W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Otwarty list najwyższego rabina do gojow   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5577
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 02 Lis '11   Temat postu: Otwarty list najwyzszego rabina do gojow Odpowiedz z cytatem

Pnie Jerzy Ulicki-Rek pozwoliłam sobie przenieść ''Otwarty list najwyzszego rabina do gojow'' z Pana tematu do multimediów:


P.S
aha ponieważ także uważam ,że to nie są już czasy, aby uprawiać słowa owijane w bawełnę to zacytuję samą siebię z innego wątku '' i wbijcie sobie to do tych łepetyn''.*
*tekst z klipu
Pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 02 Lis '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Jestem za pełną wolnością słowa, możecie sobie pisać o czym tam chcecie, tak na wstępie to zaznaczam żeby nie było wątpliwości.

Jednak. Rzadko tu zaglądam, gdyż nie mam za dużo czasu i muszę przyznać, że forum to stało się skrajnie antysemickie, nadal jednak funkcjonuje a Pan J. Ulicki-Rek jeszcze nie siedzi Very Happy

Ja wszystko rozumiem, mam też swoje zdanie na ten temat, niemniej muszę otwarcie przyznać, że idiotów i nawiedzonych tu jednak nie brakuje, co nawet jest w miarę ciekawe, można się pośmiać Shocked Very Happy Very Happy

Dziwi mnie jednak, że forum to zalewają poglądy faszystowskie i marksistowskie, niekiedy wręcz nawiązujące do dzikiego komunizmu, czyli takie, które z wolnością słowa i wolnością jako taką mają mało albo w ogóle nie mają nic wspólnego Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie fop Pan nie umie patrzeć z innej perspektywy. Tu nie chodzi o żydów , masonów , jezuitów czy innych...
Tu rozchodzi się o mechanizm zarządzania systemem , który to ten film świetnie ukazuje.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam taka hipotezę ,że u Pana wystąpił taki rodzaj myślenia :

Rabin ---> goj---> odpowiedzialny za wklejenie filmu na forum Pan J. Ulicki-Rek.
Znowu szerzy ten swój antysemityzm, a reszta baranów na forum idzie za nim. buhaha.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 02 Lis '11   Temat postu: Re: ??? Odpowiedz z cytatem

fop napisał:
Jestem za pełną wolnością słowa, możecie sobie pisać o czym tam chcecie, tak na wstępie to zaznaczam żeby nie było wątpliwości.

Jednak. Rzadko tu zaglądam, gdyż nie mam za dużo czasu i muszę przyznać, że forum to stało się skrajnie antysemickie, nadal jednak funkcjonuje a Pan J. Ulicki-Rek jeszcze nie siedzi Very Happy

Ja wszystko rozumiem, mam też swoje zdanie na ten temat, niemniej muszę otwarcie przyznać, że idiotów i nawiedzonych tu jednak nie brakuje, co nawet jest w miarę ciekawe, można się pośmiać Shocked Very Happy Very Happy

Dziwi mnie jednak, że forum to zalewają poglądy faszystowskie i marksistowskie, niekiedy wręcz nawiązujące do dzikiego komunizmu, czyli takie, które z wolnością słowa i wolnością jako taką mają mało albo w ogóle nie mają nic wspólnego Exclamation Evil or Very Mad


Trzeba przyznać, że bardzo konstruktywnie skonstruowany zarzuty. kogoś gniecie brak napletka i zarzuca antysemityzm, jakby w ogóle istnieli jacyś "semici". Nie chodzi o antysemityzm, ale anty-w-chuj-mnie-robyzm.
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 02 Lis '11   Temat postu: Re: ??? Odpowiedz z cytatem

[quote="Matanjah"]
fop napisał:
Nie chodzi o antysemityzm, ale anty-w-chuj-mnie-robyzm.


He, Very Happy własnie o to chodzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jednak. Rzadko tu zaglądam, gdyż nie mam za dużo czasu i muszę przyznać, że forum to stało się skrajnie antysemickie, nadal jednak funkcjonuje a Pan J. Ulicki-Rek jeszcze nie siedzi "
(...)
"Dziwi mnie jednak, że forum to zalewają poglądy faszystowskie i marksistowskie, niekiedy wręcz nawiązujące do dzikiego komunizmu, czyli takie, które z wolnością słowa i wolnością jako taką mają mało albo w ogóle nie mają nic wspólnego"

Powaznie?A mnie sie zawsze wydawalo ,ze wolnosc slowa na tym wlasnie polega ,ze nikrt cie nie moze karac za twoje poglady.
Nawet "karta Praw Czlowieka i Obywatela" mi to gwarantuje ale widze ,ze szanowny kolega chcialby namaszczony zamordyzm Smile


[Nie pytaj mnie czy jestem"antysemita".Zastanow sie czy nie mam racji]

John"Birdman"Bryant

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie ma zaszczyt poinformować, że zjazd jest największym zgromadzeniem rabinów w Polsce od czasów drugiej wojny światowej. Rabini przyjadą, żeby spotkać się z przedstawicielami polskiego rządu oraz odbyć 27-my zjazd Konferencji Rabinów Europejskich.
W Polsce, która aktualnie sprawuję przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej, naczelni rabini omówią polityczne wyzwania, z którymi spotyka się judaizm w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii szechity, czyli uboju rytualnego. Jest to jeden z największych problemów, od kiedy holenderscy parlamentarzyści zagłosowali za zniesieniem uboju rytualnego, a w Parlamencie Europejskim pojawiły się niesprawiedliwe głosy krytykujące rytuał szechity.

Tegoroczny zjazd jest także świadectwem odradzania się niezwykłej społeczności żydowskiej w Polsce, która, będąc uprzednio epicentrum świata żydowskiego, została niemal zupełnie zniszczona w czasie Holokaustu. W ciągu ostatnich 30 lat, liczba Żydów w Polsce wzrosła z zaledwie kilku do ponad dwudziestu tysięcy.

Na zjazd zostali również zaproszeni przedstawiciele polskiego rządu oraz ambasadorzy państw z całego świata.
http://warszawa.jewish.org.pl/index.php?.....p;Itemid=1

Tak że , Komorowski zaliczył audiencje u rabinów i zapewne nie tylko on . Teraz rząd będzie w Unii bronił żydowskich przywilejów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 02 Lis '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet "karta Praw Czlowieka i Obywatela" mi to gwarantuje ale widze ,ze szanowny kolega chcialby namaszczony zamordyzm


W którym miejscu ja to napisałem?

Pan możesz sobie pisać co chcesz, martwię się tylko zwiększoną liczbą osób z wypaczonymi i skrajnymi poglądami. Dla mnie to każdy może sobie głosić co chce, inna sprawa, że osoby takie jak Pan wypaczają umysły młodych ludzi, popychając do naiwnej skrajności.

Rozumiem, że problematyka żydowska to temat rzeka, ale tu co drugi temat to o żydach. Czy wy się rano budzicie z przymusem szybkiego zmajstrowania tematu, albo chociaż posta o żydach Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 02 Lis '11   Temat postu: Re: ??? Odpowiedz z cytatem

fop napisał:
Jestem za pełną wolnością słowa, możecie sobie pisać o czym tam chcecie, tak na wstępie to zaznaczam żeby nie było wątpliwości.

Jednak. Rzadko tu zaglądam, gdyż nie mam za dużo czasu i muszę przyznać, że forum to stało się skrajnie antysemickie, nadal jednak funkcjonuje a Pan J. Ulicki-Rek jeszcze nie siedzi Very Happy

Ja wszystko rozumiem, mam też swoje zdanie na ten temat, niemniej muszę otwarcie przyznać, że idiotów i nawiedzonych tu jednak nie brakuje, co nawet jest w miarę ciekawe, można się pośmiać Shocked Very Happy Very Happy

Dziwi mnie jednak, że forum to zalewają poglądy faszystowskie i marksistowskie, niekiedy wręcz nawiązujące do dzikiego komunizmu, czyli takie, które z wolnością słowa i wolnością jako taką mają mało albo w ogóle nie mają nic wspólnego Exclamation Evil or Very Mad

Przestań... Jesteś na tyle zindoktrynowany, bo wątpię abyś sam sobie to pojęcie wymyślił, że wszystko co przeciwne syjonizmowi nazywasz antysemityzmem lub faszyzmem. Jerzy odwala kawał dobrej roboty, czego tobie przypisać z pewnością nie można.
Dziwisz się, że jeszcze nie siedzi? To co tu jeszcze robisz? Zapierdalaj na komendę, teraz gdy marionetkowe instytucje biorą się za internet mógłbyś zostać honorowym informatorem - może to twoja szansa na sukces.
Mariksizm? Daj spokój agentura, którą forum stara się obnażać w moim odczuciu jest właśnie marksistowsko-syjonistyczna, a ty z braku laku wybierasz pierwszą lepszą definicję do generalizacji tego dzieła.
Masz problem z wolnością....W sumie się nie dziwie, bo uległeś chyba jakiejś konserwatywno liberalnej bajeczce o idealnym świecie.
I jak lubisz być wkładany do szufladek?
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fop, Ty się lepiej zacznij martwić o siebie, zamiast o Pana Jerzego. Bo patrząc na Twoją "twórczość" wygląda to tak, jakby adept Akademii Muzycznej martwił się "wydumaną twórczością" Beethowen'a.
Co do poglądów tu przedstawianych, pozwól, że Ci wyjaśnię ustami ks. Kaj Munk:

"Prawda nie jest spokojna, ani dostojna, ani doniosła; ona gryzie, kłóci się i wali pięścią. Prawda nie jest dla ludzi ostrożnych; takim niepotrzebna jest prawda, tylko kanapa."
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 02 Lis '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Wam to się prawda pomieszała ze snami chorego psychicznie Very Happy Very Happy

Co do Pana Jerzego Ulicki-Rek, to uważam go za lekko nawiedzonego i tyle, chociaż pewnie każdy kto tu zagląda jest trochę nawiedzony, niemniej Pan Jerzy szczególnie Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źródło tego listu?
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fob
Nie trac czasu na mnie.Powiedz nam lepiej co myslisz o przeslaniu filmu,ktory zapoczatkowal te dyskusje.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 03 Lis '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Film to mówi wszystko i nic Very Happy Znów ta sama bajka, ktoś sugeruje, że oto żydzi są za wszystko odpowiedzialni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum panuje choroba nazwana przeze mnie wielbieniem wszelakich – izmów : socjalizmów , kapitalizmów , syjonizmów , antysemityzmów, liberalizmów, faszyzmów , nazizmów, homofobizmów, korporacjonizmów , ezoteryzmów, klerykalizmów itp. itd.

Aby zrozumieć przesłanie tego filmu trzeba się pozbyć wszystkich izmów, trzeba wyłączyć proces myślowy w mózgu: wewnętrznego przymusu do zadania sobie pytania , a kto za tym stoi? Słuchać bez określonego nastawienia.
I co ?
Słychać coś?
Ja słyszę jeden wyraźny przekaz : MAMY CIEBIE I TWOJE ŻYCIE POD KONTROLĄ , A NAWET TO W JAKI SPOSÓB MYŚLISZ.
Kluczem nie jest to żeby mieć otwarte umysły bo można mieć otwarty umysł na wylot i wtedy człowiek sobie zrobi kuku. Kluczem jest to, żeby umysł był giętki nie wpakowany w izmy fanatyzmy.
Właśnie te owe z premedytacją wykreowane izmy pochwytają sposób myślenia w określone schematy na tym polega metoda pt. Dziel i Rządź. Złapany już w tą sieć człowiek nie dostrzega innej perspektywy, a potem to już jest równia pochyła prowadząca do ignorancji. Niepełna wiedza jest niebezpieczna , ale nie jest aż tak zła jak całkowita ignorancja, która powoduje ,że człowiek nie widzi ,iż jest under control in Prison Planet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie klasyczny w-huj-mnie-robyzm, a to, czy masz, czy nie masz napletka schodzi na drugi plan.
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Na forum panuje choroba nazwana przeze mnie wielbieniem wszelakich – izmów : socjalizmów , kapitalizmów , syjonizmów , antysemityzmów, liberalizmów, faszyzmów , nazizmów, homofobizmów, korporacjonizmów , ezoteryzmów, klerykalizmów itp. itd.

Aby zrozumieć przesłanie tego filmu trzeba się pozbyć wszystkich izmów, trzeba wyłączyć proces myślowy w mózgu: wewnętrznego przymusu do zadania sobie pytania , a kto za tym stoi? Słuchać bez określonego nastawienia.
I co ?
Słychać coś?
Ja słyszę jeden wyraźny przekaz : MAMY CIEBIE I TWOJE ŻYCIE POD KONTROLĄ , A NAWET TO W JAKI SPOSÓB MYŚLISZ.
Kluczem nie jest to żeby mieć otwarte umysły bo można mieć otwarty umysł na wylot i wtedy człowiek sobie zrobi kuku. Kluczem jest to, żeby umysł był giętki nie wpakowany w izmy fanatyzmy.
Właśnie te owe z premedytacją wykreowane izmy pochwytają sposób myślenia w określone schematy na tym polega metoda pt. Dziel i Rządź. Złapany już w tą sieć człowiek nie dostrzega innej perspektywy, a potem to już jest równia pochyła prowadząca do ignorancji. Niepełna wiedza jest niebezpieczna , ale nie jest aż tak zła jak całkowita ignorancja, która powoduje ,że człowiek nie widzi ,iż jest under control in Prison Planet.



Wile osoób zdaje sobie sprawę z tych mechanizmów! Tu Mesjanizm się wdziera, bo my tu so takie oświecone, a reszta to barany, beeee.

Jest wielu inteligentnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę z reguł i pewnej kontroli i po prostu to akceptują i my tez tak naprawdę to akceptujemy. Z drugiej strony, ciężko mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Żyd wspiera Żyda, kiedy jednemu się uda, uda się wielu. Polak udupia Polaka, kiedy jednemu się uda, to naprwno żadnemu innemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Jest wielu inteligentnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę z reguł i pewnej kontroli i po prostu to akceptują i my tez tak naprawdę to akceptujemy. Z drugiej strony, ciężko mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Żyd wspiera Żyda, kiedy jednemu się uda, uda się wielu. Polak udupia Polaka, kiedy jednemu się uda, to naprwno żadnemu innemu

nie zgodzę się, że ludzie to akceptują. Ludzie tego nie akceptują ale każdy na swój sposób stara się pewne rzeczy ominąć. To, że tego omijania nie widać nie znaczy, że ono nie istnieje. Po prostu wdrożenie procesu omijania obecnych zasad niewoli wymaga czasu ale jest konieczne nawet choćby z finansowego punktu widzenia pokolenia moich rodziców.

Znam wielu ludzi, którzy ile tylko mogą to produkują zdrowej żywności na ogrodach działkowych, znam takich co na sporą część roku uciekają w góry, znam takich co uciekli na stałe i znam takich co planują uciec. Ale domu i działki na łonie natury i to jeszcze dzikim i atrakcyjnym łonie nie kupi za oszczędności ze świnki skarbonki. Na to trzeba pracować czasem i całe życie. Inni jeszcze jak my się dokształcają w necie albo szukają odpowiedzi na nie wiadomo jak zadane pytanie.

Także form ucieczki jest wiele. Tak naprawdę nie da się do końca uciec ale można się odizolować na tyle by móc w miarę normalnie żyć.
Ja uciekłem z wielkomiejskiej dżungli na peryferie 8tyś. miasteczka. Kiedy tu nocowałem pierwsze tygodnie przeżywałem szok cywilizacyjny (hektary zamglonego pola za oknem z 3 stron, podchodzące sarny, latające myszołowy itp.) a teraz uważam, że już robi się tu za ciasno i za głośno. Miasteczko powoli wchłania i te peryferia. Już bym uciekał dalej i być może na ile pozwoli mi sytuacja to ucieknę. Jak najdalej od protestów, praw, komfortu i cywilizacji zysku. Jak najdalej...

A co do filmiku to przedstawia on jedną stronę siły. Druga strona siły to rodzina, miłość, społeczność i natura oraz czerpanie z jej oferty bez oglądania się na zyski. To jest uniezależnienie się od systemu, które gdyby tylko zrobić to masowo byłoby przyczyną zawalenia się systemu. Zmniejszamy wydatki na minimum więc i system ma mniejsze możliwości. Nie kupujmy ich syfnego żarcia a róbmy własne, zminimalizujmy wykorzystywanie płatnych mediów tylko do laptopa i światła. Przy kominku bez centralnego ogrzewania i telewizora jest milej. Lepiej chyba iść w tę mańkę niż pakować się w stronę jakichś klimatyzacji i innych zbędnych wydatków. Polska natura ma jeszcze sporo luźnych i niezagospodarowanych przestrzeni. Trzeba tylko sobie przestawić wajchę w głowie i wszystko stanie się prostsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mike
Gdybyś śledził moje posty od czasów moich początków to byś wiedział ,że byłam jedną z pierwszych która wyśmiewała słynne ,,przebudzenie,, w naszym alternatywnym środowisku najprawdopodobniej pierwszym był XTC. No ale wkradła Ci się właśnie osławiona już ignorancja i od razu jakąś sobie tezę założyłeś.
Żyd wspiera Żyda pewnie tak, ale do czasu kiedy wspólnie mogą ukręcić jakiś interes potem jedni drugich likwidują w imię większego interesu.
Wiedza o pewnych procesach , zjawiskach to jedno, a zobaczenie ich u siebie to drugie. ( szczególne ukłony w stronę fopa)
O kontroli, i ignorancji, hipokryzji niewolnictwie, kłamstwie trzeba pisać na okrągło aż do znudzenia bo ciągle są na forum tacy , którzy nie chcą tego przyjąć do wiadomości i imputują innym obsesje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 03 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, my to wszystko wiemy, skorumpowani politycy za łapówki mają w dupie własny kraj i ludzi którzy ich wybrali, chętnie wezmą każdą tzw. pożyczkę dla tzw. rozwoju (że o manipulacjach w TV, muzyce, internecie, oraz w szkole nie wspomnę, swoją drogą ciekawe czy pan JerzyS oprócz, niewątpliwie, wielkiej wiedzy o złych żydach wkręconych w polską politykę posiada jeszcze jakieś rozeznanie z dziedziny tego co się dzieje w chinach, japonii, albo w afryce, o GMO, o korporacjach i w ogóle ogólnoświatowej fasadzie demokracji - czy też pozostaje w wąskim kręgu polskiego poletka i myśli że można coś zrobić z tą polską, naprawić nasz kraj bez konieczności pobudzenia ludzi na całym świecie? Jak to jest Panie Jerzy - myślisz pan że stać nas na wyrzucenie z polski żydostwa w przypadku kiedy reszta świata się nie zmieni?) - lecz niestety, dziś się o tym przekonałem, poziom świadomości reszty społeczeństwa jest zerowy w tych tematach. to nie jest wcale śmieszne ale jeszcze raz pozwolę sobie przytoczyć taką scenkę:



Chodzi o to że my coś tam wiemy, wy też coś tam wiecie, albo podejrzewacie, ale wszyscy na zewnątrz nie wiedzą nic, nie mają o tym żadnego pojęcia, a nauka wymaga cholernie dużo czasu i obawiam się że do końca świata lightworkerzy po prostu się nie wyrobią.


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin,

Ja się nie zgodzę, że ludzie tego nie akceptują, bo jednak to akceptują. Albo inaczej, chcą być zmanipulowani, bo widzą swój interes w takim życiu. Akceptują złodziejstwo w swoim najbliższm otoczeniu, nie piszę tu o włamywaczach, tylko o ludziach którzy okradają swoich pracodawców, masowo. Piszę o pracodawcach którzy okradają swoich pracowników, o drobnych przekrętach na zusie i podatkach i to w dwie strony, bo oni nas to i my ich. I to idzie tak do góry, bo skoro my kradniemy to i oni mogą, przymknijmy na to oko i jakoś to będzie. To tak na logikę, bo ludzie są świadomi, że jest jak jest, że żyność jest fałszoana, że mamy najniższe w EU zaarobki w relacji do cen, ale nikt się nie buntuje, ludzie wciąż wybierają tych samych polityków, wszystko jakoś funkcjonuje. Czym to wytłumaczysz? Ludzie chcą w tym żyć!

Tańcząca.

Nie ma argumentu na Twoje zdanie. Twierdzisz, że tak jest bo tak. A ja sądzę, ze jest inaczej i pokazuje to przykład USA, gdzie najwięcej emigrowalo Polaków, Irlandczykow, Wlochów i stosunkowo, proporcjonalnie mniej Żydów, ale z tych nacji najmniejsze sukcesy odnieśli własnie nasi. Jezeli już sie coś udało, to jednostkom i wynikalo to z indywidualizmu, nie ze spółpracy. Mam przykład z dzisiejszej emigracji, w której z resztą sam uczestniczyłem i takie odniosłem wrażenie, że gdy ktoś z innej nacji odniesie sukces, automatycznie pomaga swoim rodakom, gdy Polak odniesie sukces, to w najlepszym razie odwróci się od rodaków i nie będzie się przyznawał, w najgorszym "pomoże" im po Polsku. Dlaczego tak jest? Przez Żydów?

Ideą mojej wypowiedzi jest: zacznijmy od siebie. Jak atakuje Cię wirus, to wszystko zależy od Twojej odporności.

zastanawiają mnie przykłady kilku Panów:

Samuela Goldwyna
Aarona, Szmula i Hirisza Eichelbaumów

To bardzo znani emigranci! Odnieśli kolosalne sukcesy, tylko pytanie, czy jako Zydzi czy Polacy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A ja sądzę, ze jest inaczej i pokazuje to przykład USA, gdzie najwięcej emigrowalo Polaków, Irlandczykow, Wlochów i stosunkowo, proporcjonalnie mniej Żydów, ale z tych nacji najmniejsze sukcesy odnieśli własnie nasi. "

NASI?

Jerzy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"A ja sądzę, ze jest inaczej i pokazuje to przykład USA, gdzie najwięcej emigrowalo Polaków, Irlandczykow, Wlochów i stosunkowo, proporcjonalnie mniej Żydów, ale z tych nacji najmniejsze sukcesy odnieśli własnie nasi. "

NASI?

Jerzy Very Happy



Hehhehehe, rozgryzłeś mnie, Twoja przenikliwość wrećz PORAŻA! nazywam się Mojsze Rozenberg Rotszyld III.
Confused

Nasi, w sensie nasi rodacy, Polacy. Odnieśli najmniejsze sukcesy, nie dlatego, zę jestesmy mniej inteligentni, mniej kreatywni, czy mamy mniejsza smykałkę do biznesu. Po prostu sie nie wspieramy, walczymy między sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"A ja sądzę, ze jest inaczej i pokazuje to przykład USA, gdzie najwięcej emigrowalo Polaków, Irlandczykow, Wlochów i stosunkowo, proporcjonalnie mniej Żydów, ale z tych nacji najmniejsze sukcesy odnieśli własnie nasi. "

NASI?

Jerzy Very Happy



Hehhehehe, rozgryzłeś mnie, Twoja przenikliwość wrećz PORAŻA! nazywam się Mojsze Rozenberg Rotszyld III.
Confused

Nasi, w sensie nasi rodacy, Polacy. Odnieśli najmniejsze sukcesy, nie dlatego, zę jestesmy mniej inteligentni, mniej kreatywni, czy mamy mniejsza smykałkę do biznesu. Po prostu sie nie wspieramy, walczymy między sobą.



Very Happy Very Happy Very Happy

Zdales test:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Otwarty list najwyższego rabina do gojow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile