W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kibice robią więcej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2732
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 05 Paź '11   Temat postu: Kibice robią więcej Odpowiedz z cytatem

Kibice robią więcej niż my z "gównoprawdy", robią więcej niż ja..
zwróćcie uwagę na zdjęcie autokaru Smile

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80271,10414931.html?i=1
Cytat:
Kibice wbiegli do hotelu na spotkanie z marszałkiem Schetyną

Trudno wyobrazić sobie powyborczy reset stosunków pomiędzy PO a Prawem i Sprawiedliwością - powiedział dziś w Poznaniu marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Jak ocenił, to skutek ostatnich wypowiedzi lidera PiS m.in. na temat Angeli Merkel. Spotkanie próbowali zakłócić kibice z "Tóskobusa".

Kibic: Chciałem wykrzyczeć Schetynie sprawę 745 kibiców Legii...

Spotkanie Schetyny z przedsiębiorcami próbowali zakłócić kibice, którzy "Tóskobusem" przyjechali dziś do Poznania. Kibice wbiegli do hotelu, w którym odbywało się spotkanie. Gdy zamknięto przed nimi drzwi sali konferencyjnej, urządzili krótką manifestację, wykrzykując hasła: "Dziewiątego października wrzuć Platformę do śmietnika", oraz "Grzegorz Schetyna - klasyczny przykład kretyna".

- Chciałem wykrzyczeć Schetynie sprawę 745 kibiców Legii aresztowanych i katowanych na komendach policji w Warszawie. Sprawy są umarzane, skarb państwa dużo na tym stracił, niech odda te pieniądze. Schetyna zamknął przed nami drzwi, pokazał, jaki jest mały - powiedział dziennikarzom jeden z kibiców, pasażerów "Tóskobusa".

Do zamieszek i masowego zatrzymywania kibiców doszło 2 września 2008 r. przed meczem Legii Warszawa i Polonii Warszawa. Grzegorz Schetyna był wówczas szefem MSWiA.


żródło:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....lkiem.html
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 05 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez urazy, ale nie uwierzę, że kibice zaczęli myśleć i podejmować jakieś działania.
Ktoś nimi steruje.
Dostali autobus z napisem, dostali koszulki z napisem, dostali fajne identyczne dla wszystkich kominiarki. I prawdopodobnie kilku przywódców którzy popychają tłum.
Świetnie zorganizowana akcja.
A, że przed wyborami - to chyba czysty przypadek. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 05 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kibice robią więcej niż my z "gównoprawdy", robią więcej niż ja..

Gówno tam robią nie więcej. Kampanię wyborczą jakiemuś chujowi, do tego za frajer Smile

To jest lepsze: http://www.meetup.com/occupytogether/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 06 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecej, nie znaczy duzo.. my "gownoprawdowcy" jestesmy zbyt intelektualni, mnostwo teorii, a srednio z praktyką. A praktyka czyni mistrza Smile Rewolucje czynia "robotnicy", a robotnikow "czynia" intelektualisci.. wiec jest nadzieja ! Tak czy siak, chwala kibolom za czyny, bo to nie tylko o autobus chodzi !
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 06 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra to niech idą robić zadymy - ja im mogę szukać celów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 07 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę być uznany za obrońców kibiców, ale wiedziałem że padnie tego rodzaju zarzut, że są przez kogoś sterowani. No i to "czysty przypadek" przed wyborami. Ze strony politykw tego typu konferencje, spotkania, objazdy po kraju to też pewnie "przedwyborczy przypadek", wcale nie robią to dla uzyskania poparcia Wink
Kibice zakłócają porządek, szkoda że inne grupy społęczne nie robią to w taki wymowny sposób (pomijam fanatyków politycznych z pis i radio maryja).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kibice robią więcej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile