W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO - argumenty obrony  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1575
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 10 Lut '08   Temat postu: NWO - argumenty obrony Odpowiedz z cytatem

A teraz chcę (amatorsko) przedstawić kilka argumentów na obronę NWO. Jasne, że i tak ich/tego nie popieram, ale chociaż chcę niektórym uświadomić przeciw czemu się buntują.

1. Ziemia może i jest w stanie wyżywic więcej ludzi, ale jeśli będzie ich za duzo, to żeby to było możliwe trzeba by wprowadzić bardzo surowe zasady.

No tak, ale jakie niby i tak będą zasady, jak dojdziecie do wladzy (absolutnej znaczy, bo wladzę to wy juz macie)?

2. Ludzie dali sie nabrać na wiele naszych kłamstw. Są tak głupi/naiwni, ze naprawde dla ich własnego dobra trzeba ich lepiej kontrolować, jeszcze sobie krzywdę zrobią.

Taaak? a dlaczego checie i tak później większość zabić?

Postaramy się nie zabijać, tylko ograniczac liczbę narodzin.

Jak tam chcecie. To, czy to złe zależy juz od subiektywnych odczuć danego człowieka. Z tego, co wiem, większość jest przeciwna. Poza tym wielu i tak zabijacie.

3. Kamery, podsluchy, chipy... Myślicie, że będziemy słuchać/oglądać wszystko, co się nagra? Ryzyko, że będziemy cię podglądać podczas jakichś prywatnych spraw jest niewielkie. Będziemy obserwować ludzi bardziej podejrzanych.

Ale ryzyko i tak jest, poza tym wielu ludzi jest podejrzewanych o.. no cośtam bez zadnych lub prawie żadnych dowodów.
Ja nie chcę, żebyu moje życie było gdzieś na taśmie, nawet jeśli nikt tego nie obejrzy. Dlaczego? po prostu nie chcę i tyle, chyba mam (jeszcze) takie prawo.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co polemizujesz sam ze sobą? Laughing
A co do tych argumentów, to:
1. Przeludnienie faktycznie jest problemem. Chodzi o to, żeby ludzie sami zdecydowali się na ograniczanie urodzin. Mieć jedno, dwoje dzieci - OK, ale jeśli jedna rodzina ma sześcioro dzieci...

2. Ludzie są tacy głupi nie z własnej woli. To system prał im mózgi przez lata. Niby jak ma poznać prawdę ktoś, kogo od małego indoktrynowano?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaki jest główny cel ziemskich władców tego świata?
Czy tym celem jest zmniejszenie liczby ludności?
Z całą pewnością nie. To może być co najwyżej środek do celu.
Tym celem nie jest też powszechna inwigilacja, ani podporządkowanie czy ubezwłasnowolnienie człowieka.
To są tylko środki pomocne w realizacji celu. Bo cel jest jeden. Tym celem jest opanowanie rozwoju cywilizacyjnego człowieka i zatrzymanie go na obecnym poziomie. Wszystko inne to są detale, które władcy zrobią niejako przy okazji, dla swojej wygody, lub ambicji. Pytanie dlaczego władcy chcą powstrzymać rozwój cywilizacyjny pozostawiam na razie otwarte.


Veritatis napisał:
Ludzie są tacy głupi nie z własnej woli. To system prał im mózgi przez lata. Niby jak ma poznać prawdę ktoś, kogo od małego indoktrynowano?


To prawda, że ludzie są głupi nie z własnej woli, oni są głupi z urodzenia się takimi. A system? Oczywiście, że ogłupia niemiłosiernie za pomocą edukacji i środków masowej dezinformacji, ale inteligenty człowiek w końcu zda sobie z tego sprawę, a głupi nadal pozostanie głupcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłem, że utrzymanie ludzkości na poziomie niewolniczym również jest celem pośrednim. Jest to drugi etap, poprzedzonym zniewalaniem przez tysiąclecia. Cel ostateczny chyba wiąże się z tym, co umożliwia zniewolenie ludzkości. A co umożliwia zabranie czyjegoś dziecka rodzicom? Rozpoczęcie pertraktacji o okup za nie. Może władcy chcą się targować z Bogiem...
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolny rynek prowadzi do monopoli i korporacji

demokracja prowadzi do dyktatury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, jeszcze jeden argument. To oczywiste, ze COŚ trzeba zmienić, nie buntujcie sie przeciw samym zmianom, przeciw JPII, który mówił o wprowadzeniu nowego porządku swiata.

Cos trzeba zmienić. ale niekoniecznie na to, co chca wladze, "oni", czy jak tam chcecie ich nazwać.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 19 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana powinna obejmować rozumienie świata i przyczynę i cel życia człowieka. Pozbawiani od tysiącleci tego ludzie pozbawieni kręgosłupa dają się pomiatać "kapłanom".
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat nie jest głupi i apeluję o przeniesienie go ze śmietnika.

Dobrze będzie,jeżeli zastanowimy się nad najczęstszymi argumentami na jakie będziemy się natykać.I nad odpowiedziami na nie.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 13 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę głupi jednak jest... Embarassed Młody byłem, głupi, naiwny...

Ale rzeczywiście, jak tak na to (teraz) patrzeć to może się jeszcze przydać.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO - argumenty obrony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile