W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejny analfabeta w Belwederze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5853
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 18 Mar '11   Temat postu: Kolejny analfabeta w Belwederze Odpowiedz z cytatem




Cytat:
J. Kaczyński o "bulu" i "nadzieji" prezydenta. "Przy wyborach trzeba robić dyktanda"
Tagi: prezydent, księga kondolencyjna, wpadka

Kancelaria Prezydenta najwyraźniej doszła do wniosku, że nie ma się czym chwalić i usunęła dziś ze strony prezydent.pl zdjęcie z dwoma błędami, jakie popełnił wczoraj Bronisław Komorowski wpisując się do księgi kondolencyjnej.

Wpadkę zauważył jeden z naszych internautów. "Prezydent Bronisław Komorowski popełnił błąd wpisując się do księgi kondolencyjnej. Słowo 'bulu' przez 'u' otwarte?" - dziwił się w czwartek internauta @Radosław, który dostrzegł błąd podczas transmisji z ambasady Japonii w TVN24. "Myślę, że tak ważne osoby w państwie nie powinny popełniać takich błędów ortograficznych. Tym bardziej w tak wyjątkowej sytuacji" - dodał internauta w liście do redakcji Kontaktu 24.



"Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bulu i w nadzieji na pokonanie skutków katastrofy" - m.in. takich słów użył prezydent we wpisie do księgi kondolencyjnej w ambasadzie Japonii. O wizycie prezydenta RP w ambasadzie Japonii czytaj na tvn24.pl.

Zdjęcie strony z księgi kondolencyjnej znalazło się w czwartek na oficjalnej stronie głowy państwa. W piątek rano informacja o tym wydarzeniu zniknęła. Usunięto też zdjęcie z dowodami pomyłki.





Ortograficzną wpadkę prezydenta skomentował na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński. "Z tego rozumiem, że przy kolejnych wyborach trzeba będzie robić dyktanda" - stwierdził z uśmiechem prezes PiS:






"Pierwszy raz to widzę, więc trudno jest mi komentować. Jako historyk jestem ostrożny w komentowaniu dokumentu, który widzę na ekranie. Jak zobaczę, to skomentuję" - mówił wczoraj w "Rozmowie Rymanowskiego" Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta RP.



Źródło: TVN24

http://kontakt24.tvn.pl/temat,wpis-prezy.....=najnowsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

analfabeta, jak analfabeta, ale chyba musiał bym skończyć farmację żeby te hieroglify rozczytać.

co to kurwa znaczy "w nadzieji na polowanie drzemek"?
a może w nadzieji na połamanie drzewek? tylko jakich drzewek, do chuja...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiesz o ostatnim wierszu:
"i przemytu całej w świat"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy nie lubią wykształconych ludzi, kochają populistów. Dlaczego Kaczyński był prezydentem? Sam nie wiem, ale szybko przestał odpowiadać Polakom. Kochali Wałęsę tumana, Kwaśniewskiego niedouka i było jasne, że gdy będzie głosowanie Jarek vs kolejny niedouk - wybiorą tego drugiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz, zaraz... o ile dobrze zrozumiałem uważasz, że "jarek" wygląd na osobę wykształconą, tak?
ale to chyba porównujesz do środowiska w którym się obracasz.
to skądinąd zrozumiałe. gdzież miałbyś poznać odpowiednie wzorce, skoro twój świat mieści się między komendą a telewizorem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na osobę wykształconą to i Bimi wygląda. Ale nie chodzi tu o wyglądanie na osobę wykształconą ale o bycie wykształconym. Rozróżniasz agencie? Komendą? Chyba komodą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczyński jest wykształcony?
W sensie że ma doktorat, tak?
Kurwa stary, za ten jego doktorat to też powinni kogoś zamknąć. Na szczęście ten ktoś już nie żyje Smile
Zresztą ten Ehrlich co mu doktorat napisał to zrobił też profesora z jego brata - proszę jak wygodnie, dwie upieczone kaczki na jednym ogniu Smile
A jaki był profesor z brata? Taki sam jak doktor z tego ciołka - ledwo się wysłowić potrafi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gadaj:) A za Honoris Causa Wałęsy? Jak dla mnie, to każdy następny uhonorowany takim doktoratem powinien odebrać to jako potwarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Honoris Causa to jest inna kwestia - to nie jest prawdziwy tytuł naukowy, tylko raczej coś w rodzaju orderu, dyplomu uznania.
W teorii można być analfabetą, czy innym downem i dostać taki tytuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie tytul watku dostal chyba lekkiego przerostu nad trescia

Słownik języka polskiego mowi o analfabetach:

1. ten, kto nie umie czytać i pisać
2. ten, kto wykazuje się brakiem podstawowej wiedzy lub umiejetnosci w jakiejś dyscyplinie

Fakt zrobienia 2 bykow nie moze byc wskaznikiem odgornie okreslajacym stopien analfabetyzmu. Czasami kazdemu sie moze zdarzyc.

Niestety zdarzylo sie najwazniejszej osobie w panstwie i stad ta afera...ehh...niezbyt mi odpowiada ten rzad ale mysle, ze sprawa 2 bykow w zdaniu powinna byc raczej odbierana z lekka ironia a nie pogarda.

Komor ukonczyl studia a chyba do tego trzeba jednak umiec przynajmniej troche mowic i pisac nieprawdaz Smile

Kaczor tez pierdoli a sam sie nie poPISal.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komorowski na pewno mówi lepiej w języku Jidisz Smile Po żonie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didżeju, bez jaj. Jeżeli ktoś robi błędy, czyli nie potrafi pisać poprawnie, to semantycznie poprawne będzie użycie w odniesieniu do niego określenia 'analfabeta'.

Badanie debelizmu i nieuctwa rozwija się, można doprecyzować opis ułomności dokuczającej prezydentowi wybierając z następujących debilo-usprawiedliwiaczy:
- dysleksja
- dysgrafia
- dysortografia

...a wśród debili matematycznych występuje ponoć 'dyskalkulia'...

Jak dla mnie to można zrezygnować z zapisu ortograficznego i posługiwać się tylko transkrypcją fonetyczną, co dla przygłuchych może okazać się dużo trudniejsze od ortografii.

Uważam nadto, że język jako żywy twór ewoluuje, a jebana Rada Języka Polskiego przy Polskiej Akademii Nauk reaguje dużo za późno sankcjonując (uznając za dopuszczalne i legalne) różne nowości.

Język powinien być systematycznie poddawany gruntownemu liftingowi.

Ale dopóki obowiązują jakieś posrane zasady, to psim obowiązkiem głowy tego państewka jest ich przykładne stosowanie. Ten palant kompromituje swoim ortograficznym niedorozwojem majestat Najjaśniejszej Rzeczypospolitej - nie podpisał się tam jako Bronek we własnym imieniu, tylko jako Prezydent RP w imieniu Rzeczypospolitej i wszystkich Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdole ,jak czlowiek z wasami moze byc prezydentem...?
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwila, chwila connrad...a czy masz dowody na to, ze komor systematycznie i z premedytacja robi byki? Kaczorowi sie wyrwalo i jakos nie slyszalem by ktos nazywal go analfabeta.

Mnie tez wkurza kaleczenie naszego pieknego jezyka - tym bardziej przez glowe panstwa ale gdzies ten rozsadek trzeba zachowac.

W 1977 ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1977-1980 był stażystą w redakcji "Słowa Powszechnego".

Studia na uniwerku charakteryzuja sie dosc duza iloscia przedmiotow zwiazanych z jezykiem. A skoro mial do czynienia rowniez z gazeta to tym bardziej tytul analfabety jest mocno naciagniety.
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matoł... Ukończył studia humanistyczne i był na stażu (zapewne dziennikarskim) w gazecie... tym bardziej można śmiało powiedzieć - ANALFABETA.

Nie zrozumieliśmy się - mi nie przeszkadza, jak to określiłeś 'kaleczenie' języka. Przeciwnie - uważam, że to co nazywasz 'kaleczeniem' jest nową jakością, która powinna bezzwłocznie być implementowana do języka.

Niesmak mój i obrzydzenie budzi zachowanie nieadekwatne do miejsca i piastowanego urzędu. Jeśli ma świadomość, że nie zna polskiego, to niech sobie przygotuje wcześniej i poprosi kogoś o korektę...

... ale o czym tu gadać - ten magister nauk humanistycznych bazuje na dezinformacji wikipedycznej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błędy są wynikiem tego, że taki prezydent rzadko sam już co pisze, a służy tylko do podpisywania.

Mnie zaś uderzył ostatni wers tego hajku:
"przesyła cały świat" - bo to chyba autor miał na myśli.
Nie żaden "Bronek z rodziną" czy "Bronek i Polacy", ale napisał to w imieniu Całego Świata. Ja wam mówię, że Bronka szykują na prezydenta NWO, tylko się wypaplał niechcący i zepsuł tym samym niespodziankę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Connrad rozumiem ze to byla ironia Wink Moze polski zna, tylko sie po prostu chlopina zestresowal...?
Nie probuje go usprawiedliwiac ale nadal uwazam, ze latka analfabety jakos mi tu nie pasuje. Jak juz wczesniej wspomnialem, kaczora za byki jakos tak nie okreslaja. Patrzenie przez pryzmat niecheci do czlowieka potrafi spotegowac wrazenie o nim.

A juz widze skad sie wzial tytul:

http://niepoprawni.pl/blog/425/analfabeta-w-belwederze

http://platformaantyobywatelska.bloblo.pl/pokaz/138638,analfabeta-w-belwederze

Zadna nowosc, juz nie takich magistrow widzialem, sa tacy, ktorzy nawet zdania poprawnie nie potrafili sklecic a zajmuja stanowiska. Po prostu zaplecze prezia dalo dupy podobnie jak on sam Very Happy
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Mnie zaś uderzył ostatni wers tego hajku:
"przesyła cały świat" - bo to chyba autor miał na myśli.


Mi się wydaje, że jest tam "poruszyła cały świat" (odnośnie katastrofy). Ale po co tak właściwie zajmujemy się tutaj tym co nabazgrał Komorowski i jakie byki przy tym popełnił? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didżeju!
Nie chcesz go bronić, a brniesz w gówno po uszy wysilając się na jałowe domysły wskazujące źródło rzekomej inspiracji przyświecającej autorowi wątku..

Na początku przytoczyłeś fragment definicji słownikowej nieco okrojonej i przetworzonej. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nie będę analizować ewentualnych motywów, jakimi mogłeś się kierować dokonując manipulacji hasła słownikowego...

W jakiś sposób umknęło Twojej uwadze, że 'analfabetą' można określić 'nieuka', 'ignoranta'. Znaczenie przenośne jest integralną częścią każdej szanującej się definicji słownikowej...

Co do Jarka, to chój mnie obchodzi jego debilzm, gdyż nie jest on moim reprezentantem w żadnym stopniu. Choć przyznać należy, że słuchając jego niektórych bełkotliwych wypowiedzi, można równie trafnie stosować w odniesieniu do niego termin 'analfabeta'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
Adwokat Diabła napisał:
Mnie zaś uderzył ostatni wers tego hajku:
"przesyła cały świat" - bo to chyba autor miał na myśli.


Mi się wydaje, że jest tam "poruszyła cały świat" (odnośnie katastrofy).

Czyli mamy już trzy wersje odszyfrowania ostatniego wiersza, czekamy na kolejne.

Kiedyś księga sekt chrześcijańskich przepisywana była ręcznie...


peyot napisał:
Ale po co tak właściwie zajmujemy się tutaj tym co nabazgrał Komorowski i jakie byki przy tym popełnił? Wink
np. dla jaj - aby pośmiać się z buca Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość polityków jest analfabetami.
Tyle, że posługują się ludźmi i zazwyczaj o ile muszą już sklecić cokolwiek sami, to ich błędy są korygowane przez odpowiednie osoby.
Tak się składa, że moja koleżanka poprawia "ortografy" po takim jednym samorządowcu z tytułem magistra. To co on pisze to jest po prostu horror.

Domyślam się, że jest to domeną zdecydowanej większości polityków.
Bo zastanówcie się sami - czy do polityki idzie człowiek wykształcony, który ma dobry fach w ręku, potrafi wykonywać solidną pracę i widzi w niej pasję ?
Nigdy !
Na polityka idzie analfabeta, który nic konkretnego nie potrafi robić, poza napierdalaniem na podwładnych, wykręcaniem się od odpowiedzialności, bamałuceniem wyborców i umiejętnym wykradaniem państwowych pieniędzy.

Niestety tak się składa, że ten pospolity cham, jest często dla ludzi idolem, bo dostarcza im rozrywki i wrażeń, których nie dostarczy spokojny inteligentny człowiek.
Ludzie potrzebują rozrywki, dlatego wolą widzieć prymitywa umoczonego w afery, prostackiego lub wulgarnego, nie potrafiącego się wysławiać, walącego gafy lub robiącego z siebie bałwana i matoła, krętacza i złodzieja, pijaka czy nawet ćpuna.

Ludzi podnieca to, że jak wpuści się świnie na salony, to ta świnia zrobi rozpierdol i wszystko poprzewraca. Zapominają niestety o tym, że to teoretycznie ich salon.

Sam chętnie oglądałem ostatnio tego najebanego posła z PSL u, który bełkocząc nie potrafił sklecić sensownego zdania. Gdyby mnie ktoś zapytał, czy ten poseł zna poprawną ortografię, to chyba bym go wyśmiał.

Nie wspominam już o podstawach matematyki, biologii, fizyki, chemii, elektroniki, ekonomii i informatyki, które do jasnej cholery WSZYSTKIE osoby rządzące naszym krajem powinny mieć w jednym paluszku !!!
Co z tego, że nie są naukowcami. Powinni rządzić ludzie najmądrzejsi a nie jakiś jeden, który nie wie co to jest marihuana, a chce jej zakazać.

Ale skoro większość wyborców w kraju wybiera podobnych do siebie, to chyba problem nie istnieje....
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz connard, sam zabrnąłeś w gówno pisząc chuj przez "ó" - i teraz ja mam cie nazwac analfabeta, bo strzeliles gafe?
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeeJay napisał:
No widzisz connard, sam zabrnąłeś w gówno pisząc chuj przez "ó" - i teraz ja mam cie nazwac analfabeta, bo strzeliles gafe?
Gafa, że ja pierdolę! ..

A skąd masz pewność, że 'chuj' a nie np. 'huj'?

Zawsze staram się pisać 'chój' przez 'ó' i wali mnie to, czy jest to forma uznana przez językowe lobby.

Autorytetami z zakresie pisowni słowa 'huj', 'chuj', 'hój', 'chój', a nawet 'hui', 'chui', 'hói', 'chói' niech lepiej pozostaną osoby codziennie biegle tym słowem władające, które często swe myśli uzewnętrzniają w postaci napisów na murach. Jakoś w tym zakresie nie przemawiają do mnie argumenty naukowca, który 'chója' traktuje wyłącznie jako przedmiot badań językowych i usiłuje zamieścić fragment rzeczywistości w definicji.

Nie ma jasnych zasad pisowni 'chója', a zatem wszelkie możliwe formy są dopuszczalne..
... a to, że przez chójów nie wszystkie są uznane - to chój im w pysk zacofanym pałom - 'kreatorom językowym'...

ps

Być może pan prezydent doszukał się analogii z 'huj' i dlatego napisał 'bul'...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skad masz pewnosc, ze nadziei a nie (jak to napisal prez.) nadzieji? Zasady nie zostaly stworzone wczoraj, tylko na przestrzeni lat, stad piszac w danym jezyku nijako zgadzasz sie na ich przestrzeganie, ponoszac konsekwencje bledow. A o tym czy walnales byka mozesz dowiedziec sie od ludzi bardziej ogarnietych w temacie...pytanie tylko skad ci ludzie z kolei czerpia wiedze?

No wlasnie...czerpia ja z przyzwyczajen i sladow brzmienia naszego jezyka na plaszczyznie historycznej, ktore zostaly zebrane w pewne normy, tak aby nie bylo rozbieznosci miedzy piszacymi. Wiec wrocmy do chuja.

Cytat:
Chuj

- w znaczeniu "członek męski" znany był już w XV wieku. Franiszek Sławski w "Słowniku etymologicznym języka polskiego" wskazuje, że był to wyraz typowo miejski. Ludowym odpowiednikiem był "kuś" albo "kuśka". Etymologia słowa "chuj" nie jest do końca ustalona. Pendersen wywodzi to od "choiny" i podaje na dowód prasłowiańską formę "chvoja". Sławski szuka korzeni tego wyrazu w raindoeuropejszczyźnie. Na potwierdzenie wskazuje słowo "hu", które w języku albańskim oznacza właśnie "członek męski".

Inni językoznawcy wywodzą wyraz "chuj" od "chuci", co miałoby dość logiczne uzasadnienie semantyczne. Inne znaczenia - "chuj babski", czyli atrapa penisa, "chuj sflaczały" albo "chuj złamany", czyli impotent, i "chuj yberyjski", czyli duży penis. Aleksander Fredro pisał: Nie tak, jak ja przy tobie. Prawdziwa niedola: Chuj opadł, jajca stęchły, ciężkaż moja dola. ("Zaślubiny Idzi")


Prawde mowiac nie spotkalem sie z pisownia przez "ó", wiec bede bardzo wdzieczny jezeli wytlumaczysz mi etymologie twojego zapisu.

Pewnie sugerujesz sie przy zapisie forma, iz chuj "chójowi" nie rowny Very Happy
_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już sam nie wiem co jest gorsze
określenie borubara borubarem czy też
wpis w księdze kondolencyjnej słowami bul ...
czyli słów naśladujących odgłos zanurzania się Japończyków w wodzie lub odgłos gotującej się cieczy

Cytat:
On Honoris Causa to jest inna kwestia - to nie jest prawdziwy tytuł naukowy, tylko raczej coś w rodzaju orderu, dyplomu uznania.
W teorii można być analfabetą, czy innym downem i dostać taki tytuł.


w teorii można być nawet ćpunem lub gejem, muzułmaninem ,amerykanem Wink i eskimosem z podobnym tytułem
również analfabetą
lecz co innego jest oceniać wadę wymowy a co innego słowo pisane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejny analfabeta w Belwederze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile