W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
niedobre kwadraciki i złe literki  
Podobne tematy
hwdp i takie inne....10bez ocen
Baner26bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1855
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 10 Lut '08   Temat postu: niedobre kwadraciki i złe literki Odpowiedz z cytatem

uważam że niektóre kwadraciki nie pasują do tematyki naszego forum. dlaczego tu gdzie 90% forowiczów krytykuje żydostwo mamy na banerze przekreślony symbol Jezusa? kompletne zaprzeczenie ideowe tego forum.
a jeśli już tak lubicie te kwadraciki to proponuje dodać przekreślony telewizorek z napisem TVN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam, że niektóre kwadraciki nie pasowałyby do tematyki waszego forum.
dlatego nie wątpię że wasze forum, gdy tylko powstanie, będzie mieć zupełnie inne Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mało domyślnych legenda:

- any nwo

- pokój

- ateizm

- ekologia Wink

- ocena metod polskiej policji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ateizm .......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE dziwcie się bobaski, że dyktator Bimi jest ateistą. Skorą żyje na emigracji to widocznie polskie warunki mu nie służyły. A..ha.. hwdp ? Bimi dlaczego tak bardzo nie lubisz policji ? a może ty traktujesz ją obojętnie a slogan jest na forum, bo inni też jego używają ?! Sad Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedział, że nie tyle ateizm, ale "nie wierzcie we wszystko, czego uczy Kościół"
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem ateistą, a żyję w Polsce. Smile
Nie tylko ja zresztą:
http://lista.racjonalista.pl/?s=lista
Ale w czym rzecz.
Dla mnie, ta akurat ikonka jest OK. Bo wg mnie, i każdego innego ateisty, "religie" oszukują po prostu swoich wyznawców, wyciągają z nich pieniądz. A tematyka, to prawda. Więc ikona antyreligijności jak najbardziej mi odpowiada.

Odpowiada też ikona ekologia. Gdyż prawda jest taka, że większość 'niebezpiecznych' roślin jest tak naprawdę mniej niebezpieczna niż wspinaczki wysokogórskie, a tych wspinaczek się jakoś nie zakazuje.
Istnieje wiele mitów na temat wielu gatunków roślin więc temat prawda, jak najbardziej.

Ikonka pokój Owszem.

Pierwsza również, chociaż nie interesuję się tym zbyt bardzo.

Ostatnia Ikonka jest dla mnie niezbyt trafna, jak już gdzieś wspomniałem. Lub zbyt wąska. Policja to tylko narzędzie grupy rządzącej. To w cudzysłowie bezmózgie maszyny do wykonywania brudnej roboty. Ale jeżeli policja to dlaczego nie wojsko. Wojsko nie jest lepsze. Żołnierz wykonuje tak samo na ślepo instrukcje przełożonych jak policjant.
Winę ponoszą politycy stanowiący prawo, czyli ustrój.
A wszelkie niekompetencje, pojawiają się nie tylko w policji. Trzeba też pamiętać, że policjanci niejednokrotnie pomagają ofiarom wypadków samochodowych, i wykonują inne czynności, które mogli byśmy uznać za szlachetne lub dobre. Nie mogę się podpisać pod ostatnią ikoną, chociaż nie sympatyzuję zbytnio z policją.
Jak wiadomo, dawniej szły tam zupełne bezmózgi. Później troszkę to podciągnięto i wymogiem jest matura, bo ich poziom inteligencji raził nieziemsko. Dziś są różni, jedni wyżej inni niżej. Fakt faktem, policjant to osoba, która deklaruje się, pomagać, ale i w wielu przypadkach występować przeciwko konkretnemu obywatelowi.
Dlatego mają dobre wczesne emerytury i wysokie odprawy, coś za coś. Z punktu widzenia państwa.

Ale ikony to fajna rzecz.
Moim zdaniem niegłupim pomysłem była by lista takich miniikon, przy profilu każdego użytkownika. Każdy w ustawieniach profilu zaznaczył by sobie które opcje popiera. I były by znane m.in poglądy wszystkich forumowiczów.
W kontekście forumowiczów ikon mogło by być więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

termin hwdp polawil sie dopiero niedawno, w nowym systemie.
kiedys ludzie pisali "przecz z komuną", albo "zomo huje", ale do milicji generalnie nic nie mieli. (w każdym razie nie aż tak)
polska policja to syf, organizacja przestepcza pełna naduzywających władzy prymitywów z bronią, którzy zazwyczaj ledwo zdali maturę. bezkarna mafia istniejąca nie po to by chronić, ale po to by gnębić polaków. a hwdp to odpowiedź na tą mafię - cóż więcej mogę zrobić? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
którzy zazwyczaj ledwo zdali maturę. bezkarna mafia istniejąca nie po to by chronić, ale po to by gnębić polaków.

Widzisz, oni nie mają być od myślenia tylko od wykonywania poleceń, dlatego państwo nie stawia zbyt wysokich progów, podobnie jak żołnierzom zresztą.
Ale jak mówię, dla mnie są tylko narzędziem, bo będą robić to co im każą politycy.
W tym są gorsi od wojskowych, że wojskowy deklaruje się zabijać niewinnych ludzi bez względu na kraj i obyczaj, po prostu tam gdzie mu każą.
Policjant natomiast decyduje się działać na własnym terenie. Deklaruje się wypełniać polecenie bez względu na to jakie one będą i respektować przestrzegania prawa od własnych sąsiadów i współmieszkańców.

Zła strona żołnierza i policjanta polega na tym, że będzie on wykonywał swoje zadanie bez względu na to jakie ono będzie, jak każą zamykać ludzi za posiadanie trawy, będzie zamykał za posiadanie trawy, jak każą za posiadanie płyty cd, to również będzie to robił, jeżeli za pędzenie bimbru, to i za to cię wsadzą.
Po prostu, w ich naturze nie jest myśleć, lecz ślepo wykonywać polecenia. Idąc do policji decydują się na to, i to jest ich ujma. Ale jak mówię nie mniejsza niż ujma żołnierza, który decyduje się zabijać tam gdzie każą i kogo każą,
Chociaż oczywiście w jednym i drugim zawodzie występuje delikatne pranie mózgu, i tak naprawdę to jednak pieniądz decyduje o wyjeździe za granicę, by zabijać obcych i osobista zgoda.

Tak czy siak dla mnie zawsze największym z możliwych gówien, będzie polityk. Bez względu na partię, i poglądy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"uważam że niektóre kwadraciki nie pasują do tematyki naszego forum. dlaczego tu gdzie 90% forowiczów krytykuje żydostwo mamy na banerze przekreślony symbol Jezusa?"

Bo był żydem?
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ten symbol ateizmu jest miły sercu niejednego islamisty i talmudysty - "wybitnych" ateistów Wink. Kiedyś na racjonaliście widziałem jakieś logo ateistów, to chyba tamto byłoby trafniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od odganiania islamistów i talmudystów mam tu na forum całą bandę katolickich fanatyków. tak że balans jest zachowany, nawet z nawiązką Smile

dla mnie wszystkie religie są siebie warte, ale ponieważ forum jest dla polaków a w polsce 99% to katolicy nie widzę potrzeby przejmować się pozostałym procentem. szczególnie gdy 90% forumowiczów przejmuje się nim za mnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


niedobre kwadraciki i złe literki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile