W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rak i wit. B17 na podstawie własnych doświadczeń   
Podobne tematy
Hemp Oil - mega skuteczne lekrastwo na raka 13
Lekarstwo na nowotwór (raka) 28
Dr. Burzyński i jego Lekarstwo na raka 4
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
39 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 294495
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:05, 29 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyba najważniejszy punkt kolejnej części przemycanego gniota warty omówienia
Cytat:
I jeszcze jeden argument krytyków: Witamina B17 jest nieskuteczna, ponieważ nie istnieją na jej temat żadne naukowe badania. Jaki jest stan rzeczy w obecnym momencie?

Faktycznie. Gdy chodzi o badania naukowe w tym zakresie, sytuacja w ostatnich latach przedstawia się raczej marnie.
Wynika to z braku poważnego zainteresowania takimi badaniami ze strony instytucji naukowych na przestrzeni minionych 30 lat.

Choć badania prowadzone w Sloan Kettering Hospital, poparte rzetelnymi danymi statystycznymi, jednoznacznie potwierdzają skuteczność witaminy B17 oraz bezpieczeństwo jej stosowania w walce z rakiem, eksperci z dziedziny nauki udaremniają dalsze badania dotyczące tego leku.

(Wytłuszczenie powyżej moje)
A co mówi na ten temat oficjalna strona wspomnianego szpitala.....
http://www.mskcc.org/cancer-care/herb/amygdalin
Cytat:
Mechanism of Action

The mechanism of action is unknown. Claims for amygdalin's activity rely on the theory, now proven false, that cancer cells contain elevated amounts of beta-glucosidase and reduced levels of rhodanese compared to normal cells (1) (2). Based on this incorrect assumption, cancer cells were claimed to metabolize amygdalin into cyanide and die, while healthy cells would convert cyanide to benign thiocyanate via rhodanese. Limited in vitro data support the idea that cyanide, benzaldehyde, and prunasin are cytotoxic. It has also been postulated that cancer develops due to deficiencies in vitamin B17, but no data substantiate this idea (7)


No kurcze.....
Zadnych odnośników do przełomowych jakoby badań....
Wręcz przeciwnie, odcinają się (patrz wyżej) od tego gówna
Pozdrawiam
Aspelta

PS
I jeszcze jeden cytat ze strony szpitala z odnośnikami:
Cytat:
Adverse Reactions

Reported (oral): Dermatitis and cyanide toxicity consisting of nausea, vomiting, headache, dizziness, mental obtundation, cyanosis, hypotension, ptosis, neuropathies, coma, and death.
(4) (8) (10) (11)


Widzicie ostatnie słowo?
Przeczytajcie ten akapit 10 razy...
Jedząc to świństwo naprawdę można umrzeć ... wcześniej niż na raka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 30 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior?? Co jest ?
Dlaczego nie zapodajesz następnych części?

A tak na poważnie...
Hasło ze szpitalem "Sloan Kettering Hospital" to był taki trochę strzał w kolano z twojej strony...

Pogrzebałem trochę jeszcze, i na temat amigdaliny wspominany szpital popełnił w całej swojej historii dwie publikacje:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15061600
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11905768
Poczytaj, poanalizuj, dowiesz się ile warty jest ten gniot który wklejasz.

Zaproś pana Putticha (bo doktorem to chyba się go nie da nazwać) do otwartej dyskusji na argumenty, a nie na pogaduszki u cioci na imieninach.
Dawaj - pobawimy się Laughing
Jestem w bojowym nastroju Very Happy Very Happy

Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:24, 31 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paravindskey napisał:
Witam po prawie dwóch latach.

Czas mija, przyszła pora na podsumowania i przyszedł czas na pewne spostrzeżenia i refleksje.

Włączam się do dyskusji niejako wywołany. Z oczywistych powodów nie mam takich obserwacji, wiedzy i przemyśleń w sprawie raka. Dostała się w moje ręce książka którą uznałem za wartościową i tylko dlatego jestem obecny w tym wątku.

Książkę uznałem za wartościową dlatego że jej faktycznym twórcą jest niemiecki lekarz który chyba już przez kilkadziesiąt lat leczy raka alternatywną metodą. Tą książkę możnaby potraktować jako jeszcze jedną bezwartościową reklamówkę gdyby nie fakt że:
(1) lekarz ten radzi jak samemu, niemal bezkosztowo, zapobiec rakowi, oraz
(2) aby prowadzić taką działalność lekarz ten musiał przeciwstawić się wielkiemu ziejącemu ogniem smokowi o wielu łbach, które to łby nazywają się Merck, Glaxo, Eli Lilly, Pfizer, itp. Lekarza tego zaklasyfikowałem jako myślącego nonkonformistę a do takich ludzi mam szacunek.

“paravindskey” skrytykował wyżej książkę, którą we fragmentach zamieszczam. Książka ta mnie ani grzeje ani ziębi, nie pisałem jej, nie tłumaczyłem, i nie zarobię ani grosza na jej bezpłatnej dystrybucji. Książkę tą czytałem w miarę zamieszczania jej na Forum i zaczęła mi się podobać. Nie ukrywam że moje przywiązanie do książki i do tej idei wzrosło po atakach mend hasbary o ksywach “Bimi”, “Aspelta” czy “jarondo”.

Ponieważ “paravinskey” (do któego mam szacunek za podjęcie sprawy i jej prowadzenie na wysokim poziomie) skrytykował książkę to mi wypada ją bronić tam, gdzie krytyka inicjatora wątku wydaje mi się nieuzasadniona.


Cytat:
Temat burzliwy, dyskusja ściera się na polu argumentów, opinii i czystej polemiki, mimo to od prawie dwóch lat temat figuruje non stop w top 10 najczęściej czytanych tematów tego forum.

Przyznam że ja tutaj, po stronie funkcjonariuszy hasbary, żadnych argumentów nie znalazłem.

Najrozsądniejszy argument który pamiętam, przedstawił chyba funkcjonariusz “Bimi” który twierdzi że koncerny farmaceutyczne chcą naszego dobra i nie ustają w wysiłkach wynalezienia jak najlepszych lekarstw.

Później przestałem ich czytać ale nie sądzę aby umknęła mi jakaś odkrywcza myśl. To tylko hasbara.


Cytat:
Na koniec obawiam się że książka tu publikowana jest na tyle miałka i niekonkretna, że szybciej mnie by zraziła niż do czegoś przekonała. Z biegiem czasu holistyczne podejście do sprawy okazuje się jedyną sensowna drogą, to nie pestka nas wyleczy, to jej wkład kilku procent złoży się na zaspokojenie naszych potrzeb które wraz ze spadkiem jakości jedzenia z każdym rokiem rosną.

Każdy ma swoje kryteria oceny. Moim zdaniem wielką zaletą tej książki są właśnie konkrety przedstawione przez kompetentnego człowieka. Tutaj nawet jest skład herbatki na intencję chemioterapii!

Dla mnie ta książka byłaby “miałka i niekonkretna” gdyby jako sposób walki z rakiem przedstawiała powrót do natury, do naturalnego jedzenia i sposobu życia. To nawet mogłaby być prawda bo pięćset lat temu raka pewnie nie było, ale mało kto może sobie na to pozwolić. Poza tym zmiana taka ma charakter totalny, nie wiadomo od czego zacząć. Moim zdaniem ta książka jest do bólu konkretna i precyzyjna, jak kiedyś Volkswagen czy Mercedes-Benz.

Jeszcze raz posłużę się analogią raka do szkorbutu i reklamowanego tutaj panaceum – witaminy B17 do witaminy C.

Lekarstwo na szkorbut można przedstawić przynajmniej w dwóch “narracjach”:
- jako powrót do naturalnego jedzenia, zdrowych warzyw i owoców, albo
- jako kwas askorbinowy, biały proszek, inaczej witaminę C.

Na tyle na ile mam wiedzę to obydwa rozwiązania są merytorycznie prawidłowe, w każdym razie żadne z nich nie jest błędne. Jako ochrona i ratunek przed katastrofą szkorbutu wystarczy syntetyczna witamina C, choć pierwsze rozwiązanie jest oczywiście lepsze. W długim okresie tylko pierwsze rozwiązanie ma sens.

Ta książka jest o ratunku przed rakiem, o wyjściu z sytuacji awaryjnej.

Nie jest prawdą że autorka tej książki preferuje syntetyczne rozwiązania. W książce mowa jest o rozróżnieniu pomiędzy syntetyczną a naturalną witaminą B17. Dr Puttich dziękuje w książce osobie która dla niego wyodrębniła naturalną witaminę którą on stosuje w swojej terapii.

Faktem jest że witamina B17 jest przedstawiona jako cudowny lek, panaceum na raka. Osobiście nie mam w tej sprawie wiedzy, o wiele większą wiedzę ma “paravindskey”. Czy niemożliwe jest istnienie panaceum? Nie jest prawdą że w przyrodzie nie ma panaceów. Takim panaceum jest dla człowieka właśnie witamina C. Witamina C również jest stosowana do walki z rakiem, czytałem o dawkach uderzeniowych w wysokości kilkunastu gramów dziennie.

Nie jest prawdą że pestki moreli są w książce uznane za fetysz. W książce mówi się że kiedyś człowiek miał dostęp do witaminy B17 w różnych produktach żywnościowych. Ta substancja, jak wiele innych, była po prostu normalnym składnikiem odżywczym. Substancja ta jeszcze w XVIII wieku była w chlebie. Opowiadał o tym również Kent Hovind (siedzi w więzieniu za podatki, jest dla mnie w tej sprawie wiarygodny).




Hovind prowadził swoje własne dochodzenie w sprawie raka, zapewne zupełnie niezależnie od dr Putticha i doszedł do podobnych wniosków. Hovind nie jest lekarzem, jest biologiem, co również zapewnia kompetencje w tej sprawie. Hovind mówił że wybielenie mąki w jednym procesie technologicznym (nie pamiętam szczegółów) pozbawiło ją całej amigdaliny, która wcześniej się tam znajdowała. Zapewne to była podstawa współczesnej plagi raka.

Jeśli jest to prawda to zamiast bawić się pestkami moreli wystarczyłoby samemu wyrabiać mąkę na własne pieczywo. 150 lat temu polscy kmiecie nie wiedzieli co to są pestki moreli i zarazem nie wiedzieli co to jest rak. Skład normalnej, dzisiaj już niedostępnej mąki wyjaśnia ten cudowny zbieg okoliczności.

Wyrabianie chleba z własnej mąki to jest powrót do natury i holistyczne ujęcie postulowane przez “paravindskey”. Tylko ile osób może sobie na to pozwolić?

Jasne że “paravindskey” ma rację. We współczesnym żarciu, oprócz braku witaminy C, B17 i innych ważnych substancji, jest spora ilość trucizn. Takiej żywności należy unikać. Prawda jest taka że jesteśmy niewolnikami, nie mamy żadnego wpływu na jakość kupowanego przez nas pieczywa, jakość mleka czy na używanie w produktach spożywczych roślin modyfikowanych genetycznie.

Jeśli ktoś mieszka w mieście i jest pozbawiony działki, w jaki sposób może unikać niebezpieczeństw przedstawionych w poniższym filmie?




Na holistyczne ujęcie postulowane przez “paravindskey” może sobie pozwolić naprawdę niewiele osób. Wymaga to całkowitej reorientacji życia.

To że sprzedaż detaliczną opanowały monopole typu Biedronka, Kerfur czy Kaufland to nie jest przypadek. Prosiaki już są hodowane w chlewniach po parę tysięcy sztuk każdy, futrowane są antybiotykami i żarciem genetycznie modyfikowanym. Cały sektor produkcji i dystrybucji żywności został zmonopolizowany i skartelizowany właśnie po to aby łatwo było narzucić trujące technologie.


Jeszcze bardziej niż sama książka mnie osobiście przekonuje do witaminy B17 zachowanie wszystkich obrzezanych klakierów obecnych w tym wątku. Dzisiaj za obudzonych uchodzą osoby które widziały “Zeitgeist”. Wszystkiemu są winni demoniczni “globaliści”. Skąd się ci globaliści wzięli, w co wierzą, jaką mają motywację? Zeitgeist jest dla lemingów a od wiecznych lemingów nie można wymagać stawiania tak trudnych pytań.

Podstawą judejskiej “etyki” jest 613 przykazań, 613 Mitzvot. W tej redakcji: http://www.jewfaq.org/613.htm ostatnim przykazaniem jest: “Wygubić Amalekitów”.

Amalekitów już dawno nie ma a przykazanie ciągle obowiązuje. Treść tego przykazania wyjaśnia ludobójstwo które prawie od stu lat ma miejsce w Palestynie. Treść tego przykazania wyjaśnia ludobójstwo które ma miejsce w Iraku. Treść tego przykazania wyjaśnia obecne niszczenie Syrii. Moim zdaniem treść tego przykazania wyjaśnia również ataki wszystkich obrzezanych miłośników koszernej prawdy na witaminę B17 w tym wątku. Żydowskie ataki na amigdalinę przekonują mnie że jest to ważna substancja w zapobieganiu i walce z rakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 31 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior napisał:
Opowiadał o tym również Kent Hovind (siedzi w więzieniu za podatki, jest dla mnie w tej sprawie wiarygodny).

dr Dino opwiadał również, że Ziemia liczy 6 tys. lat.
Masz jeszcze jakieś inne wiarygodne źródła?
(wiarygodny może być ewentualnie w sprawach podatków, i to też średnio, skoro dał się posadzić)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 31 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior,

jak się nie ma argumentów to zaczyna się ubliżać.
Cała strona tekstu, i zero konkretów.
Pozwól, że zadam Ci bardzo osobiste pytanie.

Jak to jest, ze oszust i kłamca może być dla Ciebie autorytetem ?

Jeśli nie znasz angielskiego to Ci to wytłumaczę po polsku.
Cały ten doktorek w cytowanej przez Ciebie książce powołuje się w wywiadzie na przełomowe badania nad amigdaliną prowadzone w szanowanej klinice onkologicznej " Sloan Kettering Hospital"

Ja udowodniłem dwa posty wyżej, że jest to kłamstwo.
Masz cytaty pochodzące ze strony kliniki (zapodałem link) mówiące, że amigdalina nie ma żadnych własności przeciwrakowych.
Nie działa tak jak twierdzą jej zwolennicy, a wręcz przeciwnie - że może doprowadzić do śmierci osoby która ją zażywa.

A Ty jako osoba zakładam myśląca rozpisujesz się na pół strony jaki to wielki autorytet ten oszust i kłamca Andreas Puttich.

Wytłumacz mi to proszę bo nie rozumiem.
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:24, 01 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAMINA B17

Rewolucja w onkologii


Poradnik dotyczący leczenia raka zgodny z lekarską praktyką dr Putticha (10)





Zasady, których należy przestrzegać w przypadku choroby nowotworowej


Zasada nr 1

Należy zachować spokój. Rak nie jest zrządzeniem losu, na który nie ma się wpływu. Można go wyleczyć.


Zasada nr 2

Należy zachować trzeźwość umysłu. Zdolność oceny sytuacji jest teraz szczególnie ważna. Sprawa jest poważna i trzeba będzie podejmować decyzje. Do tego potrzebna jest jasność umysłu.


Zasada nr 3

Trzeba spróbować zdobyć jak najwięcej informacji i stać się ekspertem w dziedzinie własnej choroby.


Zasada nr 4

Trzeba zasięgnąć porady u różnych specjalistów. Nie należy obawiać się stawiania pytań, nawet tych niewygodnych. Tu chodzi przecież o państwa zdrowie.


Zasada nr 5

Nie trzeba obawiać się fachowych łacińskich terminów. W średniowieczu przedstawiciele kościoła używali takiej chińszczyzny, obecnie używają jej lekarze, aby odstraszyć pacjentów. Często kryje się za tym niewiedza.

Również państwo będą w stanie zrozumieć ten język, jeśli pozbędziecie się leku wobec fachowych wyrażeń.


Zasada nr 6

Podejmując decyzje dotyczące leczenia, proszę zawsze kierować się zdrowym rozsądkiem. W kwestiach związanych z medycyną jest on szczególnie ważny.
Niestety, niektóre koncepcje medycyny konwencjonalnej nie bazują na zdroworozsądkowym podejściu.


Zasada nr 7

Warto przeczytać książkę p.t. „Spontaniczne wyzdrowienie”, którą napisał dr Andrew Weil. Proszę stosować się codziennie do jego rad. Nawet niewielkie zmiany mogą z czasem znacząco odmienić codzienną rutynę i skutecznie wpłynąć na stan zdrowia.


Zasada nr 8

Proszę usunąć z otoczenia w domu i pracy wszystko to, co zawsze państwu przeszkadzało.


Zasada nr 9

W kwestiach związanych z wyborem terapii warto dać sobie czas do namysłu. Medycyna konwencjonalna często tworzy presję i doprowadza do niepotrzebnej paniki.


Zasada ostatnia

Najlepiej ignorować negatywne przesłanki. Założenia medycyny wcale nie muszą okazać się słuszne w Państwa przypadku. Wy wybraliście inną drogę, wiedząc, że rak jest uleczalny.



Ważne pytania i odpowiedzi dotyczące terapii za pomocą witaminy B17



Czy niemieckie kasy chorych pokrywają koszty stosowania terapii za pomocą witaminy B17?

Kasy chorych pokrywają co prawda każdy wątpliwy sposób leczenia w ramach medycyny konwencjonalnej, a także koszty leczenia skutków ubocznych, ale do dziś nie okazały zainteresowania finansowaniem niedrogich terapii naturalnych.

W najbliższym czasie ta sytuacja nie ulegnie zmianie. Dlatego pacjent jest zmuszony opłacać taką terapię sam.

Prywatne kasy chorych w Niemczech pokrywają czasem część wydatków, jak np. świadczenia dla lekarzy zgodne z niemiecką taryfą opłat przysługującą lekarzom (GOÄ).


Poddałem się wszystkim terapiom, jakie stosuje się w przypadku raka jelita grubego (Colon-CA). Dolegliwości ustąpiły i czuję się dobrze. Czy mimo tego powinienem przeprowadzić terapię z zastosowaniem witaminy B17?

Nawet w przypadku pomyślnego przebiegu leczenia trzeba wyeliminować pierwotną przyczynę nowotworu i wzmocnić system immunologiczny, aby nie tworzyła się nowa tkanka nowotworowa. Osoba, która już chorowała na raka, na pewno powinna stosować witaminę B17 jako suplement diety.


Czy witamina B17 może uaktywnić „drzemiący” nieaktywny nowotwór?

Nie. Jeżeli przyczyna wywołująca raka zostanie zlikwidowana, a dysfunkcyjny mechanizm naprawczy zatrzymany, na pewno dojdzie do wyleczenia. Skutki tego procesu mogą być na początku niezauważalne, aż do momentu, w którym pacjent całkowicie zapomni, że kiedykolwiek cierpiał na tą straszną chorobę.


Chciałbym poddać się zaleconej przez onkologa chemioterapii. Czy mogę mimo tego stosować terapię z wykorzystaniem witaminy B17? Kiedy najlepiej ją rozpocząć?

Pacjent powinien poddać się wszelkim terapiom, które uważa za odpowiednie i po zastosowaniu których będzie miał uczucie, że skorzystał ze wszystkich mu dostępnych możliwości leczenia. W przeciwnym razie mogą pozostać wątpliwości i lęk, które działają bardzo niekorzystnie i mogą doprowadzić do pogorszenia choroby.

Generalnie jednak przesadna ingerencja jest szkodliwa dla organizmu. Najlepiej, gdy otrzymuje jedynie konieczną pomoc.

Wkrótce po zakończeniu leczenia metodami konwencjonalnymi powinno się rozpocząć terapie wzmacniające organizm.

Stosując konwencjonalne metody leczenia, można jednocześnie przeprowadzać działania profilaktyczne, wykorzystując metody z zakresu medycyny naturalnej.


Przeszukując internet dowiedziałam się, że prowadzenie terapii z wykorzystaniem witaminy B17 jest w Niemczech zabronione.

Ta informacja jest całkowicie nieprawdziwa i jest częścią taktyki mającej na celu wprowadzić w błąd osoby zainteresowane. Preparat ten nie jest jedynie dopuszczony do obrotu w Niemczech jako lek. Oficjalnie posiada status suplementu diety. Powód tego jest prosty. Koszty uzyskania pozwolenia na dopuszczenie leku do obrotu to około 20 milionów euro. Kto chciałby wyłożyć taką sumę, gdy chodzi o naturalny produkt, którego nie można opatentować?


Leczenie witaminą B17- terapia dr Putticha

Po stwierdzeniu choroby nowotworowej należy dążyć do osiągnięcia w jak najkrótszym czasie dużego stężenia witaminy B17 we krwi pacjenta. Miernikiem jest dawka, która w bezpieczny sposób doprowadzi do obumarcia jak największej ilości komórek nowotworowych. Osiąga się to poprzez codzienne stopniowe zwiększanie dawki witaminy B17.

Najistotniejsze jest przy tym, aby kuracja służyła pacjentowi i aby jak najlepiej ją znosił.

To znaczy, że podczas pierwszego zabiegu podaje się małą dawkę witaminy B17.

Aby sprawdzić czy pacjent reaguje pozytywnie i czy nie występują u niego skutki uboczne, pierwszą dawkę należy podać w postaci infuzji bez dodatku innych leków. Zaleca się wykonanie wcześniej testu alergicznego.

W dalszym przebiegu leczenia należy stopniowo zwiększać dawkę aż do osiągnięcia ustalonego wcześniej maksymalnego stężenia witaminy, co ma miejsce 5 dnia.
Tym sposobem organizm skumuluje skuteczną w terapii ilość witaminy B17.

Taki proces przebiega etapowo, aż do momentu, gdy witamina B17 osiągnie maksymalny poziom stężenia. Dopiero wtedy, dzięki przyjmowanym przez pacjenta tabletkom, można podtrzymywać ten poziom przez dłuższy okres czasu.

W farmakologii dawkę, która gwarantuje skuteczność przyjmowanego leku, również w postaci tabletek, nazywa się „dawką podtrzymującą”.

Podawanie wysokodozowanych infuzji przez dłuższy okres czasu nie jest konieczne. 5-dniowa intensywna terapia zagwarantuje odpowiednio wysoki poziom stężenia leku w organizmie, tak że poprzez przyjmowanie tabletek lub kapsułek będzie można go utrzymać.

Witamina B17 posiada wyjątkowo dobrze wchłania się w jelicie, ponieważ substancja ta rozpuszcza się w wodzie, tak więc cała jej ilość bez problemu przedostaje się do krwi. Dotyczy to również pacjentów po operacji jelita lub żołądka, co potwierdziły odpowiednie badania.

W praktyce wygląda to w następujący sposób.

Następnego dnia po zakończeniu intensywnego leczenia infuzjami o wysokich dawkach pacjentowi podaje się odpowiednią ilość witaminy B17 w postaci kapsułek lub tabletek (z reguły 1-2g). Nie powinno się robić przerw w terapii, aby w we krwi pacjenta utrzymał się wysoki poziom witaminy B17. Aby zwiększyć skuteczność leczenia, witamina B17 powinna być przyjmowana razem z witaminą B15 oraz tiaminą (witamina B1).

Podawane dawki witaminy nie wywołują skutków ubocznych - mam tu na myśli przede wszystkim poważne negatywne reakcje jak np. zatrucie związkiem cyjanku.

Mogą się jednak pojawić się dolegliwości, podobne do skutków ubocznych występujących w trakcie terapii antynowotworowych, ale spowodowane inną przyczyną.

Trzeba pamiętać, że wysokodozowana witamina B17 powoduje intensywne obumieranie komórek nowotworowych.

Każdy organizm inaczej znosi taką sytuację.

Medycynie znana jest tzw. reakcja Herxheimera (przyp. tłum. okresowe pogorszenie podczas leczenia). W tym przypadku występują objawy podobne do grypy, które można zaobserwować wtedy, gdy w organizmie zbyt szybko pojawia się zbyt wiele odpadów komórkowych. Cały organizm, a w szczególności wątroba, ma problemy z uporaniem się z taką ilością toksyn.

Mogą wtedy pojawić się: zmęczenie, ból głowy, podwyższona temperatura, bóle kości, nadwrażliwość skóry, dreszcze. Objawy te szybko ustępują i nie trzeba się nimi niepokoić.

Są przecież oznaką tego, że witamina B17 zaczęła działać.

Odpoczynek oraz przyjmowanie dużej ilości płynów szybko przywraca do równowagi.

W takim przypadku należy jednak odpowiednio dostosować dawkę witaminy lub intensywniej oczyszczać organizm. Najistotniejsze jest wspomaganie oczyszczania wątroby poprzez podawanie peptydów - białek, glutationu, cysteiny oraz kwasu liponowego.

Pacjenci zazwyczaj jednak dobrze reagują na witaminę B17 dozowaną w sposób opisany powyżej.

Duży wpływ na skuteczność terapii witaminą B17 ma jakość tej substancji.

Wyciągi pochodzenia roślinnego są dużo skuteczniejsze od sztucznych preparatów. W ich przypadku da się też uzyskać aż 95 procentowy stopień czystości.

Zawierają one amigdalinę, a także drugorzędne substancje roślinne, które intensyfikują jej działanie.

Jakość witaminy B17 oraz odpowiednie dawkowanie są warunkiem maksymalnego sukcesu terapii.


Intensyfikacja skuteczności witaminy B17 za pomocą insuliny

Ponieważ w komórkach raka zachodzi specyficzny proces metabolizmu (jako dostawcy energii potrzebują cukru, z którego w procesie fermentacji powstaje kwas mlekowy), ich zapotrzebowanie na cukier jest trzydziestokrotnie wyższe niż w przypadku normalnych komórek.

Fakt ten, oraz to, że witamina B17 jest molekułą cukru, jest wykorzystywany w wysokodozowanej terapii witaminą B17 w celu kilkakrotnego zwiększenia skuteczności jej działania na komórki nowotworowe.

Można to osiągnąć, podając pacjentowi w trakcie terapii witaminą B17 - insulinę.

Ten zabieg stosowany jest również podczas chemioterapii po to, aby zmniejszyć ilość podawanego chemioterapeutyka, nie obniżając jego poziomu skuteczności i zminimalizować w ten sposób skutki uboczne wywołane zatruciem toksynami.

Terapia witaminą B17 również wykorzystuje ten mechanizm.

Podając pacjentowi insulinę, można doprowadzić do sytuacji, gdy wokół komórek raka dojdzie aż do trzydziestokrotnie większej koncentracji witaminy B17. W większości przypadków nie jest to jednak konieczne.

Istnieje lepszy sposób. Należy wykorzystać fakt, że organizm sam również wytwarza insulinę i zmotywować go do tego.

Do każdej infuzji zawierającej witaminę B17 dodajemy odpowiednią dla każdego przypadku ilość rozpuszczonej glukozy – cukru prostego.

Tutaj zaleca się dużą ostrożność. Właściwe dawkowanie glukozy w przypadku infuzji wymaga dużego doświadczenia oraz fachowej wiedzy. Nieodpowiednie dawki mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń organizmu.

Dawki glukozy ustalane są indywidualnie dla każdej osoby.

W ten sposób stymulujemy wzrost poziomu cukru we krwi. Ma na to wpływ zarówno podana glukoza jak i witamina B17, która z chemicznego punktu widzenia również jest molekułą cukru.

Organizm reaguje na to, zwiększając produkcję insuliny.

To naturalny proces, który zachodzi w organizmie na przykład po każdym bardziej obfitym obiedzie.

Zadaniem insuliny jest jak najszybszy transport cukru oraz witaminy B17 do tkanek. Takie działanie insuliny obniża poziom cukru we krwi.

Po dotarciu do tkanki lokalizowane są komórki posiadające zapotrzebowanie na cukier oraz witaminę B17. To także naturalny proces.

Molekuły insuliny, naładowane molekułami cukru, jak wielkie cysterny przemierzają organizm w poszukiwaniu odbiorców ich ładunku.

Komórki rakowe są najlepszymi odbiorcami.

Ich zapotrzebowanie na cukier jest trzydziestokrotnie większe niż zapotrzebowanie każdej innej komórki w organizmie.

„Cysternom” (czyli molekułom insuliny) jest obojętne, kto dostanie ładunek. One chcą się go tylko pozbyć. Wykonują jedynie zadanie wyznaczone im przez naturę.

Dlatego momentalnie przekazują komórkom rakowym ładunek cukru wraz z witaminą B17.

Na skutek tego naturalnego procesu, komórki nowotworowe wchłaniają cukier oraz witaminę B17. Czynią to w dawce trzydziestokrotnie większej niż ich otoczenie.

W ten sposób komórki raka kumulują truciznę, która je zniszczy.

Jest to pewnego rodzaju chemioterapia natury. Genialnie prosta, bardzo skuteczna, wymierzona przeciwko komórkom nowotworowym, a co najważniejsze, nie powodująca uszkodzeń zdrowych komórek.

Czy przemysł farmaceutyczny nie poszukuje tego leku od dawna?
Szkoda tylko, że stworzyła go natura i że nie powstał w chemicznych laboratoriach. Wtedy dałoby się dużo zarobić.

Podawanie insuliny prowadzi do kilkakrotnego wzmocnienia działania witaminy B17 niszczącej komórki nowotworowe.

Dla pacjenta taki rodzaj terapii przebiega bezobjawowo.

Opisanego zabiegu nie można stosować jedynie w przypadku pacjentów z niedoczynnością trzustki i związaną z tym zbyt małą produkcją insuliny.


Zapobieganie rozprzestrzenianiu się komórek rakowych

Wysoka dawka substancji czynnej, którą jest witamina B17, w przypadku choroby nowotworowej poprzez reakcję biochemiczną w komórkach nowotworowych zapobiega ich dalszemu rozprzestrzenianiu się.

Jeśli dawka jest odpowiednio wysoka, a terapię prowadzi się konsekwentnie, dochodzi do redukcji komórek nowotworowych w organizmie. W takim przypadku konieczne jest jednak stosowanie infuzji zawierających witaminę B17.

Dodatkowo zalecam spożywanie pestek moreli, choć dawki mogą być mniejsze niż na początku leczenia. Powinno się dodawać do posiłków od 2 do 4 pestek moreli, zgodnie z zasadą, że suma substancji czynnych jednej rośliny jest większa niż suma substancji czynnych znajdujących się w jej częściach składowych. Całość zawartych w nich substancji naturalnych wspomaga skuteczność witaminy B17.


Wzmacnianie pierwszej linii obronnej organizmu

Jak dowiedzieliśmy się z opisu teorii trofoblastów, organizm sam potrafi się bronić przed rozwojem trofoblastów, czyli komórek nowotworowych. Robi to za pomocą enzymów.

Dlatego tak ważne jest, by dostarczyć mu potrzebne enzymy w momencie zaburzenia naturalnych procesów naprawczych, które wymknęły się spod kontroli i nie potrafią powstrzymać wytwarzania komórek łożyska, czyli komórek nowotworowych.

W tym celu pobudza się produkcję enzymów trzustki, przede wszystkim trypsyny i chymotrypsyny.

Bardzo pomocne są znane od dawna mieszanki ziołowe, a szczególnie rośliny zawierające substancje goryczkowe. Stąd wziął się stary obyczaj spożywania nalewek ziołowych przed posiłkiem dla pobudzenia procesów trawiennych.

W przypadku choroby nowotworowej nie wystarczą już enzymy produkowane przez trzustkę. Choroba jest sygnałem, że ten system obronny zawiódł, w przeciwnym razie proces samoleczenia organizmu zostałby naturalnie zakończony, jak miało to miejsce tysiące razy, gdy organizm był zdrowy.

Dlatego organizmowi należy dostarczyć enzymy. Chodzi tu o tzw. terapię enzymową.

Organizmowi należy dostarczyć preparaty zawierające dużą ilość chymotrypsyny. Najbardziej skuteczne są one wtedy, jeśli dostaną się do krwioobiegu bez uprzedniego strawienia.

Dlatego zażywa się je tuż przed pójściem spać, pozostając uprzednio na czczo przez przynajmniej 3 godziny.

W ten sposób mamy pewność, że w jelitach nie ma pokarmu do strawienia, przede wszystkim białek, które mogłyby osłabić działanie enzymów.

Podstawowym zadaniem tych enzymów jest bowiem rozkład spożywanego białka. To znaczy, że zawsze wtedy, kiedy enzymy natrafią na białko, będą próbować je rozkładać.

Jest to całkiem zwyczajny proces zachodzący w jelicie podczas trawienia. Jednak w procesie rozkładu białka enzymy tracą swoją aktywność.

Aby zmaksymalizować aktywność enzymów, które będą trawiły komórki nowotworowe, zażyte preparaty enzymowe nie powinny natrafić w jelicie na białko, bo w takim przypadku zajmą się jego rozkładaniem.

Dlatego aktywność enzymów we krwi wzrośnie, jeśli preparaty zawierające enzymy zostaną przyjęte na pusty żołądek i będą miały dostatecznie dużo czasu, aby przedostać się z jelita do krwi. Może się to odbywać w zasadzie tylko w nocy.

Istnieje wiele substancji roślinnych posiadających podobne właściwości jak enzymy i które w efekcie prowadzą do trawienia komórek nowotworowych. Najistotniejsze z nich to enzymy roślinne zwane bromeliną oraz papainą, a znajdujące się w owocu ananasa oraz papai.

Naturalnie najlepszy efekt osiąga się zażywając świeże produkty, ponieważ enzymy mają fatalną właściwość szybkiego oksydowania w kontakcie z tlenem, co czyni je bezwartościowymi.

Spożywanie możliwie dużych ilości świeżego pożywienia jest dobrą formą przyjmowania enzymów, ale dalece niewystarczającą. Aby osiągnąć terapeutycznie skuteczną dawkę, należałoby spożywać aż do 8 kg owoców oraz warzyw dziennie.

W rzeczywistości jest to właściwie niemożliwe. A na pewno nie w przypadku, gdy na skutek choroby ma się mniejszy apetyt.

Pomoże tutaj pewna skuteczna sztuczka. Aby zaopatrzyć organizm w tak dużą ilość enzymów, nie spożywając przy tym takiej ilości owoców i warzyw, enzymy powinny zostać oddzielone od celulozy.

Tak dzieje się w procesie wyciskania soku w mechanicznej sokowirówce, którą można nabyć w każdym sklepie ze sprzętem gospodarstwa domowego. W ten sposób można bez problemu spożywać duże ilości zieleniny z pominięciem procesu trawienia celulozy, który zużywa cenną energię.

Czy jest coś lepszego niż naturalne świeże soki? Wyciskają je Państwo we własnej kuchni, dobrze znając ich skład. Można je przygotować w ciągu kilku minut, dzięki czemu są szybką oraz doskonałą przekąską.

Spożywanie świeżo wyciśniętych soków z owoców oraz warzyw odgrywa ważną funkcję leczniczą w procesie eliminowania komórek nowotworowych, czyli trofoblastów.


Grasica i możliwości jej aktywacji

Stymulacja produkcji limfocytów T – tzw. komórek „zabójców”, które potrafią doprowadzić do zaniknięcia nowotworu, odbywa się poprzez pobudzenie działania grasicy.

W tym celu przeprowadza się specjalną terapię za pomocą komórek embrionalnych grasicy oraz śledziony pochodzących od młodych zwierząt, tzw. „terapię grasicy”.

Podczas tej kuracji pacjentowi podaje się domięśniowo specjalnie w tym celu wytworzone preparaty („Frischzellkur”).




Podobne leczy się podobnym....
Paracelsus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 01 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior,
myślę że przestaję z Tobą prowadzić polemikę (alternatywnie) z jednego z dwóch powodów:

1. Albo nie jesteś w stanie intelektualnie ogarnąć logicznego pytania, które Ci zadałem w ostatnim poście
- Z taką osobą prowadzenie dyskusji na pewnym poziomie zaawansowania nie ma sensu.
2. Albo, jesteś osobą bez honoru, która nie jest się w stanie przyznać do błędu, i idzie w tak zwane "zaparte"
- to by uzasadniało kontynuowanie przez Ciebie wklejanie kłamliwego (jak dowiodłem) gniota.

Jakakolwiek z powyższych przyczyn ma miejsce, sam sobie wystawiasz świadectwo.
Ludzie czytają, myślą, i mam nadzieję wyciągają wnioski.

Ty niestety takich wniosków nie wyciągasz.
Wątpię czy nawet przeczytałeś to co wklejasz (o pytaniach nie wspominając)

Cóż mi pozostaje... Życzę zdrowia
bez odbioru
Aspelta

i Taki kwiatek na koniec.
Cytat:
Medycynie znana jest tzw. reakcja Herxheimera

Jest to reakcja na toksyny uwalniane przez n.p. krętka kiły (czy innych chorób bakteryjnych), a nie na raka.
I jeszcze jedna odkrywcza myśl
Cytat:
Zadaniem insuliny jest jak najszybszy transport cukru oraz witaminy B17 do tkanek.

Z takim bełkotem nie ma sensu dyskutować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:39, 02 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAMINA B17

Rewolucja w onkologii


Poradnik dotyczący leczenia raka zgodny z lekarską praktyką dr Putticha (11)





Informacje na temat kuracji wzmacniającej grasicę za pomocą świeżych komórek z tkanki zwierzęcej

Podczas terapii świeżymi komórkami lub terapii tkankowej organizmowi dostarcza się komórki, które wcześniej pobrano z nienarodzonych zwierząt - dawców.

Terapia świeżymi komórkami jest biologiczną metodą leczniczą, która obejmuje cały organizm.

Dzięki tej metodzie organizmowi dostarcza się komórki ze świeżej tkanki embrionalnej młodego zwierzęcia, które wspomagają jego całościową rewitalizację oraz leczenie.

Terapia świeżymi komórkami ratuje chory organizm przed śmiercią.


Patologia komórkowa według Virchowa

W połowie minionego stulecia profesor Virchow odkrył, że choroba pojedynczej komórki wyprzedza chorobę całego organizmu i w ten sposób wzbogacił świat medycyny o teorię patologii komórek.

Virchow nazwał komórkę nosicielką życia. Każda komórka to mały organizm, który stara się przetrwać, wchłania, przetwarza, wydala, nie ważne czy jest usytuowana w głębi organizmu czy na jego powierzchni. Prowadzi ona własne życie, a w ciągu naszego życia jedne komórki rodzą się, podczas gdy inne umierają. Tylko nieliczne pozostają na całe życie.

Choroba organizmu jest chorobą jego komórek.

Profesor Carell przeprowadzając badania nad rozwojem kultur komórkowych w inkubatorze, zauważył, że podawanie odpowiednich świeżych komórek embrionalnych przywracało do zdrowia obumierające kultury komórkowe.

Różne rodzaje komórek tworzą poszczególne organy. Poprzez odpowiednią kombinację komórek różnych organów osiągamy spotęgowane działanie. Rezultaty zależą od zdolności i wiedzy lekarza.



„Homing-Effekt”

Świeże komórki embrionalne posiadają swoisty kod, coś na pozór kodu pocztowego. Po pobraniu ich z konkretnego organu oraz wstrzyknięciu pacjentowi, dzięki wspomnianemu kodowi wędrują do właściwego organu.

Tam pozostają, działając regenerująco. W ten sposób do wątroby wędruje komórka wątroby, komórka płuc do komórki płuc, komórka serca do serca itd.

Za udowodnienie „zasady kodu pocztowego”, tzw. „Homing-Effekt” komórek embrionalnych, przyznano w 2000 roku nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny.



Inteligencja komórkowa

Ważnym odkryciem dokonanym przez profesora Habersa jest fakt, że ilość przyswajanych komórek embrionalnych jest większa, gdy organ jest uszkodzony.

Przy uszkodzeniu wątroby przyswajana ilość komórek embrionalnych wątroby z mieszanek świeżych komórek jest czterokrotnie większa niż normalnie. W przypadku innych organów procent przyswajanych komórek jest jeszcze większy.

Zatem uszkodzona wątroba pobiera cztery razy więcej komórek embrionalnych niż zdrowa.

Biolodzy molekularni nazywają to zjawisko inteligencją komórek embrionalnych.



Komórki macierzyste- szczególny rodzaj świeżych komórek embrionalnych

Podczas gdy komórki zarodkowe organów wędrują do odpowiednich organów, komórki wątroby do wątroby, płuc do płuc, serca do serca; komórki mezenchymy oraz łożyska potrafią przeprowadzić prace naprawcze w całym organizmie.

Chodzi tu o niezróżnicowane embrionalne komórki tkanki łącznej, tzw. komórki macierzyste. Z tego rodzaju komórek wytwarzane są u organizmów wyższych różnego rodzaju tkanki: kości, chrząstki, organy wewnętrzne, nie wykluczając centralnego układu nerwowego.

Wędrują one do uszkodzonych komórek w organizmie i tam przyjmują właściwości zdrowych komórek.

Jeśli na przykład komórki macierzyste mezenchymy zostaną doprowadzone do stawu z uszkodzoną tkanką chrząstki, zastąpią oraz naprawią one uszkodzenia; to samo tyczy się tkanki układu nerwowego oraz innych rodzajów uszkodzonych lub zużytych tkanek.


Produkcja

Kultury świeżych komórek embrionalnych powstają w nowoczesnych laboratoriach farmaceutycznych.

Komórki organów najpierw pęcznieją w specjalnym roztworze, a następnie pod mikroskopem zostają rozłożone na części składowe, tzw. peptydy.

Natychmiast po zakończeniu tego procesu gotowe preparaty zamraża się w temperaturze -180 °C, tak aby nie straciły świeżości.

Pozostają w stanie zamrożenia aż do momentu ich zastosowania.

Preparaty przechowywane są następnie w temperaturze -80°C, zapewnia to specjalny system chłodniczy.

Dzięki tej technologii nie tracą one woich właściwości w procesie przechowywania czy podczas transportu.



Bezpieczeństwo

Produkcja preparatów komórkowych podlega odgórnie ustalonym normom. Niemcy w tej kwestii stosują jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa na świecie.
Proces przygotowania preparatów podlega identycznym normom, które stosuje się podczas produkcji leków dopuszczonych do obrotu w Niemczech.

Zgodnie z wymogami prawa preparat ze świeżych komórek embrionalnych musi zostać przygotowany przez lekarza prowadzącego.

Kontrolując przebieg poszczególnych etapów w procesie przygotowania preparatów, może on zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjenta.

Gotowy roztwór zawierający świeże komórki i przygotowany wedle indywidualnych zaleceń, podlega 14-dniowej kwarantannie, w trakcie której prowadzone są badania wykluczające jego kontaminację (infekcję). Dopiero, gdy roztwór zostanie uznany za bezpieczny do stosowania w celach leczniczych można go aplikować pacjentowi.

Wszystkie etapy produkcji podlegają normom ustalonym przez państwową instytucję kontroli i nadzoru, które gwarantują bezpieczeństwo produkowanych w Niemczech leków.

Produkacja jest zgodna z niemiecką ustawą § 13 ustęp 1, zdanie 3 niemieckiej ustawy o lekach (AMG).


Terapia ekskluzywna

Wysokie standardy, którym podlega proces przygotowania preparatów zawierających świeże komórki, sprawiają, że krąg lekarzy, którzy są w stanie go przeprowadzić, mocno się zawęża.

Przygotowanie takiego roztworu dla indywidualnego pacjenta może trwać nawet do 3 dni.

Wymaga to nowoczesnego i dobrze wyposażonego laboratorium farmaceutycznego, a także kompleksowej logistyki niezbędnej podczas procesu zamrażania z wykorzystaniem systemu chłodni.

Tak tylko można wytłumaczyć fakt, że terapia o tak wysokiej skuteczności znajduje zastosowanie tylko wśród niewielkiego kręgu pacjentów.



Informacje na temat historii terapii świeżymi komórkami

Gdy dr Niehans w latach 30. odkrył skuteczność embrionalnych komórek w leczeniu chorób, nie domyślał się, że naukowe wyjaśnienie tego faktu zajmie kolejne 60 lat.

Dopiero w roku 1997 roku grupa naukowców odkryła tzw. „Homing-Effekt” komórek embrionalnych. To właściwości, dzięki którym niezróżnicowane komórki embrionalne są w stanie dotrzeć do odpowiednich organów dawcy.

Terapia komórkami embrionalnymi cieszyła się największą popularnością w latach 60. i 70. Zyskała rozgłos dzięki stosującym ją politykom i znanym osobistościom.

Najbardziej znani zwolennicy terapii świeżymi komórkami embrionalnymi to między innymi papież Pius XII, Konrad Adenauer, Winston Churchill oraz wielu innych. Pod koniec lat 80. zaczęto obawiać się stosowania preparatów komórkowych z powodu występowania, najrozmaitszych nie znanych dotąd infekcji wirusowych u zwierząt. Nie było wiadomo czy istnieje ryzyko zarażenia się człowieka przez zwierzę.

Ze względów bezpieczeństwa nabrano dystansu wobec stosowania terapii komórkami. Rozpoczął się dla niej etap, w którym technologia produkcji musiała dostosować się do nowych wyzwań.

W roku 1998 Federalny Urząd Zdrowia zezwolił na terapię komórkami, ponieważ uznał ją za bezpieczną. Nowe technologie produkcji wykluczają przenoszenie się zarazków chorobotwórczych.

W 1998 roku Federalny Urząd Zdrowia wydał zgodę na stosowanie terapii komórkowej, potwierdzając jej bezpieczeństwo. Nowe technologie produkcji wykluczają prawdopodobieństwo transmisji zarazków chorobotwórczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 03 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAMINA B17

Rewolucja w onkologii


Poradnik dotyczący leczenia raka zgodny z lekarską praktyką dr Putticha (12-ostatni)




Aneks: Plan oczyszczania organizmu po kuracji intensywnej witaminą B17



Oczyszczanie przez wątrobę

Codzienne okłady wątroby

W okolice wątroby wcieramy olej z oliwek, kładziemy na to miejsce wilgotną ciepłą szmatkę lub ręcznik, a następnie termofor i trzymamy okład przez około 20 minut. Następnie miejsce należy ponownie natrzeć olejem oraz gruboziarnistą solą aż do zaczerwienienia skóry.
Mieszankę oleju z solą pozostawić na 10 minut, a następnie zmyć.

Herbata liściasta na wątrobę

Herb. Centaurii…………..10,0
Herb. Cardui benedicti…
Fol. Trifolii fibrin………..
Herb. Agrimoniae….
Fruct. Foeniculi….. aa ad 110,0


Sposób przyrządzania: 1 łyżeczkę herbaty ziołowej wsypać do filiżanki gotującej się wody, odstawić do zaparzenia na 2 minuty.

Zaleca się pić 5 razy dziennie miarkę soku z karczochów (ze sklepu ze zdrową żywnością). Nie rozcieńczać innymi płynami.



Oczyszczanie przez skórę

Codziennie:
Kąpiel stóp: 2 duże łyżki sody oczyszczonej wsypać do miski z letnią wodą.

Kąpiel całego ciała:

3 duże łyżki sody oczyszczonej na kąpiel. Kąpiele stosować 3 razy w tygodniu przez około 20 minut.



Oczyszczanie przez nerki

W tym przypadku najistotniejsza jest kuracja za pomocą świeżych soków zgodnie z zasadą: „Im więcej, tym lepiej”, przy czym ograniczamy ilość spożywanej soli.

Należy pić tak dużo świeżo wyciśniętych soków, jak to możliwe.

Świeżo wyciśnięty sok zawiera:
-organicznie związane aktywne enzymy
-organicznie związane aktywne minerały, przede wszystkim z grupy potasu
-organiczne witaminy
-aktywną, organiczną wodę, która jest lepsza od każdej wody mineralnej



Olelux przygotowany według receptury pani dr Budwig (receptura częściowo zmodyfikowana, aby zapewnić właściwy stosunek kwasów tłuszczowych omega-3 i kwasów tłuszczowych omega-6)

Składniki:
100 ml oleju lnianego
25 ml oleju z ogórecznika lekarskiego
250 g nieutwardzonego tłuszczu kokosowego
1 średnia cebula
8 ząbków czosnku

Olej lniany mieszamy z olejem z ogórecznika lekarskiego i wstawiamy do zamrażarki. Najlepiej w tym samym naczyniu, do którego dodamy później gorący tłuszcz kokosowy. Dobrze, jeśli będzie to naczynie z miarką, aby w późniejszym etapie móc zachować precyzję.

Następnie obraną i pokrojoną na ćwiartki cebulę smażymy na tłuszczu kokosowym do momentu, gdy zacznie się rumienić, czyli 6-8 minut. W tym czasie obieramy czosnek.

Czosnek dodajemy do tłuszczu kokosowego dodajemy i smażymy aż osiągnie kolor lekko brązowy. Trwa to kolejne 4-5 minut. Tak przygotowany tłuszcz kokosowy łączymy z mieszanką olejną, która znajduje się w zamrażarce. Całość nie może osiągnąć zbyt wysokiej temperatury. Dlatego właśnie mieszanka oleju została umieszczona w chłodnym miejscu.
Tłuszcz kokosowy wylewamy przez sitko na schłodzoną mieszankę oleju lnianego oraz oleju z ogórecznika lekarskiego. Całość mieszamy do momentu, gdy nie będą widoczne smugi.

Następnie rozlewamy olej do słoików z pokrywką i wstawiamy do zamrażarki, aby jak najszybciej ostygł. Po stwardnieniu mieszanki wstawiamy ją do lodówki, gdzie będziemy ją przechowywać.

Olelux może być używany jako pasta do smarowania chleba. Nie może być on jednak podgrzewany. Można go również dodawać do gotowanych warzyw, jednak nie wcześniej niż po uprzednim zdjęciu ich z ognia. Olelux poprawia smak potraw, dostarcza organizmowi energii oraz zaopatruje go w odpowiednie kwasy tłuszczowe skuteczniej niż każdy inny artykuł spożywczy.



Artykuły spożywcze bogate w witaminę B17

Zawartości witaminy B17 w gorzkich pestkach moreli wynosi 8%, tzn. że w 100 g pestek znajduje się 8 g witaminy B17.
Wynika z tego, że aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na witaminę B17, wystarczy jeść codziennie od 3 do 5 pestek, w zależności od ich wielkości,.

Dzienną dawkę witaminy B17 można dostarczyć organizmowi spożywając inne rodzaje pestek:
Pestki brzoskwini: do 8 pestek dziennie
Pestki śliwek: do 8 pestek dziennie
Pestki czereśni czy wiśni: do 10 pestek dziennie
Pestki winogron: 20-30 pestek dziennie



Owoce z wysoką zawartością witaminy B17 ( w mg na 100g owoców):

Owoce aronii 350mg/100g
Pomarańcze malinowe do 200 mg/100g
Jeżyny do 115 mg/100g
Borówki od 83-420mg/100g
Czerwone Porto 40-110 mg /100g
Rabarbar 150-200 mg/100g
Czarna porzeczka 130-140 mg/100g
Winogrona 30-750 mg/100g (przy czym pestki winogron zawierają bardzo dużo witaminy B17)
Papaja 50-450 mg/100g



Kapusta oraz inne warzywa zawierające dużą ilość witaminy B17 ( w mg na 100g warzyw)

Bakłażan 750 mg/100g
Czerwona cebula 20 do 250 mg/100g
Czerwona kapusta 250 mg/100g
Kalafior 150 mg/100 g
Jarmuż 150mg/100g
Brokuły 200 mg/100g
Szpinak 100 mg/100g
Rzeżucha 40-350 mg/100 g



Inne artykuły spożywcze, które zawierają witaminę B17 w mniejszych ilościach ( mniej niż 50 mg / 100 g):

Fasola nakrapiana
Groch włoski
Fasola Jaś
Fasola Kidney
Fasola półksiężycowata
Groch



Zboża, orzechy oraz inne produkty spożywcze zawierające witaminę B17

Gryka
Soczewica
Owies
Żyto
Jęczmień
Ryż brązowy
Surowe orzechy nerkowca
Orzechy macadamia
Pietruszka
Szczaw
Dynia



Kiełki zawierają 30 razy więcej witaminy B17 niż ich nasiona:

Kiełki bambusa
Kiełki lucerny
Kiełki fasoli
Kiełki fasoli mung
Kiełki pszenicy
Kiełki grochu włoskiego

Im bardziej gorzka jest roślina w smaku, tym jest wyższa w niej zawartość witaminy B17.



Mieszanki roślin leczniczych stosowane w leczeniu różnych odmian raka – z osobistych notatek dr Putticha:

Rak płuca

Herb. Pulmonariae……..30,0
Herb. Galeopsidis……....25,0
Fol. Rubi fruticosa…….
Flor. Lamii alb…………….
Herb. Plantaginis lanc……aa 20,0
Herb. Thymi serp……..
Herb. Spiraeae ulm ….aa 15,0
Fol. Menth. Pip….………10,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę stołową mieszanki wsypać na 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 15 minut.
W przypadku silnego zaflegmienie fantastycznie pomaga mieszanka przygotowana według tej bardzo starej receptury:
Flor. Althaeae……..……
Flor. Malvae……………..
Flor. Verbasci………..…
Rad. Saponariae rubrae….aa 30,0

Sposób przyrządzania: 5 łyżek stołowych mieszanki wsypać do 3 szklanek zimnej wody, pozostawić na 8 godzin, przecedzić przez sitko i lekko podgrzać. Nie gotować. Płyn podzielić na 3 porcje i wypić je w ciągu 1 dnia.

Rak piersi

Flor. Calendulae………5,0
Herb. Millefolii………..10,0
Herb. Urticae…………
Herb. Polygoni avic……
Herb. Equiseti…………
Herb. Anserinae…………
Flor. Lamii alb…………
Herb. Menth. pip………aa 20,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę stołową mieszanki zalać 250 ml gotującej wody i odstawić do zaparzenia na 5 minut.

W przypadku przerzutów do węzłów chłonnych potrzebna będzie dodatkowa mieszanka następujących ziół:

Fol. Plantaginis lanc………
Herb. Galii verum……
Herb. Equiseti………..aa ad 100,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę stołową zalać 250 ml gotującej się wody i pozostawić do naciągnięcia na 15 minut.
Do stosowania zewnętrznego w przypadku puchnięcia ramion:
Flor. Malvae……….100,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżki ziół zalać dwoma szklankami zimnej wody, odstawić do naciągnięcia na 8 godzin w temperaturze pokojowej. Zamoczyć w płynie lnianą szmatkę i okładać nią ramiona.

Rak nerki

Fruct. Juniperi………..10,0
Rad. Levistici………….
Rad. Ononidis…………
Rad. Petroselini………..
Herb. Solidaginis virg…
Fol. Myrtilli…………….aa 20,0
Herb. Urticae…………30,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżeczki mieszanki wsypać do szklanki zimnej wody, pozostawić do naciągnięcia na kilka godzin, następnie gotować przez 3 minuty; pić 2 razy dziennie po jednej szklance.

Rak pęcherza moczowego

Fol. Betulae……………
Herb. Meliloti conc……
Herb. Hernariae………
Fol. Uvae ursi………….aa 5,0
Herb. Abrotani………..
Stigm. Maidis………….
Herb. Stellariae mediae…aa 15,0
Rad. Liquiritae………..
Rhiz. Graminis………..
Fruct. Foeniculi……..….aa ad 100,0


Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 10 minut.


Rak prostaty

Fruct. Juniperi……10,0
Rad. Rubiae tinct …..
Fol. Jugulandis………
Fol. Melissae……….
Fruct. Petroselini…..
Herb. Spiraeae ulm…..
Rad. Ononidis……..aa 20,0
Herb Polygoni avic…30,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 20 minut; wypić przed południem małymi łykami.

Herb. Epilobii…….70,0
Herb. Equiseti…….30,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżeczki mieszanki zalać 125 ml wrzącej wody i odstawić na 15 minut, pić popołudniu.

Rak macicy i jajników

Flor. Lamii alb…………
Herb. Alchemillae……..
Herb. Poygoni hydrop…aa 20,0
Herb. Anserinae………..
Herb. Rutae hort………
Herb. Menth. pip……… aa 15,0
Fol. Melissae…………..
Herb. Bursae pastor……
Fol. Rubi idea………..
Herb. Urticae…………aa 10,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 15 minut; pić w ciągu całego dnia.

Rak żołądka

Strob. Lupuli……………..10,0
Herb. Cardui benedicti…….
Pericarp. Aurantii…………
Herb. Marrubii……………aa 15,0
Rad. Cichorii……………..
Fruct. Anisi……………..
Herb. Thymi sepyll………..
Fol. Melissae………………aa 20,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić na 15 minut.

Rak okrężnicy

Fruct. Rhamni cathart.. 10,0
Rhiz. Tormentillae……..
Her. Marrubii…………..
For. Arnica……………..
Rad. Saponariae………aa 20,0
Rad. Bardanae ……….
Herb. Hyperici…………
Herb. Agrimoniae……..
Fol. Myrtilli…………..aa 30,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 15 minut.

Rak wątroby- pęcherzyka żółciowego

Receptura nr 1

Herb. Anagallida…….
Herb. Marrubi……….
Herb. Agrimoniae……aa 10,0
Rhiz. Curcumae…….
Rhiz. Iridis…………..aa 20,0
Herb. Spirae ulm……….
Herb. Fumariae…….. aa 30,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić do zaparzenia na 15 minut.

Receptura nr 2

Rhiz. Graminis……………….
Rad. Bardanae……..……….aa 5,0
Rhiz. Calami…………………..
Rad. Gentianae……………….
Rhiz. Iridis…………………….aa 10,0
Phaseoli fructus sine semine….ad 100,0

Sposób przyrządzania: zioła starannie wymieszać, 2 łyżki mieszanki wsypać do 250 ml zimnej wody i odstawić do naciągnięcia na parę godzin , następnie gotować na małym ogniu przez 15 minut. Połączyć ze sobą obydwa rodzaje przygotowanych płynów, całą ilość wypić małymi łykami w ciągu jednego dnia.
Przy rozpoczynającej się żółtaczce

Herb Lycopodii…….100,0

Sposób przyrządzania: płaską łyżeczkę ziół wsypać do szklanki wrzącej wody i odstawić na 2 minuty. Wypijać po woli po 1 szklance 20 minut przed śniadaniem i 20 minut przed kolacją.


Okłady na wątrobę:

Herb. Equiseti…………..300,0

Sposób przyrządzania:
Okłady parowe ze skrzypu polnego: Zagotować wodę w garnku, na garnku umieścić sitko i wsypać do niego 3 garście skrzypu polnego i przykryć garnek pokrywką. Gotować przez 5 minut, a następnie skrzyp polny znajdujący się w sitku zawinąć w lnianą szmatkę. Tak przygotowany ciepły okład przyłożyć do skóry w okolicach wątroby i trzymać przez około 20 minut. Okłady stosujemy 2 razy dziennie.


Rak mózgu, np. glejak wielopostaciowy, gwiaździak, metastazy

Herb. Vincae….
Flor. Paeoniae…….
Flor. Lavandulae…..
Flor. Ericae…………aa 5,0
Herb. Visci alb……..
Fol. Aurantii………..
Strob. Lupuli………..aa 7,5
Fol. Melissae………..
Fol. Menth. pip…….
Herb. Spiraeae ulm……aa 20,0

Sposób przyrządzania: łyżkę stołową mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić na 15 minut.

Dodatkowo należy przyjmować preparaty zawierające kadzidło.


Rak trzustki

Herb. Galegae…….
Fol. Myrtilli……….aa 5,0
Herb. Alchemillae…..
Herb. Urticae……..aa 10,0
Herb. Violae tricolor…..
Fol. Rubi frut…………..
Flor. Tiliae……………aa 20,0

Sposób przyrządzania: łyżkę stołową mieszanki zalać 250 ml gotującej wody i odstawić na 15 minut. Całość wypić przed południem.

Leg. Phaseoli s. Fruct……….200,0

Sposób przyrządzania: 3 pełne łyżki stołowe ziół wsypać do 300 ml zimnej wody, a następnie gotować na małym ogniu przez 30 minut. Wypić całość popołudniu.

Rak tarczycy

Rad. Petroselini……..
Rhiz. Imperiatorae….
Rad. Liquiritae……..
Rad. Rubiae tinct…....
Rad. Bardanae…………
Rad. Sarsaparilla……….
Rad. Taraxaci c. Herb…aa ad 100,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml zimnej wody, gotować na małym ogniu przez 20 minut. Pić do śniadania jedną do dwóch filiżanek.



Rak skóry, np. czerniak złośliwy albo rak podstawnokomórkowy

Flor. Verbasci…..………10,0
Herb. Marrubi…………
Herb. Veronicae………..
Flor. Sambuci…….……
Flor. Tiliae…………......20,0
Herb. Violae tricolor…..
Herb. Spiraeae ulm……aa 30,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę mieszanki zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić na 15 minut. Wypić całość do południa.
Rhiz. Caricis…………100,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżeczki mieszanki wsypać do dwóch szklanek zimnej wody, odstawić na 8 godzin i wypić małymi łykami do południa.

Rak krwi, np. ziarnica złośliwa, leukemia, mięśniak gładkokomórkowy, szpiczak mnogi

Rad. Taraxaci c. Herb…….
Fruct. Foeniculi…………aa 10,0
Herb. Veronicae…………..
Rhiz. Graminis………….
Stipit. Dulcamarae………...
Rad. Cichorii………………
Rad. Bardanae……………
Herb. Cochleariae………
Rad. Sarsaparillae………...aa 15,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżki stołowe mieszanki wsypać do 250ml zimnej wody, gotować na małym ogniu przez 30-45 minut. Odcedzić. Wypić w ciągu dnia.

Mieszanka ziół leczniczych stosowana przy wodobrzuszu, zbieraniu się płynu w jamie opłucnej, obrzękach

Rhiz. Graminis…..
Fruct. Juniperi……
Fruct. Petroselini…
Rad. Ononidis……aa 15,0
Herb. Equiseti……
Rad. Levistici…….
Rad. Petroselini….
Rad. Urticae………aa 25,0
Herb. Spiraeae ulm….
Fol. Menth. pip…aa ad 200,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżeczki mieszanki wsypać do szklanki gotującej się wody, pozostawić do naciągnięcia na 25 minut. Pić 3 razy dziennie po 1 szklance.

Rak kości z przerzutami

Herb. Polygonum avic…30,0
Herb. Galeopsidis………60,0
Herb. Equiseti………….90,0

Sposób przyrządzania: 4 łyżki mieszanki wsypać do 2 litrów zimnej wody, a następnie zagotować i gotować na małym ogniu przez 2 godziny. Uzupełnić brakującą wodę. Pić 2 razy dziennie po 1/2 litra.

Należy również stosować kompresy z zastosowaniem żywokostu lekarskiego.
Rad. Symphytum.…. 200,0

Sposób przyrządzania: Korzenie pokroić na małe kawałki i wsypać do butelki aż po szyjkę. Zalać 250ml żytniej wódki (38-40%) i odstawić na 14 dni. Odlać płyn, a następnie 1 łyżkę tego płynu rozcięczyć z ½ litrem wody i użyć go do przygotowania mokrego kompresu. Kompres położyć na chore miejsce na kilka godzin.

Rak poniebienia, języka, ust

Flor. Violae odoratae….
Flor. Lamii alb…………..
Flor. Calendulae……….aa 10,0
Herb. Galii verum………
Herb. Millefolii………….
Herb. Urticae…………..aa 30,0

Sposób przyrządzania: 2 łyżeczki mieszanki wsypać do 2 szklanek zimnej wody i odstawić do naciągnięcia na 8 godzin. Pić w ciągu dnia małymi łykami.


Herb. Agrimoniae…….
Flor. Malvae…………..aa ad 150,0

Sposób przyrządzania: 1 łyżkę wsypać do 250 ml zimnej wody, pozostawić na noc. Lekko podgrzać, używać do płukania jamy ustnej.


Powyższe mieszanki ziół można zakupić w:
Apotheke Dr Budde
Neckarstr. 14
64283 Darmstadt
Telefon: 0 61 51 / 2 40 80


Informacje na temat witaminy B17 oraz prowadzonych nad nią badań naukowych znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.neue-krebstherapie.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 04 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oczyszczanie przez wątrobę

Codzienne okłady wątroby

W okolice wątroby wcieramy olej z oliwek, kładziemy na to miejsce wilgotną ciepłą szmatkę lub ręcznik, a następnie termofor i trzymamy okład przez około 20 minut. Następnie miejsce należy ponownie natrzeć olejem oraz gruboziarnistą solą aż do zaczerwienienia skóry.
Mieszankę oleju z solą pozostawić na 10 minut, a następnie zmyć.


Szczypior,
nie czujesz bluesa?

Jestem jeszcze w stanie zrozumieć chęć "zaoszczędzenia posta" żeby jak najszybciej wkleić to co tam chciałeś wkleić,
ale jak zauważam generalnie nie masz w sumie nic do powiedzenia w swoim imieniu.

Może więc znajdziesz czas aby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie dotyczące Twojego systemu wartości, i wyboru autorytetów.
Żeby oszczędzić Ci szukania zacytuję siebie:
Cytat:
Jak to jest, ze oszust i kłamca może być dla Ciebie autorytetem ?

Jeśli nie znasz angielskiego to Ci to wytłumaczę po polsku.
Cały ten doktorek w cytowanej przez Ciebie książce powołuje się w wywiadzie na przełomowe badania nad amigdaliną prowadzone w szanowanej klinice onkologicznej " Sloan Kettering Hospital"

Ja udowodniłem dwa posty wyżej, że jest to kłamstwo.
Masz cytaty pochodzące ze strony kliniki (zapodałem link) mówiące, że amigdalina nie ma żadnych własności przeciwrakowych.
Nie działa tak jak twierdzą jej zwolennicy, a wręcz przeciwnie - że może doprowadzić do śmierci osoby która ją zażywa.

A Ty jako osoba zakładam myśląca rozpisujesz się na pół strony jaki to wielki autorytet ten oszust i kłamca Andreas Puttich.

Wytłumacz mi to proszę bo nie rozumiem.


Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 23 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-The.Most.Important.Knowledge.You.would.Ever.Read.Implement.and.Live.up.to.Forever.pdf

http://www.scribd.com/doc/178365237/The-.....to-forever
http://xernt.com/x
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 23 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B17 nie działa, a efekt zdrowienia wynika ze zmian w odżywianiu się. Dlatego jednym pomaga, a innym nie.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 25 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakładać nowego tematu, a trochę tu pasuje:
Koktajl naturalnych składników w 100% radzi sobie z komórkami raka piersi
http://kopalniawiedzy.pl/rak-piersi-kokt.....-Raj,19232
Cytat:
Kompozycja 6 naturalnych składników roślinnych zabija 100% komórek raka piersi w badanych próbkach, nie szkodząc przy tym zdrowym komórkom.

Do podstawowych przyczyn nawrotów choroby oraz zgonów zalicza się wymykające się terapii niewielkie grupy komórek. Te często wielolekooporne komórki cechują się zdolnością tworzenia nowych guzów, dlatego tak bardzo istotne jest opracowywanie nowych podejść, by skuteczniej i bezpieczniej leczyć lub zapobiegać rakowi piersi - podkreśla dr Madhwa Raj z Centrum Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Stanowego Luizjany.

Początkowo Amerykanie testowali 10 ochronnych subsubstancji, potem okroili zestaw do 6 pozycji - kurkuminy, izoflawonu z soi, indol-3-karbinolu z warzyw kapustowatych, fikocyjaniny C z sinic, resweratrolu z winogron i kwertecyny z warzyw czy herbaty. Naukowcy aplikowali je w bioosiągalnych stężeniach do hodowli komórek raka piersi i kontrolnych. Związki testowano w pojedynkę i łącznie. Okazało się, że z osobna były one nieskuteczne, lecz razem hamowały wzrost komórek raka sutka nawet o ponad 80%, ograniczały migrację oraz inwazję, prowadziły do zatrzymania cyklu komórkowego, a także wyzwalały proces prowadzący do śmierci komórkowej (skutkiem tego było unicestwienie 100% komórek próbki). Nie stwierdzono szkodliwego wpływu koktajlu na zdrowe komórki. Podczas dalszych badań zidentyfikowano kilka genów, które można by wykorzystać w roli markerów postępów terapii.


Pewnie kampanie farmaceutyczne szaleją.
Bo, się okaże że wystarczy jeść owoce i warzywa, niegotowane, i raka nie będzie w takiej ilości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 31 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#3: http://xernt.com/x/The.Most.Important.Kn.....orever.pdf

to moje 3 grosze.
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Carlos




Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 11 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam wpierdalam czasami pestki moreli i pestki jabłek za każdym razem jak jem jabłko. O b17 ostatnio był artykuł na żydowskim Onecie ze B17 to trucizna, na tym samym żydowskim Onecie piszą ze 9/11 to robota terrorystów, także wszystko jasne. Trochę to dziwne ze witaminy nie można kupić w aptece, nie wiem jak Polsce, ale w Anglii chodziłem po aptekach i oprócz B17 nie mogłem tu dostać B3 Niacyny, hmm ciekawe czemu ? Przemysł farmaceutyczny to MAFIA i te cale WHO także. Z B3 wydaje mi się ze także cos kombinują, tez jest to ciekawy temat, może jak by się komuś chciało to niech sprawdzi w Polsce czy maja w aptekach B3. Kiedyś kupiłem na Ebay B3 jedna ze USA i jedna z UK. Angielska zjadłem nic się nie działo, ale amerykańska to był szok, myślałem ze już po mnie. Cztery razy próbowałem i za każdym razem to samo po 15 minutach czerwone plamy na ciele i na twarzy, tętno tak skoczyło ze puls w głowie czułem, 20 min przerażenia Smile Co do B17 trudno stwierdzić jedni pierdolą tak inni tak, wiadomo ze kasa jest ogromna, także jeżeli ludzie by nie chorowali na raka to by nie było opłacalne, to przekonuje mnie do B17 tym bardziej ze wiadomo w jakich popierdolonych i zakłamanych czasach żyjemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kreda007




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 23 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę potwierdzić że metoda z Vit b17 działa.

Osoba z mojej rodziny miała chłoniaka, przerzuty na całe ciało, stawy - cudolekarze bimiego i jego medycyny odmówili leczenia - po biopsji zostało 2 tyg życia.
Po 1,5 roku regularnego brania - ale uwaga nie tylko, ale w żadnym wypadku chemia - ci sami lekarze stwierdzili że nastąpiła pomyłka i ona nigdy nie miałą tego chłoniaka.

tyle w temacie. wystarczy się zorientować czym jest rak. Najgorzej walczyć przeciwko czemuś co przynosi miliardowe dochody bandzie zydkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zabawne, że osoba która aż tak nie ufa lekarzom jak ty uwierzyła lekarzowi gdy ten mówił że ktoś ma raka, natomiast nie uwierzyła potem, jak ten powiedział że jednak się pomylił... Smile

jeśli powiedzieli, że to rak którego nie będą leczyć, to nie rozumiem jak doszedłeś do wniosku, że walczyłeś "przeciwko czemuś co przynosi miliardowe dochody bandzie zydkow"... z tego co piszesz, jedyne dochody o jakich możemy mówić, w opisanym przez ciebie przypadku, to dochody sprzedawców pestek od moreli. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezupełnie Bimi tak jest. Może być tak, że osoba ma zaawansowane stadium, a podanie chemii albo chociażby nawet narkoza może być zabójcza dla takiego chorego. Wiem co mówię, bo mam taką osobę w rodzinie - rak krtani bardzo mocno rozwinięty, przerzuty, nic nie je praktycznie, mocno osłabiony organizm. Lekarze nie dają żadnych szans i uważają, że nie ma sensu leczyć bo najpewniej nie przeżyje ani chemii ani żadnej operacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 28 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co odgrzewacie ten temat?
Podany mechanizm działania tzw "witaminy" B17 jest nieprawdziwy, co udowodniły badania naukowe, i
fałszywka jakiegoś guru cytowanego przez "Szczypiora"
Patrz wyżej oficjalne info szpitala.
O czym więc dyskutujemy?
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kreda007




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hohobo. No proszę.jeden ukryty cwel mniej.

Pisalem ze osoba z mojej rodziny się tym wyleczyla z chloniaka zanim b17 bylo w necie znane. jest kilka lat po wszystkim i po raku nie ma śladu.jedyny problem to uzależnienie od wit b17 i strach ze jak nie wezmie to wszystko powróci. Taki niestety pierdolec we łbie zostaje.skaza.

Zgsdnijcie czemu u żydów jest brak chorób typu rak? Aaaa durne goje.nawet nie wiedzieliście... Wam można podać na talerzu wiedzę a i tak ja wyrzucicie na śmietnik w imię pieniędzy - jeszcze żeby swoich. A gadacie na zydow ze chciwi.pozyteczni idioci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że kolega też z pisu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 29 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kreda007 napisał:

Pisalem ze osoba z mojej rodziny się tym wyleczyla z chloniaka zanim b17 bylo w necie znane.


Czy może mi szanowny kolega przedstawić jakieś konkretne argumenty natury obiektywnej, a nie oparte na zabobonach i zwykłym chciejstwie, że osoba ta wyleczyła się amigdaliną ?
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kreda007




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 31 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze nie znasz tabliczki mnożenia nie znaczy ze ktoś kto ja zna, stosuje czary albo zabobony.ponieważ jesteś zbyt głupi żeby pojąć prosty związek pomiedzy pH organizmu a wystepowaniem tzw raka, nie ma sensu z toba dyskutować podobnie z reszta jak z bimim którego własna matka tez wykastrowala. Podalem przykład bardzo zrozumialego i latwo wytlumaczalnego (o ile ktos chodzil sie uczyc doszkoly)z mojej rodziny i rob z tym co chcesz.możesz się z tym zgadzać albo nie.

Swoja droga gamoniu to co podają lekarze onkolodzy jako tzw lek na tzw raka,chemioterapia, to nic innego jak stosowany na żydach v Gaz.
.
Tak czy inaczej pomijając juz odszczekiwanie przyglupow którzy z nauką są na bakier a na anonimowym forum udają ekspertów z kazdejbdziedzint (czyli jeśli fakty przeczą teorii tym gorzej dla faktów) kluczem do walki z rakiem - chyba każdym znanym na dziś jest wątroba i nerki. Każdy kto ma olej w głowie wyciągnie sobie wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 01 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale amigdalina nie wpływa na PH. Na PH wpływa dieta. Wszystkie osoby raportujące skuteczność amigdaliny zapomniały uwzględnić wpływ zmiany diety na organizm. A prawda jest taka, że amigdalina była zbędna, sama zmiana diety by pomogła. Ale wiele osób potrzebuje "katalizatora" aby "uwierzyć", że to zadziała.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paravindskey




Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 23 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po kolejej długiej przerwie, krótkie sprostowanie do tematu.

Podaje skrócony opis terapii antynowotworowej, jak i cofającej cukrzycę, rozregulowaną tarczycę i wiele innych...

W terapii najważniejsza jest dieta RAW (98% udziału) reszta suplementy, nie kupujcie tabletek z amigdaliną, lepiej jest zjeść ją w postaci pestek ( i taniej). Dostarczamy paliwo, by organiz sam się uleczył. ( nie ma tabletek na raka)

Koniec

P.S. Prosiłbym o zaprzestanie wysyłania maili odpowiedź na wszystkie wasze pytania jest w dwóch linijkach wyżej, Dziadek ma się dobrze i ten kto przechodzi na raw czuje się świetnie, polecam inwestować w siebie, zdrowia życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19   » 
Strona 11 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rak i wit. B17 na podstawie własnych doświadczeń
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile