W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
180 Movie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6735
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:20, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaprzeczysz, że potencjał bycia człowiekiem czyni zarodek nietykalnym?

To, że jest niesamodzielny, że potrzebuje matki itp. Co za popierdolony świat, że przyszłe matki mają takie spojrzenie na te sprawy. To jest moje i mogę se z tym robić, co chcę!

niech przetrwa te 3/4 roku, urodzi, odda dziecko, nawet rekompensatę w postaci średniej krajowej za każdy miesiąc, kiedy ów ciąża jest już widoczna. A w gratisie jej jajniki utną bez żadnych opłat, po prostu, żeby matki morderczynie* się czasem jakimś dzieckiem nie zaraziły. I lewica się będzie cieszyć i wielce pokrzywdzone matki, nawet humanitarne to będzie.

* nie ludzie a świnie.
@fop
A gówno to zmienia co legalne i nielegalne. Jak się tak lepiej zastanowić, to całe szczęście, że gówno to zmienia. Przynajmniej widać, że to pierdolone państwo nie ma nad nami całkowitej kontroli. Szkoda, że tylko w takich przykrych sprawach ludzie są w stanie tworzyć niewidoczne a skuteczne podziemie. szkoda...
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
A zaprzeczysz, że potencjał bycia człowiekiem czyni zarodek nietykalnym?

Mnie pytasz?

Dziwne pytanie, ale spróbuję odpowiedzieć, pomimo późnej pory.
Wydaje mi się, że gdyby zarodek był nietykalnym, to nie dało by się go dotknąć. A skoro da się go dotknąć to najwyraźniej nie jest nietykalnym.
Więc owszem, zaprzeczę Smile

Chyba że miałeś na myśli jakieś metafizyczne kminy?
Jak tak to nie moja działka - duchów się boję więc od metafizyki trzymam się daleko.
Do tego stopnia, że jakbym żył w średniowieczu to pewnie też bym był za paleniem czarownic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, fajno. Chodziło mi raczej o twoje zdanie co do tego, czy zarodek powinien być chroniony. Prawnie czy społecznie, to nieważne. ale luz, to Ja podszedłem do tematu zbyt poważnie.

A co do ostatniego zdania. Prawda. Ale w innych kwestiach, zdaje się, że Ci to nie przeszkadza.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Chodziło mi raczej o twoje zdanie co do tego, czy zarodek powinien być chroniony. Prawnie czy społecznie, to nieważne. ale luz, to Ja podszedłem do tematu zbyt poważnie.

Zarodek jest chroniony - przez matkę.
A czy powinien być chroniony ponad to, z pobudek politycznych, represjami względem samej matki?
Nie.

Astan napisał:
A co do ostatniego zdania. Prawda. Ale w innych kwestiach, zdaje się, że Ci to nie przeszkadza.

Nie wiem o czym mówisz. Co mi nie przeszkadza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zarodek jest chroniony - przez matkę.
A czy powinien być chroniony ponad to, z pobudek politycznych, represjami względem samej matki?
Nie.

Z żadnych pobudek politycznych. Możesz nie wierzyć, ale gardzę takimi pobudkami. Takie pobudki to syndrom dzisiejszych czasów. Dodam popierdolonych czasów, gdzie nawet apolityczność to jakaś polityka jest... ale nie o tym

Mnie się tam wydaje, że właśnie powinien być chroniony, bo to nie do matki powinna należeć decyzja czy jej dziecko ma żyć. Piszę dziecko, bo na 99% właśnie tym się ten zarodek stanie.

Z mojego punktu widzenia nie ma różnicy czy matka zabija już narodzone dziecko czy zarodek, który ów dzieckiem będzie za jakiś czas.

To chyba niewiele, żeby pochodzić w ciąży i takie dziecko urodzić? Na pewno za mało, żeby potencjalne dziecko zabijać.
Cytat:
Nie wiem o czym mówisz. Co mi nie przeszkadza?

Mniejsza, nie chce mi się tłumaczyć. Chyba sobie coś ubzdurałem. xD
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam wpływu na to co się komu wydaje, więc nie bardzo wiem czego właściwie ode mnie oczekujesz.
Bo jeśli tego, że wskoczę w wir twojej religii - to tego niestety nie mogę dla ciebie zrobić. Choćby dlatego, że sumienie mi nie pozwala, nie mówiąc już o rozumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
A zaprzeczysz, że potencjał bycia człowiekiem czyni zarodek nietykalnym?

Potencjał może i ma, podobnie jak każdy plemnik w moich jądrach jest tak samo potencjalnym człowiekiem, prawda?
Czy ten potencjał plemników ma mnie zobowiązywać do tego, by Cię zapytać o to, czy nie chciałbyś chronić tego potencjalnego ludzkiego życia przed pełną niebezpieczeństw wycieczką nad morze? Smile

Potencjał zarodka człowiekiem go nie czyni, gdyż ten zarodek nie jest zdolny do rozwoju poza organizmem matki - podobnie jak nowotworu nie traktuje się jako nowego ciała, które należy chronić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
bo to nie do matki powinna należeć decyzja czy jej dziecko ma żyć.
A dlaczegóż by nie? W przyrodzie dość powszechne jest zjawisko, że matka uśmierca swe potomstwo w całości lub w części by umożliwić przetrwanie sobie, pozostałemu potomstwu, innym członkom stada...
Człowiek tym różni się od zwierząt, że potrafi się wyskrobać zawczasu i nie musi ubijać niemowlaków po narodzeniu - a zgodnie z prawem natury - człowiek upoważniony jest do tego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Bimi
wir religii? to żeś dojebał. Zdradzisz mi co miałeś na myśli? ;>
Cytat:
Nie mam wpływu na to co się komu wydaje, więc nie bardzo wiem czego właściwie ode mnie oczekujesz.

sam nie wiem. Normalnie se piszę, a Ty się dziwisz.
Rozumiem, że po prostu nie zmienisz zdania za chuja Wincentego, ale tym bardziej nie szkodzi byś podyskutował.
Ja też po prostu taki jestem i tak czuję. Z mojego punktu widzenia, to i Ty masz coś na rodzaj religii, ale o żadnym nawracaniu, chłopak, tu nie ma mowy. Po pierwsze w ciulu mam Twoją opinię, ale Twoje argumenty, którymi ów opinię popierasz już mogą być ciekawe. Chyba że pierw była opinia, a potem szukałeś argumentów. Ale i to nie jest moja sprawa. ; )
Ale spoko, jeśli nie widzisz sensu w tej rozmowie, to nie odpowiadaj więcej. Ja przynajmniej tak robię, gdy gadka nie ma sensu, wtedy albo zajebać, albo się odwrócić.
@armar
Cytat:
Potencjał może i ma, podobnie jak każdy plemnik w moich jądrach jest tak samo potencjalnym człowiekiem, prawda?

Nieprawda. Zwal se konia i sprawdź czy za 9 miechów wyrośnie z tego człowiek. Jakbyś dalej nie zrozumiał, to potem spuść się w jakiejś lasce(bez zabezpieczeń). Empirycznie sobie uświadomisz różnice między plemnikiem a zarodkiem.
Cytat:
Potencjał zarodka człowiekiem go nie czyni, gdyż ten zarodek nie jest zdolny do rozwoju poza organizmem matki - podobnie jak nowotworu nie traktuje się jako nowego ciała, które należy chronić.

Z tym że trochę nienaturalne dla nowotworu jest, by z czasem stał się człowiekiem. A (tutaj proszę o maksymalne skupienie : P) zarodek ma w swej naturze wyrośnięcie na człowieka.

Zarodek tylko po to istnieje by człowiekiem się stać i człowiekiem może się stać(w przeciwieństwie do plemnika).
Cytat:
gdyż ten zarodek nie jest zdolny do rozwoju poza organizmem matki

A noworodek jest samodzielny? Jest równie niesamodzielny co noworodek, może nie na płaszczyźnie biologicznej, ale mimo wszystko sam nie przeżyje. I co? Teraz można zabijać wszystko, co jest niesamodzielne?
@chójaduch
Cytat:
W przyrodzie dość powszechne jest zjawisko, że matka uśmierca swe potomstwo w całości lub w części by umożliwić przetrwanie sobie, pozostałemu potomstwu, innym członkom stada...

Już drugi raz Cię o to spytam: na prawdę tak rozumujesz?
Nie wchodzę z Tobą w tę dyskusje. Różne mentalności, co widać po twoim pierwszym argumencie.
Cytat:
Człowiek tym różni się od zwierząt, że potrafi się wyskrobać zawczasu i nie musi ubijać niemowlaków po narodzeniu - a zgodnie z prawem natury - człowiek upoważniony jest do tego...

Rolling Eyes I śmieszno i straszno. Jesteś tylko człowiekiem zza monitora, ale, o ja jebie, mam Cię za jakiegoś potwora. Gdybyś przy mnie coś takiego powiedział, to ręki bym Ci nie uścisnął. A dla mnie to dużo.

I, kurwa, nie unoś się w następnym poście. Tak to widzę i tyle.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
wir religii? to żeś dojebał. Zdradzisz mi co miałeś na myśli? ;>

nadawanie zlepkowi nieświadomych komórek rangi człowieka nie może mieć innego podłoża niż religijne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego punktu widzenia, to trzeba być za to bardzo upartym, by nie uznawać wartym ochrony prawnej czegoś, co za parę miesięcy będzie człowiekiem.

I nie ma to nic wspólnego z duszą ani z żadną religią, nie rozumiem w ogóle po co takie wstawki... Nie wierzę w Boga duszę itp, itd

Nigdzie też nie pisałem(a jak pisałem to z rozpędu), że zarodek to człowiek. Po prostu jako jedyna rzecz na świecie naturalnym dla niego jest, by człowiekiem się stać. I tak się dzieje niemalże zawsze.

Zwyczajnie widzę w tym zlepku komórek coś więcej niż zlepek komórek.

Dam Ci analogie: w węglu można widzieć diamenty. Bierz to pół serio, rzecz jasna. ;P
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Z mojego punktu widzenia, to trzeba być za to bardzo upartym, by nie uznawać wartym ochrony prawnej czegoś, co za parę miesięcy będzie człowiekiem.

Czy będzie człowiekiem to się dopiero okaże.
A w danym momencie nie jest - więc nie bądź nadgorliwy.
Natomiast jeśli jesteś to nie udawaj, że nie ma to żadnego związku z twoimi dogmatami wiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Zarodek tylko po to istnieje by człowiekiem się stać i człowiekiem może się stać(w przeciwieństwie do plemnika).

To tak, jakbyś napisał "Jajecznica z dwóch jajek jest potrawą, w przeciwieństwie do jajka".
Bez jajka nie ma jajecznicy, a bez plemnika nie ma zarodka.

Jeśli uważasz, że zarodek pod Twoją opieką ma szanse stać się człowiekiem, to pogadaj ze znajomym lekarzem ze szpitala - może załatwi Ci zarodek z aborcji, a Ty zezwolisz mu stać się człowiekiem (w przeciwieństwie do kobiety, która na to nie zezwoliła).

Astan napisał:
Cytat:
gdyż ten zarodek nie jest zdolny do rozwoju poza organizmem matki

A noworodek jest samodzielny? Jest równie niesamodzielny co noworodek, może nie na płaszczyźnie biologicznej, ale mimo wszystko sam nie przeżyje. I co? Teraz można zabijać wszystko, co jest niesamodzielne?


Nadal nie rozumiesz co to jest żywy organizm, a co to jest martwy organizm.
Żywy organizm oddycha (zazwyczaj samodzielnie, choć również i z pomocą respiratora).
Czy o organizmie, który nie jest zdolny do oddychania można mówić, że jest żywy i można go zabić?
Jeśli za trudne, to może inaczej - czy wyrzucając plemniki zabijam je?
A może to nie plemniki według Ciebie są żywe, tylko nieruchome jajeczko jest żywe, a plemnik jest martwy (choć się rusza)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy będzie człowiekiem to się dopiero okaże.
A w danym momencie nie jest - więc nie bądź nadgorliwy.

Dla mnie po prostu to znaczy w chuj dużo, że zarodek ma, jako jedyna rzecz, na świecie w swej naturze potencjał zostania człowiekiem.

Przecież z tego zarodka mógłby wyrosnąć człowiek, który żyłby i czuł tak jak każdy, ale też na swój indywidualny sposób.

A niech Ci będzie, że jestem nadgorliwy. Nawet ckliwy. W takiej kwestii to żaden wstyd. Dziwi Cię, że szanuję i chce chronić coś, co ma potencjał zostania człowiekiem?
Cytat:
Natomiast jeśli jesteś to nie udawaj, że nie ma to żadnego związku z twoimi dogmatami wiary.

Dogmatami wiary? Laughing Daję sobie mieć minut na udowodnienie, że i Ty takie masz. Każdy je ma, nawet nihilista, wierząc, że nic nie ma sensu.
Z tym, że to wcale nie są dogmaty wiary, a zwykłe przekonania, oparte często o doświadczenia. Dla Ciebie to prymitywna wiara. Jeśli tak to widzisz, to przecież, że się nie dogadamy.

Chyba masz rację, nie narzucę Ci mojej mentalności. Nie ustawię Ci sumienia. W rzeczywistości wcale nie próbowałem, zwyczajnie zapomniałem, że pewne kwestia to tylko wynik moich przekonań, które Ty raczysz nazywać dogmatami. Bynajmniej nie zmienię jej tylko dlatego, że jest nieracjonalna, z mojego punktu widzenia ma ona więcej sensu niż wszystkie inne racjonalne.

Generalnie masz rację co do tego, że to tylko moja religia. Nigdy nie sądziłem, że zostanę betonem pokroju oriona.

P.S. Wychodzę z domu, więc odpowiem pewnie dopiero w nocy.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
A niech Ci będzie, że jestem nadgorliwy. Nawet ckliwy. W takiej kwestii to żaden wstyd. Dziwi Cię, że szanuję i chce chronić coś, co ma potencjał zostania człowiekiem?

Bynajmniej. W swoim życiu spotkałem już tylu religijnych świrów, że niewiele jest mnie w stanie zdziwić w tej kwestii

Czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, ze każda para "plemnik + komórka jajowa" ma potencjał zostania człowiekiem?
Zakładam, że nie - inaczej mogło by ci to z deka zaburzyć światopogląd.
Powiem więcej: z jednego zarodka, dzieląc odpowiednio komórki, można wyhodować (teoretycznie) nieskończoną ilość bliźniaków - każdy z nich, jak dożyje porodu, stanie się osobnym człowiekiem.
I co z tego - czy to znaczy że prawo powinno nakazywać stymulowanie ciąży wielopłodowych, bo każdy zarodek ma potencjał zostania pięcioraczkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No gdyby ktoś stworzył 10 tys. sztucznych zarodków(nie znam się na tych kwestiach, dlatego piszę gdyby) i byłoby jak je utrzymać przy życiu, to właśnie to powinno się zrobić. Po prostu gdyby decyzja należała do mnie i miałbym do wyboru: zdeptać albo utrzymać przy życiu, to niezgodne z moim sumieniem, moimi przekonaniami byłoby zdeptanie ich. Dla mnie to byłaby zbrodnia równa ludobójstwu.

I co to zmienia, bo nie rozumiem?

Pewnie naturalne jest odpadanie jakiś tam zarodków, nie znam się. I nie chciałbym mieć też na to wpływu.

Mnie po prostu brzydzi, gdy ktoś jest w stanie przyłożyć rękę do wyskrobania zarodka. Przecież ta matka może je oddać do adopcji i więcej go na oczy nie widzieć. Z pierdolonego lenistwa pozbawia życia coś, co na 99% zostałoby człowiekiem. Mam nawet na to recepturę, niech jej płacą za każdy miesiąc ciąży, w którym widać brzuch, a za sam poród jeszcze 2 kafle.

P.S. ostatni post
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Przecież ta matka może je oddać do adopcji i więcej go na oczy nie widzieć.

Może nie chce być jego matką?
Może w ogóle nie chce być jeszcze/już matką?
Dlaczego uważasz, że Ty masz decydować co ona może, a czego nie może?

Astan napisał:
Mam nawet na to recepturę, niech jej płacą za każdy miesiąc ciąży, w którym widać brzuch, a za sam poród jeszcze 2 kafle.

OK, ile pieniędzy jesteś gotów przeznaczać na każdy miesiąc niechcianej ciąży?
Chyba nie sądzisz, że będziesz żądał, bym to ja za Twoje widzimisię płacił, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 16 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
No gdyby ktoś stworzył 10 tys. sztucznych zarodków(nie znam się na tych kwestiach, dlatego piszę gdyby) i byłoby jak je utrzymać przy życiu, to właśnie to powinno się zrobić.

Jak to "stworzył 10 tys. sztucznych zarodków"?
Nie wiem co to jest sztuczny zarodek, ale chyba mnie nie zrozumiałeś.

Mówię o tym, że zapłodnioną komórkę można tak podzielić żeby się rozwinęła w kilka dorosłych, niezależnych embrionów, a dalej ludzi... Często dzieje się to samoistnie, ale można i pomóc temu procesowi, choćby w sposób nieinwazyjny - przy pomocy farmaceutyków.

Skoro wiec każda zapłodniona komórka ma potencjał by stać się pięcioraczkami (a ma) - to konsekwentnie powinieneś uważać, że każdorazowe bierne przyzwalanie na to by powstał z niej tylko jeden człowiek jest zbrodnią na miarę poczwórnej aborcji Smile
I tu doszliśmy do sedna absurdu twych religijnych dogmatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 19 Gru '11   Temat postu: ale jazda i sami faceci co to wiedzą lepiej Odpowiedz z cytatem

i jakie zacietrzewienie obrońców życia poczętego. Jazda na maxa hormonów bo impulsów nerwowych to już nie. Widzisz jeden z drugim "obrońco" chętnie wyzywający dziewczyny od "kurw" "dziwek" i szmat że one się skrobią również ze strachu przed taką naklejką, bo nie ta kurwa co wyszła za bogatego dla pieniędzy jego ale ta co w przypływie czegoś tam dała dupy będąc nieprzygotowaną(no to już samo chyba świadczy o braku zamiaru kurwienia nie?) i zaszła, a już jak urodzi top do końca życia będą mówić że kurwa, a jak się wyskrobie to nikt się nie dowie i będzie OK. I potem moze nawet do kościoła pójść bez bycia wyganianą przez stare baby jako ladacznica i kurwa.
Wiesz też jestem przeciw aborcji i zazwyczaj będę przekonywał babkę że to nienajlepsze wyjście ale NIE penalizacje, zakazy, czy w najlepszym wypadku wtłoczenie do tej biednej łepetynki poczucia winy z którą bidula będzie musiała radzić sobie do końca życia.
Gnoje bronicie ledwie poczętego kosztem tego nawet krzywo ale myślącego bo jesteście debilami.
Wiele razy zapytaj nieuku jeden z drugim ginekologa pełnoprawny zarodek z takich czy innych przyczyn nie zagnieżdża się , wypada że tak powiem z obiegu i co to was nie boli?
no przecież wy dajecie 90% szans. Kurwa spece od płodności biorą tyle kasy i nic a tu nagle takie talenty na tym forum.
Jak by Ci babki frędzlu jeden z drugim zabroniły koniobójstwa ( a religia zabrania bójcie się ) bo mają w d..,. że się będziesz męczył ważne żeby się życie nie marnowało to może byś zrozumiał.
żresz ch..ju jeden z drugim cielęcinę czy jagnięcinę którą ktoś dla ciebie zrobił z pięknego i niewinnego proszącego o życie biedaczka i się bydlaku pieprzony popisujesz współczuciem dla 8 komórek.
Kurwa kilka lat temu obiecałem że już nigdy nikomu nie wpierdolę ale taką mam chęć że ech.... i smutno mi bo to nic nie zmieni. Ale wiem Dupy wam trzeba to się wyprostujecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 19 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi
Cytat:
Skoro wiec każda zapłodniona komórka ma potencjał by stać się pięcioraczkami (a ma) - to konsekwentnie powinieneś uważać, że każdorazowe bierne przyzwalanie na to by powstał z niej tylko jeden człowiek jest zbrodnią na miarę poczwórnej aborcji Smile
I tu doszliśmy do sedna absurdu twych religijnych dogmatów.

Oszalał? Czy se tak usilnie wmawiał, że ma rację, że nawet takie coś go satysfakcjonuje. Nie widzę sensu Ci tego tłumaczyć.
Cytat:
Czy będzie człowiekiem to się dopiero okaże.
A w danym momencie nie jest - więc nie bądź nadgorliwy.

A jak naciskam spust pistoletu naładowanego wymierzonego w człowieka, ro co robię? Pytam poważnie. Jakbyś to nazwał?
@ armar
Cytat:
Czy o organizmie, który nie jest zdolny do oddychania można mówić, że jest żywy i można go zabić?
Jeśli za trudne, to może inaczej - czy wyrzucając plemniki zabijam je?
A może to nie plemniki według Ciebie są żywe, tylko nieruchome jajeczko jest żywe, a plemnik jest martwy (choć się rusza)?

Dziś nie oddycha. A za parę miesięcy? Na 99% tak. Nadgorliwiec? a jak Wink
Cytat:
To tak, jakbyś napisał "Jajecznica z dwóch jajek jest potrawą, w przeciwieństwie do jajka".

Nie mój problem, że usilnie nie chcesz dostrzec różnicy między plemnikiem a zarodkiem.
I nie radzę jadać surowych jajek. Mają salmonellę. Od jajecznicy raczej nie zachorujesz. - Tak Ty byś pewnie odpowiedział, gdybyś był mną. xD
Cytat:
Jeśli uważasz, że zarodek pod Twoją opieką ma szanse stać się człowiekiem, to pogadaj ze znajomym lekarzem ze szpitala - może załatwi Ci zarodek z aborcji, a Ty zezwolisz mu stać się człowiekiem (w przeciwieństwie do kobiety, która na to nie zezwoliła).

Czy Ja gdziekolwiek piszę, że będę opiekować się niechcianymi dziećmi? To był tylko taki mój socjalistyczny pomysł z tymi pensjami dla matek;]. Gdybym mógł chociaż kierować swoimi podatkami, to zabrałbym to, co dokładamy się do pensji kurw(czyt. polityków) i dał tym matkom.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 19 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
@bimi
Cytat:
Skoro wiec każda zapłodniona komórka ma potencjał by stać się pięcioraczkami (a ma) - to konsekwentnie powinieneś uważać, że każdorazowe bierne przyzwalanie na to by powstał z niej tylko jeden człowiek jest zbrodnią na miarę poczwórnej aborcji Smile
I tu doszliśmy do sedna absurdu twych religijnych dogmatów.

Oszalał? Czy se tak usilnie wmawiał, że ma rację, że nawet takie coś go satysfakcjonuje. Nie widzę sensu Ci tego tłumaczyć.

No przynajmniej w tym jednym się zgadzamy - ja też nie widzę sensu...
Bo i twoje brednie o jakimś świętym potencjale żadnego sensu nie mają.
Poza oczywiście sensem religijnym - czyli bezsensem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 19 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aborcja to przede wszystkim gwałt na psychice kobiety i jak czytam wpisy, z których można by wysnuć wniosek, że to zabieg higieniczny - to mi się trzewia wywracają.

Pierwsza rzecz to dbać o to aby aborcja była jak najrzadziej potrzebna - bo nikt raczej nie robi tego dla relaksu.

Macierzyństwo i świadome ojcostwo to jedno z najwspanialszych doświadczeń - ale widzę, że tu nie ma miejsca na teksty bez plucia.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 19 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki napisał:
Aborcja to przede wszystkim gwałt na psychice kobiety


"Gwałt" jest działaniem wbrew kobiecie.
Jeśli kobieta sobie nie życzy urodzić dziecka, to zmuszanie jej do urodzenia jest gwałtem, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 19 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ inecki
Cytat:
jak czytam wpisy, z których można by wysnuć wniosek, że to zabieg higieniczny - to mi się trzewia wywracają.

o to to właśnie.
Cytat:
ale widzę, że tu nie ma miejsca na teksty bez plucia.

Siła argumentu nie ma nic do tego, czy jest popierana pędem plujnięcia. ; )
Też pewnymi czynami gardzę. ty nie?
Cytat:
Kurwa kilka lat temu obiecałem że już nigdy nikomu nie wpierdolę ale taką mam chęć że ech.... i smutno mi bo to nic nie zmieni.

A ja dawno solówki nie miałem. Prawie zapomniałem jak to jest.
Pisałeś poważnie czy tylko internetowym kozaczkiem jesteś?
Ej, tylko nie bądź przewidywalny.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 20 Gru '11   Temat postu: solówa? dziecko, to już nie dla mnie Odpowiedz z cytatem

jeżeli uważasz że za jakąś ideę powinna być przelana krew zadbaj żeby to była twoja krew.
i tyle.
Nie biję ludzi bo to niczego dobrego nie czyni najwyżej wzbudza strach a ja twierdzę że strach to ojciec wszelkiego zła. Nie wiem co Ci nawet powiedzieć: że mnie nazywasz tchórzem? że się tym przejmę? trochę, mam zawsze te złe nawyki żeby przełożyć przez kolano i nauczyć rozumu, ale teraz wiem że to nikogo niczego dobrego jeszcze nie nauczyło a tak naprawdę w głębi to chodzi tylko o to żebym mógł jeszcze raz pokazać komuś dominację pod jakimś pretekstem. A już raz w poprzednim życiu się z takim zapalczywym internetowym zabijaką na skrze umawiałem i dziecina nie przyszła. Zresztą może i dobrze. Ale do meritum to się nie odnosimy co?
Czego wy ludzie chcecie nigdy nie zaliczyliście ?
że co dziewczyna ma być dziewicą do ślubu żebyś mógł jej wmawiać że 15cm to duży? nie to mało drogie panie i macie prawo wybrac faceta jaki wam pasuje również pod tym względem, właśnie wybrać a nie zgadywać.
Jeżeli chcesz kogoś czyli dziewczynę przekonać w co drugim zdaniu nazywając ją kurwą albo szmatą to czy ty sam na jej miejscu byś tego posłuchał?
Ty wierzysz że 8 komórek to już człowiek i nie ruszać.
Hindus wierzy że koziołek to mógł byc jego ojciec i nie ruszać.
no to już jest powód żeby się zabijaćTwisted Evil
mnie to wali ale wiem że ten koziołek ma uczucia strachu i bólu a 8 komórek nie wiec o co ta gadka. pigułki wczesnoporonne to co też przecież aborcja a spirala domaciczna to co?
ona nie daje tej zygocie zagnieździć się w macicy. No i ta zygota także samo ginie jak setki razy w życiu kobiety kiedy zapłodnione jajeczko źle trafia z czasem i zastaje macicę juz w czasie sprzątania albo jeszcze nie umeblowaną posługując się eufemizmem. Odpierdol sie od czegoś co Ciebie nie dotyczy i weź się za swoje życie Wojowniczy Wojowniku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


180 Movie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile