W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Statut Forum  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1630
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 14 Lut '08   Temat postu: Statut Forum Odpowiedz z cytatem

Na forum pojawiło się ostatnio wiele tematów w stylu: "czy Ron Paul jest mesjaszem" lub "rock and roll służy do manipulacji nastolatkami".Takie teorie tylko kompromitują forum. Jest ono z zasady otwarte na wszelkie teorie i nie jest moderowane proporcjonalnie co do wielkości*, dzięki czemu nawet kiedy założy się bzdurny nic nie wnoszący temat który jedyne co wywoła to parę forumowych sporów i wyzwisk i skończy się na oburzeniu kilku osób które i tak nic nie zrobią w tej sprawie i tak nie zostanie usunięty. Forum trochę schodzi z obranej drogi. Generalnie rozprawiamy tu o poszukiwaniu prawdy a nie o teoriach na temat fizyki kwantowej. Trudno aż się przecisnąć żeby znaleźć coś wartego uwagi. Kiedy wejdzie tu pierwszy lepszy obcy pomyśli że pisze tutaj banda oszołomów. Rozumiem że to niezwykle ważne czy Ron Paul jest mesjaszem czy nie ale może jednak pisać o tym gdzie indziej?

Widać to wyraźnie na nowym forum gdzie połowa tematów to "wpływ herbaty na zdrowie", "największa manipulacja świata - cholesterol", "reinkarnacja", "Mapa świata nie jest mapą świata na ktorym żyjemy", "kawa a zdrowie", "aspartam a zdrowie", "alkohol a zdrowie", dlaczego człowiek musi spać", "oskarżma (?) psychologie o zbrodnie", "skąd się bierze ropa?", "forum agentów wpływu". 11 bzdurnych tematów na 16 wszystkich w forum ogólnym!!!

Mam taką prośbę - można gdzieś postawić czarno na białym statut forum w którym pisałoby o czym tutaj konkretnie rozprawiamy?

Można wprawdzie ignorować ale każdemu (oprócz XTC) zdarza się napisać coś mądrego a nowi i tak mają problemy z przekopaniem się przez masę błota (przynajmniej ja miałem).

* Do Bimiego - nie żebym potrafił zrobić lepsze forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam na górze po prawej masz takie kwadraciki w banerze, to chyba główne nurty forum. No i jeszcze znaczek nasa by się tam przydał Wink

edit:

w sumie jak sobie tak myślę, to więcej tych znaczków by trzeba było Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady.
Pokaż mi forum z niezależnymi informacjami, na którym jest większy porządek niż u nas przy takiej samej liczbie postów.

Nic nie poradzę na to, że od pewnego czasu zaczął się rejestrować podejrzany element, którego celem jest zniszczenie forum w jego dotychczasowej formie, czyli: zero cenzury.

Jeśli ktoś pisze bzdury to ograniczę mu limit postów, choćby do jednego na dzień.
Jeśli temat jest ewidentną błazenadą wyląduje w śmietniku. Jeśli coś jest w dziale Religie to zasadniczo też możesz to traktować jakby było w śmietniku Smile

Wydaje mi się, że po wprowadzeniu limitu postów i zablokowaniu rejestracji forum zaczyna na powrót nabierać właściwego kształtu.
Poza tym nie zapominajcie o tym, że to jest forum - jeśli nie będzie tych z którymi można się nie zgodzić to nie będzie sensu jego egzystencji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, możnaby zrobic podział postów na "ważne", "mniej wazne" i "nieważne" (chociaż na niewazne juz jest - śmietnik), ale byłoby z tym duzo kombinowania (i pewnie duzo uzytkowników obrażonych, bo ich tematy są "mniej ważne").
Bimi ma juz chyba i tak kupe roboty z tym forum. Mam rację Bimi? (Nie chcę się podlizywać po prostu ty chyba lepiej wiesz, ile masz tu roboty)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja daje niektórym postom flagi: DNO, LOL, UFO, OK, albo SUPER.
Flagi widoczne są tutaj: prawda/forum.html

Ale są to tylko moje subiektywne oceny więc nie polecam się nimi sugerować, chyba że macie poglądy identyczne jak ja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeśli ktoś pisze bzdury to ograniczę mu limit postów, choćby do jednego na dzień.


Gdyby tak było to Tiesto12 miałby limit 1.

Bimi napisał:
Wydaje mi się, że po wprowadzeniu limitu postów i zablokowaniu rejestracji forum zaczyna na powrót nabierać właściwego kształtu.


Zgadzam się. Po dłuższych zastanowieniach uważam, że nie było innej rady. Sądzę też, że ograniczenie rejestracji powinno zostać na stałe, ale to tylko moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski kolego czemu tak koniecznie chcesz bym mial limit 1, juz i tak zmniejszono go do 8 ostatnio. Chyba nie chcesz zeby na tym forum powstal kacik wzajemnej adoracji gdzie wszyscy beda sie ze wszystkimi zgadzac i sobie potakiwac bo Ci co maja inne zdanei nie beda mogli pisac ze wzgledu na brak mozliwosci. Przecie czlowieku na tym forum polega ze mozna przedstawiac rozne opinie, rozne argumenty. Szanuje admina za to ze pozostawil mi te 8 postow, w koncu nigogo nie obrazam, nie przeklinam i staram sie w miare kulturalnei pisac - z drugiej strony gdybym nie mial watpliwosci to nie zagladałbym na takie fora uparcie twierdzac ze wszystko jest ok a tak dzieki temu forum wiele rzeczy ciekawych sie dowiedzialem i ciesze sie ze tu jestem. Pozdrawiam wszystkich, nie denerwujcie sie tak na mnie - zadnym zydem czy tam agentem nie jestem, po prostu mam inne zdanie. Bimi nie zmniejszaj mi wiecej limitu bo chce popisac jeszce choc zdaje soebie sprawe ze nieraz cie zdenerwowałem piszac rozne nieprzyjemne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FogManET




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 15 Lut '08   Temat postu: Re: Statut Forum Odpowiedz z cytatem

Jean Armand de Richelieu napisał:

Widać to wyraźnie na nowym forum gdzie połowa tematów to "wpływ herbaty na zdrowie", "największa manipulacja świata - cholesterol", "reinkarnacja", "Mapa świata nie jest mapą świata na ktorym żyjemy", "kawa a zdrowie", "aspartam a zdrowie", "alkohol a zdrowie", dlaczego człowiek musi spać", "oskarżma (?) psychologie o zbrodnie", "skąd się bierze ropa?", "forum agentów wpływu". 11 bzdurnych tematów na 16 wszystkich w forum ogólnym!!!





Naniesiono modyfikację i powstał nowy dział...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
Sikorski kolego czemu tak koniecznie chcesz bym mial limit 1, juz i tak zmniejszono go do 8 ostatnio.


Za pisanie o całym narodzie "ludzkie szambo" i kwitowaniu zabijania cywilów w wojnie prowdzonej dla niejasnych grup interesu zdaniem "to jest wojna" dostałbyś ode mnie bana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jako właściciel tego forum często powtarza, że stara się przywrócić to forum do tego czym było wcześniej.
To niech dla nas nowicjuszy i profanów napisze czym ono było wcześniej, wtedy będziemy wiedzieć do czego zmierza, no i otrzymamy "upragniony" regulamin Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej już rzadko kto pisze na tematy które nawiązują do tych kwadracików koło nazwy forum:
anty NWO - tego akurat jest dużo. I oby jak najwięcej. Niestety powoli te tematy zaczynają znikać pod naporem mniej ważnych.
Pacyfizm - może słabo szukałem ale chociaż wszyscy (albo co najmniej większość) popierają tą ideologię to takiego tematu jeszcze nie spotkałem.
Ateizm - jest raczej więcej tematów ortodoksyjnych religijnie.
O legalizacji też nie spotkałem tematu (mało trochę przeglądam to forum).
HWDP - tu znalazłem tylko 1 temat. Chociaż jeśli odnieść to do władzy to jest tego dużo na forum.

Może tak zdałoby się zrobić na forum działy gdzie w jednym miejscu byłyby tematy "na temat" a w drugiej dopiero te dotyczące ogólnie pojętej prawdy Very Happy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jean Armand de richeliau miałeś cięzkie dzieciństwo,.. jak byłeś mały koledzy zrobili z ciebie maskotke szkolną ; byłeś rzucany o barierki ; rzucany o sciane ; kopany w głowe. Wyżalasz sie na jedynym takim chrześcijańsko - pacyfistyczno - milicyjnym forum, bo zycie jak na ironie dobiera ci sie w każdej sytuacji do "dupy".. kolego. wzuc na luz.. i tak i tak jestes plebsem a takie enigmatyczne wywższanie swoich opinii na forum pokazuje twoją prawdziwą twarz : niedowartocionowanego bazyla z patologicznej rodziny.. Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - jaki limit postów ma XTC? Bo zdaje mi się że był obniżany za pisanie nie na temat. Chyba że trollowanie, nagminne ośmieszanie forum i plucie na innych użytkowników jest głównym tematem na tym forum.

Śmiałem się z podejrzeń że działają tu agenci wpływu ale teraz myślę że to nawet nie jest taka głupia teoria Confused .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wrazenie, ze xtc probowal powiedziec to samo o tobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że raczej próbował wywołać jakąś bezcelową kłótnię. No ale jak dzięki kłótniom upadnie NWO to luzik Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nic nie poradzę na to, że od pewnego czasu zaczął się rejestrować podejrzany element


Co fakt to fakt Cool
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 15 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ja daje niektórym postom flagi: DNO, LOL, UFO, OK, albo SUPER.
Flagi widoczne są tutaj: prawda/forum.html

Ale są to tylko moje subiektywne oceny więc nie polecam się nimi sugerować, chyba że macie poglądy identyczne jak ja Smile


A co konkretnie oznacza każdy symbol? Bo np. tej niebieskiej głowy nie jest tak łatwo sie domyślić.

Albo czym się czerwony wykrzyknik różni osd zielonego? (oprócz wyglądu oczywiście)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 15 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
A co konkretnie oznacza każdy symbol? Bo np. tej niebieskiej głowy nie jest tak łatwo sie domyślić.

Albo czym się czerwony wykrzyknik różni osd zielonego? (oprócz wyglądu oczywiście)

to tajemnica. gdybym ci ją zdradził musiałbyś zginąć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Statut Forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile