W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kazik Staszewski  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2405
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 12 Wrz '11   Temat postu: Kazik Staszewski Odpowiedz z cytatem

Wink
Cytat:
- Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie?

- Oczywiście, że powinien. Bez względu na opinie o nim – zginął na posterunku, pełniąc obowiązki głowy państwa, a nie u siebie na działce, zabijając się szpadlem. A poza tym – czy nam się to podoba czy nie – był najlepszym prezydentem Polski ostatniego 20-lecia. Bo kto, jeśli nie on? Jaruzelski? Wałęsa? Nie wygłupiajmy się... A może Kwaśniewski, który do Charkowa, na groby polskich żołnierzy pojechał pijany? Długo nie dostrzegałem niestosowności tej sytuacji. Do czasu, aż uświadomiłem sobie taką rzecz: a jakby to prezydent Izraela przyjechał do Auschwitz i się zataczał?

- A Bronisław Komorowski?

- Jaki jest, każdy widzi... (śmiech). Kaczyńskiemu ten pomnik się należy.

- Głosowałeś w ostatnich wyborach na PO.

- Głosowałem, ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję. Daleki jestem od tego, by w czambuł potępiać rządy PiS. Dla mnie i dla mojej kieszeni to był bardzo dobry czas. Znieśli podatek od darowizny, od spadku, zmniejszyli dochodowy. Niestety kompletnie nie umieli sobie poradzić z wizerunkiem w mediach, czego i ja jestem najlepszym dowodem, widząc w nich wcielone zło. Ale ja to głupek jestem.

- A co jest największym błędem obecnego rządu?

- Wszystko. Niedotrzymanie ani jednej obietnicy wyborczej. Obiecywanie gruszek na wierzbie należy oczywiście do emploi zawodu polityka, ale PO zachowała się kompletnie cynicznie. A rząd popełnia gafę za gafą. Ot, choćby ostatnio wyczytałem, że w aferze hazardowej są wprawdzie jakieś dowody, ale nie takie, żeby postawić zarzuty... Czytaj: Miro i Zbycho coś broili, ale się im upiecze, bo ich osłaniają koledzy. Próba kupienia ustawy, bo z tym mieliśmy do czynienia w tej aferze, czyli sytuacja analogiczna do tej, która rozwaliła rząd Millera, teraz ma ujść na sucho. W zamian za to tłuszcza dostaje co raz to nowe elementy igrzysk, jak kastrowanie pedofili, walka z dopalaczami i kibicami. Mówię kibicami, bo nie uznaję dychotomii kibol-kibic.

Kazik Staszewski, wywiad dla "Nowej Trybuny Opolskiej", 22 maja 2011 r.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/14522-kaz.....sli-nie-on
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik Staszewski to najlepiej niech się już publicznie nie udziela - dość se już wstydu ostatnimi czasy narobił.

Niegdyś idol i buntowniczy przywódca całych pokoleń Polaków - dziś rozmazgana ciota płacząca jak dziecko, że "złodzieje ukradli mu płytę"!
Ojojoj, złodzieje ukradli mu płytę... Laughing
Najwyraźniej racjonalno-buntowniczy styl jaki praktykował przez dekady na koniec go zwyczajnie przerósł. Ewentualnie nigdy nie był szczery i w cała jego twórczość nastawiona była li tylko na komercję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kiedyś sam Kazik Staszewski śpiewał:

tylko wiarygodny, jest artysta głodny

szacunek dla twórczości, pogarda dla poglądów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze, tego akurat z jego strony bym sie nie spodziewal Smile
Moge sie z nim zgodzic, ze "czy nam sie podoba czy nie" Kaczynski byl prezydentem i zginal na posterunku. W zestawieniu jakie podal byl raczej najlepszy ... ale moglo byc lepiej.

Bimi napisał:
Niegdyś idol i buntowniczy przywódca całych pokoleń Polaków - dziś rozmazgana ciota płacząca jak dziecko, że "złodzieje ukradli mu płytę"!

Zobacz @Bimi jak to sie ladnie wpasowuje w powiedzenie: "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" Smile
Jak nie byl slawny, dopiero zaczynal to mial gdzies skad ludzie maja nagrania (w czasach gdy zaczynal niezwykle popularne bylo kopiowanie kaset i/lub przegrywanie tzw. "koncertowek") - cieszyl sie pewnie ze wogole sluchaja.
Teraz jest znany, starszy, ma rodzine na utrzymaniu i juz nie jest to takie "fajne" ze ludzie sluchaja.
Prawda jest taka ze malo jest artystow ktorzy tworza dla samego tworzenia. Predzej czy pozniej aspekt finansowy wychodzi na prowadzenie. Wsrod tych najbardziej znanych (popularnych) w kulturze masowej nie ma miejsca dla altruistow Smile
Pozostaje internet i "szara strefa" dla tych ktorzy chca sie pokazac - a tych jest sporo nawet (pewnie do czasu zdobycia statusu "gwiazdy").
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:07, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik Staszewski to przykład na to jak kogoś można kupić. Zatracił się w konsumpcjonizmie .
Tak to można podsumować :


Kiedyś na nich plułeś,
a dziś im służysz!
Ty sprzedajna kurwo!
Ty sprzedajna kurwo!


Kiedyś na nich plułeś,
a dziś im służysz!
Tak łatwo jest się sprzedać,
tak łatwo jest się skurwić!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak zaprzyjaźnione media ogólnopolskie pomagają zaprzyjaźnionej partii władzy, gdy ktoś znany, celebryta, mający status niezależnego artysty w jakimś regionalnym dzienniku powie szczerze co myśli o rządzie, opozycji i zmarłym tragicznie śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim, a owa wypowiedź jest nieprzychylna partii władzy?

Otóż wtedy przypuszcza się atak personalny na taką osobę. Najlepiej jeśli ów atak przeprowadzi osobnik z tej samej branży. Nie potrzebne są jakiekolwiek argumenty, jakakolwiek merytoryczna dyskusja. Wystarczy ciąg osobistych wycieczek i obraźliwe sformułowania. Tak właśnie postąpił portal Onet.pl.

Wczoraj w internecie, w tym na portalach społecznościowych furorę zrobił wywiad z Kazikiem Staszewskim opublikowany w Nowej Gazecie Opolskiej, regionalnym dzienniku. Co mówił Kazik zainteresowani wiedzą dobrze.

Dziś Onet.pl (koncern ITI, do którego należy m.in. TVN) daje temu odpór. Zadzwonił, albo za niego zadzwoniono, do przychylnego władzy artysty, Tomasza Lipińskiego, współtwórcy "Brygady Kryzys", podobnego temperamentu co Kazik, by ten mógł wygarnąć co myśli o tych, którzy krytykują partię władzy:



Cytat:
[...] Kazik powinien wziąć sobie na wstrzymanie - mówi [Lipiński - przyp. red.] A to dlatego, że - wedle muzyka - podobne wypowiedzi na niedługo przed wyborami są niestosowne.[...]"


Dlaczego są według Lipińskiego niestosowne już się od niego nie dowiadujemy.

Cały "news" zaczyna się od ostrego stwierdzenia byłego lidera, byłej "Brygady Kryzys":

Cytat:
[...]Osobiście nie utożsamiam się z prostytutkami. Nie utożsamiam się też z Kazikiem.[...]


To aluzja oczywiście do słynnego stwierdzenia Kazika Staszewskiego, że "wszyscy artyści to prostytutki". Co jednak ma piernik do wiatraka? Tego Lipiński, którego portal Onet.pl przedstawia jako artystę nie stroniącego od tematów politycznych, już nie wyjaśnia.

Poruszono też kwestię pomnika śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co prawda Lipiński stwierdza, że nic przeciwko pomnikom nie ma ALE

Cytat:
[...]nie jest przekonany co do tego, aby tragicznie zmarłemu prezydentowi taki monument naprawdę się należał.[...]

Przypomnijmy, że Kazik w swym wywiadzie uznał śp. prezydenta Kaczyńskiego za najlepszego prezydenta 20-lecia i swoje stanowisko merytorycznie argumentował oraz podkreślił, że należy się zmarłemu tragicznie prezydentowi pomnik i też podał argumenty za tym.


W tym "newsie" poruszono identyczne kwestie, o których powiedział w wywiadzie dla NGO lider legendarnego "Kultu". Jednak różnica jest taka, że w regionalnym dzienniku Kazik kwestie polityczne poruszył mimochodem podczas rozmowy na tematy muzyczne. Najważniejszą różnicą jest zaś to, iż
Kazik zaprezentował własne przemyślenia dotyczące swojej osoby. Nie wypowiadał się o poglądach innych, nie oceniał postaw politycznych innych
artystów z jego branży. Nie robił sobie wycieczek personalnych. Odwrotnie postąpił Lipiński, który wprost zaatakował personalonie twórce "Kultu".
Dodatko Kazik swoje stanowiska, twierdzenia merytorycznie zargumentował.

Tymczasem Onet.pl daje po prostu odpór polityczny, jak "Trybuna Ludu" na doniesienia Radia Wolna Europa. Potrzebna była więc rewolucja
technologiczna, by praktyki propagandy PRL mogły powrócić w nowym wymiarze.

http://wpolityce.pl/artykuly/14631-dariu.....rmulowania

Kazik krytykuje PO, a Lipiński Kazika
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kazik-kry.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik ,,Staszewski " ......Smile

,,Wytwórnie płytowe "...... Smile

,,sponsorzy"......Smile

,,cenzorzy" .....Smile

,,firmy".......)

,,korpokracje"......Smile

,,partiokrację"......Smile

,,renty".......Smile

,,emerytury".......Smile

,,muzyczne kopie "......:

-nie pamiętam tego słowa Smile

kolesiostwo -plemienny nepotyzm - większość promowanych ,,artystów " to żydzi /


TO KURWA NIE JEST ŚMIESZNE -

urabianie niewolniczej uśmiechniętej masy bezrefleksyjnej /

śpiewającej i nucącej w swym niewolniczym znoju kabarety żygo panów ,ich troje w dodzie
gargamele i micke mikki w muszcze w nosie ,z nadlatującymi jajkami w niespodziankach /

to kurwa nie jest śmieszne /

dlatego słucham czasami DCD

I PETERA GABRIELA aby sobie przypomnieć ......
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:28, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipiński ta prostytutka jeszcze sie śmie wypowiadać Laughing

Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile a wiecie kiedy wypłynął ,,kazik staszewski " ?

w 86 roku z debilnym tekstem ojojojoj ,lansowanym w tv zyd zyda pogania zydem a wyciera się gojem Smile

potem mu inni teksty pisali ale on został tym samym poganiaczem stada Smile i kasa leci / ilu z was dalo się zlapać na ,,jego' pseudoteksty ? bo ja na Marchewce w Warszawie ,jak śpiewał po prawej stronie łazienka /po lewej stronie kuchenka / dałem sie zlapać /
bo JESZCE NIE KUMALEM O CO CHODZI ?! Smile
teraz jestem duży ?
i wiem Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje bolekilolek Tomek Lipiński to sprz<edajna kurwa za kasę ...


a tak pięknie śpiewał jak był młody /

chyba tylko DAAB i DŻEM się nie skurwili ,bo reszta to pomioty zzzyzgane /ops /

obzezane /
nic śmiesznego kurwa /nic śmiesznego /
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 27 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oświadczenie Kazika Staszewskiego
W wywiadzie,którego udzieliłem w maju tego roku powiedziałem,że moim zdaniem Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem ostatniego dwudziestolecia.Kilka dni temu dowiedziałem się, że jego brat powołując się na ten wywiad mówi,iż popieram rządy PiS i za to poparcie mi dziękuje. Myślę, że to spora nadinterpretacja pana prezesa. Nie popieram rządu jakiegokolwiek. Na wybory się nie wybieram. Mój głos zmarnuję z pełną świadomością. I to jest z mojej strony ostatnie słowo wokół tej żenującej ruchawki.
Kazimierz Staszewski
http://www.kazik.pl/pl/informacje/aktualnosci.html#181
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 21:44, 27 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:
Cytat:
Kilka dni temu dowiedziałem się, że jego brat powołując się na ten wywiad mówi,iż popieram rządy PiS i za to poparcie mi dziękuje.
Kazimierz Staszewski
http://www.kazik.pl/pl/informacje/aktualnosci.html#181


To ci dopiero nadinterpretacja ze strony Kazika...

Cytat:
Podczas konferencji prasowej prezes PiS tłumaczył, że nigdy nie powiedział, iż Kazik Staszewski go popiera. Jego wypowiedź udzieloną w maju „Nowej Trybunie Opolskiej” przywołał podczas konwencji PiS dziękując za przedstawienie w wywiadzie rzetelnej oceny sytuacji w Polsce.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/4.....przykro-mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 27 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazik to mój idol a piosenki to ma on zajebiste.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kazik Staszewski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile