W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Terroryzm faktyczny czy wielka ściema   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8410
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Terroryzm faktyczny czy wielka ściema.
Czy Twoim zdaniem istnieje na świecie terroryzm spontaniczny
12%
 12%  [ 2 ]
Czy Twoim zdaniem wiekszość zamachów terrorystycznych jest kontrolowana przez spec sluzby
87%
 87%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre, aresztowania za myślozbrodnie się rozszerzają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
dobre, aresztowania za myślozbrodnie się rozszerzają Very Happy


A co , żal ci kretyna ? I to podwójnego kretyna. Palant jarał się jakimś agentem Osamą , co za pajac . I pizda się jeszcze przyznał Laughing . Będą go w pudle rżnęli po arabsku Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel myślę, że TY myślisz, żeby popełnić zbrodnię i chyba trzeba to zgłosić odpowiednim służbom Laughing
czekam na aresztowania za napisanie słowa Al Kaida
napisałem to słowo i czekam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 22 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terroryzm był wymyślany. Wojna z terroryzmem była użyteczna.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....BoxWiadTxt

"Podczas agresywnych prowokacji policyjnych po atakach z 11 września 2001 roku Federalne Biuro Śledcze "zachęcało, nakłaniało, a czasami nawet opłacało" amerykańskich muzułmanów, by dokonywali oni zamachów - głosi najnowszy raport Human Rights Watch.
Organizacja broniąca praw człowieka przygotowała dokument we współpracy z Instytutem Praw Człowieka Szkoły Prawa Uniwersytetu Columbia. Raport zatytułowano "Iluzja Sprawiedliwości: łamanie praw człowieka w postępowaniach sądowych dotyczących terroryzmu w USA".

W przypadku wielu spośród ponad 500 spraw związanych z terroryzmem "amerykańskie ministerstwo sprawiedliwości i FBI brały na cel amerykańskich muzułmanów podczas tajnych, uwłaczających prowokacji antyterrorystycznych, opierających się na przynależności religijnej i etnicznej" - czytamy w komunikacie prasowym.

Autorzy raportu szczegółowo przeanalizowali 27 spraw, od śledztwa po proces, wyrok i warunki, w jakich skazany był lub nadal jest przetrzymywany. Przeprowadzili też wywiady z 215 osobami, nie tylko oskarżonymi czy skazanymi, ale też ich bliskimi i obrońcami, a także sędziami czy prokuratorami. - W wielu przypadkach FBI mogło wykreować terrorystów z praworządnych obywateli, podsuwając im pomysły popełnienia aktów terroru lub zachęcając ich do takiego działania - pisze w komunikacie HRW.

W wielu sprawach agenci brali udział w spisku

Z raportu wynika, że prawie jedna trzecia wyroków skazujących po zamachach z 11 września 2001 roku była wynikiem prowokacji, w których podstawiony agent odgrywał aktywną rolę w spisku.

- Amerykanom mówi się, że ich rząd zapewnia im bezpieczeństwo, zapobiegając terroryzmowi i ścigając terrorystów w USA - oświadczyła jedna z autorek raportu Andrea Prasow. - Jednak przyglądając się temu bliżej, można zdać sobie sprawę, że wiele z tych osób nigdy nie popełniłoby przestępstwa, gdyby siły bezpieczeństwa ich do tego nie zachęcały, nakłaniały, a czasami płaciły im za to - dodała.

Według HRW FBI często brało na cel osoby słabe, w tym niepełnosprawne intelektualnie i chore psychicznie. Autorzy raportu przytoczyli m.in. przykład Rezwana Ferdausa, który w wieku 27 lat został skazany na 17 lat więzienia. Młody mężczyzna zamierzał zaatakować Pentagon i Kongres za pomocą minidronów wypełnionych materiałami wybuchowymi. Przedstawiciel FBI określił 27-latka jako osobę "ewidentnie" mającą problemy psychiczne, ale FBI i tak wysłało do niego tajnego agenta, z którym Ferdaus opracował plan ataku."

HRW używa słowa "spisek" Shocked
No, ale to już stare dzieje. Wojna z terroryzmem nie przyniosła oczekiwanych profitów.
Teraz na tapecie jest Rosja. Nowa zimna wojna może dać znacznie większe bonusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 24 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam tu, bo do 'Polityka na wesoło' mi jakoś nie pasuje:

Cartoon published in the Sydney Morning Herald
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 30 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bzdety MI5

22 września 2015 iza @
Craig Murray Craigmurray.org.uk 21 września 2015



Podczas ostatniej dekady, odkąd londyński zamach 7/7 wypadł już z tej statystyki, tylko jedna osoba w Wielkiej Brytanii straciła życie w wyniku islamskiego ataku terrorystycznego. Powtarzam: tylko jedna osoba w Wielkiej Brytanii straciła życie w wyniku islamskiego ataku terrorystycznego. Tym tragicznym wyjątkiem był Lee Rigby.

Zamordowanie Rigby’ego pokazało, jak łatwo terroryści mogą dokonać jakiejś zbrodni. Dwóch mocno roztrzepanych nigeryjskich oszołomów zarżnęło go nożami. To smutna prawda, że jeśli paru wariatów ni z tego, ni z owego postanowi zabić kogoś na ulicy, mają sporą szansę na sukces.

Właśnie dlatego tylko szaleńcy mogą dawać wiarę wielokrotnym zapewnieniom, wciąż przez te dziesięć lat powtarzanych przez MI5, że liczbę tych zdeterminowanych, fanatycznych i świetnie zorganizowanych terrorystów można liczyć w tysiącach – którym jednak, mimo dziesięciolecia niezmordowanych wysiłków, nie udało się zabić nikogo więcej. Według MI5 tylko w tym roku agencja ta wykryła aż sześć spisków terrorystycznych, ale na szczęście udało jej się uchronić przed nimi społeczeństwo.


Jeśli ktoś wierzy MI5, może ich zapewnienia dwojako interpretować. Albo założyć, że służby bezpieczeństwa są niewiarygodnie efektywne i zdolne do zapobiegania spontanicznemu terroryzmowi, choć powszechnie uważa się to za praktycznie niemożliwe. Albo przyjąć, że mamy do czynienia z tysiącami fanatycznych terrorystów tak niewiarygodnie nieudolnych, że nie są w stanie nikogo zabić, nawet gdy mają do wyboru nieskończoną liczbę losowo wybranych, niechronionych celów ataków na całym obszarze Zjednoczonego Królestwa, cały wachlarz metod – od noży, poprzez trucizny, broń palną, do bomb – i nie zależy im na przeżyciu przeprowadzanego ataku. Dziadowscy ci terroryści!

Istnieje oczywiście też trzecia możliwość – że te tysiące terrorystów i dziesiątki udaremnionych zamachów były wymysłem służb bezpieczeństwa albo co najmniej kolosalną przesadą. To prawda, że pewną liczbę marzycieli skazano i zamknięto. Jednak jedyny przypadkowy, pojedynczy osobnik z prawdziwą bombą był nienawidzącym muzułmanów żołnierzem brytyjskiej armii. Wyrok dostał nie za terroryzm. Terrorystami są przecież tylko muzułmanie.

Najlepszym chyba przykładem był osławiony spisek z „bombą cieczową”, w którym – jak się później okazało – nie było jednak ani bomb, ani biletów lotniczych, a podejrzany płyn w butelce ze smoczkiem okazał się roztworem Miltona do dezynfekcji takich butelek – co nie zostało w ogóle nagłośnione przez media głównego nurtu.

Mimo to mnóstwo ludzi dostaje wyroki za terroryzm. No cóż, przepis za przepisem w kodeksie karnym naciąga definicję terroryzmu do tego stopnia, że mógłbym sam stanąć przed sądem tylko za napisanie tego blogu. Rząd tymczasem wyłazi ze skóry, by zastraszaniem zmusić uniwersytety i studentów do blokowania wypowiedzi o dokładnie takim samym charakterze, jak to, co tu piszę, zamykania ust protestującym przeciwko więzieniu i prześladowaniu muzułmanów, ciągłemu bombardowaniu krajów islamskich i zabijaniu tamtejszych cywilów.

Tak naprawdę nie ma islamskiego terroryzmu w Zjednoczonym Królestwie. Praktycznie nie istnieje. I nie jest prawdziwą przyczyną, dla której korporacyjne państwo chce coraz szerszego szpiegowania obywateli, coraz większych ograniczeń wolności słowa, a nawet, na uniwersytetach – wolności idei. Nie dajcie się oszukać. Stawiajcie opór.

Tłumaczenie: PRACowniA
Artykuł na SOTT: Total Bollocks from MI5 http://www.sott.net/article/302342-Total-Bollocks-from-MI5

https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/22/bzdety-mi5/

Komentarze:

Cytat:
1 komentarz »
Wczoraj na RT słuchałam wypowiedzi byłej agentki MI5. Kobieta ta powiedziała wyraźnie, że MI5 płaci miesięcznie circa 2000 funtów każdemu, kto zgodzi się donosić o działalności wszystkich społeczności (w tym muzułmańskich), które w jakikolwiek sposób krytykują działania rządu JKM.
Orwell wysiada…

Komentarz - autor: Magia — 23 Wrzesień 2015 @ 16:38
https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/22/bzdety-mi5/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Terroryzm faktyczny czy wielka ściema
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile