W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holandia  
Podobne tematy
wolość po holendersku12bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5627
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 09 Sty '13   Temat postu: Holandia Odpowiedz z cytatem

Dni temu kilka córka koleżanki ( mąż Holender ) jechała do Holandii na uroczystą eutanazję teściowej..Panie doktorze , mamy prośbę o przyśpieszenie "zabiegu" o dwa dni.. chcemy wyjechać w piątek po południu.. Po drodze chcemy zajechać do Samanty , wczoraj miała urodziny.. Jesteśmy zabukowani w sobotę rano na lot do Nicei.. Mama przecież już podjęła decyzję.. Bardzo prosimy !.. Adrian położył na biurku doktora Markusa bilety lotnicze jako dowód , że o 9.30 - w sobotę - mają wylot na oczekiwane od roku wakacje..



Doktor Markus , lekarz dzielnicowy od dwóch miesięcy na zlecenie Adriana i Emmy zdiagnozował mamę Adriana , 72 letnią Hertę , która od wielu lat chorowała na nieżyt jelit i niewydolność nerek.. Jednak przekonywującym argumentem za eutanazją jest jej wiek.. 72 lata .. wystarczy.. nażyła się !. Herta podczas wizyty dr. Markusa sama bez jakiegokolwiek przymusu stwierdziła , że prosi go o pomoc !.. " Niech mi pan pomoże doktorze Markus ".. Powiedziała to przy wszystkich obecnych przy jego wizycie.. Niedwuznacznie wyraziła swoją wolę..

Panie doktorze prosimy !..

.... 30 km na południe od Amsterdamu w 3 tys.mieścinie Wielingen dziennikarka stołecznego gazety odkryła , że w tym sennym miasteczku żyją tylko młodzi ludzie.. Nie ma w nim nikogo kto żyje z emerytury.. Raczkujące dzieciuchy , szkolne małolaty , agresywne zawodowe szczury , młodzi dziadkowie , a gdzie staruszkowie ?..Nie ma .. ani jednego w kawiarni , kościółku , na ulicy.. Indagowani przypadkowi rozmówcy na rynku miasta , w urzędzie merostwa , w okolicznych pubach unikali odpowiedzi na pytania gdzie są starsi jego mieszkańcy.. Intuicją tchnięta zatrzymała swój samochód na parkingu spożywczego dyskonta i po niespełna godzinie zauważyła przemykającą postać kobiety , która - na jej oko - mogła mieć ponad sześćdziesiąt pięć lat..

Poczekam jak wyjdzie.. pomyślała.. Stanę w okolicach rozsuwalnych drzwi .. Musi po zakupach wyjść.. - jakoś ją zagadnę - , muszę pierwszym pytaniem zdobyć jej zaufanie , tylko czy będzie chciała ze mną rozmawiać ?.. Po niespełna 20 minutach starsza pani w kapelusiku nasuniętym głęboko na czoło szybkim krokiem opuszczała sklep.. Jaga podbiegła do niej - dzieńdobry , ja nie jestem tutejsza , ja z Amsterdamu , jestem dziennikarką - chcę pani pomóc.. Jestem godną zufania osobą.. Niech pani ze mną porozmawia , mogłabym być pani córką.. Córką ? - mieomal odkrzyknęła - dama w kapelusiku , córką ! ... Pani nic nie rozumie , tu synowie i córki zabijają .. Mordują ojców i matki .. Chce pani coś wiedzieć , a chyba nie podejrzewa , że jest pani w mieście zbrodni.. Osłupiała Jaga patrzyła w oczy straszej pani wyczuwając , że ta waha się czy jej zaufać.. Nie zawiedzie mnie Pani ?.. Przysięgam ! - pomogę ze wszystkich swoich sił.. nie jestem Holenderką..Pochodzę z Saksonii..Mój ojciec jest emigrantem z Polski..Jestem przyzwoitym człowiekiem , dziadek walczył w powstaniu warszawskim jeśli pani to cokolwiek mówi..

Młoda osóbko .. mówi mi to wiele..ukończyłam historię i prawo na Uniwersytecie van Amsterdam.. Jeśli mogę ciebie prosić chodźmy do mojego mieszkanka.. zapraszam na herbatę..Jeśli masz dostatecznie dużo czasu dostaniesz materiał na wiele lat twojego życia..

Po drugiej filiżance herbary Sanne wyjęła z sekretarzyka dyplomy uniwersyteckie.. Czekała na zauważenie przez Jagę ocen obydwu dyplomów.. Oba były oznaczone ocena bardzo dobrą.. Jaga nie omieszkała pogratulować wysokich ocen..Tak po woli Sanne wchodziła w temat , o którym - widać było -, że sama chciała opowiedzieć..

37 lat była referendarzem sądowym tutejszego małego sądu..Typowe problemy małej , sennej holenderskiej mieściny.. Ponad połowę mieszkańców stanowili ludzie starsi.. Młodzi po szkołach migrowali do stolicy i okolicznych bardziej uprzemysłowionych miast..Merostwo znakomitą część budżetu przeznaczało na pomoc ludziom w wieku zaawansowanym..Czas odmierzały korki noworocznego szampana.. Gdy - na mera miasta - wybrano , młodego , przystojnego , dobrze zapowiadającego się programowo mężczyznę nikt nie podejrzewał , że wybór ten dla wielu będzie ostatnim wyborem jego życia.. Niestety , ja też przyłożyłam do tego swoją uniwersyteckie dyplomy..

Tak niezuważalnie , stanął problem na radzie miasta - eutanazji - .. No , jak nieuleczalna choroba , jak bez jakichkolwiek szans , jak sam zainteresowany prosi i błaga , to czemu nie !.. Mój szef zlecił mi opracowanie pisemnej formuły zainteresowanego o dokonanie przez lekarza merostwa - nie jakiejś prywatnej kliniki - zabiegu eutanazji.. Oczywiście tylko w wyjątkowych wypadkach !.

Chciałam dobrze , tylko dla beznadziejnych wypadków , tylko gdy pacjent cierpiał i nie rokował , tylko dla przypadków ostatecznych.. Oczywiście w formule druku podania było - proszę o pomoc - proszę o skrócenie cierpienia - proszę o doraźną interwencję z powodu braku środków finansowych na długotrwałe leczenie , proszę o zabieg w przypadku drastycznie złych wyników analiz diagnostycznych..

Wierzyłam , że za tymi prawnymi , sądowymi określeniami etyka i nauka medyczna podłoży swój naukowy , moralny podtekst.. Nie mogłam przypuszczać , że nowy mer otrzymawszy z sądu - takie - dokumenty uczyni je narzędziem unicestwienia tak wielu istnień ludzkich.. Mer w krótkim czasie wymienił cały skład lekarzy zatrudnionych przez miasto.. Zredukował 80% lekarskich etatów , podwyższając o 300 % uposażenie pozostałym nowozatrudnionym.. Nieomal w oczach liczba pogrzebów wzrosła do kilkudziecsięciu w ciągu dnia..

Mer miasta zmienił formułę zasiłków pogrzebowych , jeśli zmarły sam " dobrowolnie " - poprosił o pomoc - to pogrzeb całkowicie finansowany był przez merostwo , a całe odszkodowanie z ubezpieczenia trafiało do rąk rodziny.. Odszkodowanie pogrzebowe to 12 średnich pensji - starczyło na nowy dobry samochód , lub połowę mieszkania - na otacie łez..

Jago , zaczęło się , nagminnie dzieci odwiedzali z ojcem lub matką , żeby nie mówić z dziatkami lekarza merostwa , gdzie " zainteresowany " SAM prosił o " pomoc" podpisując druk opracowany przez sąd , czyli przeze mnie .. Proszę o pomoc bo źle się czuję !. Lekarz , a jakże zbadał , zrobił w laboratorium wyniki i podejmował decyzję.. Zastrzyk !!! Zastrzyk śmierci.. Nieomal na oczach dzieci , które tylko czekały na stosowne zaświadczenie , że babcia, mama, tato sami poprosili o pomoc... Wiesz , latem byłam w naszej klinice , młodzi rodzice przywieźli córeczkę - ok. 8 lat - , która chorowała na niewydolność nerkową. Szanowny doktor uprzytomnił im , że ich polisa nie obejmuje dializ , będą musieli płacić z własnej kieszeni , no chyba , że podpiszą prośbę o pomoc !.. Podpisali , lekarz nakazał przewiezienie córki do pokoju obok , gdzie zaaplikował jej zastrzyk uspypiający.. Pogrzeb odbył się na koszt miasta , odszkodowanie przypadło rodzicom.. Jago to było ICH dziecko !.. Sama byłam w szpitalu jak z wypadlu drogowego przywieźli kierowcę dużej ciężarówki , który miał złamane dwie nogi.. W izbie przyjęć lekarz poinformował chłopaka , że może dojść do amputacji kończyn.. " Niech mi pan pomoże " krzyczał kierowca , proszę !.. Pomógł..zastrzykiem..Nie cierpiał młody człowiek..

Wiesz , mój sąsiad mieszkał obok mnie , pod 6 - tką miał gościec stawowy , trudno nu się było poruszać z samego rana , wpadałam do niego po śniadaniu , częstował mnie kawą niejednokroć prosząc o drobne zakupy.. Jak mu je przynosiłam to już czuł się lepiej.. Rozchodziłeś się , żartowałam.. Tak , potrzebował kilku godzin by wejść w rytm dnia codziennego , by jego stawy zapracowały.. Bywało , że wieczorem zapraszał mnie na kawę do kafejki obok naszego domu.. Pewnego ranka zaszłam do niego , w mieszkaniu była synowa z miejskim lekarzem.. Krzyczała, darła się na niego , dlaczego nie pozwala sobie pomóc !.. Ona przyprowadza mu lekarza a on tego nie docenia.. Powiedz mu Sanne - zwróciła się do mnie - , że lekarz jest po to by mu pomóc.. Oczywiście potwierdziłam , daj się zbadać , badanie nie boli.. Na życzenie lekarza i synowej opuściłam jego mieszkanie.. Krótki czas potem zauważyłam przez okno , że na ulicy stoi pogrzebowy bus , do którego na noszach wnoszą opatulone w folię ciało zmarłego.. Za nim idzie synowa sąsiada i lekarz... Dech mi zaparło i nogi mi się ugięły... Badanie i śmierć !..

Jago !.. Tak wyludniło się nasze miasto ze starszych i schorowanych ludzi..To praktyka eliminowania już niepotrzebnych i cierpiących nawet maluszków.. To wynik przebiegłości zarządzców gmin i miast.. Wszystko dla uratowania budżetu.. ofiary nie mają znaczenia.. Państwo nie akceptuje starych i ułomnych.. Orkiestra gra dla zdrowych , mających siłę się bawić i uprawiać seks.. Jago zauważ to !!!!

Dopijaliśmy z Jagą kawę w kawiarni w Poznaniu.. Nie miałem koncepcji na dalsze indagowanie jej o losy mieszkańców miasteczka Sanny.. Zastanawiałem się , czy opowiadana przez nią historia może się jak AIDS przenieść na np. nasz kraj..

Zapytałem zdawkowo , co robi Sanny dzisiaj ? . Czy nadal przemyka się do sklepu ?..

Nie , nie , ja jestem w Poznaniu , bo Sanny wyszła za mąż za wdowca z twojego miasta..Wczoraj w ratuszu był ich ślub..On jest emerytowanym nauczycielem poznańskiego liceum.. Jedynki..Marcinka.. No wiesz tu opodal na Grunwaldzkiej.. Poznała go przez takie internetowe biuro .. Ona jest najszczęśliwszą osobą na świecie.. Wiesz , przy szampanie nachyliła się mi do ucha i powiedziała , że w Polsce i w Poznaniu lekarze nie usypiają , pomagają na prawdę !!! Z jego i swojej emerytury 4000 euro będą szczęśliwym małżeństwem do końca świata...

Jestem o tym przekonany Jago.. jestem o tym przekonany odparłem , choć w duszy zacząłem szukać wątpliwości dla tego stwierdzenia..

http://legionista.nowyekran.pl/post/8520.....stry-zycia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 20 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubisz gejów? Trafisz do getta!
Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się... dzieci.

Wprowadzone przepisy stanowią, że kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana.

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. „Pomogą" im w tym pracownicy urzędów socjalnych.
Do wydalenia „antygeja" do getta nie jest potrzebna wcale decyzja sądu. Wystarcza administracyjny przepis.

Ten paragraf ma zdaniem władz Amsterdamu chronić przede wszystkim prawa osób o homoseksualnych preferencjach. A co z prawami reszty ludności, na przykład członkami rodzin antygejowsko nastawionych Holendrów? Czy to nie wynaturzeni, że decyzją administracyjną wprowadza się odpowiedzialność zbiorową?
http://www.fakt.pl/Szokujaca-decyzja-wla.....467,1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 21 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

listopad ty masz taka paranoję na punkcie holandii, że jak bym ci zaproponował darmową wycieczkę do krainy wiatraków i tulipanów, to byś chyba spierdalał niczym świnia przed rzeźnią...
w każdym razie niewątpliwie o wiele bardziej niż ja przed polską - bo ja może i polskim psom nie ufam, może nawet się ich boje, ale aż tak paranoicznie jak ty, to o tym kraju nie bredzę.

może spójrz na to inaczej - bo wiesz stres życia nie wydłuża, a holendrzy i tak mają w dupie co o nich myślą słuchacze radia maryja.
po pierwsze dzięki temu wszyscy polscy geje wyjada do holandii...
a po drugie, być może któregoś dnia i mnie poddadzą przymusowej eutanazji.
jak dla ciebie i twoich przyjaciół homofobów z łysymi głowami, totalny win - win Smile

więc się tak nie stresuj chłopie, tylko ciesz tym że jest taki kraj jak holandia co zbiera u siebie zło całego świata, a w którym twoja noga na szczęście nigdy nie postanie. i jak mówię "na szczęście" to uwierz mi, że szczerze i od serca, choć zarazem nie bezinteresownie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 21 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Nie lubisz gejów? Trafisz do getta!
Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się... dzieci.

Wprowadzone przepisy stanowią, że kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana.

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. „Pomogą" im w tym pracownicy urzędów socjalnych.
Do wydalenia „antygeja" do getta nie jest potrzebna wcale decyzja sądu. Wystarcza administracyjny przepis.

Ten paragraf ma zdaniem władz Amsterdamu chronić przede wszystkim prawa osób o homoseksualnych preferencjach. A co z prawami reszty ludności, na przykład członkami rodzin antygejowsko nastawionych Holendrów? Czy to nie wynaturzeni, że decyzją administracyjną wprowadza się odpowiedzialność zbiorową?
http://www.fakt.pl/Szokujaca-decyzja-wla.....467,1.html


Niech od razu wprowadzą przepis, że jak się pedałowi chce popedalić to obowiązkowo trzeba mu to umożliwić, nadstawiając dupy lub też obciągając. Idź na całość w imię tolerancji Holandio!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 21 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos homofobii.

Wyobraźcie sobie, że obalony 10 lat temu przez waszych panów i władców USrańców (a w tym również Holandię) prezydent Gruzji, Micheil Saakaszwili, został niedawno oskarżony przez prokuraturę o to że za swoich rządów nasyłał na członków opozycji tajniaków, aby ci ich uwodzili - po czy miał ich szantażować, że albo mu ulegną, albo ujawni że są pedałami... Exclamation

No cóż, skoro nasze media mówią że tak było - to jakże mogło by tak nie być. Toż przecież nasze media zawsze wiedzą lepiej, nie? Zwłaszcza, że każdy prawdziwy Polak - homofob, katolik i patriota doskonale wie, że dobry pedał to każdego uwiedzie i własnie dlatego trzeba się takich wystrzegać! Smile

Tak że uważajcie chłopaki, żeby przypadkiem ta nikczemna i bezbożna Holandia nie wysłała na was któregoś dnia pedała, bo jeszcze was nie daj boże uwiedzie...
Najlepiej to przezornie zamknijcie granice, albo może od razu spierdalajcie na wschód, lub do Afryki - tam co niemiara takich homofobów jak wy, więc od razu poczujecie się bezpieczniej, niż w tej bezbożnej i spedalonej UE.


Gruzja: filmowali znanych homoseksualistów, żeby ich szantażować

Byli urzędnicy gruzińskiego resortu obrony są oskarżeni o to, że w tajemnicy filmowali w sytuacjach intymnych homoseksualistów, będących osobami publicznymi, aby ich szantażować i zmusić do współpracy ze służbami bezpieczeństwa - podała we wtorek prokuratura.

W ramach śledztwa aresztowano trzech byłych urzędników, którzy zostali następnie zwolnieni za kaucją. Są oni oskarżeni o nagranie w tajemnicy kilkudziesięciu filmów przedstawiających akty seksualne między mężczyznami "bardzo znanymi" w Gruzji. Później tymi nagraniami szantażowali swoje ofiary.

Jak poinformował prokurator generalny Arczil Kbilaszwili, za pomocą tych filmów oskarżeni zmuszali znanych homoseksualistów to współpracy ze służbami bezpieczeństwa, a także wymuszali, by "demonstrowali oni poparcie dla władzy".

Śledztwo wpisuje się w serię dochodzeń, które objęły członków byłego rządu związanego z prezydentem Micheilem Saakaszwilim, którego partia w październiku 2012 roku przegrała wybory parlamentarne. Zwyciężyła w nich koalicja Gruzińskie Marzenie miliardera Bidziny Iwaniszwilego, co zakończyło dziewięcioletnią polityczną dominację Saakaszwilego i doprowadziło do niewygodnej kohabitacji nowego rządu z szefem państwa.

- Chcemy pokazać, że tamten rząd regularnie działał poza prawem i wartościami, na których powinno opierać się społeczeństwo - powiedział dziennikarzom Kbilaszwili.

Według prokuratury odpowiedzialny za nagrywanie homoseksualistów jest były szef żandarmerii wojskowej Megis Kardawa. Uważany za bliskiego współpracownika byłego ministra obrony Baczo Achalai, Kardawa opuścił Gruzję po wyborach z 1 października.

Nagrane w tajemnicy filmy wideo opublikowało wiele mediów w Gruzji, gdzie homoseksualizm jest w dalszym ciągu stygmatyzowany, wywołując falę krytyki ze strony organizacji działających na rzecz praw homoseksualistów.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/gruzja-f.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:41, 21 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
listopad ty masz taka paranoję na punkcie holandii, że jak bym ci zaproponował darmową wycieczkę do krainy wiatraków i tulipanów, to byś chyba spierdalał niczym świnia przed rzeźnią...
w każdym razie niewątpliwie o wiele bardziej niż ja przed polską - bo ja może i polskim psom nie ufam, może nawet się ich boje, ale aż tak paranoicznie jak ty, to o tym kraju nie bredzę.

może spójrz na to inaczej - bo wiesz stres życia nie wydłuża, a holendrzy i tak mają w dupie co o nich myślą słuchacze radia maryja.
po pierwsze dzięki temu wszyscy polscy geje wyjada do holandii...
a po drugie, być może któregoś dnia i mnie poddadzą przymusowej eutanazji.
jak dla ciebie i twoich przyjaciół homofobów z łysymi głowami, totalny win - win Smile

więc się tak nie stresuj chłopie, tylko ciesz tym że jest taki kraj jak holandia co zbiera u siebie zło całego świata, a w którym twoja noga na szczęście nigdy nie postanie. i jak mówię "na szczęście" to uwierz mi, że szczerze i od serca, choć zarazem nie bezinteresownie Smile



Bimi ty masz cos z garem, mowie ci to calkiem powaznie ; daj sobie spokoj z ziolem bo jest coraz gorzej i w koncu wywal tego kota bo widze ze juz cie calkiem zdominowal, ale nie martw sie nie tylko pedalski slub mozesz wziasc ale za kilka lat nawet twojego sadystycznego kota bedziesz mogl poslubic.

Nie podniecaj sie tak bo sam wiesz ze ze zdrowiem u ciebie kiepsko (zwlaszcza psychcznym) nikt poza mna ci tego nie powie, jak sie bedziesz tak unosil bez powodu to twoje otluszczone serduszko moze tego nie przetrzymac, dobrze ci radze nie stresuj sie tak na stare lata.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulińcu, ja twoim miejscu martwił bym się bardziej o swoją główkę, niż o moje serce.
moje serce, nawet jeśli kiedyś wysiądzie, choć wątpię żeby akurat od podniecenia, to przynajmniej po tym jak już spełniło swoją rolę.
a twoja główka? jak pusta była, tak pusta zdechnie - i mogę ci jedynie życzyć by nie od eutanazji.. Smile

i nie bój się zapalić se czasem blanta - to nie zabija i na głowę na pewno ci nie zaszkodzi, a a nuż pomoże, bo czyż może być już gorzej? z tym że uważaj na psy i sąsiadów, bo w odróżnieniu ode mnie ty nie mieszkasz w holandii, lecz w wymarzonym systemie społecznym listopada i jego łysych kumpli w flejach; państwie policyjno religijnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
paulińcu, ja twoim miejscu martwił bym się bardziej o swoją główkę, niż o moje serce.
....
i nie bój się zapalić se czasem blanta - to nie zabija i na głowę na pewno ci nie zaszkodzi, a a nuż pomoże, bo czyż może być już gorzej? z tym że uważaj na psy i sąsiadów, bo w odróżnieniu ode mnie ty nie mieszkasz w holandii, lecz w wymarzonym systemie społecznym listopada i jego łysych kumpli w flejach; państwie policyjno religijnym.

tak sie głośno zastanawiam tylko... co to znaczy państwo policyjno-religijnym. Ostatnio odwiedził mnie kolega ktory żyje w Holandii od dobrych 5 lat, różnie mu się tam wiedzie, ale merolem se jeździ a tutaj nie był nawet bezrobotnym, można powiedzieć nigdy nie pracował, nie mogł sie odnaleźć a wykształcenia nie ma, chęci do cięzkiej pracy też nie, głównym jego hobby to filmy, zwłaszcza kolorowe, piwo i wódka Smile
Otóż ten kolega twierdzi, że tam jest państwo policyjne, gdzie jakas mała zadyma lekka bijatyka to od razu polcjia. Twierdzi też może schizofrenicznie, że jest tam u góry jak on to nazywa satelita, który penetruje ulice, ja mu w to nie wierze. Jednak na pewno cos jest na rzeczy ze to panstwo policyjne, jesli nie religijne jak RP ale policyjne i do tego, czemu tez nie mozna zaprzeczyc, pro- eutanazyjne, to moze budzić strach widok lekarza. Nie twierdze od razu, ze kupuje ten obrazek o naduzyciu eutanazji, jednak w kato-polsce jest kłapanie dziobem i jakies opluwanie przez katolików całej reszty ale w zasadzie na tym sie kończy. No w czym wlasciwie to przeszkadza ta religia, nie bronie jej, bo sam nie doceniam kościoła, ale jednocześnie nie czuje sie napietnowany czy pod jakims przymusem kociola, religi itd, wiec o czym ty kurwa Bimi prawisz?
Co ci księza zrobili w Polsce ze uzywasz tego argumentu kontra eutanazja i ustrój "demokratyczny"?

Jak mowie, wali mnie to czy sekta rosnie w sile czy slabnie, za kilka lat emerytów bedzie 50/50 w polsce a parenascie lat i beda sami starcy, troche to off topic, ale "nastroje spoleczne" beda silniejsze wraz z rosnącą w siłe grupą dziadów.

Nie wydaje mi sie jednak zeby eutanazja byla czyms szczególnie cudownym, interesuje mnie jednak prawdziwe oblicze legalnej eutanazji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Otóż ten kolega twierdzi, że tam jest państwo policyjne, gdzie jakas mała zadyma lekka bijatyka to od razu polcjia.

Cóż - tu muszę potwierdzić. Jeśli o to chodzi to w Polsce jest zupełnie inaczej.
W Polsce człowiek się prędzej wykrwawi na śmierć na chodniku, niż doczeka psiarni po tym jak jak go napadła banda zakompleksionych skinów - patriotów i homofobów, za to że się na nich popatrzył nie tak jak trzeba. A już nie daj jego boże żeby był gejem i się z tym nie ukrywał - to już wpierdol murowany, jeszcze na koniec na komisariacie za to że odciągnął panów policjantów od pracy Smile

Policja przyjeżdża niezwykle szybko do bójek na ulicy - faktycznie typowy przykład państwa policyjnego. Laughing

A twój kolega, jak się domyślam, to amator ulicznych zadym - ziomal listopada?
Bo skąd inaczej znał by różnicę między Polską a Holandią, w tym względzie.
Co tylko potwierdza moją tezę odnośnie środowiska do jakiego należą "prawdziwi patrioci" waszego pokroju - środowisko pozbawione włosów oraz mózgów, ale za to zawsze chętne do zadymy.

Wierzę, że dla kiboli i innych zadymiarzy Holandia jest krajem bardziej policyjnym niż Polska.
Sęk w tym, że dla tych co nie robią zadym, a wręcz od nich stronią - jest o wiele mniej policyjna.

Cytat:
Co ci księza zrobili w Polsce ze uzywasz tego argumentu kontra eutanazja i ustrój "demokratyczny"?

Zmarnowali mi tysiące godzin najlepszego okresu mojego życia pierdołami o bozi. Z tym że to było jeszcze za komuny - strach pomyśleć co robią dzieciom dzisiaj, gdy żadne wiadomości nie obejdą się już bez biskupa czy innego papieża, a żadna droga ni most nie nadaje się do użycia zanim ją poświęcą na wniosek urzędników.

Jeśli nie wiesz co rozumiem przez państwo policyjne religijne to zapoznaj się z tym tematem: viewtopic.php?t=79
Ma tylko 12 stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:29, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jest jak jest i jak se chcesz smigac z typem pod raczke to nie w polsce ale... wydaje mi sie ze to obie strony maja najebane zarowno lysi jebane psy jak i pedaly kiedy dasz im kurwa palca.
jezeli ktos uznaje sie za wolna jednostke ktora chce zyc a nie to pokazywac i sie kurwa przy dzieciach macac i lizac to zasluguje na zycie. jak pedalom zle to niech wypierdalaja do homolandi a jak lysym zle to tez niech wypierdalaja- co do drugich to sa czesto jak widac takie skryte pedaluchy ktore manifestuja swoja potrzebe niszczenia pedalow bo gdzies tam w srodku dupska to psycho reakcja na jego swedzenie.

"zabrali mi lata" eh kurwa bimi nie placz jak ciota, nikt nie mial lekko. a reakcje policyjne sa dobre dopoki stanowia dla ciebie ochrone, zawsze jednak mozna sie jebnac z tym ze u wiatrakow pies nie jebnie sie na pedale bo jest to surowo zabronione.

dlatego sadze, ze nie ma wlasciwie o czym pierdolic. tu buce tam buce a jakby nikt nie macil wody to by im za nudno bylo.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzaciul napisał:
dlatego sadze, ze nie ma wlasciwie o czym pierdolic.

skoro tak to nie wiem po co nam tu pierdolisz te swoje złote mądrości.

jeśli chcesz się odnieść do czegoś co napisałem, to postaraj się to najpierw zrozumieć, zanim się zaczniesz wymądrzać.
bo tak to tylko znowu pokazujesz jakim jesteś bezdennym kretynem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Bimi"]
rafal811 napisał:
zmarnowali mi tysiące godzin najlepszego okresu mojego życia pierdołami o bozi. Z tym że to było jeszcze za komuny - strach pomyśleć co robią dzieciom dzisiaj...

Jeśli nie wiesz co rozumiem przez państwo policyjne religijne to zapoznaj się z tym tematem: viewtopic.php?t=79
Ma tylko 12 stron.

zapoznałem się,
Wole żeby ktos w czarnym płaszczu biegł za mną z kropidłem opowiadając banialuki, z których sie moge pośmiać, jesli jestem wystarczająco rozgarniety, niż w białym kitlu milczący gostek ze strzykawką z chęcią "pomocy"...

Tysiące godzin powiadasz... gdybym to przeniósł do następującej analogii - tutaj słuchałeś o bozi i sądząc z rozczarowania że nie istnieje ona w takiej postaci i kształcie jaką wtedy poznawałeś - stąd twa frustracja i złość, całkiem uzasadniona

ale odnosząc to do innych banialuków, jak nie wiem, demokracja? że niby istnieje coś takiego? czym można zapchać te bajki - kreskówkami Disneya, może wszystko byłoby lepsze od tych banialuków.. ale wtedy dziecko tak nie mogło myśleć, kiedy się zorientowałeś że inni zorientowali się znacznie wcześniej... stąd te nerwy chyba, to tak samo kiedy odkryłem,że święty mikołaj jest podstawiany, żeby było po prostu milej Smile

4ta rp to jakby zapowiedź opieki, większej troski Państwa, problem jedynie w tym, że to sie ma nijak do sytuacji rynkowej na arenie międzynarodowej, gdyż to i tak grube ryby finansjery pociągają za wszystkie niemal sznurki, a na pewno te najważniejsze, jaki ustrój w kraju, czy białoruś czy nie - komuna już była i kto mogłby uwierzyc ze sie to da powtórzyc to raczej jest w błędzie, do tego jest potrzebna kontrola nad emisją pieniądza i narodowy bank w rekach panstwa a tego od przemien ustrojowych z lat 90 już dawno nie ma i nie bedzie, wiec jakkolwiek to nie brzmiało groźnie, droga była daleka a teraz to nawet brzmi sentymentalnie.

najbardziej w oku stoi mi belka a nie godzina policyjna. poza tym owoc zakazany smakuje lepiej.
Te wszystkie rozważania sprowadziłbym do prostego przykładu Chin - tam jest i komuna i kapitalizm, chcesz miec lepszą pracę - napraw sobie ryj, chcesz miec lepszą pracę - wydłuż nogi nawet o 10cm. Czy religia, wiara może cokolwiek zmienić?
Na pewno obcinanie kosztów Państwa na emeryturach może cokolwiek zmienić w polityce państwa, latka idą, na szczęście biały kolor widać dobrze nawet na starość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:26, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
trzaciul napisał:
dlatego sadze, ze nie ma wlasciwie o czym pierdolic.

skoro tak to nie wiem po co nam tu pierdolisz te swoje złote mądrości.

jeśli chcesz się odnieść do czegoś co napisałem, to postaraj się to najpierw zrozumieć, zanim się zaczniesz wymądrzać.
bo tak to tylko znowu pokazujesz jakim jesteś bezdennym kretynem.


nie uwazam siebie za madrego, po prostu pragne zauwazyc ze zarowno takich ciotuni jak ich obrazoburcow nie potrzebuje, nie chce widziec i slyszec bo to sa dwa profile tej samej mordy schizofrenicznego malego ratlerka hitlerka.
wiec zadlaw sie huju czyjas pala i zrob miejce na tej planecie dla ludzi ktorych gowno obchodza wasze popierdolone wasnie.

to ze narzekasz mniej w holandi nie jest zadnym podowem by sie tym chwalic szczegolnie przy tym ze celuja tam cie w dupsko
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Wole żeby ktos w czarnym płaszczu biegł za mną z kropidłem opowiadając banialuki, z których sie moge pośmiać, jesli jestem wystarczająco rozgarniety, niż w białym kitlu milczący gostek ze strzykawką z chęcią "pomocy"...

nono - czaję, masz paranoję. w nocy czasem budzisz się zlany potem, bo miałeś koszmar, że ktoś cię zawiózł do holandii... a i w dzień ta obawa nie daje ci spokoju.

z tym, że to że masz paranoję - to już sobie chyba wcześniej ustaliliśmy? Smile

naprawdę nie musisz mi wymieniać wszystkich rzeczy których się boisz bez powodu - wierzę i bez tego, że długość owej listy dąży do nieskończoności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie uwazam siebie za madrego

no widzisz, ty przynajmniej wiesz, że jesteś typowym polskim głupkiem.
znaczy, że jesteś chociaż mądrzejszy od listopada. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge dodac tyle, ze nie jestem homofobem, ale nie podoba mi sie jakieś spedalanie spoleczenstwa na siłe. z jednego głównie powodu: politycznego.
Kazdy obywatel ma swojego "opiekuna politycznego" czy jakies preferencje polityczne najczesciej na stałe. Z powodu ze pedały i lesby czują sie opuszczone, przeto kazda polityczna kurwa chce sie nimi zająć aby ich głos jemu służył.
Druga kwestia - pedały i lesby nie powinni byc traktowani na rowni, gdyz nie są grupą rownoważną, nie upieram sie zeby ich pietnowac, ale przegiecie w drugą strone to tez jest niezdrowe.


A po wyborach cos tym ludziom z marginesu trzeba dac, azeby sie nie zniechecili na przyszle wybory
Dlatego zwraca sie na nich zbyt duzą uwagę faktycznie bez żadnego społecznie racjonalnego powodu, glownie w mediach, bo to narzedzie polityki, szerzac przy tym anormalność na równi z normalnością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu mała dygresja
Pomyslcie nad tym - ludzka inteligencja wciaz sie rozwija, jednak mimo tego postepu budowanego w gruncie rzeczy na dorobku pokoleniowym (tatus szef korporacji, przekaze ją synkowi) wciąz nie da sie zakodowac tej wiedzy w nowonarodzonych dzieciach. Innymi słowy - dzieci i nowi ludzie muszę się od nowa uczyć i w zasadzie to coraz wiecej, oczywiscie uczą się pobieżnie, gdyż nie są w stanie opanować całego materiału jaki ludzkość spisała w mądre tomy dokumentacji naukowej i know how przedsiebiorstw. Nie o to jednak chodzi, ale o to, ze tego (głupoty po urodzeniu) na razie nikt nie jest w stanie wyeliminowac nadpisujac ją wla. I ciągle zaczynamy od zera - w kazdym razie moralnie...
gdyby szybkosc rozwoju cywilizacji obecnej mozna bylo zaszczepic w kazdej dziedzinie na zasadzie gmo, moglibysmy wyprodukowac odporne moralnie jednostki bazujące na osiągnięciach na polu moralnym.
Tymczasem synek synka prescota busha jest dalej kawałem sk...syna ktory ma na wzgledzie jedynie dobro rodziny i nie zaprząta sobie głowy dobrem ogółu chocby w namiastce, no dobra, po przecinku czy promilu. Nie jest poprawny moralnie, on jest po prostu poprawny wyłącznie politycznie, na kazdym innym polu jest swieżakiem, ktory ponadto nie musiał sie prawie niczego uczyć.
Wiec dlaczego ja mam sie uczyć tolerancji dla dziwnych rzeczy, ktore jako marginalne, służą wyłącznie takim jak dablju busz?

Dlatego caly rozwoj pozostanie w rękach dorobków grubych firm czytaj rodziny i pewnych klanów, niezależnie jak bardzo na dole będziemy akceptować lub nie wynaturzone marginalne zjawiska służące polityce. Przy takim całym postępie głupek dorywa się do całej władzy kompletnie jej nawet nie rozumiejąc bo po co? Smile, gdyż nie dane mu było się uczyć zwlaszcza rzeczy jemu niepotrzebnych(nikt go nie był w stanie zmusić).
Z tego prosty wniosek - ludzkosc sie nie zmieni, i ŻADEN USTRÓJ nic nie wniesie innego prócz jednego - prosciej sterować ludzmi z prostymi historyjkami, trudniej zapanować nad ludzmi trudniejszymi Smile
Kiedy jednak historyjki i te proste i te trudniejsze juz sie znudzą i opatrzą, w tym czasie matematycznie opracowana formuła wygrywania władzy przez dokładne strategie wyborcze pozwoli dalej kontrolowac to co do tej pory z tym ze na inny sposób.

a policja? no coz, jak biedna kurewka ciągle szarpana na lewo i prawo, no bo taka jest jej rola i nie przekonuje mnie argument ze policja w holandii to tak żwawo reaguje tylko na bójki, na polityczne kwestie to wcale. widocznie mozni tamtego dystryktu są dużo wyzej w hierarchi "waznosci" niż odpowiedni koledzy z biednej prowincji RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
ja moge dodac tyle, ze nie jestem homofobem

jasne - bo wcale nie boisz się pedałów, nie?
tak samo jak i nie boisz się holenderskich lekarzy biegających za tobą ze strzykawką, żeby cię zabić.. Laughing

czy wy panowie nie wiecie, że jak na razie najbardziej znany współczesny przypadek lekarzy masowo dobijających pacjentów wbrew ich woli był nie w holandii, ale własnie w polsce? a konkretnie to w łodzi.
naprawdę nie wiecie o tym? to może się kurwa dokształcie, skoro aż tak bardzo się podobnego procederu obawiacie i spierdalajcie stamtąd, póki waszej skóry rodacy katolicy i patrioci jeszcze nie sprzedali.. Smile

http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%22%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
ja moge dodac tyle, ze nie jestem homofobem

jasne - bo wcale nie boisz się pedałów, nie?
tak samo jak i nie boisz się lekarzy biegających za tobą ze strzykawką, żeby cię zabić.. Laughing


pedałów sie nie boje, serio, bardziej boje sie sam siebie, jesli beda to bardziej promowac, to w koncu to kupie Smile
a moja kobieta sie do mnie zniecheci bo jest mniej sugestywna.

Co do lekarzy to faktycznie, troche sie tego boje, moze jeszcze nie teraz ale rzeczywistość moze Cię osaczyć za parę latek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dużo trzeba, zeby stać się kamieniem u szyi dzieci, to wszystko w rękach rodziców, dzieci jednak wychowuje bardziej Państwo i rynek w ogólnym znaczeniu, he he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
pedałów sie nie boje, serio, bardziej boje sie sam siebie, jesli beda to bardziej promowac, to w koncu to kupie Smile

znaczy przyznajesz, że boisz się tego, że jesteś pedałem, ale to nie jest twoim zdaniem homofobia?
cóż, ja widzę tylko dwa możliwe wyjaśnienia twojego lęku przed samym sobą:
1) albo jest to jakaś fobia (mniejsza o jej nazwę)
2) albo jesteś padałem (boisz się to wyznać, co jest zrozumiałe, zważywszy na to gdzie mieszkasz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

naprawdę nie wiecie o tym? to może się kurwa dokształcie, skoro aż tak bardzo się podobnego procederu obawiacie i zróbcie coś z sobą, póki waszej skóry rodacy katolicy i patrioci jeszcze nie sprzedali.. Smile

http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%22%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%22


to było odwrotnie - najpierw naczytałem się łowców skór kilka lat temu.
Na bazie tej wiedzy, kiedy dzisiaj przeczytałem jak naciąga się "pomoc"
to tak myślę, że w Łodzi wszystkich "bohaterów" tej akcji
przywrócą na etaty a oni każą się całować po tych "złotych" rękach, he he he Smile

na polskim rynku eutanazja objawi się z poczwórną mocą, Polak potrafi!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Bimi napisał:

naprawdę nie wiecie o tym? to może się kurwa dokształcie, skoro aż tak bardzo się podobnego procederu obawiacie i zróbcie coś z sobą, póki waszej skóry rodacy katolicy i patrioci jeszcze nie sprzedali.. Smile

http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%22%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%22


to było odwrotnie - najpierw naczytałem się łowców skór kilka lat temu.
Na bazie tej wiedzy, kiedy dzisiaj przeczytałem jak naciąga się "pomoc"
to tak myślę, że w Łodzi wszystkich "bohaterów" tej akcji
przywrócą na etaty a oni każą się całować po tych "złotych" rękach, he he he Smile

na polskim rynku eutanazja objawi się z poczwórną mocą, Polak potrafi!!!

nono - w pełni cię rozumiem.
myślę, że przedstawiłeś już wystarczająco dużo dowodów na to, że masz paranoję.
naprawdę nie musisz już więcej - wierzymy ci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
pedałów sie nie boje, serio, bardziej boje sie sam siebie, jesli beda to bardziej promowac, to w koncu to kupie Smile

znaczy przyznajesz, że boisz się tego, że jesteś pedałem, ale to nie jest twoim zdaniem homofobia?

cóż, ja widzę tylko dwa wyjścia: albo jest to jakaś fobia - albo jesteś padałem


nigdy nie byłem pedałem, jednak mocno wierzę w siłę mediów, to przecież główna siła napędowa masowego prania mózgu Smile

Ściśle rzecz ujmując, odpowiadając na Twoje pytanie na zasadzie ankiety albo psychozabawy (bardzo to niedokładne). to wybrałbym fobię, co nie oddaje prawdy w najmniejszym stopniu, osobiście czuję się obserwatorem.

Gdyby podobne kryterium zastosować na całym społeczeństwie mielibyśmy po połowie, czy to będą wiarygodne wyniki?
Jakby to ująć inteligentnie - zajawisko dystansu do pedałów na zasadzie krytyki bez homofobii przestaje mieć sens w zasadzie tylko podczas jakiegoś podniecenia, wtedy wszystko sie upraszcza, jak to zrobiłeś, jesteś podniecony? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
nigdy nie byłem pedałem, jednak mocno wierzę w siłę mediów, to przecież główna siła napędowa masowego prania mózgu Smile

wiesz nie chcę cię straszyć, ale to forum to też medium - a do tego znajdujące się w holandii... Smile
generalnie cały internet to jedno wielkie medium - w sporej części kontrolowane przez pedałów.
nie powinieneś się więc bać, że czytając internet zostaniesz pedałem?
lepiej czym prędzej wyłącz komputer, bo jeszcze cie spedali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holandia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile