W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
życie po śmierci i egzystencja codzienna  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1725
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 04 Paź '15   Temat postu: życie po śmierci i egzystencja codzienna Odpowiedz z cytatem

witam nie wiem czy wam się to spodoba ale mi się bardzo spodobało pan Jackowski w zwykłej rozmowie nie wycinane ani nie aranżowanej opowiada co myśli o dzisiejszym świecie o życiu po śmierci i o swoich umiejętnościach niewątpliwie ma on kontakt ze zmarłymi bo odnalazł już około 800 zwłok i i dziesiątki tysięcy przedmiotów i pupili i rozwiązywał różne zagadki resztę pozostawiam wam do dyskusji i rozważań

filmy mają po kilka godzina ale nie jest to czas stracony

(pierwsza część jest z początku nudnawa!)








odcinki są dodawane na bieżąco więc można śledzić kanał ale postaram się tutaj wrzucać nowe odcinki dla tych co nie mają kont


jeszcze tutaj wam daje ciekawą sprawę która Jackowski przewidział czyżby przyszłość była zdeterminowana ?? zapisana już w nas ?



Very Happy sory z gramatykę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 04 Paź '15   Temat postu: Re: życie po śmierci i egzystencja codzienna Odpowiedz z cytatem

konbie napisał:




Zacząłem oglądać od powyższej części, dotarłem do 12:13 ... Mr. Green
Skuszę się na całość, minusem który zawsze mnie zniechęca w jego przypadku, to przepowiednie wojen, tych mniejszych i globalnych, każdego roku przepowiada wojnę, już od jakichś hmmmm może piętnastu lat, tyle mniej więcej korzystam z internetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 04 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle tych wojen wybucha, że powinien precyzować które przewiduje.

Ja tam jestem sceptyczny jeśli chodzi o wieści od tego pana.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 05 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie nie chodzi o to czy dobrze przepowiada przyszłość chodzi tutaj o tym co ten człowiek mówi jeśli chodzi o logikę że ludzie dążą za niczym że chcą coraz więcej mieć a i tak przecież potem to wszystko zostawimy jego rozważania o duszy i o życiu po śmierci o tym jak miał wizje trupa który gdzie indziej zmarł a gdzie indziej leżało jego ciało co wskazuje że musimy żyć po śmierci bo przecież inaczej widział by miejsce tylko śmierci itp itp mówi mądre logiczne rzeczy a te przepowiednie na przyszły rok to onet go dręczy i dobrze płacą więc gość robi na żeby dali mu spokój dla tego proszę go nie oceniać jako jasnowidza przewidującego co się stanie za rok tylko jako jasnowidza kontaktującego się ze zmarłymi i jako człowieka i jego poglądy na świat i na to wszystko co nas otacza TO NIE SĄ ŻADNE PRZEPOWIEDNIE TO SĄ ROZMYŚLANIA O ŻYCIU I O TYM GDZIE TEN ŚWIAT PĘDZI z mojej strony polecam każdemu obejrzeć te odcinki całe naprawdę mało jest tak mądrych rzeczy na youtubie no i ma kwity na te trupy więc wiadomo że nie zmyśla z jasnowidzeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 05 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
proszę go nie oceniać jako jasnowidza przewidującego co się stanie za rok tylko jako jasnowidza kontaktującego się ze zmarłymi


Jeszcze nie widziałem czegoś takiego aby zmarły mówił, kontaktować to on sie może z demonami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


życie po śmierci i egzystencja codzienna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile