W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Udaremniono zamach terorystyczny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1428
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 26 Wrz '09   Temat postu: Udaremniono zamach terorystyczny Odpowiedz z cytatem

"Tygodnik Podhalański", PH/08:59
Skandal w USA; szykany wobec zespołu z Polski

Sebastian Karpiel-Bułecka, fot. PAP/Tomasz Gzell
PAP
Zespół Zakopower, który udał się do USA, by wziąć udział w koncercie dla amerykańskiej Polonii, napotkał na poważne kłopoty. Czterech członków zespołu, w tym jego lider Sebastian Karpiel-Bułecka, zostało cofniętych z lotniska Chicago do kraju - informuje "Tygodnik Pdhalański" w swoim serwisie internetowym.
Grupa podróżowała do USA dwiema liniami kursowymi. Przelot pierwszej ekipy z PLL LOT odbył się bez przeszkód. Na kłopoty napotkała druga część grupy lecąca liniami Lufthansa. Z nieznanych przyczyn zostali oni cofnięci z lotniska w Chicago do Polski.

Korespondent "Tygodnika Podhalańskiego", powołując się na informacje zespołu Zakopower, twierdzi, że oficerowie imigracyjni potraktowali polskich muzyków "bardzo ordynarnie". Na jakiekolwiek próby tłumaczenia słyszeli oni głośne "Shut up", grożono im też odstawieniem do więzienia imigracyjnego – czytamy w serwisie tygodnikpodhalanski.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 26 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubia chyba goralskiej muzyki:)Wiz sie polaczka zachcialo terrorysta jednym.Eh co tu klikac dlugo w klawisze jeszcze troche i wiekszosc z nas bedzie terrorystami Az dziwnie tak wstawac codziennie isc w te tlumy i udawac slepego jak reszta bo nie ukrywajmy spiskowcy sa jacys dziwni:)hihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 26 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tytuł przewrotny, ale niestety urzędasy na amerykańskiej granicy to prymitywne chamy jakich próżno szukać gdziekolwiek indziej na świecie. mam wrażenie, że rząd usa robi im specjalne szkolenia na bycie posępnymi gburami, bo ewidentnie nie zachowują się jak normalni amerykanie.
nie raz odesłali kogoś znajomego w powrotną drogę tylko dlatego że pozwolił sobie na niewinny żart. i nie ma odwołania od decyzji takiego faszystowskiego bydlaka.
chuj im w dupę - moja noga i tak już tam więcej nie postanie. szczególnie teraz jak zbierają odciski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tytuł przewrotny, ale niestety urzędasy na amerykańskiej granicy to prymitywne chamy jakich próżno szukać gdziekolwiek indziej na świecie. mam wrażenie, że rząd usa robi im specjalne szkolenia na bycie posępnymi gburami, bo ewidentnie nie zachowują się jak normalni amerykanie.
nie raz odesłali kogoś znajomego w powrotną drogę tylko dlatego że pozwolił sobie na niewinny żart. i nie ma odwołania od decyzji takiego faszystowskiego bydlaka.
chuj im w dupę - moja noga i tak już tam więcej nie postanie. szczególnie teraz jak zbierają odciski.


Ciekawe dlaczego to Bimi tak boisz sie Ameryki?
Taki redaktor ST Michalkiewicz pomimo , że ujeżdża Żydów, jak Burą Sukę ,
to wcale sie nie boi i do USA wjeżdża tak jak Ty do Warszawy.

Podejrzewam u Ciebie głęboką psychozę na podłożu antydemokratofobi.
Kadafiego udało się Amerykanom z tego wyleczyć.

A to , że zbierają odciski ? , co mi tam ,
jak będę robił pedikiur to moge im trochę odcisków podesłać!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to boje się Ameryki? Bo napisałem, że moja noga już tam więcej nie postanie? Ale to nie dlatego ze się boję. Np. w kościele moja noga też już więcej nie postanie, ale chyba nie myślisz, że boję się kościoła? Otóż, wbrew powszechnie panującemu przekonaniu nie jestem wampirem Smile

Świat jest taki wielki, tyle ciekawych miejsc do odwiedzenia - wszystkich i tak nie zdążę zobaczyć, to po chuj miałbym jeździć akurat do Izraela? Zwłaszcza, że ja dla odmiany nie mam tam rodziny.

I chyba mi nie powiesz, że miło ci się rozmawia z tymi opłacanymi na chamstwo burakami z amerykańskiej granicy?
Byłem w różnych krajach na różnych kontynentach, ale amerykańscy urzędnicy graniczni to bez wątpienia najgorsze urzędnicze bydło jakie spotkałem, co zresztą doskonale potwierdza wiadomość z pierwszego posta. Ambasadorzy - że ja pierdole Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Udaremniono zamach terorystyczny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile