W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
99% niemocy  
Podobne tematy
Protesty na Wallstreet w Nowym Jorku: #OccupyWallStreet179
Occupy Together - ogólnoświatowe protesty 15 października 81
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17939
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 07 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel roznimy sie tym, ze ty masz postawe konserwatysty ktory wierzy w raj utracony i probuje wrocic do czegos co nigdy nie istnialo. ja z kolei jestem ciekaw nowych systemow spolecznych i nowych rozwiazan. nie chce wracac do tego co bylo gdyz w mojej ocenie bylo to po prostu slabe i nie tylko z powodu nedznej jakosci zycia. pierdole serdecznie tzw. "patriotyzm" i kurczowe trzymanie sie jakiejs spolecznosci tylko dlatego ze nawijamy tym samym jezykiem. mam to w dupie, kumasz? nie widze powodu dla ktorego mialbym cokolwiek przed jakimkolwiek "obcym najezdzca" bronic bo po prostu nie czuje wiezi z ludzmi ktorzy sa irracjonalni i zaklamani. dla mnie liczy sie jedynie przezycie i przekazanie swoich genow. wiec nie pierdol mi o zaletach poboru bo jedyne przed czym na razie musze sie bronic to moje wlasne podle panstwo ktore dusi mnie swoja kurewska niegospodarnoscia i glupota. za prawde powiadam ci ze zaluje ustalen koncowych pierwszej wojny swiatowej i powrotu na mapy tego kurestwa ktore zwie sie "polska". gdyby te ziemie nalezaly teraz do niemca to ani ty, ani ja nie spedzilibysmy na takim forum jak to ani chwili, bo nie mielibysmy tu o czym pisac. tobie jest zle tylko i wylacznie z powodu niskiej stopy zyciowej, lecz nie chcesz sie do tego przyznac i zwalasz to na jakies bzdety w postaci swiatowej mafii zydowskich finansistow. faktycznie wykazujesz sie niesamowita wiedza o czlowieku skoro wydaje ci sie ze ludzie nie chca oddawac prawa do decydowania o sobie samych innym tylko jest to im wydzierane podstepnie. taaaak jaaasne. wlasnie to jest najzabawniejsze, ze ludzie nie chca sie soba rzadzic! nie chca odpowiedzialnosci! chca po prostu miec co zjesc, gdzie spac, troche pociupciac, zalac pale i nie martwic sie. te nieliczne jednostki ktore aspiruja do wyzszych poziomow piramidy potrzeb maslowa musza znalezc jakas droge poprzez ten przecietny syf i tyle. ty najwyrazniej do takich ludzi sie zaliczasz ale oznacza to ze te nizsze masz juz w lepszy badz gorszy sposob zapewnione, czyli system pomimo jego oczywistych wad sie sprawdzil. blablasz cos o jakiejs mafii a najwyrazniej nie zdajesz sobie sprawy ze to sa fundamenty naszego swiata - usun je a znajdziemy sie na powrot w sredniowieczu. z kim chcesz robic rewolucje?? o kim piszesz w formie "my"??? o tych baranach co do kosciola chadzaja? a moze o tych co wybieraja pomiedzy po i pisem? bo nie wiem kto mialby sie niby wyzbyc strachu i po co? strachu przed czym? przed tym ze jak wejdziesz pod pociag to cie rozjedzie? to faktycznie zajebiscie motywujace. jasne rozbijmy ten kraj na dzielnice, a najlepiej na plemiona, pozbadzmy sie waluty i wrocmy do barteru. wtedy bedziemy mieli raj. ty chyba naprawde sie z choinki urwales. wiesz kim my jestesmy? takimi medrcami spod budki z piwem. chuja wiemy, bo nie widzimy dalej niz koniec wlasnego nosa. myslisz ze ci ktorzy naprawde kieruja tym swiatem sa az takimi autodestrukcyjnymi debilami? myslisz ze naprawde zmierzamy w zlym kierunku? bo mi sie nie wydaje. w zasadzie coraz bardziej widze ze to wszystko naprawde ma sens. owszem nie podoba mi sie wykonanie, bo wolalbym aby to np. kaddafiego model rzadzenia zostal wprowadzony na swiecie. niemniej jednak mial pewna wade - jego system okazal sie w gruncie rzeczy slaby. sytymi ludzmi nie da sie rzadzic bo po prostu nie maja porownania jak moze byc zle. no i juz nie ma pulkownika. i nie ma libii. wiec trudno, jest dokladnie tak jak lubisz - sa ofiary i sa zmiany. na bliskim wschodzie ludzie gina kazdego dnia - w afganistanie, iraku, pakistanie. ty bys oczywiscie wolal aby gineli w europie. mysle ze sie doczekasz. ciekawe czy wtedy naprawde bedziesz zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 08 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al, piszesz w kółko to samo . Ja ci napisze , że żeby coś się zmieniło musi ludziom być gorzej niż jest teraz ( pisałem o tym nie raz ) . Dlatego ruch OWS poszedł się pierdolić . Naprawdę , ludzie mogą coś zmienić dopiero kiedy nie mają nic do stracenia . I to jest fakt . Mając dom , samochód na kredyt, pracę , będziesz się tego trzymał , choćby nie wiem jak było , źle. Dług jest lepszą formą zniewolenia, niż jakakolwiek dyktatura .
Historia nas uczy , że każde Imperium się kończy . Imperium świata zachodniej cywilizacji też się skończy , pytanie tylko jak głośny będzie huk .

Wink

Historia zatoczy koło , i wszystko zacznie się od nowa . I tak w kółko . Wszystko zawsze się powtarza , bo ludzie nie wyciągają wniosków, zwalają wszystko na zbiorową amnezję , umywają ręce , a oprawców całują po rękach za nowy wspaniały świat.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 24 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
globalna rewolucja to nie jest oznaka niemocy.
to jest oznaka potęgi.

historia pokaże, czy te protesty coś znaczyły, czy nie.
skoro chcecie, to możemy się dziś podzielić na tych którzy wierzą w ich sukces - i na resztę, tych co widzą w protestach jedynie niemoc, sami zrobili by to inaczej, ale im się nie chce, albo mają to w dupie.

więc mamy dwa obozy - każdy niech się zapisuje... i za rok, dwa, może trzy - jedni z nas powiedzą "a nie mówiłem", gdy drugim upierdolę limit, bo najwyraźniej nie sprawdzili się jako prorocy prawdy Smile


Już prawie trzy lata minęły. I chuj się zmieniło .
Historia zawsze pokazuje , że globalna rewolucja zawsze kosztuje . Kosztuje dużo kasy i krwi . A tu chuj .

Ale jedno trzeba im przyznać to było "prawdziwe" . Spontaniczne w pewnym sensie i oddolne . Wręcz takie romantyczne . A wiecie po czym możemy wnioskować , że było to prawdziwe jak i byłoby pożyteczne dla ludzi ? Bo przegrało, rozmyło się , rozdrobniło i upadło . O tym nam mówi historia , naszej chciwości władzy . Gdyż władza to straszny narkotyk któremu trudno nie ulec . Z władzą nawet jak wygrasz to i tak przegrasz.
Władza degeneruje a z degeneratami się nie dyskutuje .





"a nie mówiłem" Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 24 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wierzę, że dla ciebie nic się nie zmieniło, z tym że dla mnie z kolei, przez ostatnie trzy lata, zmieniło się o więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a przez kolejne trzy lata, pewnie zmieni się jeszcze więcej.

nie wiem na ile jesteś obcykany z historii, ale jeśli myślisz, że transformacja średniowiecza w renesans wydarzyła się w ciągu jednej nocy, to lepiej raz jeszcze się zastanów. i nie mówię żebyś od razu miał studiować historię (bo jestem realistą), ale mógłbyś np. zacząć od tego aby przestać pierdolić głupoty po forach..

swoją drogą, wracając do tematu, nie każdy chyba wie, ale wszystkie obozowiska spod znaku "occupy .." rozstały rozjebane w dokładnie ten sam sposób; pewnego dnia, nie wiedzieć skąd, pojawiło się na nich od chuja żuli, którzy zaczęli robić gnój. a wiadomo że tam gdzie jest gnój żaden cywilizowany człowiek siedział nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 24 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zostało dopisane do pola interneurokultury dzisiejszych 20-30 latków, którzy dostosowali zaiste spory kawałek rewolucji informacyjnej do swoich potrzeb. Nawet jeśli upadło to ślad odcisnęło, a jeśli powstanie upadając po raz kolejny, nade wszystko odepchnie magnacki usypiający masy rausz, produkujący stroboskopową hipnagogię narkotycznych serpentyn zadłużenia kosztem przyszłości ich nienarodzonych jeszcze potomnych... Niewolnictwo wypadkową dziedziczenia, więc nie spierdolcie tego jak wasi poprzednicy!
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alepoco?




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 25 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi niestety cały ten ruch "Occ..." od początku był śmieszny. Bo jest na takiej samej symbolicznej idei jak Ruch Palikota osadzony. Na sztucznym ch.....u. Owszem możesz się zabawić ale jak mówi posłanka Piotrowska JEST TO JAŁOWE JAK ZWIĄZKI HOMO. Więc nic z tego nie będzie. I tak jak Palikot był 3 lata temu i go już niema tak "Occ.." było i już tego nie ma. Podobnie było z Generacją X, Generacją Jp2, itp. Te wszystkie bunty nie mają sensu bo niczym w światopoglądzie nie różnią się od swojego wydumanego przeciwnika. Po co siedzieć w namiocie pod wieżowcem? Aby system redystrybucji zamienić na system jeszcze bardziej redystrybucyjny ale 'SPRAWIEDLIWY SPOŁECZNIE (!)'? Tylko, że tym razem beneficjent będzie inny? Nonsens.

Ordel fajny to musiałby być widok prawdziwej rewolucyjnej pożogi. Tylko, że dzisiaj w świecie gdzie własność prywatna jest podważana a co za tym idzie system zabrania fizycznej obrony swojej własności, niewielu umiałoby skorzystać z tak prostego wynalazku jak pistolet czy zwykła pała. Więc nie ma się co dziwić, że sobie chłopcy spokojnie okupowali biwakując na chodnikach, zamiast zrobić porządek. Zresztą w babskim świecie poprawności polityczno-społecznej się rozmawia- idzie na kompromis, bo mężczyźni takie problemy rozwiązują inaczej.

Ja dzisiaj widzę inną szansę w Polsce, jeśli Korwin niczego nie spierdoli. Dzisiaj mamy do czynienia z prawdziwym buntem. Czeka nas starcie na polu wartości, etyki, ekonomii, prawa, modelu państwa, etc. Dzisiaj jak nigdy okoliczności sprzyjają prawdziwej zmianie. Jak mawiał towarzysz Włodzimierz Ilicz Lenin trzeba się zaangażować.
_________________
1. Pisz po polsku, zasady językowe pomagają precyzyjnie wyrazić swoje myśli.
2. Odnoś się do konkretnych punktów. Nie będzie chaosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:06, 26 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
ja wierzę, że dla ciebie nic się nie zmieniło, z tym że dla mnie z kolei, przez ostatnie trzy lata, zmieniło się o więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a przez kolejne trzy lata, pewnie zmieni się jeszcze więcej.

Czyli co się zmieniło . Jakiś przykład , jeden dwa . Ilu banksterów siedzi w więzieniu , nie wspominam o amerykańskiej tradycji linczu takich jednostek , zatraconej w wyniku ewolucji władzy .

Cytat:
nie wiem na ile jesteś obcykany z historii, ale jeśli myślisz, że transformacja średniowiecza w renesans wydarzyła się w ciągu jednej nocy, to lepiej raz jeszcze się zastanów.

Nie pierdol mi tu o transformacji średniowiecza w renesans Laughing . Napisałeś dwa trzy lata ? Napisałeś . Jakbyś napisał 20-30 lat to bym tobie napisał za 20-30 lat . Być może : " a nie mówiłem" .

Cytat:
swoją drogą, wracając do tematu, nie każdy chyba wie, ale wszystkie obozowiska spod znaku "occupy .." rozstały rozjebane w dokładnie ten sam sposób; pewnego dnia, nie wiedzieć skąd, pojawiło się na nich od chuja żuli, którzy zaczęli robić gnój
Laughing wszystkiemu winni żule Laughing pojawili się nie wiedzieć skąd Laughing






Alepoco? napisał:
Ordel fajny to musiałby być widok prawdziwej rewolucyjnej pożogi. Tylko, że dzisiaj w świecie gdzie własność prywatna jest podważana a co za tym idzie system zabrania fizycznej obrony swojej własności, niewielu umiałoby skorzystać z tak prostego wynalazku jak pistolet czy zwykła pała. Więc nie ma się co dziwić, że sobie chłopcy spokojnie okupowali biwakując na chodnikach, zamiast zrobić porządek. Zresztą w babskim świecie poprawności polityczno-społecznej się rozmawia- idzie na kompromis, bo mężczyźni takie problemy rozwiązują inaczej.

Strach paraliżuje poczynania. Wciąż mają wiele do stracenia . Krew i pieniądze napędzają rewolucje , czy jakiekolwiek zmiany .
Czasem Władcy pozwalają nam zrobić krok do przodu , nawet dwa . Po czym zapraszają nas do wytwornej limuzyny by cofnąć się w niej o trzy kroki Wink


Alepoco? napisał:
Jak mawiał towarzysz Włodzimierz Ilicz Lenin trzeba się zaangażować.
Lenin też powiedział , 20 października 1918 roku na posiedzeniu partyjnym :
"Często zarzuca mi się , że zwyciężyłem w rewolucji dzięki niemieckim pieniądzom . Nigdy się tego nie wypierałem - ani nie robię tego obecnie . Chcę jednak dodać , że my , korzystając z rosyjskich pieniędzy zainscenizujemy podobną rewolucję w Niemczech ... "
Kasa , kasa misiu . Bez niej nawet nie poruchasz .
Strach przed bolszewizmem pchną Niemców w objęcia nazistów , czyli wszystko zgodnie z planem .


Nasza przyszłość - dla NAS - jest już dawno zaplanowana , tylko MYT jej nie znamy Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:35, 26 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz synuś, że zamykając w więzieniu paru bankierów cokolwiek byś zmienił na tym świecie, to jesteś jeszcze głupszy niż wyglądasz. A że przy tym prymitywny, niczym jakiś średniowieczny barbarzyńca, tudzież inny łysy neonaz w dresie - ale to akurat ustaliliśmy sobie już dawno, nie? Więc nie będę się powtarzał. W każdym razie ruch 99% nigdy nie miał na celu zamknąć nikogo w więzieniu, bo mądrzy ludzie (w odróżnieniu od prymitywów twego pokroju) zmieniają świat z użyciem edukacji, nie represji.

Rewolucja musi się dokonać w głowach, a nie na ulicy. Trzeba zmienić mentalność ludzi, a nie ich powyrzynać. Wojna domowa, jak np. ta na Ukrainie, choć nie wątpię że dla ciebie akurat obrazuje olbrzymie zmiany, jest czymś dokładnie odwrotnym od celów ruchu occupy.
I rewolucja w głowach się też dokonuje - każdego dnia, coraz szybciej...
Choć oczywiście nie w twojej głowie, bo beton to beton a z gówna bicza nie ulepisz. I dlatego nikt normalny nie traci nawet na ciebie swego czasu, i dlatego własnie nie wiesz biedaku co się dzieje.

Twoje rozumowanie bynajmniej nie zaskakuje. Jesteś prostym człowiekiem który postrzega wszystko ze swojej niskiej i ułomnej perspektywy. Wychodzisz z założenia, że skoro w twoim oknie na świat ciągle są ci sami prezenterzy, prezentujący te same Fakty, to jak ja kurwa śmiem twierdzić, że w ciągu ostatnich lat zmieniło się o wiele więcej niż wcześniej. Otóż śmiem - i twierdzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 26 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giniemy

Bardzo szybko nastapi teraz koniec zycia na Ziemi. Dzieki tej super tajnej broni, ktora jest niewidoczna i nieslyszlna, zostanie wyniszczone zycie na Ziemi. Wszelkie zycie, bo w roku 2005 byla informacja, ze zniknelo z powierzchni Ziemi 63 tys. gatonkow zwierzat i roslin. To co dzieje sie dzisiaj jest juz kwestia tylko kilku miesiecy. Powstala cala masa prywatnych stacji z ta bronia. Zaczelo sie od Raytheon-a. Jest to firma, ktora produkuje bron dla Stanow Zjednoczonych. Na tej podstawie krolowa angielska zalozyla swoja prywatna stacje w 1987 roku. Jak sie ktos dowiedzial o tym, to pod plaszczykiem krolowej zalozyl swoja stacje, a jak sie dowiedzieli o tym Niemcy, to zalozyli takich prywatnych stacji setki, a moze tysiace. Pomijajac wiec stacje panstwowe w wielu krajach powstaly stacje prywatne, ktorym placono za zabijanie ludzi. W ten sposob wyniszczono juz mase rdzennych krajow. Zeby nie bylo widac luki ludnosciowej, to ONZ zajal sie uzupelnianiem tych krajow ludnoscia z innych krajow. I tak np. Polske uzupelniono Ukraincami i Zydami. Trwa to od dziesieciu lat. Wczesniej Anglie uzupelniono Niemcami, Holendrami czy Szwedami i ludnoscia kolorowa oczywiscie. U nas tej ludnosci tez jest sporo !!!

Teraz juz zabijanie idzie szybko w postepie artmetycznym. Ludzi zrobilo sie malo juz na calym swiecie, bo biale kraje anglosaskie uzupeniano ludnoscia kolorowa. Niektore panstwa w Europie tez. Np. Francja ludnosci kolorowej miala ponad 20 milionow juz w 2000 roku. Ile ludnosci ma Francja w ogole dzisiaj ?

Roznymi sposobami ludzie starali sie powiadomic swiat o tym, co naprawde sie dzieje. Koniec swiata byl ogloszony juz na 2012 rok. Tak w zasadzie swiat caly jeszcze do dzisiaj sie nie skonczyl dla niektorych, ale zaczyna sie juz odczuwac braki wykwalifikowanej sily roboczej w wielu technicznych dziedzinach. Ktos sobie zakpil z Wloch i w 2008 roku wybil Wlochom wszystkich piekarzy. Dzisiaj nikt niczym sie juz nie przejmuje. Prywatne stacje z bronia falowa chca zabijac, bo ludzie sie do tego przyzwyczaili. Prymityw uwaza, ze jak zabija to ma wladze. Bogowie - moga zabrac zycie !

W kazdym kraju wybito w roznyc sposob najpierw elite, zeby nie marudzila ! Dzisiaj juz nikt nie marudzi. Mozna rznac do woli i nikt o nic sie nie pyta. Polacy bardzo interesowali sie sprawa broni mikrofalowej, ale szybko takich ludzi usunieto z powierzchni Ziemi. Polacy zawsze sie czyms interesowali. Anglicy zdecydowali sie zalozyc radio o tej broni. Tak zwane radio w eterze. Polega ono na tym, ze ludzie mowia w domach i w roznyc instytucjach, a slychac ich dzieki specjalnym antenom donoszacym do uszu i do glowy. Biore udzial w takim radio juz osiem lat. Zglasza sie masa ludzi z roznymi pytaniami i z roznymi problemami. Czesto rozmawamy tez o tej strasznej broni. Udalo mi sie przezyc do tej pory, ale slysze juz straszne grozby. Chca mnie koniecznie napasc, ale sie boja, ze jakis operator tej broni moze ich wytluc. Tak teraz zyje z dnia na dzien, ale wielu ludzi za rozmowy ze mna juz nie zyje. Wielu walczy o zycie. Polacy z Anglikami zabezpieczyli mnie i jeszcze kilka osob przed bronia falowa, bo rozmawiali ze mna na stale. Byli to kiedys pracownicy systemu ECHELON. Dzisiaj nie wiem, kto ze mna rozmawia, ale wiem, ze wielu ludzi juz napadli i recznie zabili. Ze mna tez staraja sie to zrobic i nie tylko ze mna. Napady w ogole weszly w mode. To co wyprawiaja w tej chwili z Polakami w Polsce i w Anglii, to przechodzi ludzkie pojecie. Torturuja do upadlego, bo operatorzy sztucznie utrzymuja dlugo ludzi przy zyciu.

Giniemy w ciszy i sportowym szalenstwie !

Pozdrawiam. Goska

Wielka Brytania: wzrasta agresja wobec Polaków
W 2013 roku brytyjska policja odnotowała 585 przypadków ataków na tle ksenofobicznym wobec Polaków. Wychodzi na to, że średnio nasz rodak na Wyspach jest atakowany co 14 godzin. To dziesięciokrotny wzrost w stosunku do statystyk z 2004 roku. A rzeczywistość może być jeszcze gorsza - informuje "The Guardian".

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytani.....akow/nhz5r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
W każdym razie ruch 99% nigdy nie miał na celu zamknąć nikogo w więzieniu, bo mądrzy ludzie (w odróżnieniu od prymitywów twego pokroju) zmieniają świat z użyciem edukacji, nie represji.

Tak rozumiem twoje podejście , w końcu tu na forum reprezentujesz władzę . Więc dla ciebie oddolna sprawiedliwość to represje , no chyba że ty bijesz Laughing
I pomyśl sobie , że edukuje to państwo tudzież inne podobne twory i siły . Natomiast MY możemy się uczyć , wyciągać wnioski i nie powielać błędów poprzedników . Tak czy siak nie obejdzie się bez otarcia się o przemoc , tego dowiemy się z historii . Bo z faszystami się nie dyskutuje . Inaczej sprowadzą cię do swojego poziomu i pęknie ci dupa .



Cytat:
Rewolucja musi się dokonać w głowach, a nie na ulicy. Trzeba zmienić mentalność ludzi, a nie ich powyrzynać. Wojna domowa, jak np. ta na Ukrainie, choć nie wątpię że dla ciebie akurat obrazuje olbrzymie zmiany, jest czymś dokładnie odwrotnym od celów ruchu occupy.
I rewolucja w głowach się też dokonuje - każdego dnia, coraz szybciej...
Choć oczywiście nie w twojej głowie, bo beton to beton a z gówna bicza nie ulepisz. I dlatego nikt normalny nie traci nawet na ciebie swego czasu, i dlatego własnie nie wiesz biedaku co się dzieje.

W głowach to się ludziom co najwyżej może popierdolić . A weź bądź mądry i przekonaj sytego niewolnika by porzucił swoje dotychczasowe życie wystawiając się na niedole , głód i chłód . Bo tędy wiedzie droga do zmian . Czy ty administratorze uważasz ,że ci co rządzą światem , któzy dla zysków - od tak - potrafią zabić tysiące , pozwolą ludziom na jakiekolwiek zmiany nie po ich myśli . Ty dzieciak jesteś , czy jakiś upośledzony .
Wojna domowa na Ukrainie , to tylko fragment/wycinek konfliktów który toczy od wieków Rosja vs tzw świat Zachodni z USA na czele . Więc przestań pierdolić że nie wątpisz i nie pajacuj .


W historii były już momenty gdzie ludzie mieli wolność w zasięgu ręki . Zaczynało się to od uświadamiania , oczywiście potrzebne są odpowiednie podwaliny pod zmiany . Czyli ucisk i niesprawiedliwości rządzących . Potem ludzie się organizują . Ustalają strategie walki o swoje prawa . Oczywiście władza nigdy nie jest bierna . Jeśli nie może przekupić , przejąć , zapanować , to zabija pozwala na popełnienie samobójstwa . Więc jaki odpór człek może dać bestialstwu władzy ? Nie ma opcji byśmy nie ubrudzili się krwią .



Nie ma litości dla skurwysynów.
Jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą dupę .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, no jak już mówiłem całkowicie rozumiem twoje rozterki, biedaku.
odczuwasz w pełni uzasadnione 99% niemocy, bo już od tylu lat prężysz klatę jakim to nie jesteś zdeterminowanym rewolucjonistą co to uwolni ludzkość spod jarzma chuj wie czego (sam nie wiesz co to takiego), gdy tymczasem z przerażaniem obserwujesz, że twoja prywatna rewolucja nie tylko nie posunęła się naprzód ni o jotę, ale do tego jeszcze ty z dnia na dzień jesteś coraz głupszy.
nic dziwnego, że próbujesz się dowartościować wypunktowując to iż w bardziej oświeconych trendach rewolucyjnych też nie dostrzegasz postępu.
ja niestety nie mam wpływu na ograniczenia twego postrzegania, ale powiem ci: nie martw się - nikt z nas nie oczekuje od ciebie rzeczy niemożliwych, więc i nie stawiaj sobie celów których nie jesteś w stanie osiągnąć.
pozostaw to mądrzejszym od siebie, a tymczasem nie poddawaj się! świat który znamy runie w gruzach - tu myślę, mamy akurat podobne poglądy. a gdy już to się stanie to wtedy zrozumiesz, że nadzieja umiera ostatnia.
i jeśli sobie za bardzo u nas nie nagrabisz, swą niewyparzoną pełną nienawiści do wszystkiego co żyje mordą, to być może któregoś dnia pozwolimy ci się przyłączyć do misji alaska. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 29 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos:



Sorry @ordel, że po angielsku - poproś kogoś, żeby ci przetłumaczył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:09, 30 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A propos:

Nie no, bez jaj, o co chodzi z tym "my" lub "nas" ?

Wystarczy Ja zmienić w My...

_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podział bogactwa w globalnym kapitalizmie jeszcze nigdy nie był tak niesprawiedliwy jak w 2019 roku. Pokazuje to najnowszy raport Oxfam, którego autorzy apelują o podjęcie natychmiastowej walki z nierównościami majątkowymi i dochodowymi, które, jak wskazują stanowią „jedno z największych zagrożeń dla ludzkości”.

Miliarderów wciąż przybywa. Oznacza to tyle, że multimilionerzy windują się na wyższy poziom posiadania. Za tydzień w Davos rozpocznie się kolejna edycja zjazdu arystokracji tego świata. Weźmie w niej udział co najmniej 119 krezusów, których łączna wartość majątków to pół biliona dolarów.

Najnowsze dane ukazują jednak jeszcze większą niesprawiedliwość niż w roku ubiegłym, który i tak był rekordowy zarówno pod względem nierówności, jak i najniższego w historii opodatkowania najbogatszych.

– Nasze niepewna gospodarka wypełnia kieszenie miliarderów i wielkiego biznesu kosztem zwykłych mężczyzn i kobiet. Nic dziwnego, że ludzie zaczynają kwestionować, czy miliarderzy w ogóle powinni istnieć – podkreśliła Amitabh Behar, szefowa Oxfam w Indiach.

Jak podaje Oxfam, 2153 miliarderów ma więcej bogactwa niż 4,6 miliarda najbiedniejszych ludzi na świecie. Organizacja opiera swoje dane o informacje z magazynu „Forbes” i szwajcarskiego banku Credit Suisse.

Organizacja pozarządowa postuluje wprowadzenie globalnego podatku dla najbogatszych. Taką konieczność wskazują również część ekonomistów, w tym Thomas Piketty – autor książki „Kapitał XXI wieku”, a także Jeffrey Sachs, autor neoliberalnego planu dla Polski w 1989, który obecnie porzucił neoliberalizm, czego świadectwem jest m.in. poparcie dla Berniego Sandersa w prezydenckiej kampanii w USA.

Lepszy świat jest możliwy. Gdyby tylko jeden procent najbogatszych ludzi świata zapłacił zaledwie 0,5 procent dodatkowego podatku od swojego majątku, to przez 10 lat byłaby to kwota równa inwestycjom potrzebnym do stworzenia 117 milionów nowych miejsc pracy m.in. dla osób starszych i opieki nad dziećmi.

Zdaniem Oxfam największymi ofiarami obecnego systemu gospodarczego są kobiety. Poświęcają aż 12,5 miliarda godzin na bezpłatną pracę opiekuńczą każdego dnia. W skali roku to daje co najmniej 10,8 biliona dolarów rocznie.

„Na całym świecie 42 procent kobiet nie może znaleźć pracy, ponieważ są one odpowiedzialne za opiekę, w porównaniu do zaledwie sześcioma procent mężczyzn” – czytamy w raporcie Oxfam.

Organizacja wezwała w raporcie rządy do „zbudowania ludzkiej gospodarki, która jest feministyczna i ceni to, co naprawdę ma znaczenie dla społeczeństwa, zamiast napędzać nieskończoną pogonią za zyskiem i bogactwem”.

„Na samym szczycie piramidy gospodarczej znajdują się biliony dolarów, które są w rękach bardzo małej grupy ludzi, w większości mężczyzn” – dodał Oxfam.
https://strajk.eu/raport-2100-bogaczy-po.....ych-ludzi/

Opodatkować - dodatkowo - miliarderów , jakie to jest naiwne . Miliarderzy wrzucą ten podatek w koszta i kto zapłaci , pan , pani .
System trzeba tak przemodelować by miliarderzy zniknęli jak niewolnictwo , kiedy dziś niewolnictwo ścigane jest prawem .
Rozjebać monopole , to da ludziom więcej pracy i więcej równych szans . Uspołecznić zakłady pracy , z czasem pracy pracownik otrzymuje kolejne akcje firmy itd Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oxfam napisał:
„Na całym świecie 42 procent kobiet nie może znaleźć pracy, ponieważ są one odpowiedzialne za opiekę, w porównaniu do zaledwie sześcioma procent mężczyzn” – czytamy w raporcie Oxfam.
Ładne pranie mozgu! Jakie biedne te kobiety, bo nie mogą iść do roboty. Jakie to niesprawiedliwe, że niektórym jeszcze zostały resztki instynktu macierzyńskiego, lub miłości, czy poczucia obowiązku względem rodziców.
Przecież dzieci powinny być już dawno na codziennym praniu mózgu, a staruchy w przytułkach, za które oczywiście płacić ma mąż, bo żona wypłatę musi mieć na markową torebkę. Sorry..., zapomniałem, że przecież te kobiety nie mają mężów, bo z "Sex in the City" się dowiedziały, że to niemodne.

A jeszcze nie tak dawno z jednej pensji mężczyzna mógł utrzymać rodzinę.

Oxfam napisał:
Zdaniem Oxfam największymi ofiarami obecnego systemu gospodarczego są kobiety.
To akurat prawda, bo uwierzyły, że do roboty nie muszą chodzić, tylko to ich "prawo" i oznaka wolności.
Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam wcale, że jak kobieta ma ochotę to nie może sobie zarabiać pieniędzy, ale sęk w tym, że większość z nich musi to robić, czy to z przyczyn ekonomicznych, lub - w mniejszej części - bo uwierzyły w propagandę feministyczną.

Oxfam napisał:
Organizacja wezwała w raporcie rządy do „zbudowania ludzkiej gospodarki, która jest feministyczna i ceni to, co naprawdę ma znaczenie dla społeczeństwa, zamiast napędzać nieskończoną pogonią za zyskiem i bogactwem”.
A to zdanie to jakieś pustosłowie, które może oznaczać wszystko i nic, chyba że to ja czegoś nie rozumiem.?

Oxfam napisał:
„Na samym szczycie piramidy gospodarczej znajdują się biliony dolarów, które są w rękach bardzo małej grupy ludzi, w większości mężczyzn” – dodał Oxfam.
Tak, z pewnością żony, czy kochanki mężczyzn z tej akurat grupy marzą żeby pójść do roboty. Niestety nie mogą się realizować zawodowo, bo mężczyzna tyran je zmusza do gotowania i sprzątania.
A tak na marginesie - czemu nie słyszy się o rozwodach wśród miliarderów? Czemu np. jakaś uciskana księżniczka - feministka nie rozwiedzie się z księciem i nie zabierze mu połowy królestwa? Wink

Ogólnie to artykuł wpisuje się wymową w kolejną - bardzo modną ostatnio - odsłonę zasady "dziel i rządź", jaką jest "konflikt płci".




Ordel napisał:
Opodatkować - dodatkowo - miliarderów , jakie to jest naiwne . Miliarderzy wrzucą ten podatek w koszta i kto zapłaci , pan , pani .
A takie myślenie to akurat efekt propagandy tego 1% (zapewne mężczyzn, prawdopodobnie białych Wink ).
Chodzi o to Ordel, że oni tego nie mogą wrzucić w koszta, bo koszta są "liczone od dołu". Czynsz za wynajem mieszkania, czy rata kredytu mieszkaniowego, nie jest taka wysoka, bo "takie są koszta", ale to maksymalna suma, jaką przeciętny robol jest w stanie zapłacić, żeby mu jeszcze ma chleb wystarczyło.
Gdyby od nieruchomości był wyższy podatek, to czynsz musiałby być niższy i rata kredytu byłaby niższa - mniej więcej o ten podatek. Bank ma wyliczone, jaką część zarobków może ktoś przeznaczyć cele mieszkaniowe i na tyle udzieli kredytu (im niższy podatek od nieruchomości tym więcej kredytu bank może przyznać i od tego naliczać odsetki). Czyli wilk syty i wilk syty Wink ...no a widomo, że ktoś zapłacić musi...
Natomiast wartość nieruchomości jest taka, ile bank Ci pożyczy pod jej zastaw. (Dlatego też nieruchomości tak drożeją.)

Kolejnym mitem jest, że wyższe opdatkowanie firm uniemożliwi im zatrudnianie ludzi i w efekcie korporacje płacą śladowe podatki.
Cała obecna ekonomia "stoi na głowie" - chcesz pracować to płać za to, jesteś nieprzyzwoicie bagaty, nic nie produkujesz tylko żyjesz z majątku jaki zrabowali twoi przodkowie - tak trzymaj, jeszcze ci dołożymy.
Ale tak widocznie chce większość, bo przecież jest demokracja.

Ordel napisał:
System trzeba tak przemodelować by miliarderzy zniknęli jak niewolnictwo , kiedy dziś niewolnictwo ścigane jest prawem .
Rozjebać monopole , to da ludziom więcej pracy i więcej równych szans . Uspołecznić zakłady pracy , z czasem pracy pracownik otrzymuje kolejne akcje firmy itd Wink .
Bez użycia gilotyn to się robi właśnie regulacjami prawnymi i podatkowymi, ale kto ma je choćby zaproponować, o przegłosowaniu nawet nie wspominam - zwrot bez sensu, no bo jak nie wspominam? Wink - kiedy druk książek do ekonomii i media w mackach ośmiornicy, a lud ogłupiony?
Kobiety! Do urn! Very Happy

A w głównym temacie artykuł; "Widening Income and Wealth Gap and Stagnating Wages in America"
https://www.awaragroup.com/blog/widening.....n-america/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z Miliarderami jest taki , że oni z racji tego że są miliarderami muszą ingerować w prawo . Dlatego regulacje prawne sprzyjają bogatym . Nam bliżej do plutokracji niż demokracji , choć to już czas na nowe określenie starego zjawiska .

Naszym największym problemem całej ludzkości jest jebana Korupcja . Ona ogranicza prawdziwy postęp i prawdziwy cel jakim jest "sięgnięcie gwiazd" i podbój Kosmosu Very Happy .
Dlatego ja proponuję : za udowodnioną korupcję wypalamy znamię pod okiem KK w kółku ( KorupcyjnaKurwa ) , albo obcinamy dłoń i tu winny może samy wybrać dłoń Wink . Drugi raz gilotyna lub sznur w starym dobrym stylu , w niedziele po porannej mszy bo przecież nie będziemy dyskryminować katolików Wink .
A gwałcicieli dzieci rozrywanie końmi Wink .
Polityków , zdrajców interesu narodu , nabijanko na pal Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2990
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto będzie wyroki zarządzał i kto weźmie ryzyko zabicia niewinnego na siebie? Tak tylko pytam.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
A kto będzie wyroki zarządzał i kto weźmie ryzyko zabicia niewinnego na siebie? Tak tylko pytam.

Jak to kto , te 99% , i potrzeba będzie wyłonić wybrańców .
Niewinny, a kto jest niewinny , chyba tylko dzieci do 4 roku życia Wink .
Terror na pewnym , początkowym etapie jest wskazany , rozluźnia atmosferę Wink , postęp broczy we krwi .Rewolucja Francuska , Bolszewicka .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Weźmie w niej udział co najmniej 119 krezusów, których łączna wartość majątków to pół biliona dolarów.


Oj, obawiam się że dużo więcej Very Happy

Tacy ludzie siłą rzeczy zawsze ukrywają sporą część swojego majątku, i nigdy nie chwalą się wszystkim co mają.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2990
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 22 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
de93ial napisał:
A kto będzie wyroki zarządzał i kto weźmie ryzyko zabicia niewinnego na siebie? Tak tylko pytam.

Jak to kto , te 99% , i potrzeba będzie wyłonić wybrańców .
Niewinny, a kto jest niewinny , chyba tylko dzieci do 4 roku życia Wink .
Terror na pewnym , początkowym etapie jest wskazany , rozluźnia atmosferę Wink , postęp broczy we krwi .Rewolucja Francuska , Bolszewicka .


Śmierdzi to.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 22 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Australii jezdza samochodami po ulicach i strzelaja w okna. Juz kilku ludzi udalo im sie zabic. Policja jest bezradna od lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 22 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
W Australii jezdza samochodami po ulicach i strzelaja w okna. Juz kilku ludzi udalo im sie zabic. Policja jest bezradna od lat.


A tym HAARP-em to dalej w ciebie strzelają? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 01 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po latach wchodzimy na stronkę Okupuj Wall Street , a tam takie kwiatki :

Cytat:

Flu Mob - bądź szczepionką
Opublikowano 2 miesiące temu, 14 marca 2020, 18:41 EST przez OccupyWallSt
Tagi: flumob


Flu Mob to międzynarodowa apolityczna sieć ludzi działających wspólnie w celu wyeliminowania COVID19 w naszych społecznościach.
Mamy trzy zasady:

Chroń niezainfekowanych
Rozpowszechniaj wiedzę i umiejętności niezbędne, aby jak najwięcej ludzi pozostało niezainfekowanych, dopóki nie zostanie wykryte lekarstwo lub szczepionka.

Podaj zainfekowanego
Szanuj prawa człowieka zarażonych osób w naszych społecznościach i zapewniaj usługi niezbędne do ich odzyskania.

Przyspiesz pozytywną zmianę
Normalizując nowe zachowania społeczne zwalczające koronawirusa, mamy szansę na pozytywną transformację społeczeństwa, na przykład poprzez zmniejszenie globalnej emisji dwutlenku węgla.

Dołącz do Flu Mob na https://flumob.org + udostępnij udostępnij udostępnij
http://occupywallst.org/

Okupują Wall Street czekając na szczepionkę Laughing
I pierdolą o szczepionkach , o zwalczaniu wirusa i na koniec musieli dorzucić CO2 , zapomnieli wspomnieć o głodujących misiach polarnych , ja tym się bardziej martwię Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


99% niemocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile