W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Człowiek PO zamieszany w antysemicki skandal  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1800
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 10 Lut '08   Temat postu: Człowiek PO zamieszany w antysemicki skandal Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szef MON Bogdan Klich powołał do rady nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego człowieka zamieszanego przed laty w antysemicki skandal - podaje "Newsweek".
Chodzi o Ryszarda Majdzika, działacza Solidarności 80, a kiedyś także Ruchu Odbudowy Polski, który w 1997 r. zasłynął stwierdzeniem, że politycy o żydowskich korzeniach powinni startować "z list mniejszości żydowskiej". Do wyrażenia tak śmiałej opinii skłonił go wówczas fakt, iż Piotr Naimski, który przyznał, że jego przodkami byli Żydzi, otrzymał pierwsze miejsce na krakowskiej liście ROP w wyborach do Sejmu.

Niezadowolony z wysokiej pozycji Naimskiego Majdzik sam zrezygnował z kandydowania w barwach Ruchu. W specjalnym oświadczeniu napisał: - Nie będę uwiarygodniał osób związanych z masonerią ludzi nie czysto polskiej narodowości. Prosił też wyborców, by nie głosowali na ludzi podobnych do Naimskiego.

- Emocje wzięły wtedy górę, ale dwa lata temu przeprosiłem Piotra Naimskiego - mówi dziś Majdzik. Kłopot w tym, że w tym samym czasie, gdy wyrażał swoje ubolewanie, jednocześnie podpisywał apel Anny Walentynowicz, oskarżający Jacka Kuronia o prowadzenie potajemnych negocjacji z bezpieką - pisze Marek Kęskrawiec z "Newsweeka".

http://wiadomosci.onet.pl/1689479,11,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kłopot w tym, że w tym samym czasie, gdy wyrażał swoje ubolewanie, jednocześnie podpisywał apel Anny Walentynowicz, oskarżający Jacka Kuronia o prowadzenie potajemnych negocjacji z bezpieką - pisze Marek Kęskrawiec z "Newsweeka".


No i co? Kuroń to taki drugi Wojtyła? Nietyklany, święty? K...też argument.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żenujący artykuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście w tym "skandalu" nie widzę nic złego!! Cytując za abp. J. Michalikiem: "Nieraz powtarzam i będę powtarzał: katolik powinien głosować na katolika, chrześcijanin na chrześcijanina, muzułmanin na muzułmanina, Żyd na Żyda, komunista na komunistę. Każdy niech głosuje na tego, kogo mu sumienie podpowiada."

P.S.
Ryszarda Majdziak wypowiedział kiedyś inne zajebiste zdanie które powinno prowadzić wojowników o prawde..."Wzywam do walki na ulicach wszystkich miast Polskich.Ulica załatwi wszystko" Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, no przepraszam. Jak uznam to za stoswne to zagłosuje na żyda, muzułmanina, geja i kogokolwiek reprezentujacego moje interesy. Traktowanie posłów jako prostego przełożenia na grupy interesu to głupota. Czy emeryt o pogladach katolicko narodowych, emeryt o pogladach upr-owskich i emeryt o pogladach gejowsko-lewicowych maja głosować na jedną Partię Emerytów? Bez sensu. USA w Iraku zaprojektowały system wyborczy pod katem mniejszości religijnych - chyba tylko po to by rozbić kraj...

Najpewniej nie zagłosuję na Żyda (pisanego wielką literą), bo nie mam zamiaru by Polska angażowała się w wojny Izraela i nie mam ochoty aby po moim kraju panoszyli się "Mossad helpers". Sorry panowie. Po trzech pokoleniach możecie wyznawać judaizm, ale pielegnacja narodowości oznacza, że nie jesteście Polakami wyznania Mojżeszowego tylko Żydami w Polsce, którzy nigdy nie będą Polakami. W Palestynie też na początku było mało Żydów, a teraz Palestynczycy robią w swoim kraju za nielegalnych emigrantów. Jesteście po prostu niebezpieczni. Dać palec, ugryziecie rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Najpewniej nie zagłosuję na Żyda (pisanego wielką literą), bo nie mam zamiaru by Polska angażowała się w wojny Izraela i nie mam ochoty aby po moim kraju panoszyli się "Mossad helpers".


to w takim wypadku nie ma na kogo glosować... PIS, PO, SLD, sami syjoniści

no chyba że PSL i pan Waldek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Nie, no przepraszam. Jak uznam to za stoswne to zagłosuje na żyda, muzułmanina, geja i kogokolwiek reprezentujacego moje interesy.


Nie chodziło mi o to(abp. J. Michalikowi chyba-tak ja to interpretuję-też nie),że MASZ głosować na kogoś bo pasuję do twojego pochodzenia,wyznania czy orientacji!!Chodzi raczej o jawność tego kto stoi za osobami na które głosujesz i jaką mają przeszłość.Dzisiaj nagminnie zataja się związki ze specsłużbami czy pochodzenie!!I nie chodzi mi o rasizm czy coś w tym stylu.Obawiam się raczej o to,że ktoś kto zataił swoje pochodzenie,a do Sejmu dostał się bo miał(tylko na czas kampanii oczywiscie) takie poglądy jak Ty,może działać w interesie kogoś innego!!Tak jak napisałeś-czy to iść na wojne,czy za oddaniem komuś 65mld$ itd.itp.Dlatego tak jak składa sie przed wyborami oświadczenie,że nie współpracowało się np. z SB tak w takim oświadczeniu powinno być pochodzenie kandydata,lub coś na wzór drzewa genealogicznego.W II RP to było i wszyscy jakoś żyli Smile

P.S.
International Council of Jewish Parlamentarians na swojej stronie internetowej cieszyła się w 2005r.że w Polsce w obu izbach parlamentu zasiadało w kadencji 2001-2005r. ponad 50% obywateli polskich,ale żydowskiej narodowości Exclamation Czyli ponad 280 Żydów w Sejmie i Senacie Exclamation Exclamation Mnie osobiście to martwi tym bardziej,że się CIESZYŁA Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 12 Lut '08   Temat postu: Re: Człowiek PO zamieszany w antysemicki skandal Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kłopot w tym, że w tym samym czasie, gdy wyrażał swoje ubolewanie, jednocześnie podpisywał apel Anny Walentynowicz, oskarżający Jacka Kuronia o prowadzenie potajemnych negocjacji z bezpieką


Czyżby i w PO odnalazł się jeden sprawiedliwy...? Zresztą co ma wspólnego sugerowanie by ktoś startował z list mniejszości żydowskiej (co okrzyknięte jest antysemityzmem) do oskarżania J. Kuronia?! Toż to też jest antysemityzm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co złego jest w startowaniu Żydów, z listy mniejszości żydowskiej... Niemcy jakoś nie protestują, bo nie ma i o co... Nie widziałem nigdy Polaka obrażającego się za nazywanie go Polakiem, powinniśmy być z tego dumni, i jesteśmy, a Żydzi??? Organizują się po cichu, spiskują, mają nas Polaków za nic w naszym własnym kraju, ale nazwij go żydem to antysemitą Cię okrzykną... A niech okrzykną to odpowiem że jestem antysemitą i dobrze mi z tym.

Racja Voltar, zostaje PSL, który o ile się nie mylę od 113 lat jest polską partią, i chyba nie wpuścił by żydowstwa w swoje szeregi, chociaż kto ich tam wie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Człowiek PO zamieszany w antysemicki skandal
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile