W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jim Jeffries o religii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4299
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 14 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech to będą infantylne wzloty jakiegoś przeemocjowanego dzieciaka. Dużo energii zmarnowałeś na tę ocenę?

Dla mnie liczy się to, że wszyscy poruszacie tutaj kwestie nieba i Ziemi, Boga, śmierci, perpetum mobile, a nie potrafią spojrzeć na to, jak są ruchani przez pierdolony rząd. Dawniej ludzie świadomi problemu wiedzieli, co się robi z okupantem czy złym panem. A dziś mamy internet i takich internetowych chłopców mądrali jak Ty. Skoro nie ma różnicy w samopoczuciu to po co przepłacać?
Tak, chętnie zostałbym powstańcem, a jeśli wiedziałbym, że to ma sens, to nawet zamachowcem. Ale Ty taką postawę jesteś tylko w stanie wykpić, w zamian proponując wejście w układy z mafią, która rucha nas we wszystkich pozycjach. Idź na wybory, chodź na marsze, bierz udział w referendach. Tylko się potem nie zdziw, jak gówno a nie istotne zmiany zobaczysz. Czas na takie delikatne akcje był dawno temu. Kiedy jeszcze uświadamianie ludzi mogłoby przynieść efekt. Dziś to, jak się domyślasz, wtłoczy się wasz ruch jakoś w tą wielką grę i gówno ugracie. Tutaj trzeba realnej siły, osobnych prawdziwych graczy, a nie jakiegoś pierdolonego kółka wzajemnej adoracji, które niezależnie od waszych szczerych intencji zostanie stłamszone lub skierowane, jak się mediom i władzy spodoba.

To Wy jesteście naiwni, jeśli sądzicie, że głoszenie jakiś pierdół czy prawd może coś zmienić. Nawet jeśli wszystkie trybiki maszyny coś zrozumieją, to nie zostaną maszynistą. Ja widzę szansę tylko w zabiciu maszynisty i rozjebaniu maszyny na drobne cząstki, żeby ludzie nauczyli się na nowo żyć i nie dopuszczać żadnego ścierwa do ich ciężko zarobionych pieniędzy.

I może to tylko moje fantazje, może to Ja mam niepoukładane w głowie i jestem naiwniakiem. Miejcie tylko nadzieję, że gdy już się znajdzie się więcej takich popierdolców zdolnych do samobójstwa, to Wy akurat nie będziecie u ,,władzy". Smile Bo szubienice macie gwarantowane.

I weź mnie człowieku tak nie oceniaj. Nie wiem, co Ty przeżyłeś, ale - odziwo - w realu raczej nie grałyby dla Ciebie takiej roli te pierdzielone poglądy, chyba żeś na prawdę taki fanatyk. To jest tylko pierdzielony internet, tutaj możesz sobie pooceniać ludzi po ich wypowiedziach, bo nic Ci z ich strony za to nie grozi, i nic więcej do oceny nie masz. Ale weź się zreflektuj, że te literki gówno Ci o mnie tak na prawdę mówią. Mało tego, nie widzę przeszkody, żeby ktoś z kim w internecie się nie zgadzam i gardzę jego opiniami mógł być w realu nawet przyjacielem. I temu w innym temacie napisałem, że wydawałeś się normalny, bo zdawało się mnie, że nie wchodzisz w dyskusje o ludziach zza monitora. A tu patrz, kolejny geniusz, który z literek wyczyta nawet czy masz długiego chuja. Laughing
Cytat:
Wzór funkcjonującego logistycznie przedsiębiorstwa z pod organizacjami cię przerasta, że zdobywasz się tylko na pomysły samobójcze? Oczywiście, bo taki kretyn jak ty z planowaniem, pozyskiwaniem finansów i usprawnianiem takiego projektu ma mało wspólnego. Z dnia na dzień nie rodzą się firmy, a tylko emocje skrzywdzonych dzieci.

Laughing A żebyś wiedział, nieskrzywdzone dziecko, że nie na tym się skupiam. I świadczy to, że nie mógłbym współtworzyć jakiejś antyrządowej organizacji?
To wygląda, jakby Ci ostatecznie woda sodowa pierdolła w rozum.

Tak sobie kombinuje nad tym waszym ruchem i wiesz co? Poprę was, jak własną głową mi zagwarantujecie, że nie sprzedacie nawet źdźbła trawy, jeśli to nie będzie w interesie Polski. Ale na co Ja liczę od jakiś wydygańców, którzy chcą zostać kolejnymi politykami.

P.S. Nawet nie próbuję zrozumieć, o co chodzi w twoim P.S. Ale teksty, to masz zajebiste. salut
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 14 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiele mam do dodania w tym temacie, Jeffries=Carlin=>fałsz

co do niektórych dociera świadomość, że tak długo nie będą żyli, by być świadkami zmian, które nadchodzą i których oczekują, i może to jest motorem, dlaczego tak gorliwie prezentują i bronią swoje racje, jakby chcieli zaznaczyć, że to oni się przyczynili do lepszego jutra? Very Happy, może ktoś o nich kiedys wspomni, wątpliwa sprawa

a ja ?

ego owce

pasiecie się na jednej łące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 14 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się podoba ten koleś, jest śmieszny.
choć w polskim kabarecie takie dowcipy mogły by gwałcić pewne paragrafy.
więc pewnie dlatego u nas nie ma takiego inteligentnego humoru Smile

ale serio, bo chyba wiecie że jak odkryto szczątki dinozaurów to podobno tłumaczono to sobie tak, że nie zmieściły się na arkę noego?
kurwa, to dopiero patologia Laughing
dobrze że w końcu urodził się taki darwin i im to wyjaśnił...
chociaż chuj tam - i tak mu nie wierzą, dla nich darwin to szatan. i głupiec zarazem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jim Jeffries o religii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile