W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Biorą się za Kościół Rzymskokatolicki   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 5145
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 20 Lis '11   Temat postu: Biorą się za Kościół Rzymskokatolicki Odpowiedz z cytatem


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można było w ogóle na Palikota głosować. Wstyd dla Polski na arenie międzynarodowej. Wchodzi taka partia do tego całego rządu i co pierwsze chcą zmienić ? tyle problemów w Polsce, ale nie...przywalili się do krzyża w sejmie bo rzeczywiście to pierwszorzędna sprawa...żałosne. Kraj jest ochrzczony jak jest i tak będzie, jak im przeszkadza coś to niech wypier*alają, razem z tym babo-chłopem, to niedorzeczne wszystko jest, kpiny. O narodzie narodzie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fearmen13 racja, mogę sie podpisać pod Twoim postem, niestety m.in. lewicowe media spowodowały, że ta banda idiotów dostała się do sejmu. Zresztą spójrzmy na to forum, wystarczy napisać w podaniu coś na kościół i witamy w klubie.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fearmen, kraj był chrzoczony dwa razy, pierwszy raz przez kościół prawosławny, to tak gwoli ścisłości.


Nie wiem czy wiesz, ale chrzest Polski był decyzją wyłacznie polityczną, co więcej kazdy kto zna historię i potrafi myśleć wie, ze mariaż Polska-Watykan zawsze był dl aPolski chujowy.Co do PRAWDY o kurwach z Watykanu to mam takie coś:

Żródla nie pamiętam:

Cytat:
15 grudnia 1795 roku, a więc zaledwie po upływie kil­ku tygodni od ostatniego rozbioru, papież Pius VI wydaje specjalne breve do arcybiskupa gnieźnieńskiego, w którym to nakazuje wpajać w lud "obowiązek wierności, posłuszeństwa i miłości panom i królowi", i to "tym silniej, chętniej i gorliwiej w tym czasie, w którym ich do tego pociąga wdzięczność sama. jaką wypłacać są obowiązani za pełne ludzkości i słuszności króla swojego (Fryderyka Wilhelma II) chęci..."

Pius VI kazał Polakom dziękować królowi pruskiemu za rozdarcie ich własnej ojczyzny!

Gdy w 1831 roku Polska w walce o wolność chwyta za broń przeciw carskiej przemocy, papież Grzegorz XVI wydaje 9 czerwca 1832 roku encyklikę, w której potępia powstanie stwierdzając, iż wywołali je "niektórzy twórcy kłamstwa i chytrości, którzy w tych czasach nieszczęśliwych pod płaszczykiem religii podnieśli głowę przeciwko prawowitej władzy monarchy". W końcu wezwał biskupów do wiernej służby dla cara. Ci, którzy walczyli o wolność, byli dla Watykanu zawsze "twórcami kłamstwa i chytrości", albowiem dla papieża prawowitą władzą była zawsze władza panów i monarchów! Stanowisko papieża Grzegorza XVI wywołało wówczas zgorszenie i oburzenie Polaków. Oburzenie to najdosadniej wyraziło się w okrzyku Słowackiego;

Polsko twa zguba w Rzymie!

Również i w okresie powstania styczniowego Rzym występuje przeciwko walce Polaków o wolność. Powstanie to zostało przez Piusa IX nazwane ?zamieszkami? (!). W liście do cara papież stwierdził, że nie doszłoby do nich, gdyby kler cieszył się większą swobodą i posiadał więcej praw. ?Wtenczas jego carska mość się przekona, że przyczyną stałych zamieszek w Polsce, był ucisk sumienia, ucisk religii, ucisk kleru itd.? Co charaktersytyczne, papież szukał okazji do wzmocnienia pozycji kleru. Kolejny watykański władca, Leon XIII, tak apelował do polskich biskupów zaboru rosyjskiego: ?Nie ustawajcie zarazem w dążności, żeby ugruntowało się w duchowieństwie i we wszystkich innych, poszanowanie władz wyższych i zastosowanie się do urządzeń publicznych?. Biskupom polskim w Niemczech wyraził zaś swoje łaskawe uznanie za ich wiernopoddańczość wobec cesarza: ?Miło nam widzieć, z jakim posłuszeństwem i przywiązaniem jednomyślnie łagodnym Jego, ale mozolnym rządom sprzyjacie i przykazuję Wam, żebyście wielkodusznej Najjaśniejszego Cesarza bezstronności zaufali?
Pod naciskiem Watykanu arcybiskup poznański ks. Przyłuski wydaje list przeciwko księżom składającym przysięgę tajnemu komitetowi. Większość jednak patriotycznego duchowieństwa odmówiła posłuszeństwa biskupom i stanęła po stronie Rządu Narodowego. Z ich szeregów wyszły takie postacie, jak ks. Brzóska i ks. Mackiewicz, przed których pamięcią, każdy Polak ze czcią chyli głowę, tak jak chyli ją przed postacią, ks. Ściegiennego, bojownika o wolność z okresu poprzedzającego Wiosnę Ludów.
Następna próba walki o wolność, rok 1905, też jest naznaczona interwencją papieża.
3 grudnia 1905 roku ukazuje się encyklika papieska gromiąca tych wszystkich, którzy odważą się podnieść rękę na prawa ustanowione przez świętą osobę pomazańca bożego, cara Wszechrosji.
Linia polityczna była wyznaczona, watykańscy urzednicy pilnie się trzymali. Dla przykładu, arcybiskup Edward Likowski sprzyjał wyraźnie Prusom. Wspólnie z prałatem Kazimierzem Dorszewskim wydał odezwę wzywającą Polaków do uległości wobec Niemiec, uzasadniając to tym, że ?W narodzie polskim nie wymarło poczucie obowiązku względem władzy z woli Boga nad nim postawionej?. Apelował też do Polaków, by nie ulegali ?agentom i burzycielom pokoju?. Inny przykład księdza ?patrioty" to arcybiskup lwowski Józef Bilczewski, który w odezwie z 4 sierpnia 1914 roku nakazywał Polakom bić się za Austrię (!).
Ostatnia wojna była dla narodu polskiego jeszcze jednym dowodem tego, że Watykan nie jest naszym przyjacielem.
Milczenie papieża wobec ogromu zbrodni hitlerowskich, nominacje Niemców na miejsca aresztowanych biskupów polskich wykazały wyraźnie nieżyczliwy stosunek obecnego papieża do Polski. Po wojnie zakrojona na wielką skalę propaganda z ambony, w prasie katolickiej i masowo kolportowanych broszurach, starała, się zatrzeć oburzenie narodu, starała się usprawiedliwić postępowanie papieża bądź nieświadomością tego, co się działo, bądź rozdmuchaniem skąpych i nieobowiązujących wystąpień.Te wysiłki urzędowych i nieurzędowych obrońców Watykanu, działających zresztą na rozkaz Watykanu, który, jak wiadomo, umie używać sankcji zawartych w kodeksie prawa kanonicznego, trwają nadal. Dla ludzi, których hasłem może być: "Niech zginie Polska, byle trwał Watykan", racja stanu i interes Polski i Polaków ma mniejsze znaczenie niż order zasługi otrzymany z rak papieża. List Piusa XII z 1 marca 1948 roku adresowany do biskupów niemieckich, list wzywający otwarcie do rewizji naszych granic, list, który pomijając milczeniem polską krzywdę, wzywa do naprawienia krzywdy rzekomo wyrządzonej Niemcom, zaskoczył nawet najgorliwszych obrońców



Qba, jezeli masz argumenty ZA dalszą okupacją Watykanu, to proszę. Jeżeli nie , to nie pierdol!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet wole dawać podatki na kościół niż na polityków. Z twojego filmu wynika, że bardzo dużo pieniędzy " marnuje " ( zależy dla kogo ) się na kościół i ludzi jego reprezentujących, a myślisz, że jakby te pieniądze na religie i inne pensje Kapelanów nie kapelanów zostały usunięte, po prostu nieprzydzielane im, nie byłoby religii to co ? dostałbyś więcej wypłaty ? człowieku, wtedy to siano i tak politycy wzięliby sobie do kieszeni mówiąc Ci, że rozpoczęli budowę jakieś tam autostrady.

Poza tym co on pierdoli, że jakieś anioły strzegą kosmosu, kurna no wyrywają sobie ludzie jakieś gówna z kontekstu i się przyczepiają do tego...
Skoro mamy tu taką religię to trzeba edukować o tym młodzież, a jeśli komuś ona przeszkadza to sobie daje karteczkę " nie wyrażam zgody na uczęszczanie mojego dziecka na lekcję religii " i po sprawie. Jeśli nie wierzysz w boga, nie chodzisz do kościoła, nie dajesz 1% podatku na kościół - po sprawie. Nic kościół złego nie robi, nikogo nie okrada, bo są ludzie co gówno robią i oni was okradają siedząc w okrągłym cyrku czyli sejmie, ale o nich nic, ale kościół rzeczywiście zło wcielone, zabijają na ulicach i okradają nas, bo na tacę zbierają łał ;o do sądu ich podać ! pff pathetic.

Moim zdaniem lepiej by była taka religia niż taka, która każe Ci się zabijać w imię boga, lub satanizm gdzie musiałbyś latać do Bohemian Grove z szanownymi Illuminatami ^ ^

I jeszcze jedno, oszczędźcie sobie jakieś cytaty stare bo jestem chrześcijaninem i wiem, że kościół ma bardzo dużo za uszami, ale co było to było, MINĘŁO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie z nim poczescie zgadzam, zaczynajac od tego ze kosciol rzymsko-katolicki jest korporacja miedzynardowa (z wlasnym bankiem) , tym ze kosciol sie zatracil w swojej misji szerzenia ewangeli w szkolach na katechezach bezplatnie, nie korzystajac z budrzetu panstwa, nastepnie opdatkowanie kosciola, kupowanie za 1% wartosci to sie w pale nie miesci, rzeby jeszcze te nieruchomosci sluzyly biednym i potrzebujacym to bym zrozumial i przyklasnal.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike w doopie mam kościół, w Polsce bieda, multum problemów a jakaś panda debili jako swój główny obowiązek uznaje usunięcie krzyża. Chwytny, medialny to temat, stąd o nich głośno w myśl zasady nie ważne co mówią, byle mówili. Dla mnie mogą nad tymi drzwiami powiesić rozkładówke playboya. A Ty wyjeżdzasz z jakąś okupacją watykanu, no qrwa weź przestań Smile
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruch P. co by o nim nie gadać (osobiście daleko mi do Palikota) realizuje swój program wyborczy. Wyjątkowe, jak na polską partię. Czy on (program) komuś leży, czy nie, to nie robią w chuja swoich wyborców.

Co do fearmen13 i Twoich "prawd", to tyle w nich prawdy, co świętości w plebanach. Żyj ze swoim fundamentalizmem, ale nie żądaj dopłacania za swoje poglądy przez myślących inaczej. Jak sobie postawię "świętą krowę", to też nie życzyłbyś sobie, abym pobierał od Ciebie opłaty za jej "święte mleko".

Żyj i daj żyć innym. Dlaczego Twoja prawda ma być twojsza niż innych. Czy nie aby dlatego, że twojszości jest w Polsce więcej niż mojszości (czyt. mniejszości)? To jest Twoja chrześcijańska tolerancja?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są ludzie, którzy kontrolują świat, ale oni przyczepiają się do organizacji, która np. pomaga ludziom w Afryce ryzykując własne życie.
Dowalacie się do najsłabszych można powiedzieć, to jest zasada jak w szkole.
10 latek bije 6 latka, a więc 5 i 8,9 latki też biją 6 latka bo tak jest najłatwiej, ale mało który przeciwstawi się dziesięciolatkowi czyli załóżmy NWO, wolicie szkalować coś co nic wam złego nie robi.

ADAM POLO, 'Żyj i daj żyć innym' A czy ja na kogoś najeżdżam ? wierz sobie w co chcesz, rób sobie co chcesz. Ja nie mam nic do kościoła, a np. nie podoba mi się jakaś tam inna religia i co ? to znaczy, że mam zaraz robić filmiki i promować obrażające ich hasła ? Ty najeżdżasz na kościół i jeszcze mi gadasz o tolerancji hah?
ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM to właśnie pasuje bardziej do Ciebie, interesuj się swoim brudem, bo innych brud Ci nie zagraża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. kraj może i był chrzczony, ale wbrew własnej woli - nie on zresztą pierwszy i nie ostatni. Smile

skąd się wziął krzyż w sejmie?
żydzi w gajerach na posługach kleru wpierdolili go tam nocą - wbrew prawu i wbrew woli narodu.
oni się niby modlą do tego krzyża? bez jaj - jak ktoś w to wierzy to musi być niesamowicie naiwny.
ten krzyż jest tam wyłącznie pod publikę, w celach politycznych. jest narzędziem walki politycznej i niczym innym.
odkąd zawisł taki był jego cel i dlatego im większy ma ktoś szacunek do krzyża, tym mocniej powinien żądać usunięcia go z sejmu.

a co do wstydu.
to nie jest żaden wstyd, że obywatele europejskiego kraju chcą miec świeckie państwo, czyli takie co własnych obywateli religią nie indoktrynuje.
wstydem jest natomiast to że ten krzyż tam w ogóle zawisł - a już na pewno to w jaki sposób się to stało.
a jeszcze większym wstydem jest gdy wielkie pseudo-kurwy-autorytety demokratyczne jak wałęsa robią sobie wyjątki od demokracji, uszlachetniając postawę p.t. "gówno mnie obchodzi wola większości albo jakie jest prawo - krzyża ruszyć nie dam!!!"
jasne chuju, na pewno cię wezmą za to żywcem do nieba Laughing

to że partia palikota doszła do władzy jest tylko i wyłącznie wynikiem tego, że polacy chcący nowoczesnego państwa, za które nie będą musieli się wstydzić, zostali zdradzeni przez wszystkie ugrupowania do tej pory. SLD gdy doszło do władzy natychmiast skurwiło się z kościołem. PO - to damo. PiS i reszta przydupasów - ci to wręcz doszli do władzy na haśle "powróćmy do średniowiecza".

zamiast skupić się na wiadomości, tym że naród chce świeckiego państwa na miarę XXI, a nie XIX wieku, wy szczujecie psem listonosza - palikota, że się nie skurwił jak jego poprzednicy i robi to po co go wybrali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fearmen13




Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz kto inny obraża bohatera narodowego czyli Pana Wałęsę, który zrobił więcej dla Polski niż wy możecie sobie wyobrazić jak jeszcze siedzieliście na nocnikach lub jeszcze się nie urodziliście. Gdzie ja jestem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa, kto głosował za przyjęciem tego typa?
spuścić was z oka na tydzień i od razu... gdzie ja jestem...Smile

taki z twojego pana wałęsy bohater narodowy jak ze wszystkich innych bydlaków co za komuny niby siedzieli w pierdlu w międzyczasie współpracując z SB, aby po 1989r, w wyniku "pokojowej rewolucji", utrzymać przy korycie te same świnie, a dodatkowo dorobić się na złodziejskiej "prywatyzacji" i zabezpieczyć spokojną starość najgorszym sądowo-prokuratorskim kanaliom z czasów stalinowskich represji.
szarym milicjantom, zomowcom i kapusiom to pan wałęsa zrobił lustrację jak się patrzy.. że aż do dziś nikt nic nie wie Smile
ale stalinowskim sędziom i prokuratorom, to twój bohater broń boże krzywdy zrobić nie mógł. bo jeszcze przypadkiem byłby to ktoś z jego rodziny Smile
i mam tu na myśli również najwyższych hierarchów kościelnych kraju - tak wtedy jak i teraz: to ciągle te same brzuchy, przy tym samym korycie, tak samo spiskujący z totalitarną władzą przeciwko naiwnym szarym Polakom.

krzyż, ten czy inny - to dla nich wyłącznie instrument którym piorą mózgi swemu bydłu.
a bydło muczy jak mu zagrają - co widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hehe. kraj może i był chrzczony, ale wbrew własnej woli - nie on zresztą pierwszy i nie ostatni. Smile
po co w ogóle jakaś polemika z takimi bzdurami - przecież ochrzczone są nawet dekle do przykrywania gówien płynących z kibli do oczyszczalni ścieków...

Palikot w sejmie jest bezcennym darem dla tego ciemnogrodu. W końcu ktoś konkretnie zabrał się za obnażanie prawdy o tej sekcie zła, która nie dość, że żeruje jak pasożyt na państwie, to jeszcze bałamuci najuboższych i wyłudza od nich ostatni grosz w imię odpierdalanych gusełek jak np.: czary, mary, hokus pokus, opłatku zamień się w boga....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda o Janie Pawle II i stanie wojennym

Trzynastego, miesiąca dwunastego, w dniu starotestamentowej „pomsty na gojach” , pod willą hrabiego P. zajętej przez pierwszego prezydenta III ŻP Wojciecha Jaruzelskiego, zbierają się od lat bez mała dwudziestu w rytualnych pochodach, ze sztandarami i wyblakłymi nieco transparentami – dwie grupy. Jedna popiera byłego prezydenta a druga psioczy. Nie omieszka tego sfilmować corocznie TV i podać do publicznej wiadomości. Wieczorem w okienku TV pojawia się postać bohatera rytuału. Postać starca sztywna i wyprostowana z cienką, nieco indyczą szyją.

Pytania antypolskiego dziennikarza prowadzącego np. Lisa, bezradnie podchwytliwe i głupio napastliwe. Bohater programu, wykręca się miałkimi kłamstewkami, by ostatecznie „lizać buty” Lisowi.

Jaruzelski – postać tragiczna, zeszmacona, i to przez tych, którym od młodości służył. Do końca swych dni bierze udział w zacienianiu historii. A największą jego zbrodnią przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, było oddanie władzy antypolskiemu plemieniu handlowemu.

Dla tej zbrodni usprawiedliwienia nie ma!

Postrzegam go jako tresowanego kundla na smyczy. To nie on myśli. On miał dogonić i zadusić. Wykonał to. Dostał cukiereczka (prezydenturę) i w dalszym ciągu macha przychylnie ogonkiem, patrząc panu w oczy.

Tak na wszelki wypadek, wybito mu zęby i kopa w tyłek.

Cały tragizm polega na tym, że urodził się polskim wilczkiem i jako taki razem z rodzicami został wywieziony przez plemię handlowe rodzime i radzieckie w głąb ZSRR. Stary wilk został zagłodzony a młody dał nałożyć sobie obrożę. Głód łamie charaktery. Wieloletnia tresura, radzieckie wszy i radzieckie pluskwy, zrobiły swoje.
Widzieliśmy w nim wilka.

Za każdym razem, gdy się pojawi na ekranie, do dziś czekam z nadzieją, że warknie, zaszczeka, zawyje zbierając sforę. A tu nic, tylko skomlenie. Zwykły kundel, pomimo, że Polak.
Moje, skrystalizowane już postrzeganie należy osadzić w ówczesnym świecie, po to by zrozumieć to co zasługuje na miano polskiego kundlizmu.
Słowo „kundlizm” w moim rozumieniu, odnosi się jedynie do ludzi szkodzących Polsce i Narodowi Polskiemu, a pracujących świadomie, czy nieświadomie na korzyść wroga. Najbardziej niebezpiecznym jest kundlizm nieświadomy. Polak kocha Polskę, kocha naród polski, a z całym przekonaniem i determinacją działa na ich zgubę. Jak tego dokonano?

Kościół Katolicki w Polsce w okresach zaborów i po zaborach zawsze był z narodem i otrzymał ogromny kredyt zaufania. W świadomości ogromnej większości Polaków słowo Kościół i Prawda, jedno znaczyły.

Po „Jałcie” radziecka [bolszewicka] władza w Polsce do seminariów duchownych wtłoczyła [profesorów] i młodzież z plemienia handlowego. Były to w większości chłopcy uratowani z holokaustu przez polskie katolickie sierocińce. Potem była szkoła podstawowa i średnia, prowadzona przez Kościół.

W pewnym momencie władze handlo – komuny unieważniły wykształcenie zdobyte w placówkach kościelnych. Młody człowiek mógł studiować jedynie w Seminarium Katolickim, inaczej przepadało cztery lata nauki. Po skończeniu Seminarium młody duchowny został wzywany na UB. Tam przedstawiano mu dokumenty. Jego prawdziwe nazwisko, narodowość, wiarę i dawano nowe tajne zadania. Dziwnym trafem bardzo szybko ci młodzi ludzie awansowali w hierarchii kościelnej, zostawali biskupami, kardynałami. Radzieckie władze pomagały w obejmowaniu ważnych funkcji. Ułatwiały studiowanie poza granicami państwa. Polak nie mógł dostać paszportu na wyjazd za granicę, chyba że podpisze współpracę z wywiadem. Tymczasem biskup „Polak” a potem kardynał „Polak” miał paszport w domu. Dziesiątki podróży zagranicznych do kardynałów całego świata, zawieranie przyjaźni, zdobywanie zaufania. Po wyborze na najwyższy urząd kieruje podziękowanie do profesora [i supermasona] Zbigniewa Brzezińskiego, wiernego sługi Dawida Rockefelera w słowach: „To Ty mnie uczyniłeś papieżem”. W tym miejscu wstawię słowa księdza profesora Bartnika: „Za Jana Pawła II [a nie lepiej byłoby używać określenia GPS?] tylko żyd mógł zostać biskupem”(żyd a nie katolik).

Poprzez dumę z „polskiego” papieża świadomość narodu „dostała zatwardzenia” i do czasów obecnych steruje nią plemię handlowe. Naród polski został poniżony, okradziony, skundlony.

Na narodzie polskim ćwiczy się skutecznie naukowe metody depopulacji.

JP II [czyli fałszywie naprowadzający 'GPS' - Giovanni Paolo Secondo], [Jaruzelski, Kuroń, Żydziński, Glemp, Pieronek] nakazali wejść w granice antynarodowego molocha europejskiego. Stare babcie prosto z kościoła szły do urny referendalnej, bo papież i ksiądz tak nakazał, szykując swoim wnukom los niewolnika wypędzonego [z ojczyzny za chlebem] z własnego mieszkania, zamarzającego na parkowych ławeczkach, bez pracy i chleba.

Kiedy w końcu zrozumiemy, że nie ma już przyjaznego Polskiego Kościoła Katolickiego.

JPII przerobił go na antypolski Judeo-Katolicki, sterujący polską „zatwardzoną” świadomością (...)


more on: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....-wojennym/
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o "Jonasza" to zrobił dla uświadomienia Polaków czym jest kościół katolicki więcej niż z was ktokolwiek zrobi przez całe życie, temu panu więc akurat zielone światło się należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@fearmen13
Kiedyś się może obudzisz z tej bajki i zrozumiesz co naprawdę się dookoła dzieje. Jeden z Twoich argumentów, że co było to było ale że się zmieniło - WIĘC CO KURWA Z AFERAMI PEDOFILSKIMI? Jasne nie ich wina pewnie powiesz, tyle tylko, że to właśnie głowa kościoła wszystko tuszowała!! Kościół Katolicki to zło, nie księża bo spotykałem różnych, w tym naprawdę wierzących - To instytucja, która jest najzwyklejszą w świecie korporacją nad którą nie panują już praworządni ludzie. Żebyś wiedział co się w seminariach wyprawia - popytaj, może się dowiesz coś-niecoś od młodych, pozbawionych złudzeń chłopaków z czym mieli do czynienia, jak mój kolega, który na swoje zdanie, że nie chce już tam dłużej być usłyszał od przełożonego, że cytuję "Sobie nie poradzi w życiu a tutaj będzie miał wszystko - kobiety, jedzenie i dach nad głową bez wielkiego wysiłku"

TO NIE SĄ ODOSOBNIONE PRZYPADKI, TO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS
Więc za przeproszeniem skończ pierdolić bo to, że Ty może i postępujesz dobrze będąc katolikiem nie znaczy wcale, że wszystko jest w porządku..
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Chcę znać prawdę, najbardziej bolesną i chcę być z ludźmi którzy otworzyli oczy i wiedzą, że świat jest złożony z marionetek,..."

fearmen13 - możesz zacząć otwierać oczy. Działaj szybko, zanim Bimi Cię wykopie Smile :
Administracja forum ma możliwość zmiany decyzji głosujących odnośnie przyjęcia lub odrzucenia podania i korzysta z tej możliwości gdy uznaje takie posunięcie za zasadne.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no jak już go przyjęliście to po ptokach - musi zostać.
jakoś to przeżyję. niemniej jednak, nie przywykłem do tekstów w stylu "bohatera narodowego czyli Pana Wałęsę, który zrobił więcej dla Polski niż wy możecie sobie wyobrazić" - nie na tym forum Smile
umówmy się: taki z wałęsy bohater narodowy jak z koziej dupy trąba.

nie mówiąc już o tekście "Kraj jest ochrzczony jak jest i tak będzie, jak im przeszkadza coś to niech wypier*alają"...
koleś faktycznie zawzięcie szuka prawdy - zwłaszcza tej bolesnej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie głosowałem - jak wiesz, więc wyrzutów nie mam. Gdybym jednak wiedział, żeś się wymiksował na tydzień z forum, to jakąś V kolumnę bym mógł w międzyczasie tutaj ściągnąć.
A może to całkiem niezły pomysł, abyś się odpajacował na miesiąc, albo dłużej od "notowań" podań. Jak widzisz, może to ciekawie skutkować. Niespodzianek więcej, a roboty miałbyś mniej! Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 20 Lis '11   Temat postu: Wszystko jest odcieniem szarości. Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Gdy w 1831 roku Polska w walce o wolność chwyta za broń przeciw carskiej przemocy, papież Grzegorz XVI wydaje 9 czerwca 1832 roku encyklikę, w której potępia powstanie stwierdzając, iż wywołali je "niektórzy twórcy kłamstwa i chytrości, którzy w tych czasach nieszczęśliwych pod płaszczykiem religii podnieśli głowę przeciwko prawowitej władzy monarchy". W końcu wezwał biskupów do wiernej służby dla cara. Ci, którzy walczyli o wolność, byli dla Watykanu zawsze "twórcami kłamstwa i chytrości", albowiem dla papieża prawowitą władzą była zawsze władza panów i monarchów! Stanowisko papieża Grzegorza XVI wywołało wówczas zgorszenie i oburzenie Polaków. Oburzenie to najdosadniej wyraziło się w okrzyku Słowackiego;

Polsko twa zguba w Rzymie!

Ja nie bronię kościoła.
To, co chcę powiedzieć, to to, że Watykan, to nie koniecznie to samo, co polski kler patriotyczny. Mówię obecnie wyłącznie o czasach przeszłych, tych, w których teren Polski okupowały Prusy.
Z tego, co wiem jedną z form germanizacji była właśnie walka z Kościołem.
Widzimy sprzeczność. Z jednej strony papież gorąco wspiera cesarza, z drugiej, cesarz ten niszczy kościół na terenie okupowanej Polski. Nic nie jest białe lub czarne. Tym bardziej liczny zbiór przeróżnego rodzaju ludzi - księży i mnichów.
To kościół był ostoją polskości, przekazywał język, kulturę, historię.

Ja całkowicie popieram odpaństwowienie kościoła, zakończenie finansowania go z publicznych pieniędzy. Jednak...
fearmen13 napisał:
tyle problemów w Polsce, ale nie...przywalili się do krzyża

myślę, że inne sprawy niż krzyże w sejmie są ważniejsze w tym momencie.
Przykładowo nowelizacja ustawy o szczepieniach, której w mediach nie podają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to tylko akcja podobna do poprzedniej czyli "Gdzie jest krzyż" mająca na celu skłócić Polaków i oczywiście skutecznie odwrócić uwagę a pewnie za chwilę po cichu VAT nam wzrośnie do 25%...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kreatywny

To trochę inna sytuacja, bo kler pławi się w kasie, zus opłacany przez państwo, sponsoring państwowy i prywatnie od ludzi też dostaje, biznesy etc... Komuchy zabrali majątki w zamian za to otworzyli im fundusz emerytalny, a teraz jak odzyskali majątki i ziemie to fundusz został. Kto najbardziej zarobił na tej pseudo przemianie?

Podatki swoją drogą - już podnoszą ceny, a po dwa dwanaście dojebią jeszcze mocniej.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczą o zdjęcie krzyża w sali sejmowej? No to znaczy, że dotrzymują obetnic, w odróżnieniu od PO, KTÓRE NA DZIEŃ DOBRY PO WYGRANYCH WYBORACH DOWALIŁ KOBIETOM DO WIEKU PRACY PRZED PRZEJŚCIEM NA EMERYTURĘ JESZCZE 7 LAT, MĘŻCZYZNOM 2 LATA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
@Kreatywny

To trochę inna sytuacja, bo kler pławi się w kasie, zus opłacany przez państwo, sponsoring państwowy i prywatnie od ludzi też dostaje, biznesy etc... Komuchy zabrali majątki w zamian za to otworzyli im fundusz emerytalny, a teraz jak odzyskali majątki i ziemie to fundusz został. Kto najbardziej zarobił na tej pseudo przemianie?

Podatki swoją drogą - już podnoszą ceny, a po dwa dwanaście dojebią jeszcze mocniej.


Sytuacja może inna i bardziej wiarygodna ale cel ten sam i jak widać reguła "dziel i rządź" jest bardzo skuteczna wystarczy przeczytać choćby ten wątek, moim zdaniem jest to zwykłe granie na emocjach, kulturze i tradycji Polaków a co chcą w ten sposób ugrać zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Biorą się za Kościół Rzymskokatolicki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile