W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szok i Trwoga: Masowe procesy manipulacji   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3535
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 05 Lis '11   Temat postu: Szok i Trwoga: Masowe procesy manipulacji Odpowiedz z cytatem

Po obejrzeniu pierwszej części uznałem że warto przenieść to z pierdolni...
Gdyby ktoś to miał w jednym pliku z napisami to proszę o info , byłoby git puścić to komuś zamiast seriala

(Temat w pierdolni założył chemicloo ...)

Oto pierwsza część wywiadu z Alanem Wattem. Alan jest pisarzem, dziennikarzem radiowym oraz wnikliwym analitykiem strategii nowego porządku światowego. Wywiad ten jest lekcją dokumentującą masowe zmiany cywilizacyjne ostatniego stulecia oraz procesy i ludzi za nimi stojących. Budowanie Nowego Porządku Świata jest złożonym procesem angażującym tysiące instytucji, fundacji i niezależnych grup badawczych. Alan Watt pokazuje kto, kiedy i dlaczego zmienił drastycznie kulturę świata zachodniego opisując wnikliwie techniki stojące za tymi zmianami.






_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciągnąłem całość. Bardzo dobry wywiad. Troszkę zbyt długi, momentami, ale jako uzupełnienie wiedzy o programowaniu i ubezwłasnowolnieniu społeczeństwa przydatny. Sporo tematów już było przerabianych na forum, nie mniej jednak warto zerknąć.

Ciekawie wykorzystano patent "jesteśmy niegrzeczni" zastosowany w czasach prohibicji a później w czasach promocji internetu. Analogia jak w mordę strzelił.

Muzyka i telewizory w pubach i knajpach. Faktycznie ciężko jest trafić spokojny lokal, gdzie można na luzie, bez przekrzykiwania się pogadać ze znajomymi.

Słusznie koleś prawi o tym jak wkręcili w logiczne myślenie debilne projekcje o UFO, reptylianach i innych gwiezdnych smerfach panujących nad wszystkimi i wszystkim obracając w jedną wielką teorię spiskową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:

Słusznie koleś prawi o tym jak wkręcili w logiczne myślenie debilne projekcje o UFO, reptylianach i innych gwiezdnych smerfach panujących nad wszystkimi i wszystkim obracając w jedną wielką teorię spiskową.


Owszem "słusznie"... a to "debile" z debilnych projekcji...Francuski Raport COMETA dla S.E.P.R.A.

http://www.cufos.org/cometa.html

podpisano:

General Bruno Lemoine, of the Air Force (FA of IHEDN)
Admiral Marc Merlo, (FA of IHEDN)
Michel Algrin, Doctor in Political Sciences, attorney at law (FA of IHEDN)
General Pierre Bescond, engineer for armaments (FA of IHEDN)
Denis Blancher, Chief National Police superintendent at the Ministry of the Interior
Christian Marchal, chief engineer of the national Corps des Mines and Research Director at the National Office of Aeronautical Research (ONERA)
General Alain Orszag, Ph.D. in physics, armaments engineer

zatwierdził: Minister Lionel Jospin

Sami debile...i teorie spiskowe...

takich dokumentów mam trochę...zdziwiłbyś się jeszcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tak ,że oboje macie rację Very Happy
W tym sensie ,że taka to oto jest ich taktyka : wymieszamy pozornie poważną politykę z tematami o ufo i innych jaszczurach. Większość społeczeństwa totalnych baranów będzie myśleć ,że Ci co zajmują się ''teoriami spiskowymi'' nawet ta grupa od strony politycznej to totalnie nawiedzeni chorzy paranoicy , a tych drugich baranów (nas) z wyższej półki to sami się podzielą na tych od ufo i na tych od komentowania bieżących wydarzeń.
Efekt jest taki ,że zamiast się słuchać i się nie ignorować to się kłócą. (no i dlatego mamy P2 i DI Very Happy )

A ja się pytam kogo obchodzą fakty ,a nie emocjonalne ustosunkowanie się obu zbiorowości zarówno do kwestii związanych z UFO jak i spraw o kontekście historyczno- politycznym?

Bo na razie to ja widzę to tak , że Ci z DI (generalizując oczywiście) myślą sobie o P2, że zajmuje się pierdołami i anarchizmami i nie widzą innych poziomów matrixa , a Ci z P2 myślą sobie o tych z DI to totalni odlotowcy i nadają się do psychiatryka.

No więc jeszcze raz się pytam kogo kurwa obchodzą fakty ? Very Happy

Nikogo ?
Dlatego konspirologia schodzi na psy Very Happy
Ale ja to rozumiem Very Happy
Sama mam knigę ''Dzieję Izraela '' Giuseppe Ricciotti na 1000 stron tak samo mam knige na twardym dysku tą co polecał Rivera Eric Jon Phelps' Vatican Assassins nastepne 1000 stron tylko ,że tu już w j. angielskim.
I co?
No i nie mogę się za to zabrać d'oh! Laughing
I na co czekam?

Nie wiem chyba na chwilę jak ocenzurują mi internet i nie będę mogła się uczuć od innych i zabiorę się wtedy za te książki co by nie wyjść z wprawy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szok i Trwoga: Masowe procesy manipulacji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile