W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mikke chce unieważnić wybory  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3196
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 14 Paź '11   Temat postu: Mikke chce unieważnić wybory Odpowiedz z cytatem

Korwin Mikke, podejmie próby mające na celu unieważnienie wyborów.
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Uwaga-falszerstwa,2,ID437689252,n
Ciekawe co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 14 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli faktycznie bezprawnie odmówili mu rejestracji tej najważniejszej listy to w każdym państwie prawa oznaczało by to unieważnienie wyborów.

problem w tym że to polska - kraj w którym trybunał konstytucyjny stwierdza niezgodność z konstytucją obowiązującej od roku ustawy i daje władzy ustawodawczej 3 lata na jej zmianę - by w tym czasie dalej obowiązywała ta gwałcąca konstytucję...
albo ostatnio - prezydent podpisał ustawę, a następnie zaskarżył ja do trybunału bo myśli, że jest sprzeczna z konstytucją Laughing

u nas wszystko jest możliwe - korwin musiał by mieć niezłe chody żeby go potraktowali uczciwie w tak politycznej kwestii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 15 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce było już wiele afer, wystarczy przypomnieć afere hazardową, oficjalne rozwiązanie tej sprawy każdy zna, stąd ciężko mi uwierzyć w to, że JKM coś może wskurać, nawet jeśli ma rację.

Cytat:
u nas wszystko jest możliwe - korwin musiał by mieć niezłe chody żeby go potraktowali uczciwie w tak politycznej kwestii


No właśnie, a "chodów" nie ma i mieć nie będzie. Zawsze przez media głownego nurtu będzie traktowany jak oszołom, niezależnie od tego, że w wielu kwestiach ma racje. Kończąc jego wątek wg mnie powinien dać sobie spokój z polityką, nic nie wygrał i nawet taka menda jak Palikot podczas jednej kampani przegoniła go prawie 10krotnie w ilości głosów.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 15 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PL jest tak mało znaczącym krajem, że istnieje realna szansa na unieważnienie wyborów przez Strassburg. Tamtejsi sędziowie doprawdy nie muszą się w ogóle liczyć z takim plebsem, jak polscy politycy i sądownictwo. Wykazywali to wiele razy i nie mam nic przeciwko temu, aby to zrobili raz jeszcze Smile mimo, że jestem gotów zawsze krzyknąć "na pohybel unii socjalistycznej" hej
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 15 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy trybunał praw człowieka w strasburgu jest władny unieważnić jakiekolwiek wybory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 15 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
PL jest tak mało znaczącym krajem, że istnieje realna szansa na unieważnienie wyborów przez Strassburg. Tamtejsi sędziowie doprawdy nie muszą się w ogóle liczyć z takim plebsem, jak polscy politycy i sądownictwo. Wykazywali to wiele razy i nie mam nic przeciwko temu, aby to zrobili raz jeszcze Smile mimo, że jestem gotów zawsze krzyknąć "na pohybel unii socjalistycznej" hej


Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedziba w Strasburgu nie ma nic wspólnego z Europejską Unią Gospodarczą potocznie zwaną EU.
ETPC nie ma żadnego wpływu na wewnętrzne sprawy państw - stron umowy międzynarodowej, która powołała do życia Trybunał (Konwencja Praw Człowieka).
Wykonywanie orzeczeń ETPC ma znaczenie wyłącznie prestiżowe. Trybunał nie ma jak egzekwować wykonania swoich orzeczeń.
ETPS nie jest nadto uprawniony do orzekania o ważności wyborów.
Wyłącznie polski sąd może stwierdzić nieważność wyborów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mikke chce unieważnić wybory
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile