W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
LSD - Loża Skrajnie Demokratyczna   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7521
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 11 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
nie wiem po co chcesz wyważać otwarte drzwi Smile
viewtopic.php?t=6373
http://demokracjabezposrednia.pl/
http://wiernipolsce.wordpress.com/

w zjednoczeniu siła ,być może tego tematu jeszcze nie znasz .

doceniam twoją inicjatywę ,za chęci jak na razie Smile

Masa Krytycznych Jednostek wzRASTA Smile a to jest kluczem do Społecznych Zmian , ZDELEGALIZOWANIA LICHWY i pokojowego współistnienia w dobrobycie Społeczeństw .

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . /
Hipnotyczny trans ,wciąga w hipnotyczne życie ./
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
METATRON




Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ja Ci powiem krótko:

KLUCZEM DO WŁADZY NAD ŚWIATEM JEST METAFIZYKA. ZAWSZE TAK BYŁO, JEST I BĘDZIE!!!

Cała reszta Banki, Armie, Politycy, Media, Korporacje, Kościoły to tylko narzędzia... w rękach Władzy.

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa
Dla Ciebie stagnacją jest fakt, że pierdolą mnie te wasze chęci wielkich zmian. Gdyby każdy skupił się na swoim życiu, nie musiałoby się nikogo uświadamiać. Instynkt by zdziałał, pierw podziemie, a potem wytępienie tych skurwieli.

Się rozwiniecie, bo się dogadacie z okupantem?

Dokładnie śmieszą mnie wasze cele.

I co nie powinienem się wpierdzielać i demotywować? Jeśli macie coś zdziałać, to mogłoby być dziesięciu takich jak Ja ciągle krytykujących i denerwujących, a wy powinniście przejść obok bez słowa albo kazać mi spierdalać niczym zwykłemu trollowi.
Cytat:
Uświadamiasz? No tak

w realu? Nie i nie mam zamiaru.
Cytat:
Zauważyłem, że siedzi w was jakaś kościelna dualna tendencja do patrzenia na inicjatywy w dwóch kolorach.

Sram na wszystkie tłumy i molochy. Sram na takie inicjatywy, to jest dla mnie ostateczny dowód na upadek ludzi.
Cytat:
więc powiedz mi kurwa co w tym złego, że przy pomocy ugrupowania prawnego można dotrzeć i uświadomić więcej ludzi?

Porwijcie rzesze, a potem obudźcie się ze snu. Z pustego nawet salomon nie naleje.
Cytat:
No kurwa nie wygrasz to na chuj tu jesteś?

To już nawet nie w tym rzecz, że ta inicjatywa nie ma szans, gdyż nawet, jak wygra to nie da się oświecać masowo.


Wiesz o co chodzi całościowo: Zajmuję się swoim życiem, a gdyby każdy tak zrobił, to kwestia potrzeby zmian w tym państwie jebła by każdego w ryj w o wiele szybszym tempie niż po jakimś pseudo uświadamianiu.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Astan reasumując właściwie całe zagadnienie masz gdzieś, w realu boisz się wyrazić swoje poglądy i pewnie razem jak te zahipnotyzowane owieczki cieszysz się w jednostajny rytm propagandy - no chyba, że żyjesz w samotności i znajomi to dla ciebie określenie obce. No taki z ciebie sieciowy cwaniaczek, który tylko wie, że ma to w dupie i sobie przyszedł postękać. Dobrze, że w końcu wytłumaczyłeś sens głęboko zakotwiczonej w twoim odbycie prawdy. Internet jest twoją twierdzą i tego się trzymaj. Cóż więcej dodać? Niech żyje wolność Laughing Laughing Laughing i czekajmy czekajmy na zmiany w państwie Laughing Laughing Laughing .
Czekaj czekaj. Nie wiem na co, a co do istoty tematu to na pewno możesz stękać dalej i nie życzyć nikomu powodzenia, trzymam za ciebie kciuki cipko. Ciebie nikomu nie potrzeba, bo nawet nie jesteś odrobione produktywny. Produkcja z twojej strony kończy się na wydalaniu porannego stolca, żeby w miarę na luzie wtopić się w szary tłum "fajnych" ludzi.
Siegh heil i Komentuj cele, których nie znasz Smile.



Jeśli ktoś ma zamiar podyskutować poważnie, bez sieciowej napinki nabijanych postów Astanopodobnej niech dzwoni 663568793 albo pisze na priv, bo tutaj temat umrze - nawet powinien.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa
A zdawałeś się normalny. Twórz se kolejne iluzje na mój temat u siebie w głowie. Widać, że sprawia Ci to nielada przyjemność.

Żegnam.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 13 Gru '11   Temat postu: Re: Statut Odpowiedz z cytatem

METATRON napisał:
Statutem zajmę się w tym tygodniu.


Pierwszego dnia Bóg stworzył niebo i ziemię.

METATRON napisał:
System wewnętrznego bezpieczeństwa to podstawa, bez której nic byśmy nie osiągnęli. Ale to na czym się opiera, to na pewno nie jest temat, który będzie omawiany na forum.


A drugiego... bezpiekę Laughing

Nie mogę powstrzymać uśmiechu.

Jak ty chcesz ich pokonać, grając wg. ustalonych przez nich reguł?

W dodatku wyważasz otwarte drzwi. Dlaczego nie przyłączysz się do grupy, która już działa i ją nawet widać?
Takich prób było setki, jeżeli nie tysiące, większość z nas brała tu udział w co najmniej jednym takim przedsięwzięciu. Można by tu nawet temat założyć "moje doświadczenia ze stowarzyszeniem X i dlaczego nie wyszło". Przynajmniej 10 działa obecnie prężnie w polskiej przestrzeni społeczno-medialnej. Największe z nich - Nowa Prawica. JKM stworzył kilka partii, kilkanaście razy startował w wyborach, wiece w każdym dużym mieście przed wyborami, niekończące się objazdy po polskich miastach, miasteczkach i wsiach, sporo zainteresowanych, dużo "obudzonych". Zapisał się trwale w świadomości Polaków (większość wie, że taki ktoś istnieje - a to już dużo, zajebiście dużo). Wynik w wyborach 1-2% Shocked

Zapewne dlatego nie chcesz, bo tam byś parzył kawę, a tu jesteś guru. Dokładnie tak jak z założeniem własnej firmy - nikt cię nie wypierdoli, chociaż w obecnym systemie finansowym i to nie jest takie pewne. Jobsa wyjebano z Apple Laughing

Wiecie, kiedy obudzi się więcej niż 10% społeczeństwa (które przeważnie jest i tak świadome), a więcej niż 1% będzie chciało aktywnie działać?

Kiedy połowa wpadnie w konkrentą biedę, a drugiej połowie wydrą ostatnią kromkę chleba z ręki, albo zaczną do nich strzelać. Ja sobie wówczas przy sposobności podniosę karabin z ziemi i wtedy nie będę musiał zabiegać o to, żeby, jak napisałeś "policja robiła na mój widok krok w tył", bo jestem STOWARZYSZONY. Na razie jednak nie widać nawet biedy w tym kraju. Na ulicach może i luźniej, ale ciągle korki, w dużym centrum handlowym najdalej minionej niedzieli dostałem kartkę za wycieraczkę (stałem na linii ciągłej), bo ... nie było wolnych miejsc parkingowych!!! Więc wolę się skupić chwilowo na tym, żebym sam nie wpaść w biedę, bo najstraszniejszy koniec świata to koniec TWOJEGO ŚWIATA. A obecny kryzys i burdel, oraz strach innych o swoje 4 litery oraz uciułane 3 grosze sprzyja dając wiele po temu sposobności.

Cóż, pozostaje życzyć powodzenia. Podziwiam zapał, ale nie wróżę spektakularnego sukcesu.
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
METATRON




Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 13 Gru '11   Temat postu: "ARCHIWIZACJA TEMATU" Odpowiedz z cytatem

Jako twórca tego tematu na forum, ogłaszam jego zamknięcie.

Temat się wyczerpał - spełnił swoją funkcję i zostaje zamknięty.

Dziękuję wszystkim za wpisy, szczególnie dziękuje za wszystkie uwagi krytyczne - i to nie jest sarkazm, nawet najbardziej złośliwe wpisy są jakimś obrazem społecznej rzeczywistości i informacją zwrotną.

Organizacja zaczyna powstawać. To jaki odniesie sukces zależy od ciężkiej pracy, która jest do wykonania, a nie od szczęścia.

Pozdrawiam Wszystkich,
METATRON

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedy połowa wpadnie w konkrentą biedę, a drugiej połowie wydrą ostatnią kromkę chleba z ręki, albo zaczną do nich strzelać.

To włączą internet i zaczną jeszcze bardziej narzekać. Laughing
A może nawet jakieś referendum zrobią.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 11 Sty '12   Temat postu: szkoda że absolutaianin ma tak dużo racji Odpowiedz z cytatem

I've been there I've done this. Kurwina nie znoszę właśnie dlatego że przy Balcerowiczu wydawał się ostoją rozsądku. A potem okazał się kolejnym oszustem. Nie podoba mi się tworzenie struktur gdzie statut jest budowany dla kolejnych stalinków. Jedyna droga to droga Gandhiego. tak ja to widzę. Więcej odwagi trzeba aby dać się walnąć niż żeby walić Shocked (sorki ale to nie to co myślicie)
jeżeli walniesz policjanta to nikogo tym nie przekonasz ale jeżeli bez obrony i szarpania Ty i inni dacie się bić ze smutnym i życzliwym wyrazem twarzy to już wielu dostrzeże że coś jest nie tak i nie da się powiedzieć że byliście agresywni.
Chcesz szerzyć demokrację? Pomagaj ludziom w walce w gminach z ich problemami, ucz jak zaoszczędzić na picie, jak zaoszczędzić na kartach kredytowych, ucz i edukuj. a jak ty otwierający temat po prostu chcesz byc fuhrerem i mamy iść za tobą to powiem ci tak: pierdol się! Twoje stowarzyszenie jest potrzebne Tobie a nie społeczeństwu bo w życiu jednego obywatela nic się nie zmieni czy ono jest czy go nie ma. A to że nie widzisz że działa w Tobie Ambicja i Miłość Własna a nie wielkie ideały to nienajlepiej świadczy. Obudź siebie potem dopiero próbuj nauczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:11, 23 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Isd.. no właśnie to czym jest ta loża... Confused założyciel- metatron, cechy szczególne: choleryk, 33 lata, pedant; ..do tej pory były 33 wpisy.
Nastał moment wyjścia poza tę barierę...


Cytat:
Po pierwsze. Mamy teraz znakomity czas na to, żeby zaatakować System
Wybory są częścią tego systemu MetaTronie... jedyny antysystem -to jawna bierność wobec systemowych elementów naporu ... od tego trzeba zacząć. Weźmy ostatnie "reklamy pszoniaka" - w ich pojawieniu się idzie wyczuć odwieczną chandrę systemu: system niedomaga z braku świeżej wyborczej masy.. brak zainteresowania wyborami -i zaczynasz człowieku świrować.. a system potrzebuje zdrowych na umyśle ludzi.. i t.d. i t.p. ..wrzutki systemowe.. : chodzenie na wybory sprzyja systemowi, jest jego elementem, więc prawdziwy antysystem to zlewanie moczem co o nas pomyśli system. Chodzi jadnakowoż także i o to, aby tę wiedzę podtrzymywać w rozmowach, aby żyła w świadomości człowieka i ewoluowała w działanie poprzez niedziałanie..

:

.

Król objaśnia jasno i prosto frekwencyjny obrót:


Cytat:
walka z Systemem to walka o Prawa Człowieka, Wolność, Demokrację i wszystko co dobre.
ja bym powiedział odwrotnie!! .. System o p i e r a s i ę na Prawach Człowieka, Wolności, Demokracji i "wszystkim co dobre".

Cytat:
Konkluzja jest taka, że Mamy „parasol” nad sobą.
Nigdy nie wierz w te plotki Meta-Tronie, ani w żadne "parasole" które mają za zadanie cię chronić a wynikające z walki dwu frakcji której nie kontrolujesz.

Cytat:
Struktura musi mieć zarząd – ale na tym polega problem, że jak dasz komuś władzę to mu odbija, zaczyna czuć się ważny i zaczyna innych traktować jak gorszych.
np wozisz się z jakimś wdrukiem, że to jakaś zasada twórcza wszechświata.. Mogłoby się tak stać jedynie od momenty kiedy podmiot straciłby z oczy swój cel nadrzędny. Ja bym powiedział że bazując na takich durnych fobiach i uprzedzeniach, ba, skrajnie impertynenckich stereotypach, do niczego rozsądnego raczej nie dojdziesz Metatronie.

Cytat:
Wiem, że to tylko film, ale znakomicie ilustruje on rzeczywistość. Żeby obalić tyrana trzeba się zorganizować w jedną, sprawnie działającą strukturę.
No zawsze tak było, wielkie odkrycie"! Dzisiaj tą strukturą jest ruch oddolny : " na Wybory? - nie idę! " , a tyranem i opresorem SYSTEM OPERACYJNY *demo*kracja* (rządy demostracyjne).



Kto się uczy, codziennie powiększa. Kto służy Tao, z dnia na dzień pomniejsza. W nieprzerwanym pomniejszaniu dochodzi do nieczynienia. Nie ma niczego, co by nie dokonywało nieczynienia. Dlatego podbicie kraju zawsze urzeczywistnia się poprzez nieczynienie. Kto działa, nie jest w stanie opanować kraju. ~TAO TE KING (Lao-Tse : Drogi Cnoty Księga)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 23 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce i tak nigdy nie glosowalo ludzi jak 50%. To daje nikly wynik poszczegolnym partiom prywatnym.

Prywaciarska Polaka, w ktorej wojt wie lepiej od drogowca specjalisty !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 23 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym powiedział że to własnie "specjalista wie więcej". W takim np. TVP to sie co chwila powołują na specjalistów.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


LSD - Loża Skrajnie Demokratyczna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile