W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trzeźwe spojrzenie na osobę JP2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2328
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC POWROCIŁES! Smile

Swoją drogą,czy ktoś niewie jak to było ze śmiercią JP 1??Przecież on zmarł po miesiącu pontyfikatu.Juz samo to jest podejrzane.
Pytam,bo kiedyś w gazecie przeczytałem,że za granicą ma wyjść [już wyszła] książka pokazująca "mniej przyjazne oblicze JP 2" oraz "kulisy śmierci JP 1".Oczywiście o tej książce w Polsce ciiiiichoooo szaaaa Smile.[a wzmianka była tak malutka że prawie niewidoczna ].

Edit:Choćby niewiem jak bardzo zasłużony JP2 był [nie zaprzeczam,że był zasłużony,chociaż mam do tego wątpliwości],to nadal tylko człowiek o czym ogłupione spoleczenstwo zdaje się nie pamiętać.Czy po jakimkolwiek zasłużonym człowieku ustalali tygodniową [o ile dobrze pamiętam] żałobę?Jak patrzę na to z perspektywy czasu to myślę sobie:paranoja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
"Niech żyje papież, niech życie papież!!!", "Kochamy cię, kochamy cię!!"

Cyrk, kto głośniej zawoła, kto ma lepszy transparent, kto bardziej kocha papieża.

A po śmieci Jana Pawła II jeszcze większy cyrk, kto głośniej płacze i kto bardziej przeżywa.

Czas pojednania i zadumy i wszystko to na jakiś chory pokaz.

U mnie w domu za tekst: "Umarł no i co z tego, nad czym tyle płaczecie, każdy musi kiedyś umierzeć"

no i ta "świętość" przerodziła się wręcz w fanatyczną nienawiść. We własnym domu byłem wytykany od opętanych i od szatana.

"Ty szatanie, ty idź się pomódl lepiej", "Ty się w piekle będziesz smażył"


Dobrze cię rozumiem. Ze mną też tak było. Tyle że nie w domu bo rodzinkę mam dosyć inteligentną ale w szkole były cyrki.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greg




Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
zulugula napisał:
"Niech żyje papież, niech życie papież!!!", "Kochamy cię, kochamy cię!!"

Cyrk, kto głośniej zawoła, kto ma lepszy transparent, kto bardziej kocha papieża.

A po śmieci Jana Pawła II jeszcze większy cyrk, kto głośniej płacze i kto bardziej przeżywa.

Czas pojednania i zadumy i wszystko to na jakiś chory pokaz.

U mnie w domu za tekst: "Umarł no i co z tego, nad czym tyle płaczecie, każdy musi kiedyś umierzeć"

no i ta "świętość" przerodziła się wręcz w fanatyczną nienawiść. We własnym domu byłem wytykany od opętanych i od szatana.

"Ty szatanie, ty idź się pomódl lepiej", "Ty się w piekle będziesz smażył"


Dobrze cię rozumiem. Ze mną też tak było. Tyle że nie w domu bo rodzinkę mam dosyć inteligentną ale w szkole były cyrki.


I ja was rozumiem Rolling Eyes

W domu jeszcze ok, bo większość zgodziła się z moim stanowiskiem że jeśli ktoś ma 85 lat, jest śmiertelnie chory, cierpi... to należy się cieszyć że umarł, a jesli na dodatek uważamy że poszedł do Nieba (raju etc) to nie widzę powodu do smutku, to jest sprzeczne z założeniami religii Shocked

Niestety byłem na tyle głupi aby wygłosić ten tekst na uczelni, na zajęciach z filozofii, no i miałem poźniej, w 3 terminie dostałem z zaliczenie, a praca była już w 1 na bdb Evil or Very Mad
Co zresztą sam wykładowca nie omieszkał mi powiedzieć, że on to takich innowierców tępi... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A umnie w szkole [gimnazjum to jeszcze było] jakie odpały były wtedy uooo luuuudziieeee...kretynskie apele,ogólne pojednanie [na 2 dni oczywiście].Mimo,że nie uznawałem już wtedy urzędu papieża,mi się to też udzieliło:/.Ludzie się rodzą i umierają,to jest naturalna kolej rzeczy...On był śmiertelnie chory i tak musiało się stać,szkoda że niewszyscy to rozumieli,a przed jego śmiercią to miałem wrażenie że niektórzy myśleli że jest nieśmiertelny Rolling Eyes .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było sekcji zwłok po śmierci Jana Pawła II, a więc iluminaci uznali, że papież - polak wykonał już swoją prace w kierunku Nowego Porządku Świata, więc w zmowie z " wielkimi " watykanu doszło do otrucia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Nie było sekcji zwłok po śmierci Jana Pawła II, a więc iluminaci uznali, że papież - polak wykonał już swoją prace w kierunku Nowego Porządku Świata, więc w zmowie z " wielkimi " watykanu doszło do otrucia..

A po cholerę sekcja zwłok u chorującego od lat starca.A wogóle nie znam
przypadku sekcji przeprowadzanej u jakiegokolwiek Papieża
Jak znasz taki opowiedz o tym,bo skręci mnie z ciekawości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał: Nie było sekcji zwłok po śmierci Jana Pawła II, a więc iluminaci uznali, że papież - polak wykonał już swoją prace w kierunku Nowego Porządku Świata
Nareszcie ktos tu pisze rozsadnie, bo pisze prawde. Watykan i papieze to nieodzowny element Nowego Porzadku Swiata, gdyz bez papiestwa nie ma mowy o jego wprowadzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale też bez przesady, nie trujmy papieża. Robił chłop całe życie co chciał, nikt go nie zmuszał by był papieżem, więc nie był raczej jakimś niewygodnym typem, którego koniecznie się trzeba pozbyć; a skoro jego działalność tak pokrywała się z planami NWO, to po co go truć? Chyba jedyną sensowną odpowiedzią byłoby "by przybliżyć nastanie NWO"..

..ale nie zapominajcie też, że to był człowiek z chorobą parkinsona, po 80. Miał prawo umrzeć nie będąc otrutym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy,dyskusja staje się delikatnie mówiąc jałowa.
XTC88:nie było sekcji zwłok
KiaOra:nareszcie ktoś pisze rozsądnie,bo pisze prawde.
A ja się pytam gdzie godne uwagi argumenty,śmiełe tezy pokazujące ze piszący wiedzą o czym mówią.
NIE BYŁO SEKCJI ZWŁOK-to wszystko!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi ogrodniku w przeciwienstwie do Ciebie wiem doskonale o czym mowie, wie tez dobrze o czym mowi XTC88. Zeby to zrozumiec trzeba bylo poswiecic na to cale lata studiow, bardzo czesto kosztem rodziny, tzw. przyjemnosci dnia codziennego itp., itd. Trzeba tez czasem ogladac,( gdyz juz oglada sie ta panstwowa czy tez komercyjna telewizje, choc obie to jeden i ten sam chlam nalezacy, do jednych i tych samych wlascicieli, ktorzy tylko udaja teatr, ze te telewizje rzekomo ze soba w czyms rywalizuja) z uwaga ich wlasne programy czy filmy dokumentalne na temat wyboru Wojtyly na cesarza i arcykaplana cesarstwa Rzymskiego, w ktorych tacy ludzie jak Zbigniew Brzezinski z usmiechem na twarzy, wrecz napawaja sie duma z samych siebie, cytujac slowa Wojtyly skierowane do Brzezinskiego, ze: ,,to Ty mnie wybrales". Czemu Brzezinski nawet nie zaprzeczal nawet w tym filmie pokazywanym w pierwsza rocznice smierci tego papieza ,,polaka''. Brzezinski w dyplomatycznych slowach nie kryl tego, mowiac jaki to kawal solidnej roboty wykonala CIA robiac za ,,Ducha Swietego'', by kandydat z dalekiego kraju pobil wloskiego faworyta na glowe, dzieki czemu ta czesc nowego porzadku mogla zaistniec. Przez osiemnascie lat studiowania Biblii, historii i calego tego tematu zgromadzilem w swoim domu spora biblioteke na ten temat. Wiele ksiazek, ktorych w tzw.oficjalnym obiegu nie uswiadczysz, a tak swoja droga to dziwna to demokracja i ponoc panuje wolnosc mysli, wypowiedzi i druku, a drugi, nieoficjalny obieg wydawniczy jest jeszcze wiekszy niz za czasow rzadow otwartej bolszewii. Niesamowite. Tak wiec jesli chcialbys sie zapoznac z faktami i dowodami, to musisz przekopac sie przez spora literature, znajdziesz takze jeszcze sporo w internecie, choc naprawde dobrych rzeczy na ten temat, prawdziwych perelek jest juz coraz mniej, bo tak jakos dziwnie sie sklada, ze strony te jakims ,,cudownym'' zrzadzeniem losu lub tez rekami ,,nieznanych'' sprawcow znikaja z sieci niczym poranna mgla. Troche wiecej pokory moj przyjacielu. Wielu ludziom zajeloto wiele lat posukiwan, studiow i ceny jaka musieli za to zaplacic, czestobardzo wysokiej, zebys ty i Tobie podobni mogli dzis wiedziec i mowic o tym otwarcie, choc nadalwydaje sie wam, ze poznacie i zrozumiecie calosc
w kilka dni w czasie luznych dyskusji. Jest to nie tylko malo prawdopodobne, ale i nierealne. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pełen uznania dla twojej KiaOra determinacji w poszukiwaniu
prawdy,ale ta o której mowa nie wymaga az takich poświęcen.
Wystarczy zapoznać sie z:życiorysem osoby,zbadać prawdziwość
plotek o nielegalności II Soboru Watykańskiego,rzucić okiem na
zjawisko Towarzystwa ŚW PIUSAX, i wysnuć takie lub inne wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy rowniez przypatrzec sie w ktora strone zmierza obecne papiestwo, by wiedziec, ze jest ono glownym elementem NEW WORLD ORDER. Wystarczy znac fakty dotyczace porozumienia zawartego pomiedzy papiestwem a Stanami Zjednoczonymi Ameryki podpisanego w Bibliotece Watykanskiej w lutym 1982 roku przez Wojtyle i Reagana, o wspolnych dzialaniach do zaprowadzenia na swiecie Nowego Porzadku, by wiedziec, ze papiestwo jest jego glownym filarem. Potwierdzil to zreszta Bush junior w kilka dni po pogrzebie JP II wypowiadajac te slowa:
,,Po śmierci papieża zrozumiałem, że Stany Zjednoczone Ameryki mają do odegrania wielką rolę w moralnym odrodzeniu ładu świata. Papież był również dla mnie, tak jak dla każdego z nas największym autorytetem moralnym świata. Po jego śmierci zrozumiałem również jego nagany kierowane pod adresem Ameryki, które obecnie uważam za słuszne''.
A to slowa mojego komentarza, ktore napisalem wtedy, po uslyszeniu tej wypowiedzi Busha juniora w jednym ze swoich tekstow:
,,Tak więc prezydent największego obecnie mocarstwa świata stwierdza w swej wypowiedzi, że dopiero po śmierci papieża zrozumiał w całej pełni jak doniosłą rolę mają do spełnienia Stany Zjednoczone, by nawet w sprawach moralnych siłą zmusić cały świat do tego, czego domagał się nieprzerwanie od tegoż kraju ten ,,największy autorytet moralny'' przez 26 lat swojego pontyfikatu''. Zaprzeczanie wiec oczywistym faktom i opowiadanie andronow, ze to jest niemozliwe, przypomina mi pewna historie, ktora kiedys opowiadala mi moja niezyjaca juz matka: ,,W 1939 roku, mialam 11 lat. W ostatni dzien wakacji 31 sierpnia, byl to przepiekny, sloneczny i bardzo goracy dzien. Nic wokol nie wskazywalo, ze moze wydarzyc sie cos zlego, ale mnie pomimo, ze mialam wtedy zaledwie 11 lat nie opuszczalo jakies dziwne i zle przeczucie, ze wkrotce wydarzy sie cos bardzo zlego. Podzielilam sie tym odczuciem z moja sasiadka, ktora mieszkala obok nas, starsza pania, ze w powietrzu czuc juz wojne. Odpowiedzial mi wtedy: Alez dziecko, co ty mowisz. Hitler nie odwazy sie nas zaatakowac. Nie wiesz, ze Anglia i Francja podpisaly z nami porozumienie, ze gdyby Niemcy zaatakowaly Polske, to natychmiast przyjda nam z pomoca? Jje wywod nad niemozliwoscia blyskawicznego rozpoczecia wojny wydawal sie logiczny, tym bardziej, ze wokol nic nie wskazywalo na majaca nastapic tragedie. Jakiez bylo zdumienie tej pani, gdy o swicie, nastepnego dnia wyrwaly nas ze snu potezne bombardowania miasta w ktorym mieszkalysmy. Okolo poludnia, gdy po dlugich wielogodzinnych nalotach i ostrzale miasta przez niemiecka artylerie prawie polowa miasta lezala w gruzach, a dziesiatki ludzi, ktorych jeszcze wczorajszego popoludnia widzialam ja i ta pani, niemalze beztrosko bawiacych sie ze swoimi bliskimi w ten ostatni dzien wakacji 1939 roku, lezalo teraz martwych pod gruzami swoich domow lub na ulicach, z twarzami w zastyglym grymasie, jakby nadal niepojetego niedowierzania w to co sie stalo i rownie naglej i niespodziewanej, gwaltownej smierci, ktora zaskoczyla ich w momencie , ktorego nie tyle nie przewidywali, co wogole tak naprawde nie wierzyli i nie brali pod uwage, ze pewnego dnia, nagle i zupelnie niespodziewanie, moze sie stac rzeczywistym stanem, w ktorym sie znajdziemy my wszyscy''. Odpowiedzialem wtedy mamie. Wiesz mamo, masz racje i jest to prawda. Problem tylko w tym, ze ludzie nigdy nie wierza prawdzie, nawet, a szczegolnie wtedy, gdy postawi sie im ja prosto przed oczami. Wiesz mamo, juz Machiavelli napisal na poczatku XVI wieku, takie znamienne slowa dotyczace tej kwestii: ,,Najczestszy ludzki blad. Nie przewidziec burzy w piekny czas''. Zupelnie tak samo jak ci ludzie, nie przewidzieli i nie dowierzali tak naprawde w tym pieknym, ostatnim dniu wakacji 1939 roku, o ktorym mi przed chwila opowiadalas, ze moze to byc nie tylko ostatni dzien ich wolnosci i szczescia, ale co wazniejsze ich zycia.
Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.S.
Czy obecny papiez Benedykt XVI w czymkowiek rozni sie od JP II wsoich zabiegach zmierzajacych do unifikacji swiata, a tym samym zaprowadzenia NWO? Ano nie rozni sie niczym. 2 listopada ubieglego roku mianowal na stanowisko szefa papieskich doradcow d/s zagranicznych... Henry'ego Kissingera. Jak napisaly o tej nominacji tego czlowieka wloskie gazety, starego masona, czlonka komitetu 300, CFR, Bilderberg Group, a przede wszystkim szefa od wielu, wielu lat takze Lucis Trust, ktorego pierwotna nazwa brzmiala bardziej swojsko: Luciferian Trust. No ale to przeciez tez nie jest zaden konkret, ktory nic nie mowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Paweł II to żyd, mason, morderca milionów Afrykańczyków, agent NWO, postać medialna, figurant, heretyk, niewierzący, agent CIA, twórca swojego kultu, Idol, antyidol . I oczywiście został otruty - szkoda że nie zastrzelony.
Zaiste trzeźwe spojrzenie

Yaakov Wise -mega autorytet Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na aktualne ruchy Watykanu w Chinach? Już się dogadują w sprawie nowych duszyczek i polityki (by współdziałać a nie wchodzić sobie w drogę).
Interesują mnie wasze komentarze w tej kwestii bo sam biegły w tym temacie nie jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że buddyzm, taoizm czy tego typu azjatyckie religie i filozofie, przewyższają znacznie katolicyzm. Dlatego nie sądzę aby przyjął się on w Chinach czy Japoni.
Moim zdaniem, jeżeli Kościół chce walczyć o owce które będą go utrzymywać, w dzisiejszych czasach pozostaje mu tylko:
Afryka, Meksy, Equador i cała Ameryka Południowa.
Tam jest największe zacofanie i tam mają szansę osiągnąć w przyszłości dochody. W Chiny nie pchał bym się na ich miejscu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Ty byś się nie pchał, ale oni już wykonali ruchy w tym kierunku.
Wiesz, tych ludków troszkę jest, nawet 1 promil to już sporo wiernych a tylu oszołomów zawsze znajdziesz. Tam też jest spora bieda i ciemnota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

negatywne opinie o jp2 są dla mnie śmieszne tylko dlatego
,że jp2 jako głowa watykanu i jako 1 człowiek co mógł zrobić ?
co wy byście zrobili ? myślicie ,że to takie proste dostać się do
takiej organizacji i co ? wszystko byście mogli zmienić .

co do prezerwatyw ja mu się nie dziwie to był człowiek starej daty i miał
takie zasady zgodne z jego ideami .może hiv itp powstrzymało w jakimś stopniu gwałty w afryce [strach],a
prezerwatywy mogły by pomóc gwałcicielom być bezkarnymi .
afryka jest sama sobie winna bo tam nie ma solidarności miedzy czarnymi ,afryka ma tyle minerałów ,ropy itp ,że nie potrzebuje nikogo prosić o pomoc .wszyscy zapomnieli ,że afryka była skolonizowana i ten stan jest
po dzień dzisiejszy .aby utrzymać ten stan wystarczy tworzyć tam konflikty
itp ,aby w tv powiedzieć ,że tam jest strasznie i zrobić kolejną kasę na
fundacjach itp .
i wszyscy zapomnieli ,że to jp2 był przeciwko modyfikowaniej żywności

Cytat:
Jan Paweł II mówił wtedy: rolnicy powinni oprzeć się pokusie zwiększenia produktywności i zysków ze szkodą dla natury gdy rolnicy stają się tyranami ziemi, a nie jej opiekunami, prędzej czy później ziemia zemści się.


i co ? czy stanowisko tego jednego człowieka mogło powstrzymać
świat . wychodzi na to ,że nie miał takiej władzy .z tej wypowiedzi
wynika ,że wiedział coś więcej na ten temat i miał większy szacunek
do tzw matki ziemi w porównaniu do benedykta ,który zmienił stanowisko
i dał zielone światło modyfikowanej żywności.
sprawa in vitro też mnie nie dziwi ,wystarczy odwiedzić kilka domów
dziecka ,zastanowić się chwile i można zrozumieć ,że dzięki in vitro itp
liczba dzieci w domach dziecka nie będzie maleć tylko rosnąć tylko
dlatego ,że egoizm ludzki nie zna granic .jesteśmy jedną wielką rodzina
czy tego chcemy czy nie chcemy .jeśli kogoś stać na in vitro oznacza to
,że może zapewnić dobre na nasze standardy warunki dla dziecka
.ale ludzie są jacy są nie widzą ,że jesteśmy [ rodzina ]
w domach dziecka rzeczy jakie tam się dzieją to jak film usa od 18 lat .
te dzieciaki dorastają i mało które dają sobie rade .od samego
początku w szkole itp czują ,że są inne dzięki innym niby normalnym ,
rodzice niby normalnych dzieci są ogólnie przeciwko znajomością ich
pociech z dziećmi z bidula bo one są złe itp .
wiec co się dzieje ,dzieci z bidula jedyne znajomości jakie maja poza
domem dziecka to tzw patologiczne rodziny ,które nie widzą problemów ,
lub jakieś znajomości ze złodziejaszkami z biednych rodzin ,te
dzieciaki czują się tam w śród swoich ,coś ich łączy .
ja gdy słyszę ,że ludzie z dobrych bogatych domów mówią o miłości itp
,że jp 2 był przeciwko nim czyli in vitro ,to mnie krew zalewa ,
ludzie ci nie wiedzą co to miłość ,widzą tylko czubek swojego nosa .
i ci sami ludzie mówią ,że jest tzw przemoc ,bandytyzm itp .
no tak ,ale niech sprawdzą kto jest w izbach dziecka ,kto trafia do
poprawczaka .
miliony ludzi tak się podniecało jp2 ,ale jak widać nikt nie słuchał
,bo gdyby polacy słuchali i zrozumieli ,wiedzieli by ,że jesteśmy rodziną
,że tylko od nas zależy jak nasze społeczeństwo wygląda ,to jp2
połączył cały kraj byśmy się uwolnili z władz komuny ,a nie
mosiek wałęsa i to jp2 był zasmucony co polacy zrobili po 90 roku .
on mówił o miłości do bliżniego nieustannie ,a my co? a my gówno ,
nie słuchaliśmy .

ja nie jestem już niewolnikiem żadnej religii ,ale chciałbym zobaczyć
ilu z was tak negatywnych ochrzści swoje dziecko lub robi w domu
wielkanoc itp .pewnie było by tak ,że większość jedno mówi ,a co innego
robi . jesteśmy w kłamaniu i ocenianiu świetnymi maszynami .
ilu z was ma krzyżyk na szyi ,ilu z was ma w domu krzyżyk na ścianie itp
.a ilu z was odeszło od kościoła prawnie .
tylko nie mówcie ,że wieżycie w jezusa i jego nauki bo to jest kupa śmiechu .
a co do tego ,że watykan szuka nowych wiernych w krajach niby
ludzi mało inteligentnych ,myślę ,że my polacy jesteśmy tak samo
inteligentni i nie różnimy się od innych bo ostatnie 20 lat świadczy o naszym braku inteligencji .
równie dobrze można pod sąd postawić dalajlame ,bo nie wszyscy
tybetańczycy go popierają ,tylko czekać jak umrze i już jakiś koleszka
napisze 5 książek ,że współpracował z chinami ,był masonem itp .
teraz to jest chodliwe ,czekam kiedy orion wejdzie na ten temat da
wam po raz 100 link do jego ulubionej strony ,a może to coś więcej .

może jp2 powstrzymał na parę lat modyfikowaną żywność
,ja tego nie wiem ,może to był cukierek ,a może ludzie powinni
wreszcie zauważyć ,że są debilami którzy czekają zawsze na kogoś
by ich poprowadził ,bo sami są ślepi i nie umieją chodzić .
może my jako społeczeństwo powinniśmy przestać szukać winnych
w elitach bo ja zaczynam bardzo dobrze rozumieć ich metody
.ich metody świadczą o naszej głupocie i braku inteligencji .
czekam na pokolenie inteligentnych ludzi ,ale chyba się nie doczekam
.kiedyś jak byłem mały myślałem ,że to pokolenie i następne coś
zmienia na dobre ,ale dziś widzę ,że to niemożliwe wszyscy dorośli
i są tacy sami jak ci kiedyś starsi .egoizm ludzki nie zna granic .

ja to porównam do bardzo starych filmów propagandowych
i dziś ludzie się śmieją ,jacy to kiedyś byli ludzie i łykali wszystko jak
ciepłe kluchy .a dziś to co innego jest ,jest to samo i znów za 50
lat ludzie będą się śmiać z nas .
nic się nie zmienia ,autorytety wykonują zadanie na 5 ,a owieczki
na -1 .

świat daje nam takie materiały do dyskusji byśmy w tych materiałach
znalezli przyczyny zła na ziemi ,czemu ?????
bo kochamy oceniać ,tym bardziej ,że już są podane możliwości przyczyn
zła .
bardzo szybko sie przekonałem nawet na tym forum jak umysły ludzkie
reagują gdy ja [jeszcze tego niewiedząc ] dotykam nie elity
tylko ludzi jako nas ,potem taki umysł widząc ,że został zraniony jego
światopogląd automatycznie się przypierdala .
bardzo łatwo mówić i oceniać jp2 bo te marne umysły wiedzą ,że jp2
nie odpowie ,to samo się tyczy innych atakowanych .
to taka moda i sztuczka wielkich tego świata ,czyli niech się
wygadają ,a w razie zawsze to można wykorzystać tak jak
antysemityzm który istnieje dzięki jakiejś grupie ludzi którzy nawet
przez sekundę nie wiedzą ,że pomagają i wspierają swoich własnych
wrogów ,a może wiedzą i śmieją się jakich to głupich mają pomagierów ,
ja określam ich wolontariuszami za friko .

powiem tak nawet gdyby jp2 był gwałcicielem i dzięki niemu
zgineło by tysiące ludzi nic by sie nie zmieniło , barany by trochę
pobeczały i tyle .czemu ? bo zaraz świat by dał ludziom inne powody
do beczenia .my po prostu kochamy beczeć [oceniać] .

gdyby polacy zrobili jedną rzecz o którą nieustannie prosił
jp2 czyli ,żebyśmy się miłowali ,byli automatycznie solidarni
wobec problemów w naszym kraju ,obdarowali nasze dzieci prawdziwą miłością i opieką dopiero byście zobaczyli ,że nasz kraj byłby najszczęśliwszy
w całej europie .nie zdajecie sobie sprawy jak ludzie w polsce
w ostatnich latach sie coraz bardziej oddalają od siebie .
ja mieszkam w europie zachodniej i tu już wszyscy się od siebie
oddalili ,gdy jest tak wielcy tego świata maja ułatwione zadanie .

jp2 dobrze gadał ,ale nie wiedzę ,żeby ludzie wprowadzili w życie
jego poglądy ,wiec jak wy wogóle możecie go oceniać [trzeżwo].
pewnie wszyscy by mu przybili piątkę gdyby za swoje poglądy
się [ukrzyżował ] wtedy byście go cenili ,tylko dlatego ,że was samych
na taki czyn nie stać .
dlatego jezus jest tak ceniony automatycznie ,że oddał życie za miłość
do ludzi .ktoś w nas ceni takich ludzi niby ,ale to słabość i fałszywe
współczucie ,wiec wszyscy niech sobie czekają do usranej śmierci
na swego zbawiciela nie widząc go ze swojej ślepoty ,że codziennie
widzą takiego zbawiciela w lustrze .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem, jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie" (Mt 23,9).

Papież w wielu językach świata to właśnie "ojciec". U nas też Ojciec (i do tego jeszcze) Święty.
Jeśli NWO istnieje i działa (a istnieje i działa) to już dawno, moim skromnym zdaniem, Watykan stał się marionetką. Zatem JP2 to pionek. I nawet pasuje to do układanki uznając że upadek ZSRR to sterowany proces. Wybierają Polaka na papieża. Ten staję się przywódcą narodu i wzywa tłumy do wali z komuną. Pojawia się Bolek... Ble ble ble. Wiecie to lepiej ode mnie.

Pojawiły sie głosy że różnił się programowo od NWO. Nie musiał się w pełni zgadzać. Proces globalizacji następuje etapowo więc to czego on nie zrobił i czemu się sprzeciwiał może urzeczywistnić jego następca. No problem.

Przyłączam się to frakcji przeciwników gloryfikacji JP2. Bezwzglądy na to co uczynił - Ludzie opanujcie się to tylko człowiek! Grzesznik jak każdy z nas. Bawołochwalstwo w tym kraju niedługo osiągnie poziom krytyczny. Jedno z przykazań bożych nim je kościół zinterpretował na swój sposób mówiło a w zasadzie nadal mówi: "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią. Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja, Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym" No Kościół się przejął tak bardzo że promuje figurki i obrazki ksiądz po kolędzie rozdaje Twisted Evil

Katolicyzm już wieki temu stał się bezbożny. Naucza zasad których sam nie przestrzega. To religia skazana na upadek. Wystarczy że odtajni swoje archiwa i zonk. Swoją drogą tajne archiwa to już jest powód aby porzucić to wyznanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trzeźwe spojrzenie na osobę JP2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile