W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
99% niemocy  
Podobne tematy
Protesty na Wallstreet w Nowym Jorku: #OccupyWallStreet179
Occupy Together - ogólnoświatowe protesty 15 października 81
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17906
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 16 Paź '11   Temat postu: 99% niemocy Odpowiedz z cytatem



I to jest największe kłamstwo tej całej hecy która nazywa się "Okupuj Wall Street" i ruchu Oburzonych . Nie jest też prawdą , że 99% ludzi, system w którym żyją nie odpowiada . Bo gdyby tak było, to by ,ów system - finansowy - zmietliby, samą siłą podniesionych pięści .
Owe protesty to jakaś kpina. Jak można okupować coś siedząc przed budynkiem , a nie wewnątrz budynku . Ten protest pokazuje jaka jest ta opozycja . Wyobrażacie sobie np, że Jezus nie przepędza kupców ze świątyni , tylko protestuje na schodach . W życiu ktoś tak bezjajeczny nie zostałby mesjaszem.
Całe miliony sytych niewolników tworzą system .
Cytat:
Syci niewolnicy są najzacieklejszymi wrogami wolności.
Marie von Ebner-Eschenbach
Kim ci syci są . Rozejrzyjcie się dookoła , spójrzcie w lustro . Kto z was jest w stanie poświęcić więcej niż jedno sobotnie popołudnie na demonstrowanie swoich - odmiennych - poglądów . Jesteście wkurwieni , przecież wy nawet nie staliście obok kogoś wkurwionego . I co po tym wkurwieniu powinno nastąpić , jeśli adresat się z ciebie napierdala . Nie powinieneś przyjebać mu w zęby . Bo chyba tak się rozładowuje wkurwienie .
Ja nie stanowię tych 99% . I nie dlatego , że nie zgadzam się z postulatami . Są rozsądne Smile
Nie podoba mi się niemoc protestujących. Oni po porostu boją się zrobić coś prawdziwego , boją się zajebać systemowi w zęby . Zamiast tego szarpią się z policją , zamiast wtargnąć do budynku i go rozjebać , a wszystkim tam obecnym wpierdolić.
Mam jeszcze jedno pytanie do tych którzy są tak wkurwieni . Zajebalibyście kobiecie, jeśli trzeba by było do tego się posunąć ?
Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie . Bo ten wasz 1% nie zawaha się ani chwili , żeby tylko obronić swoje przywileje .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykrością muszę poprzeć przedmówcę.

Protestujący choć mają słuszne poglądy to nie umieją ich wprowadzić w życie. Przykładowo, jak jest proces przeciwko urzędnikom miejskim, to kończy się na korkowaniu głównych skrzyżowań w mieście co utrudnia życie wszystkim którzy są bogu ducha winni i tym sposobem obracają się przeciwko protestującym czyli przeciwko własnym interesom.
Skoro celem są urzędnicy i ich chore przepisy to protestujący powinni zablokować urząd miasta tak by nie mogli się z niego wydostać póki nie zmienią przepisów na rozsądne.
Czemu tak się nie dzieje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

globalna rewolucja to nie jest oznaka niemocy.
to jest oznaka potęgi.

historia pokaże, czy te protesty coś znaczyły, czy nie.
skoro chcecie, to możemy się dziś podzielić na tych którzy wierzą w ich sukces - i na resztę, tych co widzą w protestach jedynie niemoc, sami zrobili by to inaczej, ale im się nie chce, albo mają to w dupie.

więc mamy dwa obozy - każdy niech się zapisuje... i za rok, dwa, może trzy - jedni z nas powiedzą "a nie mówiłem", gdy drugim upierdolę limit, bo najwyraźniej nie sprawdzili się jako prorocy prawdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
globalne rewolucja to nie jest oznaka niemocy.
to jest oznaka potęgi.

historia pokaże, czy te protesty coś znaczyły, czy nie.


Bimi ty tak na serio Smile
Wiesz oglądałem kiedyś dokumenty o protestujących amerykanach przeciwko wojnie Wietnamie . I jak myślisz , czy wojna skończyła się wcześniej , czy zgodnie z planem .
Historia pokazała , że bezjajeczne masy , nic nie mogą.

Czy ja znam jakąś strategie? A znam , uważam , że powinno się podwyższyć VAT, podnieść ceny paliw, energii , dóbr konsumpcyjnych itd. Tylko głodny niewolnik , jest w stanie obalić system , a czym więcej głodnych , tym więcej prawdziwego wkurwienia . Czas pokaże kto ma rację .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem na jakich podręcznikach ty się wychowałeś, ale mnie uczono, że Amerykanie wycofali się z Wietnamu głównie z powodów społecznych, czyli m.in. tych protestów.

Aby obalić system najpierw trzeba go zrozumieć - kiedy to zrozumiesz, wtedy chętnie zapoznam się z twoją strategią Smile
A na razie uważam, że #OWS 99% to zalążek światowej rewolucji - nowego oświecenia, które nastanie w miejscu nowego średniowiecza w jakim żyjemy dzisiaj. Jakim cudem nastąpią te zmiany? Bardzo prosto - tak jak nastało stare oświecenie, ludzie w końcu przejrzą na oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie to jest zalazek, tak wiec jaja im jeszcze urosna Smile
zamiast pitolic jacy to oni sa nie skoteczni lepiej im te pomysly jak pisal Ordel przekazac, moze coraz to nowe osoby tam dochodza i takie ktore wlasnie bede mialy jaja i poprowadza reszte za soba.
Powinnismy wszyscy za nich trzymac kciuki i zyczyc jak najlepiej, wpsierac pomyslami a jeszce lepiej sie dolanczyc.
Zgodze sie ze poki co z Ordelem to taktyka jest nieskuteczna i lepiej bylo by blokowac urzedy, banki, a je najlepiej spalic Smile itd.
ale jak pisal Bimi to jest zalazek wiec wszystko przed nami Smile
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee, nieeee, na pewno im się nie uda. Eee, nieeee lepiej se posiedzieć w domu, bo na pewno są sterowani. Eeee, po chuj coś robić, jak można nie robić?
Muszą mi udowodnić, że nie są sterowani! Wtedy ich poprę....może
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ popieramy ten ruch i wspieramy. Każdy na swój sposób, jednak dobrze jest moim zdaniem wskazywać słabe punkty by można je było skorygować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:
zamiast pitolic jacy to oni sa nie skoteczni lepiej im te pomysly jak pisal Ordel przekazac, moze coraz to nowe osoby tam dochodza i takie ktore wlasnie bede mialy jaja i poprowadza reszte za soba.

no tak - w końcu to polskie forum; do rządzenia i przekazywania swoich pomysłów to każdy jeden się garnie, ale robić to już nie ma komu Smile

NWOPL napisał:
Zgodze sie ze poki co z Ordelem to taktyka jest nieskuteczna i lepiej bylo by blokowac urzedy, banki, a je najlepiej spalic Smile itd.

przemoc to nie rozwiązanie - wszyscy ludzie są ofiarami średniowiecza, jakie sobie zbudowali i każdy skorzysta na jego zakończeniu. transformacja średniowiecza w nowe oświecenie nie polega na tym żeby wyrżnąć tych co myślą inaczej, lecz na tym aby ich oświecić, by też zrozumieli. a ruch nowego oświecenia który obserwowałem w ciągu ostatniego miesiąca jest niesamowicie efektywny - rzekłbym wręcz że jestem w szoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar, też wypiłem dzisiaj za zdrowie protestujących Smile
Może i są sterowani, ale patrząc na niektóre filmy śmiem wątpić w nieszczerość intencji:


_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
NWOPL napisał:
zamiast pitolic jacy to oni sa nie skoteczni lepiej im te pomysly jak pisal Ordel przekazac, moze coraz to nowe osoby tam dochodza i takie ktore wlasnie bede mialy jaja i poprowadza reszte za soba.

no tak - w końcu to polskie forum; do rządzenia i przekazywania swoich pomysłów to każdy jeden się garnie, ale robić to już nie ma komu Smile


Przeciez nie ludze sie ze ci z USA beda czytac to forum i se nasze rady brac do serca, moze predzej ci tutaj w Polsce z tego skorzystaja. A co do tego ze kazdy duzo gada a ruszyc ise na miasto juz jest ciezej to prawda, smutna prawda, ale wszystko sie zmienia i wkoncu niekotrzy tutaj na forum wkoncu sie rusza.

Bimi napisał:
NWOPL napisał:
Zgodze sie ze poki co z Ordelem to taktyka jest nieskuteczna i lepiej bylo by blokowac urzedy, banki, a je najlepiej spalic Smile itd.

przemoc to nie rozwiązanie - wszyscy ludzie są ofiarami średniowiecza, jakie sobie zbudowali i każdy skorzysta na jego zakończeniu. transformacja średniowiecza w nowe oświecenie nie polega na tym żeby wyrżnąć tych co myślą inaczej, lecz na tym aby ich oświecić, by też zrozumieli. a ruch nowego oświecenia który obserwowałem w ciągu ostatniego miesiąca jest niesamowicie efektywny - rzekłbym wręcz że jestem w szoku.


Wiadomo ze przemoc doprowadzi tylko do jeszcze wiekszej przemocy, ale mi chodzilo bardziej zeby nie okupywac ulic i blokowac ruch ludzia tylko okupywac wlasnie banki, urzedy itp czyli wkurwiac tym okupowaniem winnych tego kryzysu a nie zwyklych ludzi bo oni i tak maja ciezko a do tego sie jeszcze zniechecaja do calego ruch i tv ma pozywke.
A kogo ty chcesz oswiecac ? bankowcow ? zeby oddali nam to co ukradli ? to powodzenia zycze Smile
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem twoich pretensji. toż protestują na wallstreet - bliżej się nie da. do bundynków ich nie wpuszczą, a przecież siłą nie będą wchodzić bo jednak lepiej protestować na ulicy niż w więzieniu, z gałami wyjaranymi gazem.

natomiast nie zauważyłem żeby #OWS wkurwiało "zwykłych ludzi". was co prawda wkurwiają, ale z tego co widzę, to raczej z zazdrości, niż z tego że wam ulicę blokują.

a po drugie ludzie się nie zniechęcają do tego ruchu - wręcz przeciwnie.

czy bankowców też chce oświecać?
a czemu nie?
i bankowców da się oświecić.
to co "ukradli" to zwykłe zapisy w komputerze - łatwo przyszło, łatwo pójdzie. gdy ludzie w końcu zmądrzeją, pierwsze co zrobią to unieważnią wszystkie długi, również tych banków. i będzie to zajebisty krok na początek - przejście do epoki oświecenia.
a potem, oświeceni już ludzie, będą musieli postanowić jak zorganizować nową ekonomię aby gospodarka rozkwitła, przez co zapanuje dobrobyt.
i bankierzy na tym skorzystają, a przede wszystkim ich dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 16 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel wg mnie popełniasz jeden błąd. Nie uwzględniasz, że pewne procesy dzieją się w skali dziesięcioleci a w tym przypadku wg mnie słowo jest kluczem.
Ludzie nie mają póki co szans przy otwartej konfrontacji to raz a dwa nie mają wystarczającego poparcia społecznego.
Tzn. zostaną wyłapani przez policję i nikt się za nimi nie ujmie. Nikt nie zaryzykuje czegoś co ma do momentu kiedy nie będzie miał już nadziei na nic. I wtedy to się stanie. Coś upada wtedy kiedy nie trzeba wiele pchać.

Wg mnie żadne oczekiwane cywilizacyjne zwycięstwo nie nastąpi.
Każdy ruch zostanie wykorzystany do przekazania jeszcze więcej tym co już mają i ograbienia tych co nie mają już nic.

Konfrontacja ostateczna oczywiście się pojawi ale wtedy kiedy cała warstwa niższa i niepotrzebna zostanie jednoznacznie oddzielona od koryta i zrozumie, że nie załapała się na ostatni pociąg do Hollywood.
Potem będzie jeszcze trochę cierpień, ubóstwo, choroby i...

...wtedy nastąpi ostateczna konfrontacja siłowa jak strona rządząca będzie w pełni przygotowana na zmiecienie resztek zbędnych gratów z tej planety. I będą mieć przewagę. I będą bardzo pewni siebie, zbyt pewni i wtedy ostatecznie przegrają.
Być może stanie się to już, być może za dziesiątki lat. Wszystko wskazuje na to, żeby być czujnym i nie spać. Dbać o własne zdrowie, żywienie, rodzinę i być czujnym by nie dać nabrać się na różne sztuczki.

I na wtedy trzeba będzie być świadomym i gotowym a nie na jakieś wybijanie szyb w biurowcach.
Jak powiedział ojciec człowieka z żelaza. Jak przyjdzie czas to pierwszy ci powiem. Pójdziemy wtedy obaj.
Konfrontacja uliczna to najgorsze rozwiązanie, koszty krew i zły.
Na stateczne starcie przyjdzie czas. I wtedy trzeba będzie być gotowym bo jedna ze stron tego starcia nie przetrzyma na bank.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co zrozumiałem, to oni nie lubią 1% najbogatszych tak? Czyli, że to jakieś socjalisty popierdolone, co se ubzdurali jakąś równość?

Ja nie rozumiem o co im chodzi? Chcą zmiany systemu na takim, w którym nie będą mogły powstawać takie przekręty władzy jak dziś czy po prostu marzy się im powszechny dobrobyt.

A może chcą zabierać bogatszym i dawać takim biednym, jak oni?

@ Bimi
co rozumiesz przez nowe oświecenie.

W ogóle czy oni chociaż wiedzą w czym problem? czy raczej doszukują się problemu w złych kapitalistach.


BTW. A może my moglibyśmy zorganizować coś podobnego w Polsce, żeby nas te zmiany nie ominęły w tym polskim kołchozie, żeby znowu żaden politykier nie zamydlił oczu polakom? Na dobra sprawę wystarczyłby ruch oporu przeciw zwiększaniu biurokracji i podatków. Wystarczyłoby rzucić parę hasełek o biedzie o tym, że nie ma zmian po 89', parę najjawniejszych przewałów każdego z rządów i jestem pewny, że moglibyśmy zyskać na sile. Jacyś chętni?

W ogóle ostatni czas myślałem, jakby jakaś władza miała istnieć, a istnieć będzie na pewno, to jak zagwarantować, że nie będzie kraść i się opierdalać? Wymyśliłem coś średniowiecznego xD. A jakby zagwarantować swoją głową, że będzie się rządzić uczciwie, solidnie i minimalistycznie? Autentycznie gwarantować swoją głową rozumiecie? ma to sens wg. was?


Aha. W ogóle nie wierzę w to, że system się zmieni bez rozlewu krwii. Jestem pewny, że dojdzie do jakiegoś pożal się Boże kompromisiku, w którym ,,niby wszyscy zwyciężą", a w rzeczywistości dalej wszyscy będą równo jebani w kapsko. Zmiany będą minimalne, władza zmieni się na samym dnie, a system dalej będzie ruchać nas w kapska:).
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:19, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel szacunek ! Jestes prawdziwym mezczyzna.

Pietnascie lat temu rozmawialam z pewnym facetem, ktory powiedzial mi, ze gieldy musza upasc. Nie moga istniec w obecnej swojej postaci. Zdaje sie, ze ten proces transformacji gield sie zaczal.

Ludzie na gieldach sie bogaca i z nich zyja wiec sama wladza transformacji zrobic nie moze, bo ludzie by ja zlinczowali za brak mozliwosci latwych dochodow. W takich wypadkach wladza zawsze posluguje sie plebsem. Znajduje sie organizator tlumu, ktory nakreca żądania zgodne z zamierzeniami wldzy. Obalic cos, to obalic ! Wladza sie dostosuje. Tym bardziej, ze poparcie dla obalenia poszlo w caly swiat ciulaczy.

Zawsze pozniej okazuje sie, ze nie o to chodzilo [jak w przypadku naszej rodzimej Solidarnosci], ale wladza dokunuje potrzebnej transformacji na żądanie !!!

Od 2006 roku najwazniejsza gielda na swiecie jest gielda w Londynie. Ta gielda w Nowym Jorku caly czas ma renome, ktora musi wreszcie stracic w oczach calego swiata, bo Londyn przejal wladze, ktory wprowadzi nowe porzadki bardzo silna reka jak zostanie na arenie swiatowej sam.

Obalajmy wiec gieldy i bankierow zgodnie z wytycznymi wladzy !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Z tego, co zrozumiałem, to oni nie lubią 1% najbogatszych tak? Czyli, że to jakieś socjalisty popierdolone, co se ubzdurali jakąś równość?

Ja nie rozumiem o co im chodzi? Chcą zmiany systemu na takim, w którym nie będą mogły powstawać takie przekręty władzy jak dziś czy po prostu marzy się im powszechny dobrobyt.

A może chcą zabierać bogatszym i dawać takim biednym, jak oni?

@ Bimi
co rozumiesz przez nowe oświecenie.

W ogóle czy oni chociaż wiedzą w czym problem? czy raczej doszukują się problemu w złych kapitalistach.

Właściwe pytanie brzmi: czy ty wiesz w czym problem?

Czytając ciebie uważam, że nie wiesz - stąd twoje średniowieczne pomysły na władzę:
Cytat:
W ogóle ostatni czas myślałem, jakby jakaś władza miała istnieć, a istnieć będzie na pewno, to jak zagwarantować, że nie będzie kraść i się opierdalać? Wymyśliłem coś średniowiecznego xD. A jakby zagwarantować swoją głową, że będzie się rządzić uczciwie, solidnie i minimalistycznie? Autentycznie gwarantować swoją głową rozumiecie? ma to sens wg. was?

Czy taki pomysł ma sens? Według mnie nie ma - teraz też idzie się do więzienia za korupcję i nic to nie daje.

Kiedy w końcu zrozumiesz, że to ludzka mentalność jest problemem i że tylko zmieniając ją można zmienić system - wtedy wejdziesz w epokę nowego oświecenia i nie będę ci już musiał wyjaśniać co przez nie rozumiem.

Przypadek jak twój jest najlepszym przykładem, że walka z bankierami nie ma najmniejszego sensu, bo problemem nie jest mentalność bankierów, ale właśnie takich ludzi jak ty, którzy mają wprane w głowy średniowieczne idee i trzymają się ich kurczowo, niczym tonący brzytwy. A jeśli nie chcą zatonąć to muszą się czym prędzej otrząsnąć z średniowiecznej hipnozy - ufam że tak się stanie, choć na pewno zaraz zaprzeczysz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie mają szansę na zmiany kiedy już nic nie będą mieli do stracenia, kiedy głód im zajrzy w oczy , i znajdą się na bruku .
Kiedy spojrzymy wstecz , powiedzmy od rewolucji przemysłowej , tylko rewolucje/zmiany dokonywały się , kiedy rewolucjoniści byli zorganizowani gotowi poświęcić życie dla sprawy ( i często tak się stawało ) .
Wszystkie odpowiedzi na temat naszej przyszłości są w naszej przeszłości.

Cytat:
Aby obalić system najpierw trzeba go zrozumieć - kiedy to zrozumiesz, wtedy chętnie zapoznam się z twoją strategią

Wystarczy , zacząć myśleć tak jak architekci systemu . Prawda jest banalna . Owi Architekci są ludźmi i co z tym się wiąże są śmiertelni . Oni też się boją , że stracą władzę , tak jak zwykły człowiek może stracić pracę .
Jeszcze jedna sprawa , byliście , kiedykolwiek dyskryminowani/gnojeni w szkole, podczas służby wojskowej , w pracy itp. Dyskryminowani , przez trzymających władzę . Czy protestowaliście, skarżyliście się przełożonemu , pracodawcy itp ?
Czy przyjebaliście jednemu i drugiemu ( czasem z zaskoczenia ) , albo zorganizowaliście swoją grupę która wpierdoliła trzymającym władzę ? Ja byłem w takiej sytuacji , zasadniczo na każdym etapie życia . I powiem wam , wpierdol , lepiej skutkowało niż merytoryczna pogadanka .
Prawdziwa rewolucja nastanie , kiedy przestaniemy dyskutować z tymi którzy trzymają władzę. Bo oni sprowadzą nas do swojego poziomu i nasrają nam do bani , a my zaczniemy się zastanawiać, pojawią się wątpliwości , podziały , wybieranie drogi walk/protestu i itd.
Oni są ludźmi , przypierdol dyrektorowi banku w ryj podczas jego urlopu, a zobaczysz , że zmieni swoje podejście . I nawet jeśli zwróci się przeciwko ludziom całym swoim aparatem terroru , to i tak odnieśliśmy zwycięstwo , bo skurwiel zaczął się bać , i prędzej czy później będzie musiał usiąść do rozmów na naszych zasadach .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy taki pomysł ma sens? Według mnie nie ma - teraz też idzie się do więzienia za korupcję i nic to nie daje.

a za bucha do MONARU... hehe...

Powiedz mi, że wziąłbyś się za politykę, gdybyś wiedział, że na koniec kadencji będziesz oceniony przez naród, ryzykowałbyś życiem? A gdyby jakiś polityk miał dopuścić się wała, ,,ustawy na żądanie" czy korupcji, to traciłby cały swój majątek. Żadne sądy, raczej referendum i każdy polityk miałby się na baczności.

Średniowiecze? Na moje to tam właśnie Polska pasuje ze swoją mentalnością. O wiele bardziej do Polski pasuje monarchia. Demokracja to nie jest ustrój dla Polaków. Poluny w 99% zajmują się kłótniami partiów, z których nic nie wynika,a programy polityczne mają w dupie. Gdyby był król i byłoby chujowo, to sprawa byłaby krótka, wygodniejsza dla Polaków i ich mentalności. Za pewne, gdyby król zaczął wprowadzać złe ustawy i rządy, to niezadowolenie wśród Polaków byłoby zwrócone w stronę tylko jednego człowieka. Nie byłoby podziału wkurwienia, wszystko byłoby jasne, przystępniejsze dla Polaków.

Cytat:

Kiedy w końcu zrozumiesz, że to ludzka mentalność jest problemem i że tylko zmieniając ją można zmienić system

Myślę, że to właśnie systemy ów mentalność zmieniają. Wink Kurwa, Ja to wiem właściwie.

Im więcej systemu, biurokracji i socjalu, tym bardziej pizdowate i ugłaskane społeczeństwo, któremu da się wmówić każdy idiotyzm, każdą fanaberię.

A gdyby doszło do dzikiego świata, do anarchii, gdyby ludzie nauczyli się wciąż walczyć o swoje, gdyby rządziło prawo dżungli. Niech nawet ludzie się technologicznie cofną 10 razy. Byleby kurwa zadbali o swoje, zyskali mentalność dzikusa, który jest zdolny do wszystkiego. Ludzie już nie potrafią być szaleni i w tym cały problem. Średniactwo i bezpieczeństwo zaczęło się zbyt bardzo podobać, a komfort życia stał się dla nich najcenniejszy. Oczywiście każdy uzna ten akapit za żale jakieś dzieciaka sprzed monitora, nie zadając sobie pytania, czy byłoby w stanie się poświęcić dla czegokolwiek.

Ja wiem, Ty widzisz nadzieje w socjalizmach i projektach VENUS. Dla mnie to jest zaś żart do kwadratu, istniejący dla naiwniaków, którzy sądzą, że jakakolwiek władza jest wolna od oszustwa. Nie ma się co łudzić, wiem po sobie i po każdym człowieku jakiego poznałem, że władza nie jest dla ludzi.

Władza, posiadanie więcej niż inni, większe pole manewru, większy potencjał, to wszystko tylko przez głupiego nie zostanie wykorzystane do własnych celów.

Jedność może zaistnieć tylko 100% dobrowolnie i świadomie, nie zaś w żadnych systemach, bo tam jest to tylko atrapa i zawsze wyjdzie natura politykierstwa w wielu ludziach.

W innym temacie pisałeś, żeby dać broń wszystkim Polakom i zlikwidować rząd, a wtedy Polacy ustaliliby sobie sami wszystko. Wiesz co wg. mnie powinno się zrobić. Dać wszystkim ludziom na całym ów bron i zlikwidować rządy. Pomyślisz, że to radykalne poglądy jakiegoś harcerzyka. Nawet Ci się nie dziwię, ale po prostu poznałem strukturę działania mafii. Smile Żeby nie było rządów jednej mafii, to każdy ze swoimi najbliższymi powinien stworzyć swoją mafię, inaczej zawsze dojdzie do manipulacji, do przewałów i ogłupienia. A jeśli ta struktura stanie się tak duża, jak państwo, to prawdziwych władców nie ujrzymy, a manipulacja osiągnie dzisiejsze rozmiary.

Zacznijmy wszystko od początku i pozwólmy ludziom nauczyć się dbać o swoje. Póki co ludzie nie są ludźmi, bo znaczą coś tylko jako tłumy. Nie myślą za siebie, nie mają swoich idei, ani nie poczuwają się do dbania o swoje.

Podsumowując, to problemem jest ludzka mentalność, ale do jej zmiany może dojść tylko przez system, a konkretnie przez jego brak. Na pewno ludzka mentalność nie zmieni się w dobrym kierunku od śmiesznych hasełek i protestów jakiś miernot. To musi runąć wszystko, a nie budować się dalej na tym gównie.
Cytat:
A jeśli nie chcą zatonąć to muszą się czym prędzej otrząsnąć z średniowiecznej hipnozy - ufam że tak się stanie, choć na pewno zaraz zaprzeczysz Smile

Ale to chyba o to chodzi, żebym zaprzeczył. Konflikt! Istnieje coś bardziej twórczego?
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym my tutaj w ogóle dywagujemy?
ta dyskusja jest bezproduktywna i bezsensowna, więc wrócę tylko do tezy ze swojego pierwszego posta.

czy wam się to podoba, czy nie, #OWS trwa od miesiąca i nie wygląda jakby się miał jutro skończyć.

czy ruch ów jest oznaką niemocy - to się dopiero okaże - moim zdaniem nie, jest oznaką nadchodzących zmian.

jeśli natomiast coś tu jest oznaką niemocy, to co najwyżej wasze pierdolenie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że jest to oznaką niemocy, jak cała ta strona, ona ocieka niemocą ludzi wkurwionych, ale zbyt słabych by coś zrobić. Smile Efektem tej strony w normalnym świecie prawdziwych ludzi byłyby trupy polityków, a nie jakieś śmieszne dyskusje. Ta strona to najlepszy dowód na to, że powinno dojść do kataklizmu.

A jedyne nadchodzące zmiany do jakich może dojść będą co najwyżej tylko atrapą zmian. ale jak kto lubi, ń?
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą , świat zmieniają jednostki , otoczone niewielką , lojalną armią . Nigdy masy .
Problemem tych 99% jest jeszcze fakt , że grają oni w karty rozdawane przez ten ich 1% i święcie wierzą że wygrają .
Uważają , że przestrzegając demokratycznych zasad obalą kogoś kto szcza na te zasady .
Żeby coś zmienić , musimy być bystrzejsi , niewidzialni , nieprzewidywalni , okrutniejsi , zdyscyplinowani , i w końcu znienawidzeni przez 99%.



Cytat:
Firmy w USA wolą oszczędzać niż zatrudniać, wiele miejsc pracy przeniesiono za granicę, nowe technologie zlikwidowały niektóre rodzaje pracy na stałe. Nawet, gdy gospodarka przyśpieszy, pozostanie wysokie bezrobocie – pisze „Wall Street Journal”.


Tym razem wygląda na to, że nie ma panaceum na bezrobocie, które nie wynika tylko ze spowolnienia gospodarki. Jest strukturalne i nawet, gdy poprawi się sytuacja gospodarcza USA na rynku pozostanie armia bezrobotnych – pisze WSJ w wydaniu internetowym.

14 mln bezrobotnych, 9,3 mln osób zmuszonych zadowolić się pracą w niepełnym wymiarze i ludzi bez pracy, którzy nie są zarejestrowani jako bezrobotni, bo od ponad czterech tygodni przestali szukać pracy, to prawie 26 mln osób. Ponad dziesięć razy więcej niż liczy amerykańska armia. Jeśli wybuchną gniewem, ruch Okupuj Wall Street wyda się banalny – uważa autor artykułu Howard Gold.
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artyk.....racy-w-usa
I gdzie są ci ludzie , bezrobotni , bez przyszłości , często nie mający zbyt wiele do stracenia. To jest armia którą można wykorzystać przeciwko władcom . Uzbroić , przeszkolić , dać nadzieję do ręki w postaci M-16 .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:

Wiadomo ze przemoc doprowadzi tylko do jeszcze wiekszej przemocy,


Laughing co wiadomo ? Wiadomo tylko , że wtłaczają ludziom do głów takie poglądy od małego . Przemoc prowadzi do jeszcze większej przemocy , a ci co najczęściej o tym mówią to co robią . Władza opiera się na przemocy . I jeśli władza może ci zajebać , to jest to okey, ale jeśli ty miałbyś podnieść rękę na władzę to rękę tę trzeba uciąć i to jest okey .
Przemoc prowadzi do władzy i to wiadomo na pewno . Mając władzę możesz zmienić świat .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


Czy ja znam jakąś strategie? A znam , uważam , że powinno się podwyższyć VAT, podnieść ceny paliw, energii , dóbr konsumpcyjnych itd. Tylko głodny niewolnik , jest w stanie obalić system , a czym więcej głodnych , tym więcej prawdziwego wkurwienia . Czas pokaże kto ma rację .


Cytat:
Energia zdrożeje o 100%. Czekają nas trudne lata

Europejskie firmy i konsumenci stoją w obliczu co najmniej 20 lat wzrostu cen elektryczności, pisze "The Financial Times" powołując się na dokument, który „wyciekł” z Komisji Europejskiej.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artyk.....-lata.html
I co , pieski dalej będą szczekać , czy w końcu ugryzą Laughing

Nawet jeśli nie chcecie tego konfliktu , ONI was/nas do niego przymuszą . Wiec lepiej jest się przygotować Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Kiedy spojrzymy wstecz , powiedzmy od rewolucji przemysłowej , tylko rewolucje/zmiany dokonywały się , kiedy rewolucjoniści byli zorganizowani gotowi poświęcić życie dla sprawy.

Poświęcali życie bo tylko ono im zostawało. Nie mieli już nic.

Lepiej jest mając sporo robić rewolucję w świadomości. Ale jak wiemy ca. 50% ludzi to barany bez obrazy dla tych pożytecznych zwierząt.

Oczywiście, że rewolucja zakończy się krwią. Nie mam co do tego wątpliwości.
Oczywiście, że chciwcy nie odpuszczą w swej chciwości. Nawet jeżeli zdarza się zawrócenie z tej niegodziwej drogi to są to promile.

Ordel a Ty nie narażaj życia dla baranów ale myśl o sobie i rodzinie. Barany a raczej orwellowskie świnie kiedy nadejdzie moment dogadają się w momencie kiedy ty po rewolucji będziesz jeszcze opatrywał rany i znów zasiądą na stołkach i zamienią się w "ludzi". Rewolucja zawsze powoduje takie skutki.
Nie warto poddawać się emocjom. Trzeba myśleć także w sytuacjach kryzysowych. Głównie wtedy.

Zdecydowaną postawę w obronie wartości i narażenie życia będzie można podjąć tylko wtedy kiedy ziarno zostanie odsiane od plew, kiedy będzie ostateczność i wszystkie sprzedawczyki dla kasy, niezdecydowani, tchórze, wielbiciele mniejszego zła i swoich racji staną w jednym szeregu z zadeklarowanym złem. Bo tym są tylko przedstawiają się jako odcienie szarości.
A to, że staną to jest pewne. Z różnych powodów wybiorą "pewniejszych" bogatych zamiast uczciwych i ubogich.

Wtedy kiedy sytuacja będzie czysta stanę także i ja.
Inaczej zawsze zostaniesz wymanewrowany i jak to się mówi twoja krew w piach. Pamiętaj o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 17 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel organizujemy coś razem? xD

Prawda jest taka i prawda jest jedyna: mafie rządzą tym światem baranów. Smile
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


99% niemocy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile