W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Witam Serdecznie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 6119
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 22 Lis '11   Temat postu: Witam Serdecznie Odpowiedz z cytatem

Długo musiałem czekać na rejestracje, aż dwa tygodnie:) Byłem zdziwiony kiedy dostałem maila z tego forum.Musiałem zostac mocno inwigilowany podejrzewam:)Forum to z pewnoscia jest bardzo wartościowe dla tych, którzy chcą jeszcze nie zatracic sie w tym gównie i pozostac ludzmi...

http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Zapraszam na mój blog!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłeś na blokadzie MN 11 listopada? Goniłeś ludzi z flagą Polski? Czy tylko robiłeś obchód z brzuchatym guru w okularach?
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe wtedy goniłem się akurat ze zgrabną panianką, bez akularów w swoim mieście. Co do tematu, kolorowej niepodległej, czy debili z ONR. To rzygam tymi i tymi daja pretekst władzy do zakazu zgromadzeń. Nie walczmy między sobą!!! tylko z tym rządem który wpych nas do wielkego gów*na!
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o fuck gość z SLD ,komuchu w...aj
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komuch, Kapitalista, Liberał. Fajnie gdyby ludzie zdawali sobie sprawe co znaczą te zwroty, a nie używali ich potocznie. Co do parti to raczej działam w młodzieżowce, nie zaliczam się do betonu partyjnego. Poglody mam raczej Lewicowo-Libertariańskie. Niie jestem Stalinista prosze się nie martwićRazz
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak można walczyć ,pisać o prawdzie i zakłamaniu i funkcjonować w takich strukturach?

dla mnie to dyskwalifikacja
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
jak można walczyć ,pisać o prawdzie i zakłamaniu i funkcjonować w takich strukturach?

dla mnie to dyskwalifikacja


To już wprowadzamy dyskwalifikacje ludzi ze względu na poglądy? Kurwa, szybko. A może by tak oceniać po wkładzie, zaangazowaniu i innych atrybutach? Bo takie dyskwalifikowanie z góry to nie jest cecha poszukwaczy prawdy Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można walczyć o prawde w takich struktrach, można walczyć o to by się zmieniły, naprawiały.
Można również "wbrew pozorą" szukać prawdy w takich instytucjach. Wstąpiłem do Parti mając 17 lat imponowały mi ideały lewicowe, i właśnie szukałem również prawdy. Zresztą moja działalność nie zaczynała sie i nie kończyła w SLD. Działałem z bardzo różnymi ludzmi, poszukująć nurtjących mnie spraw, społecznych, duchowych, gospodarczych etc.

Pozdro The Mike:)
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypłynąłeś tu na fali "oburzenia", które popierają tacy panowie jak Obama czy Soros? Wink Tak tylko pytam...

Ty chyba czegoś nie rozumiesz: mówisz, żebyśmy nie walczyli ze sobą tylko z tym rządem, który nas (Polskę) okupuje. Problem w tym, że wy jesteście przybudówką tego reżimu. Walka z reżimem dla ludzi ceniących wolność to również (i przede wszystkim) walka z SLD.
Chyba, że nas chcesz wciągnąć w walkę u boku lewicy z AWS (która tez jest lewicą, żebyś nie miał wątpliwości), bo akurat zabierają wam obecnie lwią część parlamentu. Very Happy

Nie będę współpracował z ludźmi z tzw. w czasie komuny "różowej kanapy". Nie mam zamiaru się rozczarować tak jak w 1989r. rozczarowali się ci, którzy uważali Michnika i Kuronia za wrogów reżimu.
Inaczej rzecz ujmując jako prawicowiec nie będę się kumał z lewicą, która chce zwalczać lewicę akurat rządzącą, bo to się skończy jak zwykle: dzisiejsi rządzący pójdą na ciepłą emeryturkę 5tys. netto, nowa lewica będzie bronić starych przestępców gospodarczych, a prawica jak zwykle zostanie w ciemnej dupie.
Kto nie zna historii jest zmuszony na jej ponowne przeżycie.
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franek, to Ty chyba pomyliłes forum z "kółkiem wzajemnej adoracji". To tam przychodzą ludzie się "kumać", wszyscy "myślą" tak samo, a tu jest forum! Miejsce wyrazania i konfrontowania swoich opinji.

Tu nie tyle kumamy się, co gadamy. Kumanie się może przyjśc później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Franek jebanek
po chuj mieszasz w głowie Arkady - Obama coś popiera? Lewica? Prawica? Rządy? Od kiedy kurwa rządy i prezydenci mają coś do gadania?

To tak jak by milicja sama sobie wydawała rozkazy Laughing


Ktoś tu walczy z politykami? Smile Owszem jest część ludzi dla których wybory to jakiś tam złudny obowiązek narodowy czy przekonanie ideowe, ale przeciwwaga do tego nie powinna być równie płytka. Nie ten level umysłu. Otrzepujesz wierzchołek góry lodowej? Może miotełkę? Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Franek, to Ty chyba pomyliłes forum z "kółkiem wzajemnej adoracji". To tam przychodzą ludzie się "kumać", wszyscy "myślą" tak samo, a tu jest forum! Miejsce wyrazania i konfrontowania swoich opinji.

Tu nie tyle kumamy się, co gadamy. Kumanie się może przyjśc później.


Dobra dobra, fakt, że niezbedna jest równowaga na forach interenetowych, jednak nie zmienia to faktu, że jesteśmy na forum, którego nazwa do czegoś zobowiązuje. Lewica już wiele złego zrobiła, więc pewne rzeczy trzeba nazwać po imieniu. Niestety przez wielu lewicowych agitatorów następuje skrzywienie i przeinaczanie faktów. Kolokwialnie powiedziałbym, że chyba wszystkim zależy "by było lepiej" w miejscu w którym przyszło nam żyć. Przez czerwone i rózowe dziadostwo jesteśmy w czarnej dupie dymani ze wszystkich stron. Polityka "grubej kreski" o której wspomniał Franek miała tragiczne skutki i należy robić wszystko by 2 raz do tego nie dopuścić.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 22 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co Quba, dlatego boisz się polemiki?

Bo Ci "lewak" w głowie namąci?

"Dobra, dobra?" jaka kurwa dobra, jak jeden z drugim wybieracie czyja prawda prawdziwsza?

Jak Twoja, to UDOWODNIJ, bo pieprzenie, ze "lewacy zabili miliony" to pierdolenie, farmazon. Tu trzeba troszkę bardziej się postarać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 03:14, 23 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franek i Qub@!
To nie forum dla was, udzielacie może komentów na Wirtualnej Polsce?

Jesteście niestety tępym wytworem systemu myslicie o lewicy prawicy, o politykach? To jest teatr dla mas. Nie ma Lewicy, nie ma centrum nie ma nawet kurwa prawicy. Po mału te terminy odchodzą do historii. Tak jak klasyczna walka klas z kapitalizmem na początku XXwieku. Rozpoczyna się era jednego wielkiego światowego imperium, a to nawet średnio rozwiniety człowiek potrafi już ujrzeć. Dlatego mówie, że trzeba się zjednoczyć naszczęście co niektórzy już to rozumieją...
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 23 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i się zaczęło. Ledwo się przywitał a już spinka z użytkownikami forum hehe
Wyluzujcie i nie traktujcie kwestii światopoglądowych jako byc albo nie być tutaj i nie próbujcie się wyzywać wzajemnie bo to do niczego nie prowadzi!
Tolerancja!!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 23 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkady napisał:
Jesteście niestety tępym wytworem systemu myslicie o lewicy prawicy, o politykach? To jest teatr dla mas. Nie ma Lewicy, nie ma centrum nie ma nawet kurwa prawicy. Po mału te terminy odchodzą do historii. Tak jak klasyczna walka klas z kapitalizmem na początku XXwieku. Rozpoczyna się era jednego wielkiego światowego imperium, a to nawet średnio rozwiniety człowiek potrafi już ujrzeć.

Nie zrozumieją o czym mówisz. Równie dobrze możesz próbować przekonać fanatyka religijnego, że nie ma Boga. Dla tych ludzi kapitalizm jest bogiem - a socjalizm szatanem. Oni nie myślą - oni wierzą. Bardzo głęboko wierzą w słuszność swych idei... Fanatyczna wiara ma to do siebie, że im bardziej racjonalizujesz jej fałsz, tym większą agresję wzbudzasz w jej wyznawcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 23 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Arkady,
myślenie lewicowe zawsze było mi bliskie przez największe programowo uwzględnianie praw kobiet Cool co nie zmienia faktu, że myślący człowiek wie, że każdy system polityczny rozkrada i mało robi dla kraju, nie ważne czy prawica czy lewica, co myślę nie każdy rozumie - widząc po wpisach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 23 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi i Mala:)
Fajnie, że rozumiecie o co mi chodzi. Kapitalizm, Socjalizm to idee, które tak naprawdę nigdzie nie występują.
Trzeba spojrzeć wyżej zobaczyć coś, bez klapek na oczach, i spróbować zobaczyć problem o wiele większy. Jednak dyskusja Polityczna w Polsce, jest non stop sprzed 100 lat. Jedni są Komuchami drudzy Fanatykami Kościelnymi. Szkoda tylko, że coraz więcej ludzi zaczyna naprawdę mysleć, że nimi są...
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 15 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poglody mam raczej Lewicowo-Libertariańskie.

Laughing Laughing Laughing

A może od razu prawicowo-lewicowe albo komunistyczno-kapitalistyczne.?

Weź mi wytłumacz, jak łączysz postawę ,,nie wpierdzielajmy się ludziom w życie" z postawą ,,załatwmy wszystko za nich". Poważnie jestem ciekaw.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 20 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz takie postawy, jak komunizm i kapitalizm, lub lewica prawica. Ewolują, albo często tracą swoje znaczenia, ponieważ czasy się zmieniają. Na przykład kiedy Lewica walczyła, z wielkimi fabrykantami, arystokracja w XIXw itp. Chciała odebrać, im majątki rozdać ludzią, którzy uciskali w tamtych latach masy, wydawało to się sensowne, patrząc przez pryzmat historii, gospodarka centralnie planowana była błędem.

Widzisz niestety nie da się stworzyć super systemu, aby było wszystkim Było super super

Widzisz Likwidacja Konkordatu, 90% urzędników, których zatrudnia sie wciaż, by ukryć bezrobocie, stworzenie dobrych warunków dla firm, i zatrudnionych przyniosła by nie bywała zyski. Jak również sporą, a nie jaka jest obecnie nadwyżkę socjalną. Obecne czasy, każą nam myśleć nad tym co dalej jak system, może stać się wyjściem...

Lewicowo-Libertariańskie jak bys trochę poczytał wiedział byś np. o takim czymś jak Agoryzm Laughing
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 20 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Arkady
Cytat:
Widzisz takie postawy, jak komunizm i kapitalizm, lub lewica prawica. Ewolują, albo często tracą swoje znaczenia, ponieważ czasy się zmieniają.

W czym na przykład zmieniło się znaczenie kapitalizmu czy komunizmu. Proste przykłady, żeby do prostego nieewoluującego człowieka trafiły.
Cytat:
Na przykład kiedy Lewica walczyła, z wielkimi fabrykantami, arystokracja w XIXw itp. Chciała odebrać, im majątki rozdać ludzią, którzy uciskali w tamtych latach masy, wydawało to się sensowne, patrząc przez pryzmat historii, gospodarka centralnie planowana była błędem.

Trzeba być bardzo wyewoluowanym, by zrozumieć te słowa.
Cytat:
Widzisz niestety nie da się stworzyć super systemu, aby było wszystkim Było super super

Tylko komuniści sądzą, że się da taki system stworzyć.
Mi w ogóle system do życia jest niepotrzebny. Wolałbym jego brak. Z tym, że wtedy ludzie musieliby stać się silni, a to jest nie do pomyślenia dla ludzi. Jeszcze musieliby się sami swoim losem zająć i by im żadne państwo nie pomagało.
Cytat:
Widzisz Likwidacja Konkordatu, 90% urzędników, których zatrudnia sie wciaż, by ukryć bezrobocie, stworzenie dobrych warunków dla firm, i zatrudnionych przyniosła by nie bywała zyski. Jak również sporą, a nie jaka jest obecnie nadwyżkę socjalną. Obecne czasy, każą nam myśleć nad tym co dalej jak system, może stać się wyjściem...

Bo Ty widzisz wyjście w polityce. A Ja w niej widzę ślepą uliczkę.
No i miej se nawet 100% głosów poparcia, wprowadzaj se sensowne reformy. Dla mnie to i tak jest pojebane, że standard mojego życia ma zależeć od tego, kto zajmuje stołek prezydenta.
Cytat:
Lewicowo-Libertariańskie jak bys trochę poczytał wiedział byś np. o takim czymś jak Agoryzm Laughing

Śmieszna to jest ta doktryna.
Za wikipedią:(xD)
Cytat:
Głównym celem agorystów jest utworzenie wolnego społeczeństwa, w którym "wszystkie związki międzyludzkie są dobrowolne"[1].

Nie widzisz tu sprzeczności?
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:20, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczenie Komunizmu i Kapitalizmu, się nie zmieniło w sensie encyklopedycznym czy deklaracji ideowej. Jednak ich potoczne znaczenie jest absolutnie błedne, żyjemy podobno w kraju kapitalistycznym, w którym upadł komunizm:) Gdyby komunizm zaistniał, to nikt nie chciał by go obalać, panowała by przecież wieczysta utopijna sielanka:) Upadł zakłamny system, nazywany socjalizmem realnym, i przekształcił się w inny zakłamany system, który z kapitalizmem prawie niema nic wspólnego. Co ciekawe komunistyczne chiny są krajem mocno kapitalistycznym:)

Widzisz mi też niekoniecznie, system jest potrzebny do życia. Jednak miliony ludzi zostało by zupełnie na lodzie, są tak wygłupienie przez cywilizacje, że gdyby absolutnie zniknął system, mogło by to się zakończyć tragedią. Dlatego trzeba się starć szukać jakiś alternatywnych opcji.

pozdro
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie, to musiało to 'upaść' bo zwyczajnie ludziom zaczęło sie życ zbyt dobrze....cokolwiek byście przez to nie zrozumieli.... viva la komuna, viva la dobrobyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Witam Serdecznie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile