesz wpierdol od wnuczka ,wcześniej czy później ,
ale napewno Smile zatańczysz . dopiszę ,że to nie groźba z mojej strony Smile a, RZYCIE Smile



Moj syn tez swoja piesc przylozy
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimbo napisał:
Moj syn tez swoja piesc przylozy

a co, on też nie potrafi się posługiwać mózgiem?
spoko - i tacy ludzie są potrzebni. ktoś musi kopać rowy.
zgaduję że wdał się w tatusia? no gratuluje - przynajmniej nie masz wątpliwości, że jesteś jego biologicznym ojcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie wysuwaj gróźb których nie jesteś w stanie spełnić.
to stawia cię jeno w pozycji żałosnej zaszczekanej cioty.
a ja się żałosnych zaszczekanych ciot nie boję - a te co są chore na autyzm to wręcz wzbudzają we mnie litość. do tego stopnia, że gdyby prawo na to pozwalało, to nawet zapłacił bym za weterynarza, żeby je uśpił coby się dalej nie męczyły.

brawo ,brawo ,sam widzisz ,że chciałbyś zacząć CZUĆ EMPATIĘ I ZROZUMIENIE PRAWDY / bez 2.info Smile

wszystko przed tobą Smile zapraszam na obstukiwanie moich cegieł z poniemieckich rojeń Smile

tylko wszcześniej poznaj tate ,starszego brata Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
vendetta7 napisał:
No i na tym filmie jest normalna reakcja ludzi krzyczą, płaczą i każą dzwonić po karetkę. W "naszej" sytuacji kilku pismaków przyszło, popatrzyło i chwyciło za kamerę dopiero po jakimś czasie chyba niejaki pan Jurek zapytał czy ktoś zadzwonił po karetkę. Zero paniki, zero krzyków, zero przerażenia. Taka znieczulica czy coś więcej?

najwyraźniej widzieli, że sytuacja nie jest krytyczna.
w TV usłyszałem od jednego ze swiadków, ze koleś postrzelił się "w twarz" - czyli zgaduję, że w policzek, w brodę, albo w nos...
muśnięcie kulą czaszki jest zbyt ryzykowne i nieprzewidywalne - nikt kto chce przeżyć swoją spektakularną próbę samobójczą tego nie zaryzykuje. wiec jeśli się nie mylę to jego czaszka była nietknięta, stąd i ludzie nie panikowali widząc że leci mu krew.

nigdy nie splamił honoru wojska polskiego - hehe, to dobre Laughing


Bimi a ty znowu wszystko wiesz, jak było i gdzie trafiła kula i oczywiście nikt nie miał prawa się zdenerwować Smile

To wsadź swoją szanowną dupę w autobus i niech ktoś upuści głupią butelkę z piwem a ta się potłucze, wtedy przekonasz sie jak zachowują się ludzie, którzy słyszą huk, hałas i nie wiedzą co się dzieje. Nie wspomnę o zbiegowisku, zainteresowaniu, pobudzeniu uczestników każdego wypadku na ulicy, nawet kiedy ktoś zemdleje.

To nie jest naturalne zachowanie, widocznie coś inaczej było niż nam pokazują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Bimi a ty znowu wszystko wiesz, jak było i gdzie trafiła kula i oczywiście nikt nie miał prawa się zdenerwować Smile

To wsadź swoją szanowną dupę w autobus i niech ktoś upuści głupią butelkę z piwem a ta się potłucze, wtedy przekonasz sie jak zachowują się ludzie, którzy słyszą huk, hałas i nie wiedzą co się dzieje. Nie wspomnę o zbiegowisku, zainteresowaniu, pobudzeniu uczestników każdego wypadku na ulicy, nawet kiedy ktoś zemdleje.

To nie jest naturalne zachowanie, widocznie coś inaczej było niż nam pokazują.

Że ja wszystko wiem? Mam wrażenie że to raczej ty wszystko wiesz - ja przynajmniej wyjaśniłem drogę rozumowania, która doprowadziła mnie do moich wniosków. Jeśli się nie zgadzasz z którymś etapem mej dedukcji to chętnie poddam go pod dyskusję.

Ale najwyraźniej nie interesuje cię dyskusja, a tylko puste negowanie mych przenikliwych wniosków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Idisz ,,Bimi" a czemu ,,ty" się boisz do mnie ,,wieśniaka " przyjechać ? Znasz adres ,nr.telefonu , więc co cię tak hamuje ?

Spoko ,jak ja się mylę ,to twój punkt , nawet list pochwalny ? tzn.sprostowanie napiszę ,żeś nie ciul tylko SUPER KUMATY GOŚĆ Smile

apropo , upiekłem znowu prawdziwy CHLEB RAZOWY Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jakby chciał popełnić samobójstwo to zrobił by to w domu, a nie na konferencji prasowej.

Jakby bimi był mężczyzną to zrobił by wieczorem domu to co powinien zrobić prawdziwy facet zamiast kompromitować się w internecie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin napisał:
Bimi napisał:
jakby chciał popełnić samobójstwo to zrobił by to w domu, a nie na konferencji prasowej.

Jakby bimi był mężczyzną to zrobił by wieczorem domu to co powinien zrobić prawdziwy facet zamiast kompromitować się w internecie Laughing

patin, ty w każdym jednym swoim poście rżysz jak koń, a ja nie wiem z czego.

być może myślisz, że okrutną prawdę o sobie, czyli to że jesteś debilem co nie potrafi sklecić jednego mądrego posta, zdołasz zarżeć śmiechem emotikonek. niestety, nie wiem jak inni, ale ja między tymi śmiejącymi się ikonkami dalej dostrzegam twój bezdenny debilizm - w sumie to nawet bardziej go dostrzegam niż jakby ich nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


tutaj lepiej widac upadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
niestety, nie wiem jak inni, ale ja między tymi śmiejącymi się ikonkami dalej dostrzegam twój bezdenny debilizm - w sumie to nawet bardziej go dostrzegam niż jakby ich nie było.

to masz lepszy widok ode mnie bo ja widząc napis `bimi` mam przed oczami tylko kupę Laughing
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty masz kupę nie tylko przed oczami, ale przede wszystkim w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=dqiDVjTqbV0
tutaj lepiej widac upadek

widać też że krew się nie lała z jego głowy gdy leżał, oraz że jak go wynoszą do karetki to ma zabandażowaną brodę/usta.

wszystko na ten temat - nie ma kurwa za co, pierdolone niedowiarki.
następnym razem jak bimi coś powie to pamiętajcie że ma lepsze zdolności dedukcyjne niż wszystkie azy, azory i szczekany z tego forum razem wzięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

następnym razem jak bimi coś powie to pamiętajcie że ma lepsze zdolności dedukcyjne niż wszystkie azy, azory i szczekany z tego forum razem wzięte.

co do zdolności dedukcyjnych to nie wiem ale kupę wywęszył wyśmienicie Laughing
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prokurator wojskowy postrzelił sie w głowe
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile