W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na poczatku wydawało mi się że to żart  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2428
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 10 Paź '11   Temat postu: Na poczatku wydawało mi się że to żart Odpowiedz z cytatem

jak boga kocham że tak wydawało mi się na początku.A konkretnie, że to ciekawy bo dowcipny i wyśmienicie aktorsko wykonany
element agitacji przedwyborczej.Ale okazało się że to "autentyk" ,tyle tylko że świetnie ,za pomocą środków aktorskich ,zinterpretowany.
Laughing


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie ten aktor to czyta ale jak się zastanowić to te instrukcje są logiczne i słuszne, skoro już ktoś kurwa jest tym obserwatorem który ma pilnować porządku i zapobieganiu fałszerstw to niech wysili się i chociaż robi co do niego należy i niech siedzi na dupie i pilnuje a nie że "wyskoczy" na kawkę albo papieroska, albo może na zakupy do marketu
i słuszna uwaga pilnować czy może ktoś nie dopierdoli 100 "dodatkowych" kart bo mu się z torebki wysypały przypadkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuszna uwaga bofain. Skoro już jest ta "komisja" to chyba nie od tego żeby tylko na dupie siedzieli i ciasteczka z kawką...
a w ogóle to wybory powinny być już dawno przez internet i nie co cztery lata ale co roku. I tylko ze cztery komisje w jakichś głównych miastach dla tych którzy internetu nie mają a chcą głosować, niech się wybiorą w podróż. także wymiana tych posłów i senatorów na nowszych byłaby o wiele prostsza. można by nawet pomyśleć coś takiego jak system rankingowy: posłem jest tylko ten kto utrzymuje odpowiednio wysoki ranking, a jak mu spada to od razu wypada z kolejki i na jego miejsce wchodzi ktoś inny.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bofain ,@chemicloo ;kiedy was czytam upewniam się w przekonaniu że lęk przed depopulacją jest stanowczo nieuzasadniony .
Instrukcje ,również te szczegółowe tyczące zakresu działań mężów zaufania przy państwowych komisjach wyborczych istnieją już od dawna .
A to co "stworzyli" Solidarni 2010 wespół z PIS-em jest zwyczajnie karykaturalne.To istne kurkiewy Laughing (brawurowo zakładam że znacie klasyków i wiecie co to kurkiewy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem pszek że jesteś zbyt ostrożny, żeby się dać nabrać na prawdę.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

męże zaufania - po chuj to komu i kto im właściwie ufa?

ja bym wprowadził elektroniczny system głosowania - każdy by dostał paragon z unikalnym numerem i wydrukiem na co głosował - zamiast ufać jakimś podejrzanym mężom, niech każdy sobie sam sprawdzi w necie czy go dobrze policzyli, a jak chce to też czy jego numeru nie ma przypadkiem też ktoś inny.

a i wyniki były by natychmiast, od razu online - posortowane, do porównania z paragonami. a nie jak teraz że płacą grubą forsę na sondaże i inne pierdy, studia kurwa wyborcze w wirtualnej rzeczywistości - a potem trzeba czekać cały tydzień zanim PKW w końcu poda ostateczny wynik wyborów, bo pani zosia w końcu wróci z toalety. a na koniec i tak nikt nie ma pewności czy ta komisja pod okiem tych mężów zaufania policzyła właściwie jego głos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek Smile a widziałeś jak ten aktorzyna firmował ,,sukces" POmiotów wczoraj wieczorem ?

zwykla sprzedajna k....rwa aktorska co za kase oblirze karzdego loda .

byle hajs na konto wpadł .

kolejna zagrywka ,,władzy" kojarzenie ,,dobrych" aktorów ze świniami u rzłoba .


mniej nirz zeroooooooo ooooooo ! kolejne zresztą . Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
pszek Smile a widziałeś jak ten aktorzyna firmował ,,sukces" POmiotów wczoraj wieczorem ?

Dlaczego "aktorzyna" ? po prostu aktor , a to dla kogo to zrobił jest dla mnie nieistotne ,ważne jest , że zrobił to dobrze.
Aktorskie interpretacje "urzędowych tekstów" nie są nowością ,przeciwnie ,można powiedzieć że to "stary numer" .Mam nadzieję @czekan że twój gust nie jest równie ekscentryczny jak twoja ortografia i nie powiesz mi że "instrukcja dla mężów zaufania" w wykonaniu Kociniaka nie jest śmieszna. Na przykład tak smieszna jak "akt abolicji" .
A może "instrukcja" nie smieszy cię dlatego że podszczypuje tych których lubisz a "akt abolicji" smieszy cię bo podszczypuje tych których nie lubisz. Jest taka kategoria ludzi ,nazywają ich obłudnikami a krócej mendami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 11 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan

Kociniak jest stary ma wyjebane na przynależność jakąkolwiek, a co najwazniejsze w tym wypadku kieruje się swoim interesem, nie obchodzi go kto płaci, ważne że płaci. Ja po tych wyborach mam wyjebane na dyskusje światopoglądowe, też zajmę się tylko i wyłącznie sobą. Nie po drodze mi z chujami co wybieraja kolejny raz to samo ścierwo, nie mam potrzeby nikogo przekonywać. Jak nawet wsród kibiców znaleźli się tacy co zagłosowali na PO to chuj strzela.
Mam nadzieję, że Palikoty coś zrobią dla przedsiębiorczości. Nadzieję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:04, 11 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w Niemczech kiedys liczyli glosy wrzucane do urn, to zajelo im to trzy i pol miesiaca !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jak to oglądam jeszcze raz widzę jak kociniak brawurowo wykonał swoją robotę. nie był wcale za pisiorami. pisiory przegrały. i z tego się cieszę. Na wyborach nie byłem. Szkoda tylko że PO wygrała. Oczywiście pisiory się z tego cieszą.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde
Cytat:
Ja po tych wyborach mam wyjebane na dyskusje światopoglądowe, też zajmę się tylko i wyłącznie sobą. Nie po drodze mi z chujami co wybieraja kolejny raz to samo ścierwo, nie mam potrzeby nikogo przekonywać.


Ja myślę ,że takie podejście ma 90% tego użytkowników tego forum i to nie tylko po tych wyborach , ale generalnie.
10% zostawiam dla tych dla których są jeszcze ważne osobiste animozje pomiędzy sobą chociaż pewnie jest ich więcej
scratch w sumie Ci co naprawdę mają głęboko w dupie osobiste polemiki miedzy sobą już aktywnie nie uczestniczą we forum.

Dyskusję światopoglądowe typu: kapitalizm , a socjalizm, Tvn kontra TVP dyskusje na wersety z Biblii i jak kto je interpretuje , refleksje czy Amerykanie wylądowali na księżycu czy nie, to już powinno być anachronizmem na tym forum.
Sens mają tyko działania lub ewentualnie dyskusja nad działaniami , które ulepszą jakość życia każdego z użytkowików forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TZW, tu nawet nie chodzi o to forum konkretnie. To jest kwestia stażu świadomości jednostki w problematyce "Kolapsu Ekonomicznego". Tematyka tutaj poruszana rzadko dotyka praktycznych aspektów przygotowania do i przetrwania tej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tematyka tutaj poruszana rzadko dotyka praktycznych aspektów przygotowania do i przetrwania tej sytuacji.


chodzi ci o receptę dla setek tysięcy czy jakieś "aikido" dla 3 osób?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi

Cytat:
męże zaufania - po chuj to komu i kto im właściwie ufa?


POzwól mi że odpoPOwiem ci tak: PO chuj sie pytasz jak nie wiesz?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a w ogóle to wybory powinny być już dawno przez internet i nie co cztery lata ale co roku. I tylko ze cztery komisje w jakichś głównych miastach dla tych którzy internetu nie mają a chcą głosować, niech się wybiorą w podróż. także wymiana tych posłów i senatorów na nowszych byłaby o wiele prostsza. można by nawet pomyśleć coś takiego jak system rankingowy: posłem jest tylko ten kto utrzymuje odpowiednio wysoki ranking, a jak mu spada to od razu wypada z kolejki i na jego miejsce wchodzi ktoś inny.
Shocked
--------Kto to pisał?
Gdyby komuś przyszło przypadkiem do głowy wiązać mnie z powyższym tekstem, śpieszę zdementować te brednie. Niepoważne "pomysły" osoby prawdopodobnie chorej na gorączkę, albo biegunkę (wyborczą). Nie podzielam tego rodzaju kalekich idei.

Bimi napisał:
ja bym wprowadził elektroniczny system głosowania - każdy by dostał paragon [...]
. . . ja bym wyj***ł te wszystkie "głosowania" w pi**u.

A już na pewno nie legitymizował owej "nędzy" w ramach tzw. demokratycznego systemu parlamentarnego. Sejmiki Ziemskie..? -okey, (o)to nasza tradycja, ..ale bez Króla nic z tych rzeczy i tak nie ma prawa się udać. Najpierw trzeba uznać Króla / Monarchię - jako obowiązujący porządek - a dopiero potem można myśleć o jakichś zabawach w "głosowanie", czy jak zwał te infantylne podchody.. Confused

pszek napisał:
@Bofain ,@chemicloo ;kiedy was czytam upewniam się w przekonaniu że lęk przed depopulacją jest stanowczo nieuzasadniony .
You can turn your worries ON, again.

Cytat:
A to co "stworzyli" Solidarni 2010 wespół z PIS-em jest zwyczajnie karykaturalne.
Z Monarchicznego punktu widzenia to wszystko jest jedną wielką karykaturą... karykaturą władzy.. wyborów .. porządku .. karykaturą praworządnego państwa i odpowiedzialności. Rolling Eyes
(a co do Kociniaka- serio, to gdzie wy w tym widzicie karykaturę / pastisz? Laughing Toż to prędzej fraszka, moralitet .. Ogarnijcie Downa!)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:46, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demokracja to najgorszy z możliwych ustrojów.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 10:26, 19 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
Goniec Króla napisał:
a w ogóle to wybory powinny być już dawno przez internet i nie co cztery lata ale co roku. I tylko ze cztery komisje w jakichś głównych miastach dla tych którzy internetu nie mają a chcą głosować, niech się wybiorą w podróż. także wymiana tych posłów i senatorów na nowszych byłaby o wiele prostsza. można by nawet pomyśleć coś takiego jak system rankingowy: posłem jest tylko ten kto utrzymuje odpowiednio wysoki ranking, a jak mu spada to od razu wypada z kolejki i na jego miejsce wchodzi ktoś inny.
Shocked
--------Kto to pisał?
Gdyby komuś przyszło przypadkiem do głowy wiązać mnie z powyższym tekstem, śpieszę zdementować te brednie. Niepoważne "pomysły" osoby prawdopodobnie chorej na gorączkę, albo biegunkę (wyborczą). Nie podzielam tego rodzaju kalekich idei.


Co tu się ku*wa odjebało Shocked Shocked Shocked

Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do stanu psychicznego chemika, to zostały one już chyba rozwiane w powyższym poście, gdzie w przypływie schizofrenicznej złości strofuje sam siebie, za... niewłaściwe poglądy Shocked Shocked Shocked

Dziękuję i do widzenia Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na poczatku wydawało mi się że to żart
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile