W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Za pól mild dolarów USA wyszkoliło 5 żołnierzy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1317
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:50, 09 Paź '15   Temat postu: Za pól mild dolarów USA wyszkoliło 5 żołnierzy Odpowiedz z cytatem

WASHINGTON — Only four or five Syrian individuals trained by the United States military to confront the Islamic State remain in the fight, the head of the United States Central Command told a Senate panel on Wednesday, a bleak acknowledgment that the Defense Department’s $500 million program to raise an army of Syrian fighters has gone nowhere.
całość http://www.nytimes.com/2015/09/17/world/......html?_r=0
5 bojowników do walki z ISIS za 500.000 $-to szokujące.Ale ja myślę że nie jest tak źle.Jest gorzej.Pieniądze nie zostały rzucone na wiatr a wpompowane w ISIS (opłata "ochotników" koszty czarteru tankowców wywożących zrabowaną rope naftową,itp).Ale szczegółów dowiemy się dopiero z raportu o likwidacji TEGO obmierzłego państwa.Oczywiście mam na myśli USA a podkreślam "tego" bo mam nadzieję że zastąpi je jakieś inne,normalne amerykańskie państwo.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Za pól mild dolarów USA wyszkoliło 5 żołnierzy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile