Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Wybory w Rosji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8346
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:38, 07 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Wybory w Rosji Odpowiedz z cytatem

O tym co nie zdarzyło się podczas wyborów można do woli poczytać na każdym polskim portalu dlatego warto poznać te fakty które wydarzyły się realnie ale z powodu którego się nawet nie domyślam,są przemilczane.
1 grudnia pociągnięto do sądowo-administracyjnej odpowiedzialności działaczy stowarzyszenia "GŁOS".
Ta "społeczna organizacja" powołana została w celu dozorowania prawidłowego przebiegu wyborów w Rosji.
A że powołana została za amerykańskie pieniądze co pozostaje w sprzeczności z rosyjskim prawem o finansowaniu organizacji pozarządowych,stąd kłopoty tak samego "GŁOS" jak i jego działaczy.
I ,II
Amerykańskie "wspieranie wolnych wyborów w Rosji" nie są żadną tajemnicą bo sami otwarcie o tym mowią .I ,II
Protestacyjny miting opozycji,o którym tak u nas głośno,nie był spontanicznym zrywem a zaplanowany był (tj uzyskał zgodę władz miasta) już tydzień wcześniej.Działacze tzw "Solidarności" już z góry wiedzieli że będą mieli powód do protestów. Fakt ten dziwić nie może, wszak wiadomo nie od dziś, że wśród żydów często zdarzają się prorocy.I
Na szczęście liczne akty zaplanowane i realizowane przez prowokatorów nie odniosły pożądanego przez nich efektu.I tak np w nocy z 4 na 5 grudnia "nieznani sprawcy" podrzucili świńskie głowy pod pomnik Ahmeda Kadyrowa.Dla wyznawców islamu to straszna zniewaga.Metoda ta była powszechnie stosowana w Palestynie, kiedyś przez Anglików teraz Izraelczyków.
"Moskiewscy prowokatorzy" liczyli na to że tysiące rozwścieczonych muzułmanów zareaguje agresją i jeśli nie uda się tego skonsumować politycznie to bodaj będzie można pokazać to w zachodnich telewizjach jako "powyborcze protesty" I
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre
Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:23, 08 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Putin: USA stoją za protestami w Moskwie. Dały na to miliony

Premier Rosji oskarża amerykański rząd.

Administracja Baracka Obamy próbowała wpływać na wyniki wyborów i organizuje w Rosji prowokacje. Z amerykańskich funduszy popłynęły setki milionów, by zmienić wyniki - twierdzi Władimir Putin.

Według rosyjskiego premiera opozycja rosyjska wspierana jest i finansowana przez Amerykanów. Putin wziął na celownik przede wszystkim Hillary Clinton.

Jego zdaniem amerykańska sekretarz stanu dała sygnał opozycji do podważania wyników wyborów do rosyjskiej Dumy. To, według Putina, spowodowało gwałtowne protesty w Moskwie - donosi news.sky.com.

Wcześniej Hillary Clinton stwierdziła, że jest poważnie zaniepokojona przebiegiem głosowania w Rosji i podejrzewa, że mogły być one zmanipulowane. Również Michaił Gorbaczow wezwał do unieważnienia wyborów.

Tuż po głosowaniu na ulice rosyjskich miast wyszły tysiące niezadowolonych Rosjan. Kolejna duża manifestacja ma się odbyć 10 grudnia w Moskwie.

http://news.sky.com/home/world-news/article/16126108
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1199
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:42, 08 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Israel: Russia elections were fair and democratic

Foreign Minister meets with Putin in Moscow, discusses Mideast security matters and urges him not to support unilateral steps by Palestinians at UN.

Foreign Minister Avigdor Lieberman met with Russian Prime Minister Vladimir Putin in Moscow on Wednesday, and said that he believes the recent elections in Russia were fair and democratic, the Russian news agency Itar-Tass reported.

According to the report, Lieberman said that he shares the view of the Israeli observers who oversaw the election in Russia, who said they were fair and democratic.

reszta tutaj:http://www.sott.net/articles/show/238641.....democratic

wtf??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:01, 09 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to wtf. USA ma mieć zaognione relacje z Rosjanami, a żydki umywają rączki Smile hłehłe uczyć się możemy od Izraela, trzeba dbać o interesy swojego państwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:13, 09 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Avigdor Liberman to chyba jakiś żyd jeśli się nie mylę Laughing a powiedział co powiedział bo miał ku temu powody o których za chwilę.
Wybory były rzetelne choć oczywiście naruszenia i związane z tym skargi są a dotyczą tego co wszędzie :łamania ciszy wyborczej,agitacja podczas wyborów,złej organizacji pracy niektórych komisji.Najlepszym dowodem rzetelności wyborów jest to że,(jeśli nie liczyć statystycznych błędów) ich wyniki nieomal pokrywały się z przedwyborczymi prognozami ( można sobie sprawdzić ).Mówiąc krótko nie było zaskoczenia.
Co kto poradzi że ludzie nie chcą głosować na "Jabłoko" ( odpowiednik naszej Unii Demokratycznej),że nie chcą głosować na liderów tak zwanej Solidarności,to jest:Niemcowa o którym już coś niecoś wiemy,na Weinsteina znanego jako Gary Kasparow który jeszcze 27 października nawoływał USA do zbrojnej agresji na Rosję
Rozstąp się ziemio i zrób coś żeby wygrali ci, których ludzie mają po dziurki w nosie,których nie chcą i którzy od lat przegrywają wszystkie wybory.Wydawałoby się że nic w takiej sytuacji nie można zrobić a jednak wysiłki są czynione.Dotyczy to internetu który teraz stał się istną areną agitacji .

Na pierwszym planie
Anatol Noskin ,właściciel większości sieci społecznościowych.Wikipedia przez skromność nie wspomina że Noskin to obywatel Izraela i oficer izraelskiej armii.Pierwszy z lewej to Konstanty Eggert herszt rosyjskojęzycznej BBC, drugi od lewej (też żyd )Stanisław Biełkowskij,to zakulisowy animator rosyjskiego ultranacjonalizmu,zwłaszcza tego "żydożerczego",trzeci od lewej to Arsen Rewazow Izraelczyk zatrudniający się w biznesie reklamowym, ostatni ( pierwszy po prawej ) izraelski poeta i menager mediów Demian Kudrjawcew
Wszyscy panowie żydowie sa na tle białego znaku w kształcie litery V - to znak zapowiadanej na 10 bm akcji związanej z powyborczymi protestami "biała wstążeczka".
Akcja ta jest chucpą i prowokacją tak grubą i bezczelną że nawet sam Władimir Miłow choć on sam to też nic dobrego i jeśli nie mieszkaniec to częsty bywalec amerykańskiej ambasady w Moskwie,nawołuje aby ludzie nie uczestniczyli w tej akcji,że akcja jest czystej wody prowokacją,że jej organizatorzy cynicznie,dla własnych interesów, chcą ewentualnych naiwnych uczestników narazić na trudne do przewidzenia konsekwencje.A organizatorów :Niemcowa,Kasparowa,Ryżkowa,Nowalnego ,otwarcie nazywa prowokatorami.
Jeśli do tych informacji na temat koszernej agitacji koszernych animatorów dodać że ową agitacją parają się koszerne media :Echo Moskwy ,Nowa Gazeta,Niezawisimaja Gazeta,koszerne portale netowe,to zrozumiemy dlaczego izraelski minister czuł się lekko zaniepokojony i dlaczego to,(pozornie) szczere i przyjazne oświadczenie.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:48, 11 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do redakcji Autonom.pl dotarł przetłumaczony przez jednego z naszych wschodnich przyjaciół apel rosyjskich Autonomicznych Nacjonalistów z Petersburga, odnoszący się do ostatnich głośnych wydarzeń w ich kraju, jakimi są antyrządowe zamieszki wywoływane w kilku miastach Rosji po sfałszowaniu wyborów i kolejnym dojściu do władzy putinowskiej partii „Wspólna Rosja”. Rosyjscy AN skupieni wokół narodowo-rewolucyjnego portalu Volniza.org, pragną przekazać polskim nacjonalistom prawdziwy obraz tych zajść, prezentując przy okazji swoje stanowisko, bowiem w wywoływanych na rosyjskich ulicach starciach biorą udział liczne grupy radykalnych nacjonalistów, akcentujące tym samym sprzeciw dla wrogiej (także Polsce) polityki obozu Władimira Putina, oraz występując w obronie swojego narodu. Dostrzegając wiele zbieżności na linii władza-naród w polskim i rosyjskim społeczeństwie, chętnie publikujemy ten kierowany specjalnie do nacjonalistów z Polski apel. Zapraszamy do lektury, a także zapoznawania z nim jak najszerszej grupy osób.


Odezwa do polskich nacjonalistów

W całej Rosji, w szczególności w Petersburgu, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Nasza złodziejska władza z partii „Wspólna Rosja” («Единая Россия») znów w bezczelny sposób sfałszowała wyniki wyborów parlamentarnych, licząc, że jeszcze przez pięć kolejnych lat zawisną na szyi narodu czyniąc bezprawie. W Rosji odbywają się masowe żywiołowe akcje protestacyjne, których kuluminacja ma nastąpić już w najbliższy weekend – 10 i 11 grudnia.
Potrzebujemy Waszego wsparcia – przyciągnięcia uwagi Waszego bratniego narodu na nasze problemy. Wsparcia Waszych mediów, aby międzynarodowa wspólnota poznała prawdę o sfałszowanych wyborach w Federacji Rosyjskiej, potępiała rosyjskie władze oraz jej siłowe tłumienie akcji protestacyjnych. Każdego dnia tylko w Petersburgu milicja zatrzymuje 100-200 aktywistów różnych orientacji politycznych, wśród których jest sporo nacjonalistów; część jest szybko zwalniana, pozostali przebywają w areszcie aż po dzień dzisiejszy.
Konieczne jest, aby siłowy ucisk na aktywistów i ich zatrzymania się skończył, dlatego też potrzebujemy szerokiego rozgłoszenia tego bezprawia, które czynią czekiści istniejącego reżimu w stosunku do aktywnych obywateli. W imieniu rewolucyjnego ruchu nacjonalistycznego, z góry dziękujemy naszym polskim współbojownikom! Wolność dla narodów – wolność dla ludzi!
Bezrobocie, korupcja, wysoki poziom przestępczości, częste wypadki i katastrofy, zdeprawowane młode pokolenie, otwarci oszuści i plutokraci w rządzie, przerażająca bezkarność milionowych hord nielegalnych imigrantów zapełniających centralną część Rosji, zniszczone wojsko, zrujnowana edukacja, powszechne wymieranie narodu ruskiego… To wszystko jest tylko małą częścią tych nieszczęść, które przyniósł ze sobą autorytarny reżim antynarodowy i dziki kapitalizm oligarchiczny, nazywany u nas „zespołem Putina”.
Uważamy, że władza powinna odpowiedzieć za oplutą historię, za rozpity naród, za głodne dzieci oraz za matki, młodych ludzi, emerytów i weteranów, którzy ledwie wiążą koniec z końcem! Władza Federacji Rosyjskiej niesie odpowiedzialność za państwo policyjne, za pozbawienie wszelkich praw własnego narodu, za okrutną eksploatację i rozgrabienie mienia narodowego! Mówimy „NIE!” haniebnej antynarodowej polityce „Wspólnej Rosji”, niszczycielskiemu kursowi rządowemu! Prawdziwym gospodarzem Rosji jest jej naród, a nie grupka skorumpowanych oligarchów, opierających się na represyjnych służbach specjalnych i posiadających władzę łajdakach.
Domagamy się:
- Zwrócenia narodowi rosyjskiemu należącego mu wyboru;
- Uchylenia sfałszowanych wyborów w Rosji;
- Wstrzymania niezgodnych z prawem zatrzymań aktywistów politycznych i nieobojętnych obywateli, protestujących przeciwko sfałszowaniu głosowania, zgodnie z art. 31 rosyjskiej Konstytucji;
- Rozprawy sądowej nad WSZYSTKIMI ludźmi, bezpośrednio uczestniczącymi w wyborczych falsyfikacjach
Polska i Rosja razem przeciw europejskim rządom oszustów i złodziei!
Autonomiczni Nacjonaliści „Volniza” (volniza.org )

P.S. Jak donoszą anonimowe źródła w rosyjskiej milicji, na północnym wschodzie Moskwy rozkwaterowany został oddział złożony z funkcjonariuszy pochodzenia czeczeńskiego, gotowych do brutalnej pacyfikacji antyrządowych protestów obywateli.
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:01, 11 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Sensor - w dziale wiadomości,staram się ze wszystkich sił zamieszczać wiadomości,to po pierwsze,a po drugie ktoś kto sądzi że partia "Jedna Rosja" musi fałszować wyniki aby wygrać wybory,stanowczo powinien zająć się tematyką lżejszą niż polityka.Może UFO,może sport - w każdym razie nie polityką.
Teraz odezwa do nacjonalistów polskich:
Nacjonaliści polscy -Borys Bierezowski z Wami !
Sensor napisał:
Jak donoszą anonimowe źródła w rosyjskiej milicji, na północnym wschodzie Moskwy rozkwaterowany został oddział złożony z funkcjonariuszy pochodzenia czeczeńskiego

Dlaczego zaraz anonimowe,wszyscy (po za polskimi nacjonalistami) doskonale znamy zasłużonych specjalistów d/s czeczeńskich
http://chich8.livejournal.com/82594.html#cutid1
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:26, 11 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dodatkową ciekawostką jest fakt iż w lokalach wyborczych używane były długopisy których tusz bezproblemowo zmazywał popularny "zmazik".
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:46, 11 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Sensor dlaczego nie słuchasz dobrych rad i nie odpuścisz sobie polityki? Czy sądzisz biedaku że starzy polityczni wyjadacze nie byli przygotowania na możliwość prowokacji? Otóż byli i bacznie monitorowali "monitorujących".Informacje o przygotowywanych prowokacjach dotarły odpowiednio wcześniej.
A niektóre "filmiki" o wyborczych fałszerstwach dotarły jeszcze przed wyborami (27 listopada). I o tym przez kwiatki mówił wczoraj przewodniczący centralnej komisji wyborczej Władimir Czurow.Powiedział również że autorzy tych "demaskacyjnych filmów" zostaną odszukani i pociągnięci do odpowiedzialności.
Takie to widzisz @Sensor sprawy się dzieją na tym świecie. I dziać się będą dopóki żyją pożyteczni idioci tacy jak,bez urazy,ty.A tak miedzy nami; to dobrze byłoby abyś uzupełnił załączony przez siebie film o informacje na temat ludzi którzy są tam pokazywani i którzy się wypowiadają.To ważne,bez tych szczegółów nasza wiedza staje się uboższa Laughing a ściślej -wiedza wiekszości użytkowników bo ja akurat wiem kim oni są.Tedy pieknie proszę w imieniu większości użytkowników;przedstaw nam tych anonimowych i zupełnie przypadkowych odkrywców wyborczych fałszerstw
A tu jest film o tym jak się fałszuje fałszerstwa.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:57, 20 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem
witam, w ramach podania rejestracyjnego przetłumaczyłam wypowiedź Putina na międzynarodowej konferencji bezpieczeństwa w której stawia problem jednobiegunowego świata -jako głównego zagrożenia dla współczesnego bezpieczeństwa międzynarodowego;

to jest jedno z moich pierwszych tłumaczeń, od niedawna przypominam sobie rosyjski
więc może być trochę błędów niemniej myślę że sens został uchwycony

*********************
Rok: 2007 Międzynarodowa konferencja polityki i bezpieczeństwa (Monachium)

„Mam nadzieję że po dwóch trzech minutach mojego wystąpienia pan Pielczyk nie włączy tam czerwonego guzika [wyłączenie mikrofonu] (…)

Problematyka międzynarodowego bezpieczeństwa – mamy dużo szerokich kwestii odnoszących się do stabilności militarno- politycznej świata.

W przeszłości świat był ideologicznie i ekonomicznie rozdzielony a jego bezpieczeństwo zabezpieczały ogromne militarne potencjały dwóch super- państw [USA ZSRR]. Globalizacja przesunęła na peryferia stosunków międzynarodowych skrajnie ostre ekonomiczne i socjalne kwestie (…) Powstał jednobiegunowy model świata.

Co to takiego jednobiegunowy świat? Jakby nie upiększać tego terminu w praktyce oznacza tylko jedno – jedno centrum władzy, jedno centrum siły, jedno centrum podejmowania decyzji; świat jednego gospodarza i jednego suwerena – i o to oczywiście w ogóle nie ma nic wspólnego z demokracją, dlatego że demokracja to władza należąca do większości przy poszanowaniu interesów mniejszości …

Nas – Rosję teraz uczą demokracji – ale sami uczyć się tej demokracji to nie bardzo chcą.

Uważam, że dla współczesnego świata jednobiegunowy model – jest nie do przyjęcia, sam model wydaje się niemożliwym by funkcjonować i nie może stanowić moralnej podstawy dla współczesnej cywilizacji. W związku z tym, to co dzieje się obecnie na świecie, to o czym tu zaczęliśmy dyskutować, to skutek wdrażania koncepcji jednobiegunowego świata.

A jaki jest jej rezultat? Jednostronne, nie posiadające legitymacji akcje nie rozwiązały żadnego problemu [politycznego bezpieczeństwa], co więcej stały się generatorem nowych ludzkich tragedii i nieszczęść – osądźcie sami: wojen, lokalnych i regionalnych konfliktów nie stało się przez to mniej. Dziś obserwujemy prawie niczym nie powstrzymywany rozrost hipertroficznej wojennej siły w sprawach międzynarodowych. Siły, która powoduje że konflikty następują jeden za drugim i nie ma szans na kompleksowe i polityczne rozwiązania. Widzimy też naruszenia zasad prawa międzynarodowego; widzimy [wychodzenie] niektórych państw ze swych narodowych granic i roztaczanie wpływów we wszystkich sferach: ekonomii, polityki, i w sferze humanitarnej i narzucanie tego innych państwom. No komu to się podoba? Czy powinniśmy bezczynnie patrzeć na to co się dzieje?

Próbuję odpowiedzieć na wasze pytanie… Oczywiście że nie ! Czy mamy środki aby przeciwstawić się temu zagrożeniu? Oczywiście że mamy! „

Napisy: Zatrzymać Rosję może tylko sama Rosja ! Niezgoda [zamieszki], protesty, przekupstwa polityków i działaczy; werbunek młodzieży do rozruchów są po to żeby sprzątnąć Putina! Hasła, slogany dobiorą dowolne ! W 1917 hasła były także ponętne i w 1991 też! 1917 …. 1991…

Nie dajcie się oszukać jeszcze raz

Nie uczestniczcie w prowokacjach

Nie bądźcie marionetkami|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:21, 21 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Webster Tarpley, 10 grudnia 2011, World Crisis Radio:


Ostrzegałem, że anglo-amerykański wściekły pies imperialistyczny będzie próbował używać wszelkich sztuczek by zdestabilizować Rosję. Mają obsesję na temat Putina – nienawidzą i boją się go jak nikogo innego na tej planecie. Putin jest kluczowy, jest sercem, duszą, pięścią i nerwami światowego oporu przeciw aparatu imperialistycznego Wall Street i City od London (zwanego też mafią Rotszyldów i Rockefellerów, przyp. M.P.). Nalegam więc inne kraje świata by się przyłączyły do siły oporu Putina i Rosji, przy czym zaznaczam, że nie jestem bezkrytyczny wobec nich, powinno się na przykład usunąć Kudrina, co już zrobili, teraz należy się pozbyć Miedwiediewa – wielkiego przegranego tych wyborów.
Pamiętajmy, że fundamentalne problemy nie są teraz w Rosji, są w Londynie i przede wszystkim w Waszyngtonie – amerykańsko – brytyjskie elity rządzące, które dostają szału, przekroczyli wszelkie progi, jest to śmiertelny kryzys… Kilka lat temu w lecie 2006 roku powiedziałem Reutersowi, że Waszyngton jest ogarnięty psychozą- było to w ostatnich dniach Busha, Cheneya i neokonserwatystów – w 2006, 2007 i 2008. Teraz jest nieco inaczej. Nie jest to psychoza wojny, jest to psychoza destabilizacji, jest to mania zniszczenia osiągnięć arabskiej wiosny, arabskiego przebudzenia – wszystko co się stało od operacji Wikilieaks autorstwa CIA.
Odkąd ujawnili dokumenty około rok temu, których celem był Ben Ali, Mubarak, Kaddafi, Assad, Putin, Berlusconi, Karzai, Kirshner z Argentyny, Maliki z Iraku – każdy z listy wrogów CIA został mocno uderzony. Zauważmy, że żaden polityk w USA, Wielkiej Brytanii czy Izraelu nie został w ogóle dotknięty, co potwierdził Departament Stanu ustami Alec Rossa. To właśnie od czasu ujawnienia dokumentów przez Wikileaks, mamy tę falę destabilizacji. To jest oczywiście robota CIA, Departamentu Stanu, National Enownment for Democracy złożonego z członków z obu skrzydeł politycznych (partii Republikanów i Demokratów), którzy się zjednoczyli w walce mającej na celu obalenie rządów i zastąpienie ich oligarchią na wzór modelu finansowego USA.

To właśnie pustoszy świat. Dawno już was ostrzegałem, że nastąpi tsunami destabilizacji, Ben Ali w styczniu, Mubarak w lutym, a potem nie mogli już zdążyć według planu- chcieli usunąć Kaddafiego w marcu, a Assada w kwietniu lub maju. Niezależnie od tego kontynuują, próbują w Jemenie, w Syrii i tak jak mówiłem, będą chcieli to ciągnąć aż do Teheranu. Podczas wyborów w czerwcu 2009 im nie wyszło, ale nie rezygnują – będą nadal atakować od Teheranu aż do Pekinu i Moskwy. I wierzą, że im się to uda. To są szaleńcy. O ile mi wiadomo, nie mają żadnych baz w tych krajach, choć nigdy nie wiadomo – zawsze są jakieś tajne operacje (…)

Ostrzegałem, że jeśli tylko się okaże, że Putin znów będzie prezydentem Rosji, a wiem to od rosyjskich przyjaciół, to nastąpią próby destabilizacji Rosji podczas tych wyborów. Anglo-amerykanie wiedzą, że powrót Putina jest na dwie 6-letnie kadencje – czyli będzie to 12 kolejnych lat Putina, a może i więcej. Dla nich jest to nieakceptowalne, dlatego są gotowi posunąć się bardzo daleko w próbach destabilizacji poprzez wojnę ekonomiczną, mieszanie się w sprawy wewnętrzne, wirtualne akty wojny przeciwko Rosji.
A Rosja to wielki przeciwnik, to nie jest jakiś bezbronny mały kraj – jest to wielki niepodbity jeszcze obszar, jeśli mowa o najnowszej historii. Rosjanie to całkowicie inna mentalność niż narody, z którymi mieliśmy do czynienia. Dumni i bardzo niezależni.

Putin, jest prawdopodobnie najlepszym liderem świata, choć jeszcze raz zaznaczę, nie jest perfekcyjny. Podczas tych wyborów stało się to czego oczekiwałem – Anglo-amerykanie, chcieli wykorzystać te wybory w celu destabilizacji Rosji. Należy pamiętać o ważnej sztuczce z „kolorowymi rewolucjami” – potrzebne są sztucznie stworzone sondaże, które mają udowodnić, że oficjalne wyniki wyborów są nieprawdziwe, że ludzie tak naprawdę chcieli wybrać marionetki NATO, jak to było np. w przypadku Mussabi w Iranie. Wielkim kłamstwem anglo-amerykańskich mediów w tym tygodniu, było to,że utrata 77 miejsc przez partię Putina, Jedną Rosję, była wielką przegraną.
Chwileczkę, ale czyja jest to przegrana?! Czyje nazwisko było na listach, drodzy anglo-amerykańscy komentatorzy? To był Miedwiediew! To było usunięcie Miedwiediewa i jego słabej polityki przez Rosjan! Putin pozostał nietknięty, jego nazwisko nie było na listach (…)
Tragedia w Libii nigdy by się nie wydarzyła gdyby nie konszachty Miedwiediewa, co potwierdził ambasador rosyjski Khaimov. W rzeczywistości była to zdrada fundamentalnych interesów rosyjskich ze strony Miedwiediewa, pamiętamy że oferował on nawet wysłanie „sił pokojowych”, które by się połączyły z imperialistami. Opinia społeczna w Rosji zauważyła też, że Miedwiediew oferuje toksyczną „dyplomację hamburgerową” w stosunku do Obamy, nie wiadomo co miała oznaczać jego wizyta w „Dolinie Krzemowej” (Silicon Valley w Kalifornii), tak jakby była ona symbolem przyszłości świata – przecież połowa z tych kompanii zbankrutowała, posłużono się bail-outami by utrzymać te praktyki monopolowe. Bill Gates jest monopolistą, konspiratorem jeśli chodzi o handel. Niedawno zmarły Steve Jobbs był monopolistą, wyzyskiwał zagraniczną siłę roboczą, stosował cały katalog nadużyć Rockefellera. A Miedwiediew próbował wmówić, że Dolina Krzemowa jest modelem dla modernizacji Rosji?

Musimy przyznać, że Rosjanie mają dobre wyczucie, swoim głosowaniem podziękowali Miedwiediewowi za to co zrobił – od Libii, aż po hamburgery i Dolinę Krzemową itd. On wciąż mówi, że wszystkie nieprawidłowości w głosowaniu powinny być wyjaśnione. Przykro mi, ale to nie może być traktowane jako głos Rosjan. Prędzej jest nim to co mówi Putin, że mieszanie się w wewnętrzne sprawy Rosyjską Federację przez USA jest nie do zaakceptowania. Muszę tu przeprosić wszystkich Rosjan za skandaliczne zachowanie Hillary Clinton, która oświadczyła, że wybory w Rosji nie były „wolne”. Na jakiej podstawie ona to oparła? Na raportach agentów CIA, tych samych, którzy zapewniali o obecności broni masowego rażenia w Iraku?
Putin ma rację, Hillary wprowadza zamęt, próbuje wywołać zamieszki w środku Moskwy (…) Jest to interferencja w sprawy Rosji, ale oznacza to też słabość. Jak wielu agentów CIA może zmobilizować w Moskwie by stworzyć tam odpowiednik placu Tahiri? Kim mogą być ci agenci? Przecież nie będą mówić wprost, że pracują dla CIA. To mogą być zaimportowani międzynarodowcy, lub też bezrobotna młodzież – jestem pewien, że zostali już wysłani z zachodniej Europy, Kaukazu, republik bałtyckich – cokolwiek można było użyć – kibiców, chuliganów itd.

Wmawia się nam, że w Moskwie są demonstracje. Ilu było uczestników? 5 tysięcy, 10 czy 15? Mówi się, że w sobotę będzie 35 tysięcy demonstrantów. Byłem na manifestacjach pokojowych w Waszyngtonie, które miały po 50 -100 tysięcy uczestników. Nie wywarły żadnego wpływu na politykę Busha juniora.
A tu na wielki kraj 150 – 160 milionów ludzi, mamy 35-tysięczną demonstrację chuliganów. I to ma oznaczać, że rząd jest w jakiś sposób nielegalny?
Fox News pokazuje na przykład demonstracje z Grecji z plakatami w języku greckim jako to co się dzieje w Rosji. Zakładają oni, że jesteśmy aż takimi ignorantami, że nie potrafimy odróżnić pomiędzy cyrylicą i językiem greckim.

Co zarzuca wyborom CIA? Z jednej strony to, że ukradziono wiele głosów wyborczych i że w związku z tym wybory są nieważne. a z drugiej, że Jedna Rosja straciła bardzo wiele głosów. Tak więc czy jest to oszustwo w głosowaniu czy przegrana Jednej Rosji? A oni jeszcze twierdzą, że jeśli by nie ukradziono głosów, to przegrana byłaby jeszcze większa. Jest to wtrącanie się do wewnętrznych spraw. Mamy tu grupę „Golos” z National Endownment for Democracy/CIA/Mi-6 – tego układu Judasza. Tak samo ta Fundacja Helsińska, która powstała po traktacie w 1975 roku, tak samo mocno spenetrowana przez NATO.
Mamy tego idiotę Mc Caina, który się wydziera obiecując Putinowi „rosyjską wiosnę”. Nieszczęśliwie jest to okres, w którym naziści polegli pod Moskwą, nie jest to więc dobry czas by robić tam ofensywy.
Jest pewne, że w tę sobotę CIA zmobilizuje wszystkie siły w Moskwie by pokazać na co ich stać.

Ale przeciętnego Rosjanina nie fascynują słabe rządy, pamiętają wszak marionetkę Międzynarodowego Funduszu Walutowego i NATO, Jelcyna i jego premiera Gaidara, tych którzy doprowadzili do umocnienia nomenklatury, prywatyzacji przez tych oligarchów. W tym tygodniu była nowa kampania poparcia dla Chodorkowskiego, bogatego pasożyta, który chciał zorganizować zamach stanu, chciał sprzedać złoża naftowe Syberii dla Chevron Oil, kosztem krwi i kości Rosjan, którzy poświęcili swoje życie w obronie tychże podczas II wojny światowej. Teraz mamy sądzić, że Chodorkowski jest w porządku, że jest ofiarą systemu i prześladowań. Bardzo mi przykro, ale chciał wysprzedać Syberię i niech lepiej tam zostanie, aż się przekona, że lepiej tego nie robić. Przeciętny Rosjanin wie jak wygląda rząd marionetkowy, wygląda jak rząd Jelcyna, który spowodował coś w rodzaju wielkiej depresji – nastąpił spadek produkcji 30-40%. Tak więc podsumowując, jeśli do wyboru jest Putin lub chaos, to nie ma tu dyskusji.
Jest tu jeszcze czynnik międzynarodowy. Obecnie w USA dyskutuje się o tej tarczy antyrakietowej. Ławrow twierdzi, że ze strony NATO nie ma chęci do negocjacji, tak więc Rosja jest zmuszona przeciwdziałać we własnym zakresie, co może oznaczać odmowę realizacji ostatniego etapu porozumienia Start, tak więc możemy niedługo mieć zainstalowane w zachodniej części Rosji te jądrowe działa balistyczne o krótkim zasięgu, które będą wycelowane w wyrzutnie ADM. Jest to bardzo ważny temat – chodzi o podstępny wyprzedzający atak USA na Federację Rosyjską, jest to najpoważniejsza sprawa w świecie, byłaby to bowiem zgodnie z definicją III wojna światowa. Już 6 lat temu dwóch amerykańskich ekspertów pisało o amerykańskim uderzeniu wyprzedzającym na Rosję i Chiny – i chyba to nie pozostało niezauważone. W przypadku uderzenia wyprzedzającego, mielibyśmy do czynienia z fragmentaryczną i nieskoordynowaną odpowiedzią Rosji, a systemy ADM miałyby za zadanie zlikwidowanie i tego oporu, zredukowałoby cenę jaką zapłaciłby agresor.
System ADM nie jest wycelowany w Iran, ani inne „wrogie państwa”, jest wycelowany w Rosję. Jest to czyste szaleństwo – komu zależy na ściągnięciu całego NATO na granice Rosji? Jaki byłby motyw dla Amerykanów – obrona odległych republik bałtyckich? Kto by się narażał dla tej prowokacyjnej polityki?
Jest to robota demagogów w naszym kraju, którzy z jednej strony wprowadzają oszczędności, a z drugiej chcą odzyskać popularność forsując wojnę z Rosją.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Webster_Tarpley

źrodło i tłumaczenie
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/.....bster-tarp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:26, 21 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybory prezydenckie w Rosji w 2012 roku – najbliższe wybory odbędą się 4 marca 2012 [1], w trakcie których Rosjanie wybiorą pierwszy raz na 6-letnią kadencję głowę państwa. Prezydent wyłoniony w wyborach obejmie urząd 7 maja 2012.

Lista kandydatów, którzy wyrazili gotowość do kandydowania:
Jedna Rosja: Władimir Putin
Inna Rosja: Eduard Limonow
Sprawiedliwa Rosja: Siergiej Mironow
Jabłoko: Grigorij Jawlinski
Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji: Władimir Żyrinowski
Komunistyczna Partia Federacji Rosyjskiej: Giennadij Ziuganow

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_prezydenckie_w_Rosji_w_2012_roku

w związku z wygraną do Dumy partii Jedna Rosja
sformułowała się The Anti-Putin Brigade złożona z licznych "obrońców" praw człowieka, artystów i ekologów

http://www.foreignpolicy.com/articles/2011/12/05/anti_putin_brigade_russia#0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:37, 28 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prof. Aleksander Dugin :

"Kolorowa rewolucja”, której perspektywa coraz wyraźniej stoi przed Rosją, może się powieść nie dzięki umiejętnościom tych, którzy sterują nią zza granicy, ale przez błędne kalkulacje samego Putina.

Po grudniowych wyborach do Dumy podniosła się fala tym razem poważnego protestu. Jej kulminacją stała się bezprecedensowa co do liczby uczestników (około stu tysięcy osób) i poziomu emocji, przeprowadzona w Moskwie na Placu Błotnym demonstracja, która wysunęła postulat powtórnego przeprowadzenia wyborów. Takiego masowego wystąpienia nie można już zapisać na konto kolejnych drobnych prowokacji karłowatej, prozachodniej, ultraliberalnej opozycji. Skala niezadowolenia przerosła wszystkie dotychczasowe protesty, choć sposób przeprowadzenia pikiety i główni występujący nie odpowiadali nowym realiom, powtarzając zupełnie nieatrakcyjną dla większości Rosjan proamerykańską, ultraliberalną demagogię.

całość artykułu
http://geopolityka.org/analizy/1236-horyzonty-blotnej-rewolucji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 1495
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:42, 28 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
.................

W całej Rosji, w szczególności w Petersburgu, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Nasza złodziejska władza z partii „Wspólna Rosja” («Единая Россия») znów w bezczelny sposób sfałszowała wyniki wyborów parlamentarnych, licząc, że jeszcze przez pięć kolejnych lat zawisną na szyi narodu czyniąc bezprawie. W Rosji odbywają się masowe żywiołowe akcje protestacyjne, których kuluminacja ma nastąpić już w najbliższy weekend – 10 i 11 grudnia.
.............i.
to jest - jak sądzę - bardzo ciekawy głos. Nie mam niestety czasu przetłumaczyc całosci - mogę współtłumaczyć , widzę ,że pojawiła się koleżanka znająca język.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:11, 28 Gru '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy słusznie ale z "rejestracyjnego podania" @aximia wynika że zna język rosyjski dlatego dla lepszego zrozumienia pewnych procesów polecam mu następujące treści ( ręczę że poświęcony czas zaowocuje jeśli nie pełną to znacznie poszerzoną wiedzą na temat tego co się dzieje )
http://www.youtube.com/watch?v=Ll6Ka93z3.....uEedVdLKn4
http://www.youtube.com/watch?v=Y74GxkM0j.....plpp_video
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nEXbYFRLrMw
http://russia.ru/video/diskurs_12817/
http://vz.ru/news/2011/12/28/550542.html
Zaś reszcie użytkowników ( żeby tak całkiem się nie nudzili),powiem w wielkim skrócie że :
1 Planem Putina jest stopniowe wycofywanie się z "Jednej Rosji",partii która została założona dla niego ale nie przez niego.To słuszne bo "przywiązanie" do jednej partii czyni go zakładnikiem tej partii.
2 Swoje poparcie chce budować na szeroko rozumianych organizacjach i ruchach społecznych.W maju br powstał już Front narodowy a to dopiero początek.Społecznych organizacji gotowych popierać Putina jest wiele.Jakie to organizacje ? najoględniej mówiąc różne.Jeśli już trzeba było by je jakoś określić to można powiedzieć że to te organizacje, które z zadowoleniem odebrały oświadczenie Putina że "rozpad ZSRR był największą geopolityczną katastrofą XX w "
3 W sierpniu br na główny kanał TV wszedł program "Historyczny proces" związany z dyskusją na najbardziej trudne i bolesne problemy przeszłości.Moim zdaniem była to forma społecznego sondażu.Wyniki tego sondażu mówią za siebie.
4 Mając takie społeczne poparcie można wycofywać się z "błędów przeszłości".
5 Związek Euroazjatycki jest już faktem choć na razie to byt ekonomiczny.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 00:29, 04 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowani wyborami w Rosji mogą oglądać ich przebieg on line na portalu http://webvybory2012.ru/auth
Posiadający konto na wymienionych tam portalach mogą się od razu zalogować,pozostali muszą się zarejestrować.
Po zalogowaniu,zapoznaniu się z instrukcją,można oglądać każdy ( z 90.000) lokal wyborczy.Wideokamery zainstalowane są we wszystkich lokalach wyborczych za wyjątkiem lokali znajdujących się na oddziałach szpitalnych.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:52, 04 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatemZwycięstwo Władimira Wladymirowicza jest już przesądzone. Z pierwszych danych wynika, że został kolejnym prezydentem Rosji. Z podliczenia 14 proc. głosów wynika, że Putina poparło 61,76 proc. wyborców.

Cytat:
Zwycięstwo Władimira Putina potwierdzają pierwsze cząstkowe dane, ogłoszone przez Centralną Komisję Wyborczą (CKW).

Według pracowni badania opinii publicznej WCIOM, 59-letni Putin uzyskał 59,3 proc. głosów. Natomiast ośrodek FOM podał, że na obecnego premiera głosowało 58,3 proc. wyborców.

Pozostali pretendenci nie liczyli się w walce o Kreml.

Z danych WCIOM wynika, że lider Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej (KPRF) Giennadij Ziuganow zebrał 17,7 proc. głosów, miliarder Michaił Prochorow - 9,2 proc., przywódca nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR) Władimir Żyrinowski - 8,5 proc., a szef socjalistycznej Sprawiedliwej Rosji Siergiej Mironow - 4,8 proc.

Z kolei FOM podał, że na Ziuganowa głosowało 18,2 proc. wyborców, na Prochorowa - 9,6 proc., Żyrinowskiego - 7,4 proc., a na Mironowa - 4,3 proc.

Natomiast CKW ogłosiła, że z podliczenia 14 proc. głosów wynika, że Putina poparło 61,76 proc. wyborców, Ziuganowa - 17,84 proc. głosów, Żyrinowskiego - 8,01 proc., Prochorowa - 7,57 proc., a Mironowa - 3,67 proc. http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/arty.....turze.html

_________________
http://www.pravoslavie.ru/foto/image5661.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18715
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:54, 04 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe ile tym razem kasy sikorski dołoży się do zorganizowania protestów, że wybory były sfałszowane

myślę, że tego rodzaju wydatki msz powinny być publicznie dostępne, pod pozycją "pomaganie rosyjskiej opozycji". albo chociaż "rosja - koszty reprezentatywne".
inaczej to chyba trochę podejrzane, zwłaszcza że żyjemy w polsce - nie w jakimś reżimie a w demokratycznym państwie prawa - nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cham
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 431
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:09, 05 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Prezydencie Putin, gratuluję! Chociaż jeden Słowianin na stanowisku i jedyny, który pseudo-pejsom nie pozwoli rozkradać swojego państwa. A kiedy u nas taki prezydent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18715
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:16, 05 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna się.
Ciekawe czy UE zajmie oficjalne stanowisko w sprawie sfałszowania wyborów prezydenckich w Rosji...
Ciekawe czy Komorowki i Sikorski wyślą gratulacje Putinowi, czy tylko kasę na zorganizowanie protestów - a może jedno i drugie...? Smile


Centralna Komisja Wyborcza (CKW) Federacji Rosyjskiej ogłosiła dziś rano oficjalnie, że Władimir Putin został wybrany na prezydenta Rosji. Putin miał uzyskać ponad 63 proc. głosów poparcia. Jednak Stowarzyszenie Gołos, które zajmuje się monitorowaniem naruszeń prawa podczas wyborów w Rosji uważa, że na Putina oddano niewiele ponad 50 proc. głosów.

W czasie głosowania z całej Rosji napływały informacje o łamaniu prawa wyborczego. Naruszeń takich były tysiące, w tym przypadki wrzucania do urn wyborczych dodatkowych kart do głosowania, wielokrotnego głosowanie tych samych ludzi, wypraszania obserwatorów z lokali wyborczych, utrudniania pracy dziennikarzom, korumpowania wyborców, wydawania kart do głosowania osobom nieuprawnionym oraz wywierania presji na wyborców i członków komisji wyborczych.

Twórca portalu RosWybory Aleksiej Nawalny podał, że najwięcej naruszeń miało miejsce w Moskwie i Petersburgu. Portal Nawalnego, znanego adwokata, bojownika walki z korupcją i blogera, prowadził monitoring niedzielnego głosowania z pomocą około 20 tys. obserwatorów.

Gołos prowadzi równoległe liczenie głosów oddanych w tych wyborach. W projekcie tym współpracuje z innymi niezależnymi organizacjami pozarządowymi, które śledziły głosowanie, w tym Obywatelem Obserwatorem, RosWyborami i Ligą Wyborców.

Według Gołosu po podliczeniu 2153 protokołów nadesłanych przez obserwatorów Putin zebrał 50,28 proc. głosów. Wyniki jego kontrkandydatów również różnią się od tych podanych przez CKW.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ckw-wlad.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2492
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:21, 05 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zauważyć, że na drugim miejscu znalazł się kandydat Partii komunistycznej z ok 17% poparciem.
Nie jakiś tam liberał biznesmen tylko zwykły komunista.

ps.
Wczoraj na BBC3 ok. 23 czasu UK, był pokazany dobry epizod amerykańskiej kreskówki pt "American Dad" - w tym odcinku było porównanie komunizmu z kapitalizmem. Kapitalizm wypadł bardzo negatywnie, pokazany był, że działa tylko wówczas jak masz pieniądze, kiedy te się skończą kapitalizm cię zabije. W porównaniu do komunizmu gdzie liczy się praca człowieka, która zawsze będzie i się nigdy nie skończy. Bardzo interesujący odcinek:)
Wcześniej w epizodzie "Family guy" o wyborach w USA. U śmiałemu się po pachy. Polecam. Nie wiem czy to był przypadek, że tak podrasowali te odcinki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:05, 05 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Warto zauważyć, że na drugim miejscu znalazł się kandydat Partii komunistycznej z ok 17% poparciem.
Nie jakiś tam liberał biznesmen tylko zwykły komunista.

@goral_ jesteś romantykiem, to miłe ale często wiedzie na manowce.Jeśli Putin ma niepodważalnie ogromne poparcie to znaczy że "coś w tym jest".
Zuganow nie jest "zwykłym komunistą",nie jest też biznesmenem.Nie jest wprawdzie oligarchą ale z pewnością czymś więcej niż biznesmenem.
To właściciel cementowni w Libanie,rafinerii w Libii,jachtu morskiego,kont w bankach Arabii Saudyjskiej,Katarze i USA (o nieruchomościach na terytorium Rosji nie wspominam)
Status majątkowy Zuganowa jest niestety zgodny z prawem,może tylko stoi nieco w sprzeczności z prawem moralnym ale za to nie wsadzają do więzienia.
To o czym pisze to nie jakieś "nowinki" wyciągnięte na okoliczność kampanii wyborczej,to stare i powszechnie znane fakty.
http://rumafia.com/person.php?id=1487
http://www.compromat.ru/page_9599.htm
Wierz mi @goral_;Zuganow to "swój" a raczej "ich człowiek".Jego elektorat składa się z takich jak i on "komunistów" i z ludzi starszego pokolenia żyjących najczęściej na prowincji, którzy postrzegają świta w sposób uproszczony: Zuganow jest komunistą znaczy jest przeciw bogaczom.
Jakby tak kiedy władze przejeli prawdziwi komuniści to nie wiem co by z tym Zuganowem zrobili.Chyba poddali kontroli drogowej Laughing
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3610
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:42, 05 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasa amerykańców, miliony dolców wydane przez CIA na "opozycję" i na "uczciwe" wybory poszła w błoto ...
Chciałoby się zaśpiewać you can fool some people sometimes but you can't fool all the people all the time
Mądry rosyjski naród nie dał się kolejny raz zrobić w bambuko. W Moskwie i innych miastach Rosji miliony świętują zwycięstwo Putina - ale w newsach z zachodnich już podnoszą się lamenty "brutalnie prześladowanej opozycji"

Police break up anti-Putin protest in Moscow
http://www.utsandiego.com/news/2012/mar/.....moscow/?ap

Hundreds detained after Moscow anti-Putin protest - live updates
http://www.guardian.co.uk/world/blog/201.....putin-live
_________________
http://www.pravoslavie.ru/foto/image5661.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09
Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 772
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 04:54, 06 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmieszne jest to jak niektórzy podniecają się Putinem i widzą w nim "pięść i nerwy światowego oporu przeciw aparatowi imperialistycznego Wall Street i City londyńskiego" , a Putin po prostu zabrał bogactwa dla siebie i nie chce się z nimi podzielić i dla tego tak na niego jadą , jak na Kadafigo

Oszołomy oskarżają Putina
Cytat:
Lenin, Stalin, Putin. A w międzyczasie, oligarchowie. Rosja, ogromny kraj z ogromnymi złożami surowców naturalnych ma ogromny problem ze swoimi elitami. Może dlatego oszołomy i zawistnicy oskarżają ojca narodu, Vladimira Putina, o złodziejstwo.

Oficjalnie ojciec narodu Vladimir Putin jest czlowiekiem srednio zamoznym. Jego majatek to 180 tys dolarow US, apartament o powierzchni 75 m2 w St. Petersburgu, drugi mniejszy w Moskwie i dwie Wolgi odziedziczone po ojcu.

Bedac czlowiekiem srednio zamoznym Vladimir Putin jest czlowiekiem z duzym sercem i hojnym dla blizniego. Podczas wizyty na Syberii w lipcu 2009 podarowal mlodemu pastuchowi swoj zegarek - okazalo sie ze byl to szwajcarski Blancpain warty 10 tys Euro. We wrzesniu 2009 Vladimir Putin powtorzyl swoj gest, robotnik w miescie Tula otrzymal od niego nastepnego Blancpaina wartego 10 tys Euro.

Rok pozniej pewien gentlemen z Monako przekazal prasie informacje na temat fortuny Putina: 40 miliardow dolarow w aktywach spolek kierowanych przez kolegow Putina z St. Petersburga, 4,5 % kapitalu Gazpromu i polowa genewskiej spolki Gunvor, ktora sprzedaje rosysjki gaz na eksport i ktora jest zarzadzana przez dwoch panow: gentlemena z Finlandii i gentlemena z Rosji.

Na pewno wierutne klamstwa.

Malo tego. Inny zawistnik podaje nawet wieksze liczby i utrzymuje ze koledzy ojca narodu, panowie Kowalczyk, Timczenko i bracia Rotenberg zarzadzaja aktywami nalezacymi do ojca narodu szacowanymi na 60 miliardow $, wypracowanymi poprzez wyprzedaz panstwowych aktywow po zanizonej cenie.

Na pewno wierutne klamstwa.

Malo tego. Byly agent KBG, Siergiej Kolesnikow, ktory uciekl z Rosji, utrzymuje ze ojciec narodu wypompowal pomiedzy rokiem 2000 i 2007 okolo 500 milionow $, poprzez spolke Petromed. Fundusze plynely nastepnie poprzez luksemburska spolke.

Na pewno wierutne klamstwa.

Malo tego. Jakies lokalne mohery ubzduraly tez sobie ze gigantyczny palac budowany wlasnie nad Morzem Czarnym jest wlasnoscia ojca narodu. Palac ma 12.000 metrow kwadratowych powierzchni i ulokowany jest w prywatnej zalesionej posiadlosci o powierzchni 76 hektarow. Inne budynki na terenie posiadlosci to kasyno, hotel i 20 innych budynkow techniczno-gospodarczych, gdzie ma zyc i pracowac 200 osob obslugujacych posiadlosc.

Na pewno wierutne klamstwa.

To ze palac budowany jest przez panstwowa firme i ze terenu budowy strzega ropsyjskie sluzby to jeszcze nic nie znaczy.

Zazdrosc malych zawistnych ludzi w Rosji jest straszna. Prawie jak ta w Polsce.

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/54813,oszolomy-oskarzaja-putina

i tak jest to tylko przedstawienie dla tych co myślą lokalnie , a ci co myślą globalnie to stoją na wyższym piętrze tej piramidy i mają wszystko pod kontrolą

Cytat:
Pozycja USA

Svali: USA postrzegane jest jako młodszy i słabszy kuzyn "regionów" z Europy. Niemcy, Francja i UK formują tam triumwirat który kontroluje resztę kultu w Europie. Rosja jest postrzegana jako bardzo ważny region, a także najsilniejszy militarnie. Rosji obiecano czwartą co do znaczenia pozycje w nadciągającym Nowym Światowym Porządku, mają pierwszeństwo przed USA gdyż byli bardziej pomocni dla światowego spisku w ciągu tych wszystkich lat.

Potomkowie rodzin królewskich są również u władzy w organizacjach okultystów. W kulcie nie ma marksistów. Chiny mają mieć miejsce po Rosji, a przed USA. Wielu liderów z USA ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo. Niewiele więcej pamiętam, powinnam być bardziej uważna gdy mnie tego uczono, zresztą byłam zbyt zajęta walką o przeżycie.

Rosja będzie głównym centrum militarnym sekty, biorąc pod uwagę że ich dowódców wojskowych (należących do Illuminati) uznaje się za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie. Chiny ze względu na to że są ojczyzną orientalnego mistycyzmu oraz ze względu na swoją populacje mają również być ważniejsze w NWO niż USA. Ale centrum władzy jest i będzie w Europie, przynajmniej mnie tak zawsze uczono.

Cytat:
Zimna wojna

Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele... dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne. Wpływowy zachodni finansista może spotkać się potajemnie ze swoim rosyjskim "przeciwnikiem" i obaj będą się śmiać z ludzi których traktują jak ślepe owce. Dziele się z tobą tym czego mnie nauczano i co sama zaobserwowałam.

To prawdziwie międzynarodowa organizacja i nie ma tam miejsca dla żadnej formy patriotyzmu. Istnieje w niej wymiana zasobów ludzkich, rosyjski specjalista czy trener może przybyć na chwile do USA, wykonać swoją robotę i wrócić do ojczyzny.

http://davidicke.pl/forum/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje-t3554.html

Komu podlega Putin?
http://newworldorder.com.pl/post,2179,0
_________________
Karoń, Braun - męczą Cię? oglądaj na 1.5 prędkości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 431
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:07, 06 Mar '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym w w/wym. artykule jest przypisywanie cech innych polityków Putinowi. Ale każdy człowiek, także polityk może zmienić swoje ideały, przewartościować swoje pomysły na uprawianie polityki. Jeżeli kradł to pewnie dlatego, że niewiele więcej w polityce mógł. Ale czasami człowiek zastanowi się, co po nim zostanie. Skarbów ze sobą do grobu nie zabierze tak jak nie zabrał ich car Piotr Pierwszy. A imię pozostanie na zawsze. Tak, jak Wałęsa i Chyży Rój swoje imię splamili na kartach historii, tak car Piotr Pierwszy a teraz mam nadzieję Putin, zapisze się w historii jako silny, mądry i dobry władca. Żyd-nie Żyd, ale czy jest gorszym gospodarzem od Chyżego Rója? Artykuł w każdym swoim zdaniu stara się skrytykować Putina ze wszystkich stron. Pogonienie oligarchów, znacjonalizowanie wydobycia ropy i odsunięcie zagranicznych korporacji od zasobów naturalnych czynią Putina dobrym gospodarzem. A demokracja w jego wydaniu wcale nie jest większym reżimem niż to co się dzieje w USA czy GB. Jeżeli Putin jest "swój" to skąd takie ataki na niego a Niemcow skąd takim pupilkiem zagranicznych mediów? A dlaczego Radzio Sikurski tak bardzo chce wpływać na Rosję i znajdujące się pod jej wpływami ex-republiki, szczególnie Białoruś? Artykuł niespójny z faktami, możliwe, że pisany na zamówienie MSZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory w Rosji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.