W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosch Innovations KPP (Kinetic Power Plant)   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 5254
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 22 Cze '15   Temat postu: Rosch Innovations KPP (Kinetic Power Plant) Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu sceptycznie się przyglądam poczynaniom firmy Rosch: http://www.rosch.ag
Ostatnio ukazał się opis testowania maszyny przez Sterling D. Allan, w którym autor twierdzi że nie ma tam magicznych trików:
http://pesn.com/2015/06/20/9602633_Why-I.....ogy_Works/
Z zaciekawieniem będę nadal ich obserwował i wkleję tu, co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 08:28, 23 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow Perpetum mobile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 23 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu opowiadałem znajomym o tym co roiło mi się w głowie. Podawałem przykład z kominem o dowolnej wysokości (czym wyższy, tym lepiej) wypełnionym cieczą (np. wodą), która zupełnie za darmo może wnieść ciężki obiekt (np. łódź podwodną) na sam szczyt. Aż strach pomyśleć jaką energię wyzwoli taka łódź, kiedy już będzie spadała z komina z wysokości np. kilku kilometrówSmile. Równolegle podawałem analogiczny przykład również z kominem i wpompowywanym powietrzem od spodu. Każdy chyba bawił się piłką w wodzie i wie ile energii trzeba włożyć aby ją zanurzyć. Jeszcze trudniej zanurzyć ponton. Ale gdyby go tak napompować pod wodą, to z ogromną siłą parłby ku górze...
Opowiadając o tym podkreślałem, że nie jest to żadne Perpetum Mobile, przecież to bazuje na powszechnych siłach, które nas otaczają, oczywiście zakładając, że to mogłoby zadziałać, bo nie mam zielonego pojęcia jak ciężko się pompuje materac głęboko pod wodą Wink.

A tu ktoś zrobił doświadczenie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosch Innovations KPP (Kinetic Power Plant)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile