W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dr. Michael Heiser - Czuwające Wężowe Istoty  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2966
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 27 Gru '11   Temat postu: Dr. Michael Heiser - Czuwające Wężowe Istoty Odpowiedz z cytatem

Michael Heiser - Annunaki i Czuwające Wężowe Istoty
(O czym nie mówi nam Sitchin)



Przedstawiam wam długo oczekiwany wykład Dr Mikea Heisera o analizie starożytnych tekstów biblijnych, ugarykich, sumeryjskich czy babilońskich ogólnie wykład dotyczy zazębiających się podobieństw pomiędzy teologią biblijną a późniejszym judaizmem. Ten bardzo trudny wykład podnosi niejako bardzo wysoko poprzeczkę jaką stawiamy w naszych poszukiwaniach starożytnych dowodów na istnienie Wężowych zmiennokształtnych istot i początków ludzkiej rasy. Dzięki niemu zrozumiecie jak bardzo trudne jest to zadanie, jak bardzo dokładnym i uczciwym trzeba być w tych poszukiwaniach jak wielką trzeba mieć wiedzę aby zmierzyć się z tym tematem. Tacy ludzie jak Z. Sitchin czy L. Gardner oszukali zbyt wielu ludzi korzystając z ich niewiedzy czy zwykłej naiwności. Prawda jest trudna do ustalenia, nie mniej ten wykład uświadomi wam ponad wszelką wątpliwość że "Czuwający" konkretnie drugie pokolenie nadal rządzi tym światem, to nie oni stworzyli ludzi, nikt z nich.Jedyne czego się dopuścili to odebranie ludziom nieśmiertelności (długiego życia). Symbolem tych istot "Czuwających o wężowym wyglądzie" jest tzw "Wszystkowidzące Oko" To one stworzyły ten system religijny bo ich jedynym celem jest być czczonym jak bogowie i żądają składania ofiar, ale do tych wniosków dojdziecie już sami. Mam nadzieję że ten wykład uświadomi wam jaka przepaść dzieli "alternatywne" źródła informacji jak channelingi od historycznej prawdy. Zapraszam do obejrzenia w skupieniu, bo to bardo ważny wykład, bez zrozumienia tego co się wydarzyło w przeszłości, nigdy nie zrozumiemy tego co się dzieje teraz i jakie są ich plany, jak się temu przeciwstawić.

Cytat:
Mike Heiser zarobił magisterium i doktorat z Biblii hebrajskiej i języków semickich na Uniwersytecie Wisconsin Madison w 2004 roku. Przed zajęciami UW Madisonie, Mike zarobił magisterium z Historii Starożytnej na Uniwersytecie w Pensylwanii (z dziedzin: Starożytny Izrael i Egiptologia). Mike jest wynajęty jak Akademicki Redaktor "Logos Bible Software" Mike spędził dwanaście lat na studiach biblistycznych, i historii języków biblijnych. Główne zainteresowania Mike?a obejmują badania religii Izraelitów rozpatrując ją w kontekście biblijnej teologii ze starożytną bliskowschodnią religią, biblijnymi językami, starożytnymi semickimi językami, krytyką tekstu, porównawczą filologią i drugim okresem literatura żydowskiej. Jego dysertacja miała tytuł, "Boska Rada w Późno Kanonicznym i Niekanonicznym Drugim Okresie żydowskiej Literatury.?
Heiser studiował: Egipskie Hieroglify, Fenicki, Aramejski, Staro syryjski, Moabicki, Ugarycki klinowy, Staro hebrajski, Grecki aleksandryjski, Akadyjski, Sumeryjski i Drugi Okres żydowskiego monoteizmu.






Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 27 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
wężowe istoty, świat zmarłych, annunaki, sitchin - to nie dla mnie. Very Happy
obejrzałem pierwszą część i na pozostałe nie mam ochoty.
kiedyś z zaciekawieniem słuchałem takich wykładów m.in. Icke'a
ale teraz chyba z tego wyrosłem Very Happy
pozdrawiam redmuluc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 27 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości, bo nie mam czasu tego oglądać, to oni te wnioski wyciągają na podstawie jakiegoś konkretnego tłumaczneia Biblii? Czy mają wgląd w jakieś oryginalne, nietłumaczone księgi i potrafią je rozszyfrować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 28 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Tak z ciekawości, bo nie mam czasu tego oglądać, to oni te wnioski wyciągają na podstawie jakiegoś konkretnego tłumaczneia Biblii? Czy mają wgląd w jakieś oryginalne, nietłumaczone księgi i potrafią je rozszyfrować?


Tak, Mike zna bardzo dobrze hebrajski, Egipskie Hieroglify, Fenicki, Aramejski, Staro syryjski, Moabicki, Ugarycki klinowy, Staro hebrajski, Grecki aleksandryjski, Akadyjski, Sumeryjski i Drugi Okres żydowskiego monoteizmu. Studiował języki 12 lat.
zanim coś potwierdza w swoich własnych tłumaczeniach z oryginału na angielski najpierw sprawdza wszystko co jest dostępne. To nie jest wykład typowy dala 99% "znawców biblii" którzy bezmyślnie biorą cytaty z jakiejś hotelowej wersji i je zestawiają. Heiser dokonuje tłumaczeń starożytnych tekstów ze źródeł i potem je zestawia, bez tego wyszedłby bełkot jaki możemy zawsze oglądać na wykładach aroganckich biblijnych krzykaczy. To analiza tekstów źródłowych w originale.
Tu jest jego pełne CV potwierdzające jego umiejętności językowe.

http://www.michaelsheiser.com/MHeiserCV.pdf

Podam przykład...Analiza tej słynnej pieczęci rzekomej przedstawiającej 12 planetę

http://www.sitchiniswrong.com/VA243seal.pdf

To plejady...a ta pieczęć....to coś w stylu naszej wersji "Umowy o pracę"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dr. Michael Heiser - Czuwające Wężowe Istoty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile